Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Портал » Створити сайт безплатно


Створити сайт безплатно

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Щоб створити сайт самостійно

не обов'язково потрібно знати складні мови програмування. Досить знання найпростіших основ HTML, а можна обійтися і без них, адже сучасні системи управління контентом (CMS) багато в чому спрощують і автоматизують наповнення сайту. Фактично, робота зі створення власного сайту, що містить виключно текст і малюнки, не набагато складніше створення документа Microsoft Word з аналогічним вмістом.

Найбільшу складність представляє саме розміщення сайту (якщо це не просто набір веб-файлів на локальній машині, а саме сайт, який повинні бачити інші люди). Це повинен бути доступний веб-сервер, який, в принципі, можна зробити і вдома, але це вимагає серйозних знань у мережевому адмініструванні, та й пропускна здатність домашнього каналу не завжди буде достатньою для розміщення сайту. Тому потрібно скористатися послугами стороннього хостингу (хостингом називається послуга по розміщенню певної інформації, в першу чергу сайтів, на виділених для цього серверах). Найбільш якісний сервіс пропонують платні хостинги, наприклад ispserver.com, який пропонує за вельми помірну ціну досить якісні послуги. Причому, якщо Вам потрібно терміново розмістити сайт, на приклад вночі, а фінанси як на зло скінчилися, вам нададуть відстрочку за послуги хостингу на 5 днів. За ці п'ять днів ви так само можете спокійно оцінити можливості хостингу і прийняти рішення, залишатися Вам на ньому чи ні. На платному хостингу доступні всі можливості для майбутнього сайту і він набагато краще індексується пошуковими системами. За порівняно невелику плату клієнт отримує гарантовану роботу сайту, резервування даних, високу пропускну здатність, і т.д.
Звичайно, можна створити сайт безкоштовно,

не витративши на це ні копійки. Для цього потрібно вибрати безкоштовний хостинг. Він має обмежений функціонал і деякі обмеження (наприклад, сайт, який не відвідується ніким більше місяця, може бути просто вилучено), але на перших порах і цього буде досить багатьом користувачам. Зазвичай безкоштовний хостинг вже передбачає деяку систему управління контентом, яка є простою в освоєнні, і з її допомогою вже можна приступати до створення свого сайту, який буде видно всім в інтернеті. Якщо ж CMS немає - то хостинг просто дає доступ, зазвичай по ftp, до директорії користувача, і дає йому деяке доменне ім'я - по ньому і буде доступний сайт.

Коли є хостинг і ім'я сайту (наприклад, щось типу mysite.hosting-company.net) можна пробувати створити сайт своїми руками. Варіант з використанням CMS найпростіший, але він практично нічому не вчить, і краще починати писати перші сайти вручну, кодом HTML. Робити це можна в будь-якому текстовому редакторі, хоч у стандартному блокноті. Існує безліч спеціалізованих редакторів для написання сайтів - від простого Aditor, що містить лише конструкції для вставки тегів, до гігантів, як Macromedia Dreamweaver. Власне, завантажити софт такого плану Ви можете там же в Інтернеті. Основне правило, якого слід притримуватися при написанні сайту - потрібно чітко розуміти зміст і необхідність кожного тега, кожної літери. Інакше Ви заблукаєте в своєму ж коді.
Написання сайту на HTML

не вимагає знання навіть самих основ програмування. Це не мова програмування, це лише мова розмітки тексту. Його тегами визначається де буде текст, а де таблиця, де малюнок, а де посилання. Шрифти, розміри, кольори - все це робиться за допомогою гранично простих тегів. На їх освоєння знадобиться від сили пару днів. Мови веб-програмування, типу Perl, PHP або Python, використовуються вже для складних сайтів, що працюють з базами даних, що виконують деякі скрипти, і т.д.

Заглиблюючись у створення сайту самостійно Ви багато чому навчитеся і зрозумієте, що в принципі на сайті, залежно від потреби можливо створити або підключити в програмному вигляді все що Вашій душі завгодно, тільки треба знати як. Багатьох самостійне створення сайтів захоплює так, що вони починають повною мірою вивчати мови програмування та веб-дизайн. Успіхів Вам у створенні вашого сайту.

Джерело

0

2

Інструкція з створення сайту власноруч.(більш складний спосіб)

1. Вам необхідний редактор для тексту (простенький і невеличкий).
Можна використати стандартний «Блокнот»(notepad). Більш зручним редактором в даній ситуації є «Notepad++». Він безкоштовний, багатомовний інтерфейс(в тому числі український), функціональний та має "підсвітку синтаксису", що допоможе в роботі.

2. Створюємо головну сторінку сайту.
Відкриваємо редактор і пишемо там наступне:

<html>
  <head>
    <title>Головна сторінка сайту створеного мною</title>
  <head>
  <body>
    <h1>МІЙ Персональний сайт</h1>
    <p>Придумайте текст котрий вразить відвідувача або надасть йому інформацію куди потрапив він ...</p>
  </body>
</html>

... далі, необхідно зберегти файл як: index.htm
Тепер можете його відкрити у Вашому броузері (двічі клацніть мишкою на створений і записаний Вами файл index.htm). Вітання, Ви створили першу власну веб-сторінку (web page) у своєму житті. Але веб-сторінка, це ще не веб-сайт(web site).

3. Створюємо логічний союз кількох веб-сторінок: Веб сайт.
Звісно, що Ви здогадались, для створення сайту однієї веб сторінки "малувато будєт". Відтак нам необхідно створити ще декілька сторінок (це ми вже навчились, пункти 1,2) і об´єднати їх за допомогою посилань (links) (це ми будемо здійснювати капельку далі).

Фрагмент коду:

<a href="contakt.htm">Контакти</a>

— це посилання на сторінку контактів (в броузері посилання підкреслюються і підсвічуються синім (по замовчуванню)).
Тепер розглянемо кінцевий код сторінок вашого сайту з навігацією (код передбачає створення простого сайту з 2-х сторінок) index.htm та contakt.htm

index.htm:

<html>
  <head>
    <title>Головна сторінка сайту створеного мною</title>
  <head>
  <body>
Навігація: <a href="index.htm">Головна</a> | | <a href="contakt.htm">Контакти</a>
    <h1>МІЙ Персональний сайт</h1>
    <p>Придумайте текст котрий вразить відвідувача або надасть йому інформацію куди потрапив він ...</p>
  </body>
</html>

contakt.htm:

<html>
  <head>
    <title>Cторінка контактних даних сайту створеного мною</title>
  <head>
  <body>
Навігація: <a href="index.htm">Головна</a> | | <a href="contakt.htm">Контакти</a>
    <h1>Контакти</h1>
    <p>Телефон: Мій "старенький" квадрокартковий телефон </p>
    <p>Адреса: Моє рідне місто, вулиця, .... </p>
  </body>
</html>

Документ про вдале завершення Вашої освіти на поприщі веб-у Ви не отримаєте, але Наші вітання приймайте: Ваш задум здійснився — Ви створили свій сайт майже самостійно і майже безкоштовно.

Чому майже?- У Вас наступна проблема, де це усе розмістити і як це усе назвати?!-щоб інші люди могли це побачити.

4.Якщо є твердий намір розвивати та розширювати свій сайт, удосконалювати, збагачувати - Вам потрібна допомога, додаткова література по створенню сайтів (http://siteua.info/index.htm, стандарти HTML:http://www.w3.org, http://html.manual.ru/book/html.php, веб-програмування http://phpfaq.ru/start; CSS:http://www.indeep76.com/Style/Example007ukr/)

Джерело

0

3

Создание полноценного сайта в системе Ucoz всего за 10 минут

0

4

Один зі складніших способів, які пропонують професіонали
Читати

Форуми:
Як створити власний сайт

Як створити свій власний сайт

Як створити свій власний сайт в мережі інтернет

Створення сайтів, програмування

Книги для створення сайту. Скачати безкоштовно
Перейти на сайт

0

5

План створення
Думаю, що ніхто не стане сперечатися з тим, що будь-який сайт створюється для того, щоб на його сторіночки заходили читачі. Тож поговоримо про те як зробити ваш проект популярним та конкурентноздатним.

Розпочнемо з самого початку, тобто з тієї миті, коли у вашу світлу голову прийшла ідея створення свого чада(сайту). Щоб воно було успішним серед інших багаточисельних нетовських проектів насамперед потрібно скласти детальний план, в якому будуть описані найдрібніші деталі, тож, давайте, по пунктам.

1 Першим про що ви повинні подумати це суть сайту, себто про що розповість світові ваше дітище. Важливо обрати тему десь по серединці між “топ” і “нікому непотрібно”. Оскільки в першому випадку ми нариваємося на шалену конкуренцію давно розкручених проектів, що вже не один рік в інтернеті і про які, так би мовити, легенди складають, в другому випадку конкуренції ніякої, але біда — вашу тему ніхто не шукає в безкраїх просторах що звуться Internet.
Зробити це(вибрати тему) можна декількома способами, але найкраще їх поєднувати.
Наприклад. Ви хочете створити сайт про “кактуси”, для цього
відкриваємо вікно якоїсь популярної пошукової машини, порописуємо в ній “кактуси” і заходимо по посиланням, які видає шукач, прочитавши декілька перших сторінок аналізуємо чи може ваш матеріал конкурувати з представленим, якщо так, то закачуємо спеціальні програми(їх повно в неті тому де шукати не пишу) і перевіряєм наскільки популярне ваше слово, якщо воно входити хоча б в сотню — вперед всі шляхи відкриті.

2 Визначившись з контентом починаємо писати статті, багато статей, чим більше тим краще, орієнтовне число десь 50. А як написати так, щоб бот видав їх першими в списку поговоримо в цьому розділі.
Отож використовуємо славнозвісні SEO методи.
Пишучи текст про, наприклад, хвороби кактусів, ми повинні вживати це словосполучення якомога частіше, оскільки боти не розуміють суті тесту, а лише окремі слова, тому в статті вживаємо ключові фрази, та не частіше ніж 9% на 100% тексту, щоб це було приємно читати вашому відвідувачу. Оптимальне число таких слів коливається в межах від 3 до 8 відсотків, тоді, і текст виходить без тавтології, і шукачу стає зрозуміло про що стаття.
Хочу також зазначити, що зовсім не обов'язково (але, бажано) писати власні статті, можна красти чужі, та це не дуже вітається. Справа в тому, що запорукою успіху є саме унікальне наповнення сайту, а не банальне передирання чужих ідей. Є кращий варіант — переклад. Грамотний переклад, ще нікому не зашкодив, але тут проблема — звідки ви можете знати, що цю статтю не захоче перекласти хтось інший.
Найкращий варіант це найняти людину, що вміє писати SEO—статті, але це коштує грошей, яких і так не вистачає :)
Вибір залишається за вами, а ми йдемо далі.

3 Переходимо, нарешті, до створення сайту. З давніх-давен відомо, що чим яркіша реклама тим вона прибутковіша — забудьте про це!!! Ваш сайт повинен викликати у відвідувача не дратівливість, а спокій. В сучасному Інтернеті настільки багато реклами, яка плигає, вискакує та випливає, що вона несе зовсім протилежний ефект. Користувач ПК зайшовши на вашу сторінку не буде шукати потрібну йому інформацію серед розмаїття фарб та анімації, а просто піде далі. Тому засвоюємо просте правило: чим простіший сайт, тим він доступніший. Тож робимо приємний оку інтерфейс, доступне меню, щоб користувач міг вільно пересуватися між чисельними сторіночками вашого творіння, для цього створіть карту сайту, вона також покращує “читання” вашого проекту пошуковими ботами, а це немаловажливо. Загальна кількість картинок не повинна перевищувати 10 kB, оскільки, ні потенційний читач, ні, тим більше бот, не захоче чекати поки “грузиться” “важка” сторінка. Фон потрібно робити нерізким, наприклад сірим, щоб людина могла насолоджуватися читанням прямо з екрана монітора, а не морщилася, витираючи сльози в рукав. Не використовуйте надмірну кількість ява-скриптів — пошукові боти їх не розуміють і минають стороною.
Також раджу не розміщувати на сайті всіх написаних матеріалів вони складуть так званий запас на “чорний день”.

4 Ваш сайт створено і, здавалося б, всі проблеми вже позаду, але ні, вони лише починаються. З'явилося нове завдання: домогтися, щоб про ваше чадо дізналося як найбільше людей.
Перш за все нам потрібно вибрати ім'я сайту. Воно повинно максимально глибоко відображати суть ваших сторінок, оскільки пошукові машини на нього теж орієнтуються. Також ім'я має бути легким для сприйняття, непотрібно показувати які розумні слова ви знаєте, прості смертні можуть їх не запам'ятати :) Перевіряємо чи немає сайтів, або зареєстрованої торгової марки з таким іменем — ні, тоді вперед, вибираємо зону(закінчення), ну наприклад .com оплачуємо домен (ім'я сайту) й шукаємо хост. До речі закінчення відіграє не менш важливу роль, як сама назва. Ось найпопулярніші зони: .Com - комерційні, найпопулярніша зона інтернету .Net - технічні .Org - організації .Іnfo - інформаційні домени .Bіz — бізнес-структури. Існує і ряд інших обирати вам.

5 Хостінг. Для тих хто не знає що це, розповідаю: хостінг це час на який наші сторіночки розміщаються на сервері, що круглу добу ввімкнений в мережу інтернет. А хостери це компанії, що надають місце під сайт на своїх серверах. До питання вибору хостінга треба підійти дуже уважно. Справа в тому, що вже неодноразово згадані пошукові машини звертають увагу на репутацію хостінг-компанії. В такій ситуації питання який хост вибрати, палатний чи ні, не стоїть. Відповідь однозначна — платний. Крім репутації, є ряд інших причин через які варто відмовитись від дармового місця на сервері. Компанії надають халявний час далеко не з благодійною метою, вони залишають за собою ряд повноважень, таких як, наприклад, розміщення на ваших сторінках свої реклами. Тож роблячи серйозний проект обираємо платний хостінг. Радити конкретного хостера не стану, скажу лише, що найкращий хост у США, але і в нас є декілька компаній, що мають солідний авторитет, тож вирішуйте.

6 Тепер ваш сайт зайняв почесне місце в інтернеті, займемося розкручуванням. Перше, що потрібно зробити, це розмістити посилання на нього всюди де тільки можна. В пошукових машинах, на сайтах друзів чи ворогів, на форумах, які присвячені такій же тематиці. Взагалі, чим більше буде посилань, тим краще. Ваш сайт набагато підійметься в довірливих очах того самого Google, якщо на нього посилатиметься більш авторитетне видання. Не раджу використовувати спам чи схожі технології, справа в тому, що шукачі активно борються із цим, і якщо вони запідозрять, що ваш проект розкручується за допомогою чорних SEO — тоді не потрапити вам на, так бажані, перші сторінки в їх списках.
Час від часу поновлюйте контент, пишучи статті, якщо муза не провідує вас певний час використовуйте тексти залишені на чорний день. Добавте до свого проекту форум, ця штука дуже допомагає в розвитку сайта і забезпечує свіжою інформацією ваші сторінки.
Сподіваюсь ця стаття допомогла вам у створені вашого первіска, поповнюйте віртуальний світ новою, корисною інформацією. Щасти вам, в цій цікавій справі.
0 коментарі
Що таке SEO-технології?
Отож розпочнемо з визначення. Якщо ви пропишете в ґуґлі цю абревіатуру, то пошукова машина видасть сотні сторінок, в яких буде одна відповідь - SEO це пошукова оптимізація.
Припустимо ви маєте свій власний сайт і, напевно, хочете, щоб кожен мандрівник інтернету побував на ньому. Але біда — ваш сайт ніхто не відвідує, пошукові машини минають його, незважаючи на цікавий та унікальний контент, а навіть якщо і сканують то, видають у своїх списках десь на останніх сторінках, а хто риється, ну наприклад в Google, до посиніння?
Отож у вас виникає питання як зробити так, що на ваш сайт заходили не лише родичі й знайомі, ай решта світу, яка б клацала по рекламі, залишала свої коментарі на  сторіночках, і розповідала про це віртуальне чудо іншим.
Саме тут на допомогу приходять SEO — технології. Їх грамотне використання примусить ботів поважати ваш сайт і ставити його у пошуковому списку на перші місця. Відповідно у вас з'явиться безліч відвідувачів, що дозволить, нарешті, заробляти гроші на своїй праці. Тому перед тим як закидати ваш сайт у “всесвітню павутину” раджу ґрунтовно ознайомитися із усіма можливими варіантами оптимізації, щоб ваше творіння не стало збитковим, а приносило гроші та радість. Тож пам'ятаймо, що оптимізації багато не буває і чим більше способів ви
використовуєте, тим краще ваш сайт сприйматиметься пошуковими машинами.
Тож успіху вам у цій нелегкій справі, хай ваш сайт стане дійсно корисним читачам.

Джерело

0

6

Як зробити сайт найшвидше і безкоштовно?

Не дратуватимемо професійних веб-дізайнеров. Ця стаття для тих, хто не хоче вивчати HTML, CSS, MYSQL, PHP і не збирається робити сайтостроєніє своєю професією.
   
   Можливо, вам потрібний невеликий власний сайт, наприклад, персональна сторіночка, присвячена вашому хобі, улюбленому місцю відпочинку, додатковому заробітку, або сайт-візитка для вашої компанії. Вивчати професійні премудрощі web-строительства ради створення одного сайту, на мій погляд, недозволена розкіш. Часу на ці знання витрачаєш багато, а використовуєш їх всього одін-два разу.
   
   Правда, коли в 2007 році я вирішила створити свій перший сайт, я ще так не вважала. Тому все почала робити «по-дорослому»: купила доменне ім'я, платний хостинг, встановила систему управління Joomla, про яку говорять, що вона «ну, зовсім проста». І все це, звичайно, не без сторонньої допомоги.
   
   Через пару місяців я зрозуміла, що вже не можу самостійно справитися з власним дітищем. Щось трапилося з паролем, я позбулася доступу до управління сайтом, почали зникати гроші, заплачені за хостинг, почалися регулярні «хакреські атаки» на сайт і так далі Коротше, «перший млинець вийшов грудкою». Не говорячи вже про те, що тих, хто мені допомагав, я натомила до непристойності своїми «дурними» питаннями.
   
   До цього часу я дізналася, що існують безкоштовні конструктори сайтів, що надають безкоштовні доменні імена і безкоштовний хостинг. За «безкоштовний сир» на вашому сайті розміщується стороння реклама. Я знову узялася за створення сайту, але тепер «пішла іншим шляхом»: почала робити сайт за допомогою конструктора - причому першого, який мені хтось порадив.
   
   Цього разу я зробила сайт за 3 дні! Сама і без сторонньої допомоги! Благо контент (тексти) у мене вже був, картинки і фотографії теж. Складнощі були в основному тільки з установкою на сайт форми підписки на розсилку, але просто потрібно було уважно читати керівництво по установці.
   
   Але і цього разу мій вибір, м'яко кажучи, виявився не цілком вдалим. Коли через 3 місяці сервер, на якому знаходилися сайти, звалився, то резервна копія «відставала» від реального змісту на цілих два місяці! А я за цю пару місяців стільки всього «наваяла» - і тепер все, «що було нажите непосильною працею», пропало. До того ж з'ясувалося, що безкоштовно можна розміщувати тільки 10 сторінок і використовувати не більше 1 Mb, а «чужа» реклама займає майже 20% площ сторінки! Відновлювати все зникле в цьому конструкторі я вже не бачила сенсу.
   
   Тепер я вирішила підійти до вибору грунтовніше: вивчити інформацію про всі конструктори, які є, і вибрати краще. Але це легко сказати, чим зробити. Спробуйте в Яндексе набрати запит «Як зробити сайт самому?». На вашу голову вивалиться більше 250 млн. сторінок, з яких 7 млн. сторінок присвячено конструкторам. Без компаса в цьому «морі» можна, якщо не потонути, то заблукати.
   
   Але я людина дуже наполеглива. Врешті-решт, я вибрала конструктор, що дозволяє навіть початківцем швидко зібрати цілком пристойний сайт з вже готових модулів. Які це модулі: Редактор сторінок, Новини сайту, Форум, Блог, Фотоальбом, Каталог статей, Каталог файлів, Каталог сайтів, Дошка оголошень, Гостьова книга, Тести, Питання і відповіді, Міні-чат, Опити, Поштові форми, Календар, Користувачі і Статистика сайту. Вам ще що-небудь треба? Мені навіть цього було багато.
   
   Крім того, надається дуже великий вибір безкоштовних барвистих шаблонів. Хостинг і домен теж безкоштовні. Якщо у вас вже є домен, можна його припаркувати. Початковий об'єм - 200 Mb, і це не межа. Стороння реклама займає близько 3% площі сторінки і практично не заважає сприйняттю.
   
   Зараз я вже зробила декілька сайтів в цьому конструкторі. Те, що цей мій вибір виявився вдалим, підтвердилося зовсім недавно. В кінці 2008 року цей Конструктор сайтів зайняв третє місце в престижному конкурсі «Народне голосування 2008 на премії Рунета».
   
   Якщо у вас є бажання створити свій сайт в конструкторі, заходите на мою сторіночку і відвідаєте мій сайт. Він призначений для тих, хто мене питає, як зробити свій сайт найшвидший і безкоштовно. Виявилось, це цікавить багато. Якщо тепер набрати в Яндексе «Як зробити сайт самому в конструкторі сайтів», то мій сайт виходить на першій же сторінці.

Джерело

0

7

Поради щодо створення власного сайту з нуля

Стаття 1. Інтернет-сайт сьогодні

У цій статті мені хотілося б розповісти вам про те, чим інтернет став сьогодні і яким повинен бути ваш сайт. У першій статті мені б хотілося допомогти вам вибрати тематику свого ресурсу (ресурсом є будь Веб-сайт), а також вибрати аудиторію майбутнього сайту.

Сьогодні інтернет є засобом пошуку інформації, новин, погоди і подібного, місцем діяльності компанії та фірм, місцем заробітку окремо-взятих людей (такою людиною може стати будь-що має бажання), а також просто місцем розваги. Але в той же час інтернет є розповсюджувачем шкідливою і забороненої законом інформації, місцем діяльності злочинців (так званих хакерів). До перенасичення ринку інтернет ще далеко, проте вже сьогодні існує настільки багато інтернет-сайтів в кожному домені (доменами є. com,. ru,. net і т.д.) що буває важко розібратися у всіх. Багато хто хоче і прагнуть до створення власне сайту, не у багатьох це виходить, але все таки є такі люди і їх багато. Саме через присутність величезного числа сайтів варто вибрати підходящу для себе тематику і унікальну свою ідею.

Не варто створювати сайт з тематикою, подібною тематикою багатьох інших ресурсів. Такі сайти не користуються популярністю. Багато власників сайтів просто-напросто перепубліковивают інформацію з інших сайтів і це не цікаво відвідувачам подібних сайтів. Також не треба робити сайт про те, чого ви ніколи не знали і не розумієте. Ви не зможете тримати сайт про програмування, наприклад, якщо ви лікар за професією. У той же час не треба створювати сайт про те, що зовсім не цікаво користувачам інтернет.

Я вважаю, що сьогодні для успішного виходу на ринок Інтернет-торгівлі необхідно володіти унікальними ідеями, розповідати про те, чого ще не було і що дивувало б аудиторію. Як ви думаєте, що більше приверне читачів, книга про літаючому людину або захворюванні на цукровий діабет? Точно також і створенням та існуванням Веб-сайтів. Однак при цьому не треба придумувати чогось неймовірного і незрозумілого, того, що ви самі не зможете пояснити. Не кожна людина зрозуміє вас і взагалі суть вашої ідеї.

Головний джерелом існування сайту в інтернеті є його відвідувачі, аудиторія ресурсу. Аудиторія може бути самою різною і при створенні сайту необхідно спиратися на якусь групу людей, групу людей, яких зацікавить тематика ресурсу. Ось, наприклад, ця стаття буде цікава людям, зацікавленим в "сайтобудівництва", цікавиться, у технологіях та інтернеті, значить, ця стаття призначена для певної аудиторії і саме для них вона і писалася.

Також не меншим чинником, що впливає на успіх сайту є ваше красномовство, ваші знання в тій чи іншій області, ваш смак і вміння подати інформацію. Звичайно, в інтернет щодня заходить багато новачків, але все одно багато користувачів мережі мають якийсь досвід і побачивши на вашому сайті схоже на все інше сюди не повернуться.

Також у Веб-майстри повинні бути зацікавленість і потяг до цієї справи. До розвитку та просування власного сайту. Однак успіх приходить до наполегливих, не здавайтеся, якщо у вас не вийде. Виберете певну тематику і розповідайте саме про неї.

Отже, після того, як ви визначитеся з тематикою ресурсу, можна приступити до вибору доменного імені (адреси сайту) та хостинг-провайдера (сервера, на якому будуть зберігатися всі сторінки та матеріали вашого сайту) …

Стаття 2. Хостинг і доменне ім'я

У цій статті мені б хотілося висвітлити проблему хостингу сайту (місця на сервері), а також вибору доменного імені (адреси вашого сайту). Про те, як вибирати хостинг, про платний і безкоштовний хостинг, про критерії вибору хостингу, а також про доменні імена другого і третього рівня та їх виборі ви зможете прочитати в даній статті.

Отже, по-перше, необхідно з'ясувати, що ж таке хостинг і навіщо він потрібний. Хост – сервер, на якому буде зберігатися ваш сайт і цей сервер видає сторінки при запиті їх користувачем. Свої послуги хостингу пропонують багато компаній сьогодні. Але хостом може стати будь-який комп'ютер, підключений до мережі. Але в цьому випадку все залежить від того, яким чином ваш комп'ютер підключений до всесвітньої павутини і яка при цьому швидкість передачі. У той же час ваш комп'ютер повинен бути завжди включений і підключений до мережі. Такий спосіб "самохостінга" дуже важкий і доставляє багато клопоту. І саме для того, щоб полегшити розміщення сайтів існують хостинг-провайдери. Кожен хостинг-провайдер має свої бази даних, в яких зберігаються матеріали сайтів, якими вони надають свої послуги. У залежності від способу зберігання сервера бувають хороші й не дуже. Звичайно, хостинг – справа не безкоштовна, у кожної такої компанії свої послуги на хостинг і в той же час свої унікальні пропозиції. Тому у початківців веб-майстрів виникають проблеми і труднощі в питанні вибору хостинг-провайдера. Я раджу вибирати ті компанії, які працюють на ринку вже багато часу і клієнти якої задоволені роботою свого хостинг-провайдера. Не треба попадатися на прийоми і пропозиції про хостинг за низькою ціною. Ви скористаєтеся такою пропозицією, а відвідувачі вашого сайту будуть дуже незадоволені маленькою швидкістю передачі (швидкість передачі також залежить і від сервера), а також проблемами з доступом. Такі компанії в чомусь відмовляють своїм клієнтам, але не говорять про це. Та й самі клієнти не розуміють, що їх обманюють. Сервера ж, які працюють на ринку і надають свої послуги не перший рік мають якийсь досвід і у них перебоїв в роботі не буде. Такі компанії дуже надійні, тому їх ціна і може бути вище цін конкурентів.
Дізнатися про компанії, що надають хостинг і стати їх клієнтом можна просто набравши "Хостинг" в якій-небудь пошукової системи. Поставтеся до вибору свого хостинг-провайдера необхідно серйозно і вибрати його тільки подумавши і обдумавши все.

Треба сказати ще й про таку річ, як безкоштовний хостинг. Ми всі знаємо, що сайтів на безкоштовному хостингу дуже багато і їх майже ніхто не відвідує. Безкоштовний хостинг дуже не надійний і досвідчені користувачі інтернет не відвідують такі сайти. Також зазвичай буває так, що компанії, що надають безкоштовний хостинг надають і безкоштовне доменне ім'я 3-го рівня (наприклад, my.site.com). Я не раджу вам обзаводитися сайтом на безкоштовному хостингу. Краще трохи вкласти у розвиток свого сайту, якщо ви хочете щось заробити. Безкоштовний хостинг підходить домашнім сторіночкам. Як правило домашні сторінки просто знайомлять відвідувачів з господарями цих сторінок, тому як безкоштовний хостинг, так і доменне ім'я 3-го рівня підходять домашнім сторіночкам.

Отже, доменне ім'я, що це таке і як його вибрати? Існують доменні імена першого рівня, наприклад. Ru,. Com,. Net і т.д. У кожної країни є свій домен, наприклад у Росії це. Ru, у Китаю це . Cn, а у Німеччині. De. Також існують міжнародні домени, такі як. Com,. Biz,. Info,. Org,. Net і т.д. "Простим сайтовладельцев" пропонується реєстрація доменного імені другого рівня (sitename.ru). Реєстрація такого домену можлива в будь-якій доменній зоні, але краще вибирати той домен, під який підійде тематика сайту, наприклад для сайту організації підійде домен. Org, для "бізнес-сайту" підійде . Biz, а для сайту спрямованого на російську аудиторію. Ru. Адреса сайту вже говорить про його зміст, тому необхідно вибирати те, що вам підійде. Доменне ім'я має бути легким, таким, що запам'ятовується, звучним, цікавим одночасно. Підібрати відповідну адресу для свого сайту зовсім не просто і це складно зробити за одну хвилину або навіть за один день. Багато доменних імен вже зайняті і буває важко підібрати незайняте і відповідне одночасно. Але якщо у вас є мета знайти відповідне ім'я, ви обов'язково знайдете його. Деякі доменні імена куплені для продажу за великі гроші, вся справа саме в популярності слова. Наприклад, домен Internet.ru настільки простий і легкий, що користувач може прийти на цей сайт навіть просто набравши адресу у вікні браузера, не підозрюючи про існування сайту з таки адресою. А ось адреса mybb.ru ніхто не набере просто так. Я раджу вам вибирати ім'я без чисел у ньому, віз невідомих і придуманих слів, а також не вибирати дуже складні для запам'ятовування слова, виберіть слово, яке часто зустрічається у побуті (звичайно, сьогодні такий домен застати не зайнятим важко, але все ж можливо).
Доменні імена реєструють ті ж компанії, що надають хостинг або ж окремо взяті регістри. Доменні імена 3-го рівня я не раджу нікому. Один домен другого рівня дорівнює 10 доменів третього рівня, разом узятим по інтересу до нього, а також по ТІЦ (індексом цитування, за яким Пошукова машина видає результати).

Нарешті, після вибору доменного імені і хостингу компанії можна приступити до створення самого сайту …

Створення і управління сайтом
У цій статті я спробую розповісти вам про способи створення і управління власний сайтом. Створити сайт можна дуже різними способами, я розповім вам про найпопулярніших і зручних. А керувати сайтом можна також найрізноманітнішими способами. Прочитавши цю статтю ви зможете вибрати той спосіб управління сайтом, який підійде саме вам.

Створити сторінки свого сайту можна як у простій програмі, так і в складному редакторі. Звичайно, самим привертає в програмі є його просто і в той же час функціональність. Якщо ви не знаєте про мовах програмування (мови Веб-програмування стануть темою однієї з наступних статей з цієї серії), вам напевно необхідно що-небудь просте. Якщо ж у вас є якийсь досвід, і ви знаєте хоч б основи мови, то вам буде і зручніше з редактором сторінок. Але в той же час, існують програми, які будуть корисні й необхідні, як починаючим Веб-майстрам, так і досвідченим. Такими програмами для мене є Microsoft Office FrontPage, Macromedia HomeSite та інші. З цією програмою дуже зручно. Але з'являються нові й навіть кращі програми, серед яких також може бути багато корисного. Взагалі, якщо зайти в найближчий комп'ютерний магазин і купити один з дисків про створення сайтів (а таких дуже багато) то і там ви знайдете що-небудь відповідне собі. У подібних програмах вам необхідно тільки розібратися, знань в мові програмування навіть не вимагається.

Великі і потужні редактори Веб-сторінок дуже відрізняються від простих і зрозумілих. Такі програми швидше призначені знають і мають досвід людям. Навіть сам інтерфейс буде незрозумілий початківцю, але зате дуже зручний знає. Але про них я не буду говорити, тому що тут ми розглядаємо початківця Веб-майстра.

Не раджу нікому користуватися он-лайн управлінням сайту. Он-лайн управління – це коли редагування сторінок відбувається прямо в мережі, прямо в інтернеті. Як правило, такі системи управління не мають більших можливостей і приносять масу незручностей.

Управління сайтом? Що ж це означає? Зробити сайт не найважливіше, після того, як він буде зроблений і опублікований за ним потрібно слідкувати, розкручувати і оновлювати його. Ось тут-то і настає необхідність у управлінні сайтом. Необхідно додавати на сайт що-небудь нове, змінювати його і адмініструвати в ньому. Самим простим і легким способом є, напевно, FTP доступ до сайту. Це, коли, відредагувавши сторінку, за допомогою якої-небудь спеціальної програми вивантажувати її на сервер. Це займає дуже мало часу і дуже зручно. Також можна завантажувати сторінки сайту вручну. Тобто ви заходите на сайт сервера і завантажуєте туди сторінки зі свого комп'ютера. А разом зі сторінками при цьому вам необхідно буде вивантажити і всі додаткові елементи на зразок картинок, скриптів (елементи, що створюють якісь ефекти на сторінці), при цьому необхідно розмістити все в певних місцях для того, щоб все правильно відображалося. Є й інші способи завантаження файлів на сервер, однак вони менш популярні сьогодні і я не буду описувати їх усі.

Мені хотілося б згадати у своїй статті також і CMS або по-іншому можна назвати Конструктор сайтів. Такі системи управління сайтом дуже зручні у використанні із-за можливостей і простоті одночасно. Наприклад, в деяких CMS існують типи редагування, як і в самій мові програмування, так і в простому редакторі. Таким чином, у людини з'являється велика кількість можливостей. Крім усього іншого дуже зручно користуватися такими системами управління, тому що буває легко впровадити будь-які додаткові дані відразу на всі сторінки сайту. Тобто наприклад, вам необхідно буде поставити новини відразу в усі сторінки сайту, тут це просто, а от якщо в ручну ставити, то необхідно буде на кожну сторінку дописувати новини і кожен раз перезавантажувати ці сторінки на сервер. Ще одним перевагою CMS є автоматизована вивантаження. Вам неї треба нічого робити, програма сама вивантажує всі дані. У цьому абзаці мова йшла про off-line CMS.
Існують off-line і on-line CMS. У першому ви редагуєте сайт не в мережі, за допомогою спеціальної програми у себе на комп'ютері, у другому ж ви редагуєте сайт на сайті сервера в інтернеті. Про це я вже розповідав вище. Хочеться додати, що особисто я не раджу вам використовувати on-line CMS, це дуже не зручно. Хоча це не зручно для мене і може бути підійде для кого-то другого.

Ну ось, тепер ви знаєте про те, якими способами можна керувати своїм сайтом, тепер настав час переходити до створення унікального дизайну сторінок свого сайту …

Стаття 4. Дизайн та елементи навігації

Сьогодні мережа інтернет переповнюють сайти, дуже схожі, тобто зі схожим дизайном. У кожного окремого веб-сайту повинен бути свій унікальний дизайн. Такий дизайн є, чимось на зразок особи сайту, то Тобто користувач завжди зможе відрізнити сторінку вашого сайту від сторінок іншого по дизайну. Не менш важливим елементом також є меню та інші елементи навігації. Як дизайн, так і навігація повинні бути зручними. У цій статті я спробую розповісти вам свою думку про дизайн для сайтів.

Почну я, мабуть, з того, що не варто красти дизайн у інших сайтів. Вам необхідно зробити свій, унікальний і ні на що не схожий дизайн. Дизайн для сайту розробляється один раз і застосовується до всіх його сторінок. Це дуже зручно при створенні сайту і в той же час користувач не заблукає на сторінках сайту.

На мій погляд, сторінка складається з наступних частин: шапка, меню, змістовна частина, нижній блок сторінки. Шапка, меню і нижній блок мають бути однаковими на всіх сторінках і містити загальну інформацію про ресурс і його тематиці. А змістовна частина повинні бути у кожної сторінки своя. Також, на мій погляд, необхідно зробити дизайн для двох сторінок різного типи: для головної сторінки і який-небудь інший. Це необхідно, тому що головна сторінка дещо відрізняється від решти сторінок сайту, тому вони повинні бути трохи різними. Не треба використовувати фрейми (сторінка будується на фреймах, якщо складається з відразу декількох інших, тобто меню довантажуючи з однієї сторінки, навігація з іншої, зміст з третьої і т.д.)!

Розповім небагато про колір. Ваші сторінки не повинні бути яскравими і різнобарвними. Це не лише дратує, але і виглядає погано і непривабливо. Яскраво – не означає красивіше. Раджу вибрати якихось три кольори, можна дві, але не більше трьох, бажано щоб ці кольори були гармонійні. Особисто я використовую кольори так: колір тексту, колір для виділення, колір для фону. Підбирати кольори іноді буває дуже важко, але не варто виходити за рамки звичайного.

Шрифт може бути який завгодно. Я думаю, що не правильно радити вам який-небудь шрифт саме, оскільки кожному дизайну необхідний свій відповідний шрифт. Головне виберете що-небудь, що легко читається і змінюється при редагуванні. Тепер скажу про розміри, особисто я не використовую багато різних розмірів. У мене так: заголовок сторінки середнім розміром, зміст маленьким, виділити можна з тексту якусь частина простим потовщенням.

Не раджу нікому використовувати таки елементи, як рядок, що біжить, підкреслення зверху і подібне. Сторінка в цьому випадку буде не зрозумілою і не зручною. Адже головним властивістю хорошого дизайну є зручність перегляду сторінок. Також не раджу використовувати скрипти на зразок JavaScript (про них я розповім в наступних статтях). Можна використовувати такі скрипти, звичайно, але не можна перестаратися.

Ну і пару слів про елементи навігації. Меню повинне бути добре відмінним від основного змісту сторінки, перебувати на всіх сторінках ресурсу на одному і тому ж місці, має бути чітко виділеним на сторінці. Не треба вставляти в меню кожну сторінку сайту, просто винесете туди основні розділи. Для зручності перегляду ресурсу можна використовувати головне меню і додаткове меню. Наприклад, у кожного розділу крім основного меню існує і своє, додаткове меню.

Шапка сайту (верхня частина всіх сторінок) повинна розповідати все про тематику ресурсу. Подивившись на шапку відвідувачів, може робити висновки про зміст сайту і необхідності тривалого перебування там. На мій погляд, шапка повинна містити в собі наступне: логотип сайту, назву ресурсу, а також може бути якась картинка або подібне.

Хотілося б сказати про логотип для сайту. Такий логотип порівняємо з логотипом великий і відомої компанії, саме тому, що повинен виглядати бездоганно. Намалювати логотип може хто завгодно, лише б було красиво і зрозуміло. Особисто я намагаюся винести в логотип сайту його назва, адреса розташування і намалювати в логотипі що-небудь відповідне до тематики ресурсу.

Ну і наостанок хочу сказати, ніколи не використовуйте шаблони дизайну для сторінок. Це по-перше вплине на репутацію вашого сайту, так як професійний веб-дизайнер відразу розрізняє сторінку за шаблоном від справжньої, а також я впевнений що знайдеться ще одна людина, яка захоче використовувати той самий шаблон. Шаблони найчастіше тематичні, так що наткнутися на два однакових сайту можна запросто.

Ну ось, тепер ви знаєте загальні поняття про розробку дизайну для сайту. Тепер можна поговорити і про технології призначених для цього, тобто про мови веб-програмування.

Стаття 5. Мови веб-програмування

У минулих статтях я розповідав про технології створення сайтів і дизайні сторінок, але тепер виникає питання: а як усі задумки втілити в життя? Тепер я хочу трохи розповісти вам про мови веб-програмування і "скриптах". Детально я розповідати не буду, по кожному з таких мов або скриптів є велика кількість спеціальних книг, по яких і ви зможете навчитися веб-програмуванню.

Мабуть, найпоширенішим сьогодні такою мовою створення веб-сторінок є HTML. Також з недавніх пір популярність отримав мова PHP скриптів. Менш популярними, але не менш хорошими є ASP, GGI, Perl, SSI, ASP. XML, XHTML і DHTML до мов веб-програмування не відносяться, але служать хорошими доповненнями до них. Серед скриптів можу виділити лише JavaScript і VBScript, ця мова скриптів був колись дуже популярний, але сьогодні мені здається, його використовують рідше. Тепер постараюся розповісти про кожного окремо.

Отже, HTML, також його називають мовою гіпертекстів, – це мова логічної розмітки документа № 1 в світі. З цією мовою дуже зручно і легко працювати, можливо, саме тому в основному віддають перевагу його. При використанні HTML кожен текст, картинка, ефект, скрипт, розташування елемента записується в один документ, який не містить нічого крім тексту, браузер ж читає цей документ і формує веб-сторінку так, як і сказано в цьому самому документі. Кожна деталь відокремлюється окремим тегом і розташуванням на сторінці. HTML використовується спільно з CSS (стилі візуального оформлення) і скриптами, типу JavaScript і VBScript. Можу відзначити, що програмуванню на цій мові може навчитися кожен, так як легше просто не буває. Якщо почати з самих низів можна домогтися багато чого. За цій мові існує багато книг, як електронних, так і виданих.

Серед інших скриптових мов найбільшу популярність отримав PHP. За допомогою цієї мови будуються найбільш складні веб-ресурси, які дуже відрізняються від сторінок на технології HTML. Використовуючи PHP можна створити сторінки, від яких можна буде дізнатися про людей, які відвідують сайт і їхніх діях, створювати гостьові книги, чати, форуми, лічильники, системи і т.д., PHP працює з багатьма базами даних. PHP коли створювався за допомогою GGI і Perl, він трохи складний собою, але якщо вникнути і зрозуміти головне можна багато чого досягти.

Раз вже мова зайшла про GGI і Perl, розповім небагато і про них. GGI дозволяє створювати динамічні і інтерактивні інтернет-додатки. GGI – це інтерфейс, який дозволяє веб-серверу за запитом браузера запускати і виконувати будь-які програми, а результат їхньої роботи повертати сервера або браузера. Perl – найпоширеніша мова веб-програмування для додатків GGI. Він також дуже зручний для системного адміністрування, мережевого програмування та інших завдань. Сам я цими мовами не займаюся, тому не можу багато чого розповісти про них, однак ці мови також зручні і не менш корисні.

XML, DHTML і XHTML є чимось на зразок додаткових компонентів до HTML. Вони роблять стандартну HTML сторінку більш динамічною та інтерактивною. Адже сам HTML дуже обмежений у своїх можливостях створення інтерактивних елементів.

Також мені хотілося б трохи розповісти про скриптах типу JavaScript і VBScript. Якщо ви пропишіть в пошуковому запиті "JavaScript", то отримаєте величезну кількість сайтів із зібранням таких скриптів. В основному JavaScript використовується для створення візуальних ефектів на HTML сторінці. Особисто я вважаю за краще не користуватися JavaScript або просто не зловживати ним. VBScript є також доповненням до HTML, використовується рідше ніж JavaScript, але теж поширений.

Я не став описувати в своїй статті всі мови програмування, скриптів, сценаріїв, тому що це зовсім не потрібно. Сучасний веб-програміст користується PHP, Perl і ASP, але ці мови тільки почали своє розвиток, тому я віддаю перевагу всіма відомий HTML. Хоча при бажанні можна навчитися будь-якій іншій мові. Я не обмежую ваші можливості, але раджу вибрати який-небудь одну мову і займатися ним.

Отже, тепер, коли ви знаєте на якому "веб-мові" створюватиметься ваш сайт можна приступити до його створення …

Стаття 6. Початок життя сайту

У попередніх статтях я розповідав про технології, за допомогою яких створюється сайт, про веб-дизайні, про реєстрацію доменного імені та отриманні хостингового простору, про мови веб-програмування та про тематиці вашого сайту, отже тепер можна вважати, що ваш сайт вже готовий до початку свого життя. Так, саме свого життя, я вважаю, що у кожного сайту своя доля, в переносному сенсі звичайно, і своє життя. Успіх сайту багато в чому залежить, я думаю від його господаря. Навіть якщо на сайті буде величезна кількість корисних речей та інформації, якщо його не розкрутити, тут не буде відвідувачів. Про розкручування, як такої, я розповім в наступних статтях, а в цій мені б хотілося розповісти про первинний наповненні сайту, про початок розкрутки і тактиці придбання сайтом популярності.

Почну спочатку, отже, первинне наповнення сайту, яким воно має бути. Та інформація, з якою почнуть знайомство з вашим сайтом відвідувачі дуже важлива, адже першою враження буває тільки одного разу. І в цей перший раз відвідувач може полюбити сайт або ж виробити почуття відрази до нього. Для того, щоб не сталося другого, я вважаю необхідно наповнити сайт унікальною інформацією, може її буде не так багато, зате ця інформація буде неповторною і безцінною. І якщо користувачеві сподобається ваш сайт з початку, то він обов'язково загляне до вас і після.

Можна почати із зовсім маленької кількості змісту, але ні в якому разі не починайте життя сайту без відсутності змісту, не треба залишати тільки головну сторінку, в якій написано, що "сайт у стадії розробки ". Людина подивиться, піде і ніколи не повернеться. Та й до того ж, крім усього іншого, це не справить враження пошукові системи, які після побаченого не скоро до вас повернуться.

Ну а тепер про пошукових машинах і про те, що необхідно щоб просунутися в них. Кожен сайт, кожна сторінка, кожен текст індексуються так званими пошуковими машинами і зберігаються в базах даних. А після людина, яка хоче що-небудь знайти, заходить на сайт пошукача і прописує в поле пошуку потрібні йому слова. Пошукова машина видає користувачеві результати: адреси сторінок, на яких є введена їм фраза. Так люди знаходять сайти через пошукові системи. Ну а для того, щоб ваш сайт мав максимальний успіх у пошуку, необхідно створити для цього ідеальні умови. Взагалі, тема пошукової оптимізації дуже велика і її не описати навіть цілої статтею. Розповім вам про основи такого розкручування сайтів. Про пошукової оптимізації необхідно думати ще під час створення і редагування сторінок сайту. Необхідно за допомогою спеціальних "мета-тегів" вписувати в сторінку ключові слова і як мінімум ще опис сторінки. Зараз багато хто говорить, що ключові слова застаріли і пошукові машини їх рідко використовують, але я вважаю, що прописання ключових слів дуже важливо. Окрім ключових слів і опису існує безліч мета-тегів, наприклад називають автора сторінки, що вказують пошуковій машині про період переіндексації та інші. Але ці вже дійсно не актуальні. Ще одним секретом пошукової оптимізації я вважаю, є змістовний заголовок сторінки. Справа в тому, що при пошуку пошукова машина в основному спирається не на ключові слова чи описи, а саме на заголовок сторінки. Тому якщо використовувати в заголовку сторінки якомога більше слів, висловів і словосполучень, за якими вашу сторінку знайдуть, то можна добитися великого результату. Детальніше про пошукової оптимізації можна прочитати в підручниках про розкручування сайтів.

Для мене найважливішим в сайті є його репутація. Тому раджу добре подумати, перш ніж робити що-небудь з сайтом. Наприклад, я не раджу користуватися спеціальними сервісами, які ніби розкручують ваш сайт, не раджу брати участь в банерообмінних мережах, не раджу реєструватися у всіх існуючих каталогах. Це все моменти, які зустрічаються кожному веб-дизайнеру і сайтостроітеля раніше або пізніше.

Почніть з того, що про вашому сайті пізнають усі ваші знайомі, розішліть їм листи. Постарайтеся в перший час частіше оновлювати сайт і додавати новини. Не поспішайте здаватися, адже для того, щоб до вас на сайт приходили люди, необхідно терпіння.

Отже, основи я начебто розповів, а тепер можна розповісти і про інші способи розкручування, про ті способи, які можу порекомендувати вам я …

Стаття 7. Розкрутка та розвиток проекту

У цій статті мені б хотілося розповісти вам трохи про способи розкрутки сайтів та їх ефективності. Адже відомо багато різних способів і існує також багато спеціальних служб для цього, але це не завжди ефективно. Взагалі, можна придумати багато різних способів розкручування, я постараюся розповісти вам про тих, які відомі мені.

Отже, почну з того, що якщо у вас є гроші на розвиток свого проекту, то розміщуйте рекламу свого ресурсу. Але це не означає, що, розмістивши рекламу ви розкрутіть свій сайт. Все не так просто як здається на перший погляд. По-перше, необхідно вибрати сайт, який підійшов би вашій рекламі. Реклама де-попало не принесе ніякої вигоди. Виберіть сайт з той же або схожою тематикою на ваш ресурс. Подивіться їх статистику і лічильники, подивіться, чи підходять вони вам. Також я раджу вибирати рекламні майданчики, на яких була реклама і до вас. По-друге, необхідно вибрати форму реклами. Особисто я раджу вам рекламний банер, краще 728х90, тому що так ваш банер помітить кожен. Або можна 468х60, але при цьому ваш банер повинен бути в самому верху сторінки. Хоча все також залежить і від тематики вашого ресурсу. Якщо, наприклад, у вас на сайті поновлення кожен день, то можна розмістити текстовий блог, і кожен день там розповідати про оновлення на вашому сайті. Ну а по-третє, якщо ви все-таки вирішили розмістити банер, то необхідно щоб він теж був зроблений грамотно, щоб люди не проходили повз і кликали його. Такий банер можна замовити у спеціальній студії з досвідом.

Ну а якщо у вас немає грошей на рекламу, існує безліч способів і безкоштовного розкручування, але безплатною не значить менш ефективною. У минулій статті я вже говорив і зараз скажу: ні в якому разі не користуйтеся послугами так званої "раскруточной" компанії. Тим більше, що якщо все грамотно влаштувати, то все вийде і так.

Першим способом, який я хочу описати є обмін посиланнями або кнопками або банерами. Тобто сайти з схожою тематикою розміщують кнопки або банери один одного на своїх сайтах, або ж текстові посилання з описами. Тобто ви розміщуєте його рекламу, а він вашу. Таким чином, вигода буває у кожної сторони, то є і у вас. Таким чином, можна отримати близько 5 відвідувачів в день, якщо у сайту, з яким ви обмінювалися багато відвідувачів або хоча б 1-2, якщо не так багато. Але навіть ці 2 відвідувача для вас важливі, тому що вони прийшли до вас з ресурсу зі схожою тематикою, значить вони зацікавлені, щоб залишитися і у вас на сайті. Та й потім, що ви обміняєтеся кнопками не з одним, а з десятьма сайтами …

Ще один спосіб, який менш ефективний, але все-таки працює. Якщо ви відвідуєте якісь форуми, входите в якісь інтернет-спільноти або пов'язані з чим-небудь подібним, рекламуйте свій сайт і там. Попросіть всіх зайти і подивитися на наш сайт або що-небудь подібне. Особисто у мене був такий досвід, коли я розмістив посилання на свій сайт в підписі в одному з форумів, в якому я бував, до мене приходив хоча б один відвідувач за кожні два дні їх цього форуму.

Мені б хотілося у своїй статті трохи розповісти і про партнерство. З тих пір, як у вас з'явився власний сайт, ви стали чимось на кшталт глави фірми. Я раджу вам об'єднатися з будь-яким сайтом схожою тематики, або ж навпаки зовсім не схожою, для створення спільного проекту. Такий проект просто-напросто підвищить вашу популярність і приверне на ваш сайт відвідувачів. Таким проектом, наприклад, може стати який-небудь конкурс або акція. Домовтеся про який-небудь спільному приз і проводьте конкурс.

Також можна розкрутити сайт приділивши увагу кожному своєму відвідувачу. Адже багато один раз поглянуть на ваш сайт і більше не повернуться. Причина зовсім не в тому, що у вашого сайту поганий дизайн або погане зміст, причин може багато. Наприклад, сайт з такою ж тематикою як ваш, але на той чоловік вже багато років заходить. Так ось, я пропоную вам організувати що-небудь таке, щоб відвідувач не йшов від вас. На це вже хай в хід йде ваша фантазія, я не буду вам заважати …

Як я вже писав на початку, існує багато різних способів розкручування сайтів, я постарався розповісти вам про тих, які, на мій погляд, найбільш ефективні, і про ті способи, якими користуюся сам.

Отже, тепер коли я розповів вам все від вибору тематики для сайту і його розкручування, можна перейти до укладання …

Стаття 8. Висновок

У попередніх семи статтях я постарався найбільш зрозуміло розповісти вам про створення власного сайту. Це були просто поради і загальні поняття про те чи інше. Якщо ви читали всі ці статті, то могли помітити, що я не розповідав ні про що докладно. Цього й не було в моїх цілях. Коли-небудь я напишу такі статті, які будуть про все розповідати дуже докладно. Кожній людині, бувають в мережі інтернет, рано чи пізно приходить в голову ідея про створення власне веб-сайту. Це може бути просто домашня сторінка чи величезний портал. Але я вважаю, що в усі треба починати з меншого. У даному висновку мені б хотілося дати вам ще декілька порад і побажати удачі.

По-перше, мені б хотілося сказати, що мати власний сайт в інтернеті не тільки цікаво, а й корисно. Можливо, коли-небудь трохи набравшись досвіду і ви відкриєте свою веб-дизайн студію. А така студія давала б невеликий прибуток додатковий до основного. Хоча, звичайно, при бажанні можна зайнятися виконанням замовлень на створення інтернет-сайтів професійно і зробити цю справу постійним джерелом доходів.

А якщо ви не відкриєте свою студію дизайну, то все, так само домігшись успіху для свого сайту почнете заробляти на своєму сайті. Зробивши свій веб-ресурс ефективної рекламної майданчиком можна розміщувати рекламу і при цьому ще непогано заробити.

Якщо ви збираєтеся відкривати свій власний Інтернет-магазин раджу вам використовувати яку-небудь off-line CMS (про них я розповідав у своїх попередніх статтях). І при цьому ще замовити дизайн сайту у якої-небудь студії дизайну. Це принесе вам велику вигоду і менші витрати не грошей, але часу. Зате, використовуючи все вище сказане, управління вашим інтернет-магазином і сайтом стане дуже зручним і не треба буде турбуватися

Я вважаю, що єдине, чого вимагає від вас власний веб-сайт, це час. Необхідно всього лише час, щоб оновити сайт, змінити його, поговорити зі своїми відвідувачами. І якщо у вас буде вистачати часу на свій ресурс, то й успіх у сайту буде.

І, нарешті, мені б хотілося підвести підсумки всіх статей з цієї серії. Я постарався врахувати всі моменти, але не виключено, що щось було мною забуте. Якщо ви з чимось не згодні, то я можу сказати що у кожного своєю думку. Таких статей як ті які я написав у своїй серії дуже багато і всі статті написані по-різному, хоча і несуть загальний зміст.

Загалом, бажаю вам всім гарних і успішних сайтів!

Джерело

0

8

Створення власного сайту. Перші кроки...

Сьогодні, мабуть, рідкісна людина не чула слова «сайт» і не знає, що це таке.

Ми аніскільки не сумніваємося в тому, що відвідувачі нашого ресурсу не тільки чули слово «сайт», але і уявляють собі, навіщо їм потрібний власний сайт. Втім, скільки людей, стільки і мотивів. Комусь свій сайт потрібний як візитна картка, для піару себе коханого, хтось поспішає поділитися зі світом накопиченим досвідом і знаннями, хтось бажає розмістити в Усесвітній Павутині прайс улюбленої фірми, щоб розширити круг потенційних замовників. Проте для чого б не замислювався інтернет-ресурс, послідовність дій від початку до кінцевого результату буде практично однаковою.

Перше, що нам знадобиться - придумати ім'я власному дітищу. У мережі кожен сайт має унікальне доменне ім'я. Є певні вимоги. Всі імена пишуться латинськими буквами і розділяються крапками.

Непотрібними подробицями вантажити знову ж таки не будемо, а побіжно обмовимося, що існують доменні імена, наприклад, другого і третього рівнів. Закінчуватися вони можуть (після крапки) - .ru, .info, .com, .org і так далі. Переважно отримати доменне ім'я другого рівня. Від такого імені вам буде суцільний респект і уважуха, а ось доменне ім'я третього рівня у багатьох почне викликати непотрібні сумніви насамперед у вашій платоспроможності, наприклад, якщо адреса сайту закінчуватиметься от так: narod.ru.

Чому так відбувається, особливо допитливі і допитливі можуть дізнатися самі, звернувшись за порадою до пошукових систем. Тут же відзначимо, що доменне ім'я по можливості повинне відповідати тематичному напряму майбутнього мережевого ресурсу.

Ура! Декілька безсонних ночей і сотня кінських доз нікотину позаду! Ваш майбутній проект придбав унікальну назву і готовий відправитися в плавання по хвилях Усесвітньої Павутини. Так та не зовсім. Тепер його необхідно зареєструвати. Все одно, як повісити номери, які видадуть в ГІБДД, на тільки що придбаний автомобіль. Для цього існують спеціальні сервіси. Можете пошукати і самі. У всіх подібних сервісах процедура реєстрації виглядає приблизно однаково. По-перше, спочатку потрібно перевірити, може, хтось раніше вас написав щось типу «я пам'ятаю дивну мить» або ж в муках народжена назва сайту на сто відсотків унікально, а тому ніхто, окрім вас, свій сайт також називати не може. Після того, як всі необхідні дані відправили реєстраторові - трохи чекаємо. На вказану електронну адресу прийде лист, що назва така-то зареєстрована на такого-то. Поздоровляємо! Переходимо до етапу номер три.

Тепер ви стали повноправними громадянами країни під назвою Усесвітня Павутина. Паспорт (читай: зареєстроване доменне ім'я) є, залишилося тільки знайти житло. Кажучи технічною мовою, вибрати для себе відповідний хостинг. Якщо пояснити «на пальцях», то хостинг - це місце, де і розміщуватиметься ваш сайт. До речі кажучи, що багато поважають себе хостери відразу ж надають можливість реєстрації доменного імені. Отже можете сумістити корисне з приємним.

Так, хостинг буває безкоштовний і за гроші. Наприклад, один з найпопулярніших безкоштовних ресурсів - narod.ru. З одного боку здорового, що платити за розміщення сайту на цьому майданчику нікому не треба. А з іншої - на вашому ресурсі без жодного узгодження можуть розмістити чужу рекламу, або, що ще сумніше, в один прекрасний момент - раз, і ваш сайт взагалі може зникнути. Отже на хостингу економити не радимо. Відразу вибирайте платний. Усяк краще, ніж жити в бомжатнику, знайти спершу кімнатку в гуртожитку.  Якщо нагуляєте в інтернеті жирку, то ніколи не пізно буде переїхати в апартаменти покрутіше і подорожче.

Хоч інтернет - штука віртуальна, але гроші усередині Мережі теж мають ходіння. Отже варто поклопотатися про свій віртуальний гаманець. Одна з популярних внутрішньомережевих платіжних систем називається Webmoney, але якщо раптом вона вам не сподобається, можна пошукати альтернативу, тільки спершу переконаєтеся в тому, що і реєстратор, і хостинг-компанія, яких ви для себе доглянули, приймають оплату від вибраної вами системи.

Джерело

0

9

Для початківців раджу створювати сайт за допомогою конструкторів. Таких ресурсів є о-го-го як багато. Не полінуйтеся, прогортайте не одну сторінку гугла/яндекса/нігми, пошукайте те, що вам подобається, вивчіть функціональність, перегляньте готові варіанти, а тоді приступайте до діла.
Досить непоганий сайт щодо розкрутки та оптимізації Сайтик. Він більше підходить для професіоналів, але й для початківців можна знайти корисні поради

0

10

Це навчання таке захоплююче, що ну його в баню. За два тижні не зрозуміла нічого. http://forumupload.ru/uploads/0002/25/06/8548-1.gif Ті конструктори, якісь модулі, коди і ще повно всього. Короче нічого не ясно. Добре, що є такі люди, які роблять сайти, ось ці наприклад http://kaddirect.com.ua/rozrobka-saitiv Роблять для мене сайт візитку під мій маленький бізнес. Вже ніяк не дочекаюся http://s60.radikal.ru/i167/1006/d0/ece6fe82a9ac.gif

0

11

ОленаКороль
Ну, не усім дано пізнати усі тонкості програмування =) Хоча, я створила не один сайт у конструкторі, і є ресурси, де усе зрозуміло і просто. Тим більше, якщо це візитка. Це просто, якщо працювати з конструктором.
Тут інше є питання - потрібно і так купляти доменне ім'я і для нього рекламу, якщо вона не входить в пакет, інакше більшість користувачів не дійдуть до вашого сайту.
Розробкою займається багато людей, я таких знаю особисто. Звичайно, для бізнесу краще проф, ніж аматор. Та якщо для розваг, то зважити усі за і проти.

0

12

Действительно, зачем тратить деньги за то, что можно легко и быстро сделать самому. Тем более, в наше время, есть очень много бесплатных конструкторов для создания сайтов, с помощью которых, не имея специальных знаний, можно самому создать сайт на любую тематику. Сама убедилась в этом, когда решила создать кулинарный блог. Наткнулась на интересную статью о лучших конструкторы 2017 года http://www.webbuildersguide.com/best-builders-russia/ , среди которых выбрала Webs. С помощью него я смогла добиться желаемого результата, при том бесплатно, что меня очень порадовало.

0

13

Cпасибо, действительно очень интерестно

0

14

Спасибо, да, интересно. А я вот вордпрес изучил и свой сайт уже веду года два, вот что получается https://kapper-ratings.ru/vprognoze/

0

15

Я начала свой онлайн-бизнес с нуля и искала помощи, так как нужна была раскрутка сайта, в итоге обратилась в "Site Ok" https://site-ok.com/ - посоветовали мне это агентство. Выбор по СЕО услугам большой и можно выбрать даже пакет по продвижению сайта по подходящей цене. Теперь у меня стабильный доход, сайт на первых позициях в поисковиках и я могу рекомендовать "Site Ok" как лучшее агентство для продвижения сайтов!

0


Вы здесь » Твій світ » Портал » Створити сайт безплатно


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно