Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Куток споживача » Захист авторський прав


Захист авторський прав

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Часто можна побачити на сайтах ось такий рядок " Всі матеріали, розміщені на сайті, є власністю їх автора..." чи щось схоже. Дуже часто, копіюючи статтю, не вказують першоджерело і знайти автора неможливо. Відтепер усі нові статті на нашому сайті будуть мати посилання на ресурс, звідки вони були взяті. Так як на даний час статей дуже багато і знайти до кожної джерело нереально, формується каталог інтернет-джерел, з який взято значну частину інформації. Якщо ж певного сайту взято значну частину інформації, джерело не вказуватиметься, а буде занесене у цей каталог.
Так як програма захисту авторських прав на сайті була запроваджена не зразу, прошу вибачення у авторів та першоджерел, у яких було запозичено матеріал. Звертайтеся до адміністрації, це непорозуміння буде виправлене.

Нижче подана приблизна класифікація до якої категорії віднесено те чи інше джерело. Так як часто матеріали з одного і того ж сайту опубліковувалися у різних форумах, то і класифікація дуже умовна. й ресурс, який дуже важко було віднести до певної категорії, публікується під пунктом Важко надати класифікацію

0

2

Для підлітків

Форум "Дівочі посиденьки"

Корпорація ДівЧат

The world of the Girl

azerilove.net

У Ксенки

For Girls - сайт для девочек и девушек

Українське інтернет-видання МОЛОДІ

Дотик словом

Семінари з пікапу про стосунки та зваблення

Розважальний портал Agopri
Краса і здоров'я

Леді точка нет

Жіночий інтернет-портал ІВОНА

Site for Teen Boys and Girls

Лилу - сайт для девочек и девушек

Соціум

Рак. Життя триває

Стоп-аборт. В защиту жизни

Рух "За життя!"

Правда ПРО

Психологія

Реалисты. Сила в правде

Пережить

Настоящая любовь

Светлая память

Родинне життя

Форум "Малеча"

Здоров"я жінки

Я-МАМА

Хочу ребенка

Свята, традиції, обряди

Мистецьке об"єднання "Світ мрій"

Бажаю весілля!

Весільний портал

Воробус

Традиції, звичаї, обряди

Свадьба твоей мечты

Весільний портал обручка

Важко надати класифікацію:
Веб-сайт храму Всіх Українських Святих і Львівського молодіжного православного братства "Нев'янучий Цвіт"

0


Вы здесь » Твій світ » Куток споживача » Захист авторський прав


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно