Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Куток споживача » Оновлення


Оновлення

Сообщений 1 страница 26 из 26

1

Щоб користувачам було легше слідкувати за оновленнями на сайті, у цій темі будуть висвітлюватися новини про те, які категорії на форуми оновилися, що додалося, а що, можливо, викинулося. Так як оновлення відбуваються стихійно, не завжди прослідкуєш за оновленням. Якщо маєте пропозиції щодо нової інформації певної категорії, прошу їх залишати у темі Замовлення

0

2

Дорогі дівчата, тепер ви можете скачувати свої улюблені журнали у форматі .pdf Загляньте у тему Качаємо безплатно.

Свернутый текст

Щоб прочитати журнал, потрібно на комп"ютері встановити Adobe Reader |Уточнення

0

3

На сайті з"явилося багато оновлень. І далі активно доповнюються категорії та форуми. Наразі адміністрація плідно працює над новою категорією "Психологія". Уже три форуми цієї категорії відкриті, а четверний - у стані розробки.

Свернутый текст

Якщо є бажаючі допомогти, зголошуйтеся. Інформація є, не вистачає нам рук і часу|уточнення

. Паралельно доповнюються й інші форуми.
Я планувала пізніше оголосити про оновлення на сайті, але вирішила все таки внести інформацію про оновлення в останній день осені. (До того ж наразі не відомо, коли закінчимо поповнення).
Отже, оновлено інформацію на таких форумах:
*Планування сім"ї

*Контрацепція

*Симпатія, закоханість, кохання

*Перший раз

*Навчання

*Право на життя

*Сімейні відносини

*Обмін даними

Так як скоро зима, а, отже, і зимові свята, почався процес оновлення категорії "Свята, традиції, обряди". І вже сьогодні можна прочитати про різноманітні обряди та ворожіння в ніч на Андрія. Поглянути

Відкрита нова серія "Громадська думка" (ви уже знайомі з "Перевірено на собі"). На сьогодні вона діє лише на форумі "Симпатія, закоханість, кохання". Ознайомитися можна тут

Пам"тайте, залишені вами заявки розглядатимуться і втілюватимуться у першу чергу. Пишіть, про що ви хотіли б прочитати і взнати.

0

4

Зима приносить нам не тільки багато снігу, а й різні свята. Тому зробився акцент на зимових святах і традиціях. Для цього категорія "Свята, традиції та обряди" розділили на "Християнські свята і традиції" та "Державні і народні свята", що значно спростило пошук майбутньої події. Оновлено інформацію тільки про зимові свята, решта оновлюватиметься відповідно до календаря.
Усунено помилку з написанням коментарів незареєстрованих користувачів. Тепер ті, хто не зареєструвався на сайті, може знову залишити пост. Прохання про неполадки на помилки повідомляти адміністрацію Тут

0

5

Нарешті закінчилася робота над категорією "Психологія". Основа закладена, тепер є від чого відштовхуватися  http://www.kolobok.us/smiles/standart/party.gif

Відбулися деякі зміни у категорії "Родинне життя". форуми "Сімейні відносини" та "Ази виховання" об"єдналися у один - Сім"я.

У форумі СНІД з"явилася нова стаття, яка своєю інформативністю може бути виділена окремо в оновленні Медики вперше вилікували хворого на СНІД

Є нові статті у форумах "Краса нашого тіла" та "Симпатія, закоханість, кохання"

Серія "Громадська думка" відкрилася і у форумі Цнотливість. Читаємо думки інших

У форумі "Християнські свята та традиції" можна ознайомитися з зимовими прикметами та текстами колядок і щедрівок

0

6

Підбігає до кінця 2010 рік, а у нас на сайті багато оновлень. Скоро Новий рік, а там Різдво, і час дарувати подарунки. Але що подарувати? Щоб якнайменше виникало таких питань і було створено форум Подарунки . Там ви можете побачити багато порад щодо новорічних подарунків, для іменинників та коханих, що дарувати у певні свята та просто так.

З"явилося багато нової інформації у форумах:
*Планування сім"ї
*Контрацепція
*Безпліддя
*Симпатія, закоханість, кохання
*Батьки і діти
*Навчання
*Портал (колишній Різне)
*Наше личко і волосся

Як бачимо, з"явилося багато інформації для різного вікового покоління. А пісня нового року вас чекає ще більше цікавих статей і порад. Щасливого Нового року та різдвяних свят http://i080.radikal.ru/1007/18/eb0d42d9fae5.gif

0

7

цього разу трохи затягнулося з оновленням, але не з самим матеріалом, а з підсумком нового етапу. але це так страшно. Головне, що нова інформація систематично поступала.
Отже, 2011 рокі розпочався з таких оновлень:

по-перше, пробна акція "Безплатна реклама твого сайту". З умовами можна ознайомитися тут(клік).

по-друге, зменшилася кількість статей, але інформативність залишилася. Щоб легше було шукати необхідний матеріал, статі одної тематики розміщуватимуться у одній темі. Для прикладу, тема про поцілунки тепер містить усі статті, які стосувалися поцілунків у даному розділі. адміністрація далі працює над скупченням статей однієї тематики, так що досі потрібно перебирати статті  :blush:

і по-третє, оновлено такі категорії:
* Репродуктивне здоров'я

*Для підлітків

*Краса і здоров'я

*Проблеми сьогодення (куріння, алкоголізм, наркозалежність)

* Родинне життя (право на життя, інтим)

*Психологія (успіх та мета, психологічні проблеми)

*Свята, традиції, обряди

А надалі у планах відкрити новий розділ та дістати ще більше необхідної вас інформації. Залишайтеся з нами!

0

8

Підіб"ємо підсумки. Рівно місяць минув з останнього звіту про оновлення, а за цей період ми додали ще інформації.
По-перше, відкрився новий форум "Весілля", де можна прочитати багато корисної інформації про підготовку до цього дійства, починаючи з заручин. У ньому ми розмістили і рубрику "Громадська думка", де можна прочитати поради тих, хто у організації весілля має певний досвід.
Так як уся робота була зосереджена над новим форумом, то на всьому сайті відбулися лише незначні зміни.
По-друге, добавлено інформацію у категорії Репродуктивне здоров'я, Для підлітків, Проблеми сьогодення, Свята, традиції, обряди.
Так як скоро 8 березня, була відкрита тема, присвячена цьому святу, де викладена його історія та особливості виникнення. Прочитати можна тут.
А щоб не ламати голову над тим, що порадувати прекрасній статі у цей день, загляньте у форум Подарунки, де можна підібрати подарунок за різними критеріями.
По-третє, у темі Захист авторський прав відбулася класифікація інтернет-джерел, у якій категорії вони використовувалися. Але це лише умовний поділ, так як інформація одного джерела могла використовуватися у кількох категоріях. Проте, дана класифікація набагато спростить пошук необхідного ресурсу для збагачення знань.

Нам також дуже приємно читати позитивні відгуки про нашу роботу. Відповіді на ваші питання ми даємо виходячи лише з особистої позиції. Проте на сайті ви зможете побачити у статтях думки різних авторів.

0

9

Минуло три місяці після останнього підсумку оновлень. На жаль, за цей час не добавився значний обсяг інформації, а лише з"являлися поодинокі статті та доповнення. Сайт перейшов виключно у режим читання. Але і це немало. За попередній період було оновлено інформацію у розділах:

*Планування сім"ї
*Безпліддя
*Симпатія, закоханість, кохання
*Цнотливість
*Перший раз
*Навчання
*Здорові поради
*Краса нашого тіла
*Право на життя
*Інтим
*Весілля
*Християнські свята і традиції
*Державні і народні свята

Щоб якось компенсувати застій, було відкрито тему Он-лайн консультація, де ви зможете знайти посилання на інтернет-консультації кваліфікованих спеціалістів.
Закликаємо до співпраці усіх, хто має бажання збагатити сайт свіжої інформацією. Нагадуємо, якщо у нас немає необхідної інформації, ви завжди можете АНОНІМНО залишити замовленні і адміністрація його обов"язково виконає

0

10

Доброго дня. Знову я затягнула з повідомленням про оновлення. Хоча, насправді, сайт стабільно розвивається, і період масового оновлення минув. Сьогодні я не буду акцентувати увагу на тому, у яких розділах добавилися статті. Постійні читачі можуть самі відслідкувати зміни. За цей період основна увага була зосереджена на виконанні замовлень користувачів. Любі читачі, будьте активніші. Залишайте відгуки про роботу сайту, вказуйте, чи допомогла вам інформація.
Форум "Спілкування" відтепер називається "Консультаційний розділ". Усе, що ви бажаєте висловити, можете залишити у цій категорії. Але пам"ятайте, що відгуки про роботу адміністрації залишаємо у Пропозиції, зауваження до адміністрації.
До мене не раз зверталися з проханням українізувати сайт. Перший крок для цього зроблено. Більшість команд тепер українською мовою. Якщо серед вас є програмісти, які зможуть вирішити питання з іншою частиною, ласкаво просимо. Питання зі статтями залишається відкритим. Я фізично не маю ні часу, ні сил редагувати статті і їх перекладати. А хочеться до вас донести якнайбільше. Тому, якщо серед вас є такі добровольці, буду рада з вами співпрацювати.

Вітаю усіх школярів та студентів з новим навчальним роком. Успіхів вам та терпіння!

0

11

Доброго дня. Напевне, більшість з вас не раз бачила на різний сайтах кнопочки "Поділитися" чи "Мені подобається", натиснувши які можна опублікувати у себе на сторінці в соц.мережі посилання на даний ресурс. Тепер і у нас є така можливість. Докладніше про користування послугою "Поділитися" описано в ЧаПах.
Поділитися з друзями цікаво цікавою або необхідною інформацією можна на таких ресурсах:
Я.ру
Вконтакте
Фейсбук
Твіттер
Однокласники
Мой мир
ЖЖ
FriendFeed
Мой круг

Розказуйте друзям і знайомим про нас. Можливо саме ви зробите наступний крок у розвитку "Твій світ"

0

12

Доброго дня. Нарешті я серйозніше взялася за оновлення інформації. Позаду канікули, відпуск та тепле літо. але тут ніколи не припиняє додаватися інформація, що надасть відповіді на ваші запитання. Я знаю, що інколи запізно виконую замовлення, але це виключно через об"єктивні причини. Прошу пробачення за створені незручності. Я виправлюся  :flag:
Що ж, пісня останнього оновлення, додана інформація у розділи:
Контрацепція
Безпліддя
Симпатія, закоханість, кохання
Цнотливість
Інтимна зона
Батьки і діти
Портал
Наше личко і волосся
Краса нашого тіла
Куріння
Алкоголізм
Право на життя
Сім"я
Інтим
Весілля
Християнські свята і традиції

а тепер зупинюся за окремих моментах поконкретніше. Розділ "Перший раз" тепер називається "Інтимна зона", так як статті вийшли з середовища порад для "першого разу", але і надалі вони стосуються підлітків. Основні теми щодо сексу розміщені у розділі "Інтим".
Можливо, у когось є хибна думка, що у розділі "Цнотливість" зібрані лише переконання щодо утримання до шлюбу. Ні, там є лише аргументи щодо утримання від статевих зносин до повноліття, до того моменту, коли організм повністю сформується. Перегляньте і переконайтеся у цьому особисто. Хоча там наведені і аргументи з релігійної сторони.
Мене часто запитували як створити власний сайт і як я створила цей. Для цього створені теми Створити сайт безплатно, де зібрані поради щодо створення шаблонного сайту та професійного, і Створити безплатно форум на ZeroParking, де я усе розбила по пунктах.
У форумі "Проблеми сьогодення" викладено варіанти ознайомлення з книгами Аллена Карра "Легкий способ бросить курить/пить". За його методом багато людей позбавлялися від пагубної звички.
Вперше за довгий час оновлено розділ "Інтим". До речі, саме там розміщені відповіді на питання, що так часто задавалися читачами.
Велике прохання до читачів усі питання задавати у темі Питання-відповідь. Не засмідчуйте сайт. Якщо вам є що додати до теми, то ласкаво прошу: статті, власні роздумі, які стануть корисними для інших читачів, діліться власним досвідом.
Якщо ви бажаєте задати запитання, для вирішення особистої проблеми (можете писати про "подругу", яка хоче запитати, але у цьому немає необхідності, так як все і так анонімно), прохання надавати про себе найповнішу інформацію (вік, як довго турбує проблема, що до неї призвело і т.д. можете переглянути попередні запитання і побачити, які наводящі питання я задаю), щоб я можна зразу надати вам конкретну відповідь, а не витрачати час на запитання. Хочу зауважити, що даю поради я виключно з власного досвіду, або тим знань, які отримала від самостійного вивчення/почула/побачила/прочитала. Я не медик, і моя спеціалість немає нічого спільного з медициною. Просто я свій час я багато читала, і зараз, по мірі можливості, збагачую свої знання. Найповнішу та найточнішу інформацію вам надасть спеціаліст. Якщо я раджу відвідати лікаря та пройти обстеження, скористайтеся порадою. Мої коментарі носять рекомендаційний характер.
Спеціально відкрила окрему тему Сексологи відповідають на інтимні запитання підлітків. Сама була підлітком і розумію, як цікаво у такому віці подібні теми  ;) .

Для слухачів радіо, Loveradio змінила на ХитFm (Росія). Сталася якась технічна помилка, яку я не можу виправити, тому лише змінила скрипт на іншу радіостанцію

Наразі все. Залишайтеся з нами!

0

13

Прошу пробачення за тимчасові незручності через технічні проблеми у адміністрації ресурсу. Надалі сайт працює у звичайному режимі

0

14

Повернула інформацію, розміщену під аватаркою. Поки що на етапі експерименту.
Згідно заповненої особистої інформації користувача , відтепер не потрібно заходити на його профіль, щоб взнати про нього побільше. Необхідно лише ознайомитися з короткою інфою, розміщеною під аватарою.
Отже, пересічний відвідувач сайту тепер може взнати:
Звідки користувач, дату реєстрації, к-ість надісланих ним повідомлень, стать, вік і дату народження, дані для зв"язку (ICQ, Skype, Mail Agent, MSN Messenger, Jabber, Yahoo! Messenger), сумарний час проведений на форумі, статус (активний/неактивний). Надіслати e-mail користувачу можна переглянувши його профіль.
Крім цього можна побачити відношення конкретного користувача до інших користувачів, та його рейтинг на сайті.
Пункт Повага показує, скільки позитивних чи негативних оцінок отримав користувач від інших. Для оцінювання, необхідно у правому верхньому куті посту натиснути на виділену оцінку і збільшити, або зменшити її рейтинг.
http://uploads.ru/i/e/Y/3/eY3Lt.jpg
Пункт Позитив показує обернену інформацію: як користувач відноситься до коментарів інших.

Ну що ж, якщо дана інформація допоможе відвідувачам сайту, тоді я залишу цю функцію, інакше знову зніму. Усі відгуки за даним нововведенням можна залишити у Пропозиції, зауваження до адміністрації. Також там можна задати незрозумілі запитання щодо роботи сайту та його користуванням.
Удачі

0

15

Усім доброго вечора! Сьогоднішній випуск оновлень присвячений оптимізації структури сайту. Через значну різноманітність тем і категорій, часто читачі губилися у просторах "Твого Світу". Тому були проведені деякі зміни:
1) Розпущено категорію "Репродуктивне здоров"я". "Контрацепція" віднесена в окремий підфорум до "Цнотливості", а інші форуми знайшли притулок у "Родинному житті"
2) Форуми категорії "Психологія" переїхали у колишню категорію "Проблеми сьогодення", яка відтепер називається "Соціум". Це дозволяє ще ширше використовувати дану категорію, так як тематика соціології широка  ;) .
"Паління", "Алкоголізм" та "Наркоманія" згрупувалися під "Шкідливими звичками".
3) Тема "Питання-відповідь" винесена як додатковий пункт меню, який можна побачити поряд з "Качаємо" та "Учасниками".
Нічого з сайту не зникло, усі інформація збереглася, тільки змінила своє місцерозташування. Якщо не можете знайти необхідного форуму - звертайтеся Пропозиції, зауваження до адміністрації

Кілька моментів щодо оновлення. Не буду акцентувати увагу, що і де оновилося, зауважу лише, що збільшилася кількість тем у форумі "Сім"я".
Відтепер усі користувачі сайту можуть взнати, як безплатно відправити смс та ммс на відомі оператори України, скориставшись темою Безплатна відправка SMS/MMS
Для тих, хто бажає удосконалити українську мову, позбутися у лексиконі русизмів - вам сюди Говорімо правильно!
Зміни у правилах: якщо ж через неуважність, або необізнаність у правилах сайту ви випадково задали запитання не у "Питання-відповідь" відповідь буде надати у темі, де і було задане запитання, а через тиждень відправлена туди, де і усі запитання.

На разі все щодо оновлень. Заходьте, консультуйтесь, залишайте відгуки. Удачі.

0

16

Шановні відвідувачі соціального проекту "Твій світ". Рада вам повідомити про ще один пріоритет для зареєстрованих користувачів. Відтепер уся інформація про оновлення (усі вище розміщені пости) та замітки про актуальні теми, буде доставляться як особисте повідомлення та дублюватися на електронну скриньку усім, хто пройшов реєстрацію. Не потрібно підписуватися на теми чи відслідковувати оновлення, тільки періодично заглядати на електронну пошту. Усі стало набагато простішим. Залишайтеся з нами!

Попереду нас чекають Новий Рік та різдвяні свята. І саме в цей період здійснюються бажання та мрії, настає період приємних несподіванок та подарунків. А що ви очікуєте від "Твій світ"? Залишайте свої побажання, і вони будуть здійснені у новорічну ніч.  ;)

P.S. У зв"язку з тим, що інформативні листи будуть надсилатися періодично, для тих, хто бажає отримувати інформування про новини негайно, бажано не скасовувати підписок.

0

17

Залишилися лічені дні до одного з улюблених свят кожного з нас – Нового року.   http://s44.radikal.ru/i106/1007/7c/bf964c62bdf2.gif 
Що це за свято і як воно з’явилося?
Як святкують Новий рік у інших країнах світу?
Які подарунки подарувати на Новий рік?
Як зустріти Новий рік?
Які новорічні прикраси використати у новорічну ніч?
Дещо про новорічний корпоратив та інша цікава інформація про святкування Нового року можна прочитати Новий Рік 01.01
Які подарунки вибрати рідним і близьким? Поради щодо вибору http://knopa.0pk.me/viewforum.php?id=52  http://s001.radikal.ru/i193/1006/e6/a5f8024c9bfb.gif 

Незабаром православне Різдво, яке за собою приводить ряд різдвяних свят. Яку інформацію про різдвяну тематику ви б хотіли побачити на сайті? Залишайте замовлення Замовлення

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження щодо роботи сайту, бажаєте залишити відгук про проект, тоді вам сюди Зв"язок з адміністрацією, та адміністрації з вами <. Нам важлива кожна думка.

Веселого Нового року! Залишайтеся з нами!

http://i080.radikal.ru/1007/18/eb0d42d9fae5.gif

0

18

З наступаючим!
За два дні до Нового року адміністрація згадала, що пора б уже змінити дизайн на зимовий  http://i080.radikal.ru/1007/18/eb0d42d9fae5.gif 
Підіб"ємо підсумки за рік.
Що ж нам приніс 2011 рік:
* Змінилася структура сайту. З"явилися нові форуми та категорії, деякі між собою об"єдналися, деякі розформувалися, усе було зроблено з метою спростити користувачам пошук інформації;
* Можна переглянути каталог сайтів, з який було запозичено найбільше інформації. Дотримуємося захисту авторських прав, навіть якщо стаття і не була офіційно зареєстрована, почуття справедливості нас не покидає;
* З"явилася тема з переліком посилань на он-лайн консультацію, щоб можна було отримати кваліфіковану пораду;
*Відтепер можна поділитися статтею через соціальні мережі;
* Змінилася радіо-хвиля;
* Повернута інформація під аватаркою про користувача;
* Був поставлений рекорд одночасного відвідання проекту - 205 людей;
* а також опубліковано багато корисної та цікавої інформації, якої ще більше буде у наступному році.

На жаль, двічі "Твій світ" припиняв свою робочу через аварійну ситуації у головному офісі. Надіюсь, надалі такого не відбуватиметься. Також через об"єктивні причини, зареєстровані користувачі не можуть отримувати інформаційні повідомлення як особисте повідомлення. Сподіваємось, цю проблему виправлять.

Вітаю усіх з наступаючим Новим роком на різдвяними святами. Щастя на злагоди вашій сім"ї, здоров"я та благополуччя. Дякую, що залишаєтеся з нами.

З наступаючим ВАС Новим роком,
Він все ближче від нас крок за кроком.
Я бажаю ВАМ у Новому році
Подивитися щастю у очі.
Свою вдачу у руки спіймати,
І міцно тримати, невідпускати.
Здоровя міцного бажаю усім,
Нехай радісний настрій приходить в ВАШ дім.
Щоб розумілися діти з батьками,
Невістки з свекрухами, тещі з зятями.
Кохати бажаю, коханими бути,
Про все погане навіки забути.
У кого на серці розчарування,
Неодмінно зустріне справжнє кохання.
Студентам на сесіях добре все здати,
Хто випускник, магістрами стати.
Всі, хто закінчує в школі навчання,
Високих балів з тестування.
Підвищення пенсій пенсіонерам,
Більш милосердя міліонерам,
Щоб всі працювали за високу зарплату,
На гарну квартиру, за містом дачу.
Хвороби хай зникнуть, а з ними все зле,
Хай завжди надія у серці живе.
Примєр з президентом, щоб помирились,
А депутати більш не сварились.
Нехай радість і щастя до нас всіх прийде,
Хай криза за місяць від нас геть піде.
Нехай здійсняться всі заповітні бажання,
Мир всюди буде і ніжне кохання.

0

19

Через два дні прийде одне з найбільших християнський свят - Різдво. Для тих, кому хотілося б ознайомитися з традиціями, обрядами та історією святкування, раджу заглянути у наступні статті:
РІЗДВО В УКРАЇНІ
Історія свята, найпоширеніші традиції, Як святкують Різдво у різних регіонах України, основні атрибути та дійства цього свята та багато інших цікавих фактів. Загляньте, не пожалієте, взнайте, як святкували Різдво наші предки і що дійшло до наших днів.

Свят-вечір - 06.01
Напередодні Різдва, 6 січня відбувається святкова різдвяна вечеря під назвою Свят-вечір. Про свято, традиції, який потрібно дотримуватися, про страви на перший святий вечір і як їх готувати, що потрібно пам"ятати у святий вечір та інші важливі моменти

Колядки та щедрівки
Колядки - пісні релігійного (церковного) змісту — приурочені до найголовнішого християнського свята — Різдва Христового. Подано тексти колядок та щедрівок, як найвідоміших, так і менш відтворювальних у наш час. Проте, це можливість у сімейному колі згадати тексти колядок та разом прославляти Різдво Христове. А для тих, хто збирається колядували "від хати до хати" буде доброю знахідкою.

Наразі це зібрана інформація, що стосуються народження Ісуса Христа, про початок різдвяних свят. Про наступні святки, що нас чекають уже не за горами, буде оновлено інформацію та опубліковано повідомлення.

На прощальній ноті хочу привітати усіх відвідувачів соціального проекту "Твій світ" з величним святом Різдвом Христовим. Щастя вашій сім"ї, здоров"я та злагоди, щоб у вашій домівці завжди панували добро та мир. Христос рождається!

0

20

Напередодні Нового року (за старим стилем 13.01) в Україні відзначали Щедрий вечір. Цей день (13.01) також називали Меланки або Маланки.
Меланки - 13.01. Щедрий вечір
Історія свята, обряди, традиції, прикмети, тексти щедрівок

Меланка і Василь утворили обрядову пару, що в злагоді веде своє господарство, ставши улюбленими героями зимових урочистостей. На відміну від Різдва й Хрещення ці дні не відігравали важливого значення в релігійному календарі, тому в обрядовості їх майже не помітно церковних мотивів, хоча у православному місяцеслові значаться три свята.
Василя Великого
Хто такий Василь Великий? Що прийнято у цей день робити? Як святкують?

Найважливішою традицією Старого Нового року є посівання. Засівання (посипання) — давньо-слов'янський новорічний звичай. У перший день нового року дорослі й діти, переважно чоловічої статі, ходили від хати до хати, символічно засіваючи хлібні зерна і бажаючи господарям щастя, здоров'я, щедрого врожаю. Посипальників, що ходили невеличкими групами, приймали як самих бажаних гостей: запрошували сісти до столу, щоб добре все сідало або щоб свати сідали (так казали там, де були незаміжні дівчата). Нерідко хлопчаки наслідували квоктання курей, а їх, жартуючи, смикали за чуба або за вуха, щоб курчата були чубаті, вухаті й волохаті. У деяких місцевостях перший засівальник повинен був обмолотити макогоном сніп жита, що стояв на покуті від Різдва. Після закінчення всіх обрядових дій господарі пригощали посипальників яблуками, бубликами, пиріжками та іншими ласощами, часто давали й дрібні гроші. Зерно, що вони розкидали по хаті, господиня збирала і давала куркам, аби краще неслися.
Посівання на Старий Новий рік
Тести посіванок, віншувань

15 лютого Ісус Христос у віці сорока днів від народження був принесений до Єрусалимського храму. Коли мати Ісуса Христа прийшла до храму разом із Йосипом і маленьким Ісусом, туди ж навідався праведний старець Симеон. Йому було откровення, що він не помре до тих пір, аж поки не побачить Спасителя. Симеон узяв дитину на руки й благословив її. Там же, у храмі, була того дня й Анна Пророчиця. Вона також дарувала своє благословення Сину Божому.
СТРІТЕННЯ (15 лютого)
Історія, прикмети, традиції

Напередодні Водохрещів святкується "Голодна кутя" або другий Свят-Вечір. Увесь цей день віруючі люди нічого не їдять - постують. Сідають вечеряти, коли вже засяє вечірня зоря.
А Ранком у церкві відбувається Богослуження. По Богослуженні весь народ іде процесією на річку до хреста. Попереду несуть дерев'яний церковний хрест. В усіх хатах пили свячену воду, кропили хату святою водою. Воду, що залишилась, наливали в пляшку, яку зберігали цілий рік.
По обіді дівчата бігають до річки вмиватися в "йорданській воді" - "щоб були рожеві лиця".
Голодна кутя - 18.01. Водохреща -19.01 (Богоявлення)
Що символізує Водохреща? Ворожіння на це свято. Обряди та традиції, історія та прикмети

Різдвяно-новорічний цикл народних свят закінчувався 21 січня на так званий різдвяний день (минало два тижні з 7 січня).
«РІЗДВЯНИЙ ДЕНЬ» - 21 січня

От і розказано про усі різдвяні свята. Щось упущено? Чи є побажання? Ми вислухаємо усіх Ваші відгуки. Повідомлення адміністрації <

0

21

Любі мої! Мені дуже соромно, що я призупинила свою активність на сайті, чим відправила його у вільне плавання. обіцяю, що скоро виправлюся  http://s57.radikal.ru/i156/1008/49/63443832202e.gif 
Наразі я намагаюся оновлювати інформацію в усіх розділах і форумах, щоб ті, які залишаються з нами, могли побачити щось нове.
А також буду дуже рада вашій підтримці. Я б хотіла оптимізувати теми і статті, так як одна тематика повторюється у кількох темах, що інколи дуже незручно при пошуку. Ще я не раз зустрічала дублювання статей. Тому буду дуже вдячна, якщо ви відгукнетеся, і будете вказувати на повтори та однотипні теми.
Активно працює тема "Питання-відповідь", і навіть якщо я знову не буду оновлювати сайт, все ж таки своїх відвідувачів стороною не омину і обов"язково відповім.
Заглядайте у форуми Обмін даними та Побесідуємо, де ви можете отримати корисну інформацію та розважитися.
Буду рада бачити ваші коментарі та відгуки

0

22

Вітаю!
Поки відвідуваність сайту не впала до мінімуму, я всерйоз не зайнялася проектом. Зізнаюся, що виникали думки закинути проект або віддати його у надійні руки. Але залишати те, над чим так довго трудилася, жаль, та й не знайду того, кому б я довірила своє "дітище". Тому помаленьку намагатимуся самостійно працювати.
Оновила інформацію у деяких розділах. Найближчим часом зроблю акцент на рубриці "Навчання", так як на носі навчальний рік.
Повторююсь, що хотілося б бачити побажання щодо подального розвитку, щоб знати, у якому напрямку розвиватися далі.
Дуже потрібна група добровольців, яка б допомогла у наповненні проекту новими статтями! Якщо є бажання, зголошуйтесь!
Також є велике прохання щодо реклами самого сайту між своїми друзями та знайомими. Поділіться посиланням у соцмережах. І не бійтеся звертатися зі своїми проблемами. Ми усім допоможемо!

0

23

Повернула радіо на сайт. Але відтепер потрібно його самому вмикати.

0

24

В минуле відходить іще один рік…. Безумовно, він зробив нас іншими – у чомусь кращими та мудрішими,  а по – відношенню до оточуючих -  добрішими чи  навпаки -  більш суворішими , бо час показав істинні обличчя певних людей
Хтось одружився, інший придбав новеньку автівку, хтось переніс застуду, а у когось  дитина  пішла до школи у перший клас. Це події, що відбувалися з нами щодня. Чимало подій… приємних і не дуже ; щасливих моментів  , а у когось і болючих втрат. Але, як би та не було, все що відбулося - додало кожному із нас сили та  віри, мудрості і безцінного власного досвіду. Наші успіхи та досягнення додали впевненості , а невдачі та помилки – загартовували та навчили боротися.
Мої дорогі, попереду нові зустрічі, нові знайомства, тож я бажаю, щоб кожен ваш наступний день приносив щось корисне та цікаве, і цим самим додавав стимулу та прагнення досягати більшого та розвиватися. Нехай у житті кожного з вас будуть і з’являються достойні люди - справжні , справедливі та вірні! Міцного вам здоров'я , щастя та любові! І, звичайно, нехай реалізовуються наші задуми і плани.  І мрії…. Так , саме мрії! Хоч це і звучить дещо по- дитячому , але саме вони додають забарвлення  у  наше життя. Та й зрештою , мрії - це плани Бога стосовно нас…..)))) тож нехай вони збуваються! Щасливого вам Нового року !

0

25

Вітаю усіх постійних та випадкових користувачів сайту з Новим Роком на Різдвом Христовим! Усім вам благ та сімейного благополуччя! Щоб у вашому житті було поменше проблем та неприємностей, а якщо їх не оминути, щоб вирішення знаходилось швидко!

http://i072.radikal.ru/1007/08/b7892449b1a8.gif

0

26

Лохоброкер Esperio. Обзор и отзывы клиентов
Esperio лохотрон, мошенники, жуликиEsperio (esperio.org) представляется надежным и проверенным брокером, который обеспечивает высококачественное обслуживание и выгодные торговые условия. Сомнительная контора сыплет лживыми заявлениями о торговле без риска, оперативном выводе прибыли и заманчивых перспективах. Однако за красивыми сказками анонимных жуликов маскируется довольно опасный скам-проект. Создатели скам-сервиса утверждают, что предоставляют услуги более 10 лет и обслуживают множество довольных клиентов. Однако не торопитесь верить на слово записным лжецам. Позитивные отзывы об этой конторе написаны явно по заказу. Подобные методы продвижения могут использовать только мошенники. Рассказываем, почему сотрудничество с данной организацией это дорога в никуда.

Esperio лохотрон, мошенники, жулики

Официальный сайт лохоброкера Эсперио выглядит чуть приличней, чем большинство подобных лоховозок. Несмотря на ограниченный бюджет, мошенники хорошо подготовились, и не поленились продумать легенду и маркетинговую составляющую.

Esperio лохотрон, мошенники, жулики

Сайт брокера – это своего рода визитная карточка. Оформление ресурса стоковыми рисунками может сделать его презентабельнее, но сегодня такого можно добиться даже бесплатно. Специализированный сервис оценил старания разработчиков esperio.org примерно в 70$. Это явно не те деньги, которые должен стоит сайт серьезной финансовой организации.

Мошенники, похоже, рассчитывают на долгосрочную перспективу. Каждый раздел сайта тщательно продуман. Целевая аудитория скам-проекта — новички. Опытный трейдер знает как отличить фальшивку, и смотрит на важные «мелочи». Несмотря на все попытки казаться респектабельной организацией, перед нами обычная офшорная кухня, созданная для развода наивных буратин.

Esperio лохотрон, мошенники, жулики

Esperio, помимо брокерских услуг, рекламирует два вида инвестиционных портфелей: «Первые шаги» и «Оптимальный». Сроки вложений 12 месяцев. Прогнозируемая прибыль 40,5 и 87,7%! Кто может гарантировать доход в условиях нестабильного рынка? Только мошенники и банкиры. Но последние предлагают куда более адекватные цифры – 1-2% в год в твердой валюте. Обещания сверхприбыли без особых усилий — это удел аферистов.

Лохоброкер предлагает 4 типа счетов. Низкие спреды, минимальные комиссии, торговля на МТ4 – все это хорошо. Смущает только огромное кредитное плечо до 1:1000. С таким коэффициентом любой депозит можно слить за пару часов. Лицензированный брокер строго ограничивает леверидж максимум до 1:30.

Esperio лохотрон, мошенники, жулики

Отдельно разберем бонусы, это сугубо мошенническая тема. По условиям трейдеру придется переформатировать бонус в настоящие деньги. Период отработки бонуса Double Empower составляет 90 дней с момента начисления. Расчёт торгового оборота осуществляется по следующей формуле: 1 лот совершенных операций переводит 3 доллара бонусных средств в реальные. Например, денежный эквивалент бонуса в $600/3=200 лотов!!! Выполнить такое на полностью подконтрольном мошенникам терминале практически невозможно. Заканчивается погоня за отработкой быстрым сливом счета.

Раздел «Образование» создали для привлечения наивных энтузиастов. Попутно жулики лелеют надежду на то, что с новичков можно будет срубить денег за оплату так называемых курсов. Информации об онлайн-обучении нет фактически никакой. Имена и квалификация преподавателей не раскрыта. Минимальная стоимость курса для начинающих составляет $250 за 45 часов занятий, для продвинутых $500 за 30 часов, для профи $50 за 1 занятие. Это форменное разводилово.

Esperio лохотрон, мошенники, жулики

Наличие партнерской программы дает возможность заработать на привлечении лохов. На самом деле жулики стремятся расширить клиентскую базу за счет сарафанного радио. Оплата щедрая. За каждого вновь поступившего зазывала получит 20$ единоразово. А если клиент будет активен, обещают задонатить аж 500$. То, что реальные деньги до лоховода не дойдут, он узнает позже. Вопрос в следующем. За чей счет столь невиданная щедрость? Легальный брокер подобной благотворительостью не занимается.

Esperio лохотрон, мошенники, жулики

В разделе «О компании» размещено обширное сочинение о великой миссии, будущих свершениях, преимуществах и безупречной репутации нашего «героя». По легенде глобальный «брокер» Esperio предоставляет доступ к торговле на финансовом рынке с 2011 года. За время трудовой деятельности компания якобы завоевала доверие более 10 тысяч трейдеров. Более 1 000 000 000$ — торговый оборот клиентов. Все это, конечно же, вранье.

Esperio лохотрон, мошенники, жулики

Проверка возраста сайта подтверждает — представители «брокера» врут. Доменное имя EspeRio.org было зарегистрировано в июле, но к активной “обработке” жертв жулики приступили с сентября 2021 года. На территории РФ сайт аферистов уже заблокирован по распоряжению Генпрокуратуры.

Контактные и юридические данные

Раздела «Контакты» на сайте нет. Связаться со службой техподдержки можно только через форму обратной связи либо онлайн-чат. Ни телефоны, ни адреса представительств, ни даже мейл жулики опубликовать не удосужились. Страница Facebook Esperio была создана не 11 лет назад, а 17 августа 2021 года. Лохотрон явно не пользуется популярностью. Под публикациями обсуждений нет. Подписано на паблик всего 157 ботов.

Esperio лохотрон, мошенники, жулики

Если верить сайту, наш «герой» зарегистрирован на далеком офшорном острове Сент-Винсент и Гренадины. В Соглашении заявлено, что договор заключается от имени компании OFG Cap. Ltd., зарегистрированной якобы по адресу: First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines. Свидетельства об инкорпорации на сайте нет. Судя по всему, такой компании юридически вообще не существует. О лицензии жулики не упомянули ни разу. А знаете, почему? Потому что деятельность этой конторы никто не контролирует. Сотрудничество с подобной помойкой — это вершина глупости!

Шарлатаны только начали раскручивать свое «детище». Отдельные помойные сайты не стесняются пиарить эту лоховозку, размещая позитивно-мотивирующие обзоры. Также в сети можно найти довольно много ВАУ!-отзывов, расхваливающих Эсперио. Это проплаченное творчество служит одной цели – повлиять на неокрепший разум потенциального клиента. Реальные комментарии от пострадавших кардинально отличаются от сказки.

Esperio (esperio.org) – это красиво замаскированный лохотрон. Как бы мошенники не пыжились, но без официальной регистрации и лицензии весь этот маскарад выглядит нелепо. Возможно за счет красивого и правдоподобного сайта шарлатанам удастся облапошить большее число новичков. Не стоит поддаваться эмоциям и верить аферистам!

Если вы имели опыт общения с этой лоховозкой, своими впечатлениями и телефонами жуликов вы можете поделиться в комментариях. Это, возможно, поможет не наделать глупостей потенциальным жертвам этого скам-проекта.

0


Вы здесь » Твій світ » Куток споживача » Оновлення


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно