Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь


Питання-відповідь

Сообщений 1 страница 30 из 835

1

Передмова

Вітаю усіх на сторінках свого ресурсу. Надіюсь, заглянувши сюди, ви знайдете для себе щось корисне, що допоможе вирішити вам проблеми сьогодення, на майбутнє озброїтися необхідної інформацією, або ж просто щось прочитати.
Мені приємно бачити, що ви звертаєтеся до мене за порадами і підтримкою, я стараюся допомогти кожному і максимально викластися у своїх відповідях. Проте це мені не завжди вдається. Зараз я хочу зосередити свою увагу на тому, як варто будувати характеристику свої проблеми, щоб згодом я могла вам надати повну відповідь, а також декілька фактів, про які вам варто знати і мати на увазі.
1) Пишучи свій пост, я дуже прошу надати МАКСИМУМ інформації щодо вашої ситуації. Вік ОБОВ’ЯЗКОВО (ваш і того, про кого буде йти мова, якщо присутня третя особа). А також усе, що стосується вашої проблеми, спробуйте описати її максимально повно: що трапилося, як трапилося, чому трапилося, ваш погляд на неї, якщо має відношення третя особа, то і її погляд, ваші думки і роздуми. Тобто усе, що ви знаєте і вважаєте за необхідне мені сказати. Чим повнішу картину я бачитиму, тим легше мені  щось сказати. Адже інколи навіть найменші нюанси можуть радикально спричинити варіант вирішення проблеми.
Звичайно, я старатимуся вступати з вами в діалог, щоб уточнити певні нюанси, але на це витрачається час, який може бути дорогоцінним.
2) Мої відповіді – це у більшості випадків мій власний погляд на речі, спричинений життєвим досвідом, прочитаним на світоглядом. Бувають ситуації, коли я не розділяю вашої позиції, проте ж все ж таки іду на зустріч і не нав’язую свої думки, а намагаюся подати загальну відповідь. Я можу бути не права в силу відсутності життєвого досвіду у певних ситуаціях, життєвих поглядах на певні позиції, власні розмірковування, які являються ІМХО. Тому можу стверджувати про певний суб’єктивізм. Звертаючись до мене, ви отримуєте не тільки просто відповідь на запитання, але часто і моє власне бачення. Не спішіть його відкинути, задумайтеся. Адже якби я хотіла нашкодити комусь із вас, то не витрачала б стільки часу і зусиль на цей ресурс. І пробачте мені мою некомпетентність. Я не ідеальна.
3) У когось, можливо, склалось хибне враження про мою освіту. Я НЕ МЕДИК, і те, про що тут розказую, загальновідомі факти, почерпнуті зі спеціальної літератури та інших інформаційних джерел. Я стараюсь віддавати перевагу надійним джерелам інформації, а не поширеним міфам, проте це не запорука успішної відповіді – зазвичай мої відповіді мають розмитий характер і я не часто беруся за них. І якщо я раджу звернутися до лікаря, то там варто зробити, а не зігнорувати мою настанову. Є безліч он-лайн консультацій лікарів, але жоден лікар не поставить діагноз і визначить лікування без особистого огляду. Пам’ятайте це. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, не зволікайте, бо чим раніше ви виявите проблему і почнете її лікування, тим менше негативний наслідків виникне.
Якщо хтось вважає, що я не права, або ж бажає висловити свою думку і пораду для когось - відписуйтесь! Не вагайтеся і вступайте в бесіду.
4) Було б непогано, якби ви вказували своє віросповідання, бо від цього теж немало залежить. Я не дуже добре умію тлумачити християнські догми та мораль, але на сайті часто появляється отець Олег, який зможе це зробити і донести правильно слово. Якщо ви вважаєте себе атеїстом чи іншого віросповідання, укажіть це.
5) Я не маю можливості цілодобово бути прикутою до сайту, і буває так, що затримуюся з відповіддю, або ж не завжди є можливість надати розгорнуту відповідь. Більшість питань уже раніше були розглянуті, тому, якщо вказую, що відповідь на аналогічну проблему уже була вказана, то не полінуйтеся і пошукайте. Я розумію, що сторінок багато. Я ще не придумала, як систематизувати всю інформацію, тому варто просто посидіти і пошукати. Дякую за розуміння.
6) Хотілося б знати про результати своїх старань, тому, якщо не важко, вказуйте, чи допомогли вам мої поради, до якого висновку ви дійшли і чим все закінчилося.
7) Обіцяю повну АНОНІМНІСТЬ і не намагаюся взнати, використовуючи особисту інформацію, що ви за персона, а також розголошувати ваші персональні дані та ту інформацію, якою ви зі мною ділитеся. Якщо хтось вагається чи боїться бути упізнаним, реєструйтеся та надсилайте особисті повідомлення.

Я не всесильна, і не завжди спроможна вирушити чиюсь проблему. Інколи потрібна консультація спеціалістів, але у більшості випадків запорука успішного вирішення проблеми залежить тільки від час. Я можу порадити, а ви вже вибираєте чи прислухатися. Проте в залежності від того, як серйозно ви підійдете до свої ситуації і буде залежати кінцевий результат. В питаннях психології правильну відповідь знає ваше серце, слухайте його. В особистих – відкрийтеся на зустріч один одному і не кваптеся, у вас все життя попереду. В здоров’ї бережіть себе з молоду.
Удачі.

У зв’язку з тим, що багато хто ігнорує мої прохання, слова та просто заходить сюди один раз, щоб задати запитання, і не повертається за відповіддю (ну, і навіщо це робити?), я намагаюся оптимізувати роботу так, щоб зберегти свій час і ваш, якщо ви справді потребуєте підтримки. Відтепер я відповідатиму тільки на повідомлення, у яких будуть враховані усі пункти моїх вимог, інакше буде висунуте перше попередження, і якщо ви не скористаєтесь шансом, то на мою відповідь не розраховуйте. Я б хотіла спілкуватись у режимі діалогу, де хоча би мене чує співрозмовник, а не завітав – пішов – а ти собі тут друкуй. До того ж, часто зустрічаю дуже складні питання, над якими мені потрібно посидіти, подумати, попрацювати. Багато дрібниць не дають мені розгорнутої картини, а на питання відповідей немає. Тому, якщо ви не потребуєте відповіді і підете звідси, залишивши запитання, не робіть цього і закривайте вкладку. Якщо ж ви реально хочете вступити в діалог, то давайте серйозно підійдемо до цієї справи:
- Ваша ситуація – твір. Максимум фактів, максимум, який ви можете мені розказати. Навіть те, що здаватиметься дрібницями, викладайте. Можливо, ці дрібниці є вагомими. Не подавайте мені інформацію порціям у повідомленні, кожна з яких кардинально мінятиме мою думку. Тут немає обмеження на символи, а якщо текст не помішається в одному пості, відкривайте наступний.
- Вік. Вирішення ситуації для 12, 18 та 30 років може кардинально відрізнятися. Я не можу телепатично вгадати скільки вам років.
- Місто проживання. Буває, я можу підказати куди можна звернутися конкретно з певною проблемою, якщо орієнтуюсь у тій місцевості.
- Релігія. Відповідаю я у двох площинах – релігійна та соціальна. І відповіді можуть теж відрізнятися. Не хочу я нав’язувати вам думку про те, що вчинене є гріхом, що не можна так робити, що у вас брак віри та любові, що ваші стосунки виправить те і те, якщо ми з вами різного віросповідання. Я б, наприклад, не хотіла слухати про мусульманство, бо я не сповідую цю віру. Але якщо ви є віруючою людиною, то і розмова у нас може відбувати у іншому контексті.

Наразі це все, про що я прошу. Та це, виявляються, теж важко. Надіюсь, ми зрозуміли один одного.

З повагою, Тасміт.

Пропоную ще один варіант діалогу зі мною для тих, хто хоче зберегти анонімність, або ж раптом комусь захотілось зі мною поговорити  ;)
У мене відкритий профіль на відомому більшості ресурсі Ask.fm. Тому, усіх, хто бажає залишити коментар чи питання, поцікавитися чи запитати пораду - запрошую.
http://ask.fm/tassmit

Пошук по хештегах !

0

2

Вадим написал(а):

Мені 12. Я з моєю дівчиною хочемо сексу ,але не знаємо як.Порадьте щось!

як би там не було, все таки ще зарано. Навіть з медичної точки зору. Якщо в майбутньому хочете бачити себе батьками, зачекайте. Це усе вплив гормонів

#ранній_секс

0

3

Народ..я два дні тому перший раз переспала з хлопцем...і після цього в мене йдуть якісь коричневі виділення....що це таке може бути...і чи є причини хвилюватися???????????

0

4

Наталі написал(а):

Народ..я два дні тому перший раз переспала з хлопцем...і після цього в мене йдуть якісь коричневі виділення....що це таке може бути...і чи є причини хвилюватися???????????

немає. розірвалася пліва і трохи покровоточить. Якщо через кілька днів кровотеча не припиниться, звернися до лікаря, щоб виключити можливість кровотечі

#кров #перший_секс

0

5

мені 15 недавно переспала з 20 хлопцем..з яким зустрічаюся вже рік.він досвітчиний.але я так хвилююся чи не відібється моє раннє статеве життя у майбутньому?

0

6

чи можна завагітніти під час першого статевого акту????

0

7

Ангел написал(а):

чи можна завагітніти під час першого статевого акту????

так. на сайті є підтверджувальні статті
#перший_секс #вагітність

....=)цьомчик написал(а):

мені 15 недавно переспала з 20 хлопцем..з яким зустрічаюся вже рік.він досвітчиний.але я так хвилююся чи не відібється моє раннє статеве життя у майбутньому?

якщо з психологічної сторони ти сама підійшла до цього питання, то не повинно. а от з медичної все може бути. Раджу відвідати гінеколога, щоб виключити захворювання, розриви, інфекції, які в майбутньому можуть призвести до безпліддя. І все таки не спішити з інтимним життям. Хоча б до 18 почекати. Ця межа не просто так поставлена у медицині

#ранній_секс

0

8

а можна відвідати гінеколого без мами..??чи обовязково з кимось із дорослих?

0

9

...=)цьомчик написал(а):

а можна відвідати гінеколого без мами..?

до 16 не можна. Але так говорить нам буква закону. Проте є лікарі, які зможуть вас приняти і без цієї заборони. проте, якщо є у вас виявлять загрозу здоров"ю, бо батькам повинні повідомити

#гінеколог

0

10

мені 16 і я ще ніколи не займався сексом! два рази я домовлявся з дівчиною про це ае в мене не встава член!!  що це може бути через що це????

0

11

славік написал(а):

мені 16 і я ще ніколи не займався сексом! два рази я домовлявся з дівчиною про це ае в мене не встава член!!  що це може бути через що це????

організм ще повністю не дозрів. залишається лише чекати

#ерекція

0

12

будь ласка!!  а нічого неможна зробити щоб це вже сталося??? і чи може бути таке що він взагалі ніколи не встане?? спасибі???

0

13

славік написал(а):

а нічого неможна зробити щоб це вже сталося??

теоретично можна. але я б не радила

славік написал(а):

і чи може бути таке що він взагалі ніколи не встане?

у такому віці ще зарано хвилюватися. відповідного синтезу гормонів немає. вони не так активно діють. у років 20-25 це вже можна розглядати як проблему. а можливо ця дівчина тебе просто не збуджує. не твоє це
Якщо усе так складається, я б радила задуматися: може ще не час. Усе, що не трапляється, на краще. може це символічний знак почекати? Є багато негативних наслідків ранніх статевих зносин. І вони на сайті описані.
Подумай над цим

#ерекція

0

14

якщо в мене затримка тиждень.....а десь два тижні тому був секс,з презирвативом....живіт трішки болить так як передмісячними але крові немає..що робити??

0

15

Мені 15 моєму хлопцю 16. Чи можуть бути  мене якісь проблеми якщо я зараз з ним займусь сексом? Чи можуть бути якісь наслідки?

0

16

маленча написал(а):

якщо в мене затримка тиждень.....а десь два тижні тому був секс,з презирвативом....живіт трішки болить так як передмісячними але крові немає..що робити??

причин затримки є багато, але і презерватив не дає 100% гарантії. Зроби тест на вагітність, а краще кілька. І в залежності від результату вибирай як діяти далі
#затримка

місіс оладь написал(а):

Мені 15 моєму хлопцю 16. Чи можуть бути  мене якісь проблеми якщо я зараз з ним займусь сексом? Чи можуть бути якісь наслідки?

на цю тему на сайті є багато статей. Зверни увагу на форум Цнотливість. Там є аргументи не тільки з релігійної точки зору, а й з медичної і соціальної
#ранній_секс

0

17

але якщо ми займалися сексом з презервативом і він кінчив не в мене,я все одно могла завагітніти?

0

18

маленча написал(а):

але якщо ми займалися сексом з презервативом і він кінчив не в мене,я все одно могла завагітніти?

так

#вагітність

0

19

мені 19, і я недавно пробувала займатись сексом з хлопцем, якого дуже люблю...але чомусь не можу..мене призупиняє страх який у мене є..боюсь що мені буде дуже боляче..як це можна змінити?!?

0

20

Яна написал(а):

мені 19, і я недавно пробувала займатись сексом з хлопцем, якого дуже люблю...але чомусь не можу..мене призупиняє страх який у мене є..боюсь що мені буде дуже боляче..як це можна змінити?!?

насамперед впевнися, що ти точно цього хочеш і повністю готова. добре подумай, щоб потім не жаліла.
На рахунок страху... порадила б у першу чергу перечитати спеціальну літературу, щоб уникнути багатьох непорозумінь, дрібниць, проблем (статті у нас на сайті є). Поговори зі своїм хлопцем про цю проблему, щоб він знав як себе поводити, коли варто буде зупинитися, якщо буде потрібно.
Болю не потрібно боятися. Як казав мій один знайомий "Розслабся і отримуй задоволення"  :glasses: Тут є частина правди. Якщо ти хвилюватимешся, то більше будеш акцентувати увагу на болі, напрягатимеш м"язи і тим самим сама ж станеш причиною дискомфорту. Ще б порадила перечитати цю тему клік, за даними посиланнями опинишся на форумах, де користувачі розказують про свій перший секс. Візьми до уваги поради, які вони там викладають. Удачі
#перший секс #біль

0

21

Привіт :flag: я Даша! в мене до вас одне таке питаннячко - що можна зробити для того щоб уникнути біль при першому сексі?!?!

0

22

Даша написал(а):

що можна зробити для того щоб уникнути біль при першому сексі?!?!

привіт. На схоже питання я відповіла у попередньому посту. Біль є дуже індивідуальним сигналом, який залежить від низки причин. Насамперед від больового порогу. Його як такого уникнути не можна. Крім вищенаписаних порад звернися за консультацією до лікаря, можливо там тобі порадять якісь способи зменшення больових відчуттів.

#перший_секс #біль

0

23

Привіт мене звати Тіна. Мені 16 моєму хлопцеві 18 ми б хотіли занйнятися коханням, але я іноді задумуюсь про те ще не рано, що ви порадете?????????За здалегіть дякую.

0

24

Тіна написал(а):

Привіт мене звати Тіна. Мені 16 моєму хлопцеві 18 ми б хотіли занйнятися коханням, але я іноді задумуюсь про те ще не рано, що ви порадете?????????За здалегіть дякую.

Тіно, а ви впевнені, що готові до цього? чи це є не бажанням, викликані впливом гормонів? Ти впевнені ви у своєму хлопцеві? Чи не кине він вас, взнавши, що ви вагітна? А якщо ви з ним розійдетеся, а потім зустрінете іншого, якого дійсно покохаєте, легко буде сказати, що ви втратили цноту у 16 років?
Задумайтеся. Радила б вас все таки не спішити. Загляньте у розділ "Цнотливість", там є багато аргументів, які пропагують не тільки дошлюбну чистоту, а й вікове утримання. Наробити помилок завжди встигнете, а от вирішувати їх потім дуже складно.

#перший_секс #ранній_секс

0

25

коли займаєшся анальним сексом це боляче чи як?

0

26

Наталочка, ваше замовлення виконано.
Анальний секс
На наступний раз залишайте замовлення у відповідній темі і грамотно його оформіть

0

27

чи може після першого сексу ще напротязі дня трохи текти корв?

0

28

чи може після першого сексу ще напротязі дня трохи текти корв?

так.
надалі прошу читати статті, які розміщені на сайті. у них є відповіді на ваші питання

#перший_секс #кров

0

29

в мене вже були 2 статеві акти з хлопцем було дуже боляче але крові зовсім не було!! він міг не розірвати цноту?? підкажіть будь-ласка спасибі

0

30

Алінка, щоб довго не розказувати принципи фізіології, раджу перечитати матеріали, які розмішені на сайті. А особливу увагу зверніть, та цю тему одного форуму Втрата дівочої пліви

#перший_секс #кров

0


Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Питання-відповідь


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно