Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Куток споживача » Пошук по хештегах


Пошук по хештегах

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Раптово до мене прийшло вирішення проблеми з пошуком необхідної інформації у темі «Питання-відповідь». Сам метод не досконалий, але полегшує пошук необхідної відповіді серед десятка інших.
Напевне, більшості з вас відоме поняття «хештег». Я спробувала щось подібне вести і у нас. Проте, це не соціальна мережа, і хештег не є активним при натисканні на слово, проте він є своєрідної міткою кожної відповіді.
Перелік хештегів на сьогодні такий

Хештеги

#анальний_секс
#батьки
#біль
#вагітність
#виділення
#викидень
#висипка
#виховання
#гінеколог
#дерматологія
#епіляція
#ерекція
#еякуляція
#задоволення
#запалення
#затримка
#захворювання
#знайомство
#контрацепція
#кров
#куріння
#мастурбація
#менструація
#молочниця
#овуляція
#оральний_секс
#перший_секс
#пізня_цнота
#пліва
#подарунок
#потенція
#почуття
#ранній_секс
#релігія
#розмір
#секс
#стосунки
#телегонія
#утримання
#цикл
#цнота

Вибираємо необхідний нам хештег (чи звертайтесь, під яким питанням може бути відмічена потрібна ва відповідь) і здійснюємо наступні кроки:
1) Команда «Пошук»
2) Вводимо потрібний нам хештег
3) Форум «Побесідуємо»
4) Пошук «Только в текстах сообщений»
5) Показывать результаты в виде сообщений

http://sd.uploads.ru/t/UinKc.png

І отримуємо:
http://sf.uploads.ru/t/2Y18I.png

Нагадую, що Пошуком можна користуватися при пошуку будь-якої теми, повідомлення на всьому сайту. Вводьте необхідні параметри і нехай вам щастить!

0

2

Мені 17 а мому хлопцеві 18.ми вже 9 місяці зустрічаємось..і я вже не раз відчуваю що хочу його і він мене також..я не знаю що робити.боюсь завагітніти а якщо контрациптив не допоможе і я завагітнію.

0

3

Лєна 17 років написал(а):

Мені 17 а мому хлопцеві 18.ми вже 9 місяці зустрічаємось..і я вже не раз відчуваю що хочу його і він мене також..я не знаю що робити.боюсь завагітніти а якщо контрациптив не допоможе і я завагітнію.

для запитань існує окрема тема, а це тема з хештегами, яка не має нічого спільного з вашою проблемою.

0

4

Пpивeт ребята. Я kpаcивая и непослушная девyшка. Очень хочу быть твоeй любовницей и дpугом! Сo мнoй мoжнo познaкомиться на этoм сайте loranade.tk/ew2m6

0


Вы здесь » Твій світ » Куток споживача » Пошук по хештегах


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно