Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Куток споживача » Замовлення


Замовлення

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Щоб ви хотіли ще побачити на сайті? які розділи потрібно оновити? Яку свіжу інформацію хотіли б бачити частіше?

0

2

А чи можна було би обговорити одну тему...?Я ніколи над цим не замислювалась,але коли задали таке запитання-розгубилась...=(..."Чи є різниця між:Я Тебе Люблю і Я Тебе Кохаю?"...

0

3

Христина, ваше замовлення виконане. У ширшому плані, ніж ви пропонували, проте там є відповідь і на ваше запитання. Пропоную підписатися на дану тему, так як інформація буде добавлятися.
Різниця між "люблю" і "кохаю"

0

4

Я б хотіла дізнатися, як створити власний сайт?..

0

5

Ніна, відповів вам зразу тут. Насамперед виберіть ресурс, на якому створюватимете. Від цього теж залежить платним чи безплатним він буде. А далі слідкуйте порадами конструктора, заповнюйте необхідні поля. При кожному ресурсі є форуми підтримки, де можна отримати необхідні скрипти. Якщо вам потрібна більш розгорнутіша інформація, через день-два попробую створити необхідну темку

0

6

добре, дякую:)

0

7

Ніна, ваше замовлення виконано.
Створити сайт безплатно

0


Вы здесь » Твій світ » Куток споживача » Замовлення


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно