Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Цнотливість » Чотири причини шкідливості сексу до шлюбу


Чотири причини шкідливості сексу до шлюбу

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Перш ніж ми будемо говорити про секс, давайте розглянемо два дуже важливі запитання: як відбувається збудження в хлопців і в дівчат та чим вони відрізняються. Хлопці і дівчата відрізняються не лише за зовнішніми, фізіологічними ознаками, але й внутрішньо, психологічно.

Тоді, коли дівчина прокидається, вона думає про одне – про ніжну, романтичну любов. Тоді, коли дівчина встає, чистить зуби, снідає, вона думає про друге – про ніжну, романтичну любов. Коли вона сидить на лекціях і слухає ніжний, приємний голос викладача математики чи фізики, вона думає про третю річ – про ніжну, романтичну любов. Тоді, коли дівчина готує уроки, прогулюється ввечері, лягає спати і навіть (хлопці, ловіть момент!) коли спить, то їй сниться… підказуйте мені, що? – правильно – ніжна, романтична любов.

Хлопці ж, навпаки, дуже відрізняються від дівчат в цьому плані, бо тоді, коли хлопець прокидається, він думає про одне – про секс. Тоді, коли хлопець встає, чистить зуби, снідає, він думає про друге – про секс. Коли він сидить на лекціях і не слухає ніжний, приємний голос вчителя математики чи фізики (як можна думати тоді, коли ти спиш?), його думки зайняті третім – він думає про секс. Тоді, коли хлопець не готує уроки (правду ж кажу, хлопці?), гуляє ввечері, лягає спати (дівчата, ловіть момент!), то тоді він думає ще про одне… підкажіть мені, про що? – так, від думає про секс.

Дівчина збуджується через те, що хлопці вішають їй на вушка «лапшичку». Після п’ятого-шостого разу навіть найнеприступніші дівчата починають вірити найбільшим брехунцям. Хлопці, якщо ви поважаєте себе і дівчину, з якою ви зустрічаєтеся, ніколи не кажіть їй неправду. Дівчата, чи добре було б так? Зрозуміли, хлопці? Подумайте про це.

Дівчата, повторюю, збуджуються через те, що хлопці кажуть їм, що вони їх дуже люблять, що вони в них єдині тощо. Дівчата! Не вірте хлопцям, бо ви добре знаєте, що вони хочуть. Тоді, коли хлопці кажуть: “Я люблю тебе...”, то це означає: “Я люблю себе, але для цього мені потрібна ти…”

Справа в тому, що наукою доведено, що хлопці збуджуються через зір і значно швидше, ніж дівчата. Послухайте уважно останнє соціологічне дослідження: 99% хлопців збуджується через зір. Повторюю це ще раз: 99% хлопців збуджується через зір… (залишаємо 1% на сліпих). Напевно, ви ніколи не бачили такого, що коли пройде хлопець, то дівчина буде так оглядатися на нього, що аж викривлюватиме шию і спину, як це роблять хлопці, ще й присвисне, як дехто вміє робити, і вигукне: “Вау! Які в цього хлопця криві, волохаті ноги!” Дівчат ніколи не збуджували ноги хлопців.

І ось зустрічаються два протилежні полюси: ніжність, романтика, чарівність - і секс; бажання кохати, бути коханою – і секс. Цікаво зазначити, що ініціаторами сексу до шлюбу між молодими людьми є саме хлопці, але розплачуватися, на жаль, доводиться дівчатам.

Одного разу ми проводили зустріч в одній із шкіл міста, в якому я виріс. Ми мали нагоду спілкуватися з учнями довший період часу, роздали їм листочки, де вони написали всі свої запитання, на які ми відповідали впродовж нашої зустрічі. До нас прийшла одна записка. За почерком я зміг визначити, що її написала дівчина і що вона дуже-дуже хвилювалася. Вона написала: “Чому буває секс без любові?” Це саме я хочу запитати у вас: чому?! Чому те, що Бог дав для того, щоб ним користуватися лише в шлюбі і бути щасливими від цього, молоді люди пробують до шлюбу? Чому?..

Давайте розглянемо три аргументи шкідливості сексу до шлюбу. Отже, секс до шлюбу є шкідливим тому, що він приносить біль. Ми проводили подібну зустріч в школі, і там хлопці сміялися з серйозних речей і дуже заважали слухати дівчатам, які хотіли знати всю правду про секс. Тоді я запитав: «Хлопці, скажіть, хто з вас хотів би зустрічатися з дівчиною, що палить? (майже всі вони підняли руку). Добре, – сказав я, – хто з вас хотів би зустрічатися з дівчиною, яка п’є чи вживає наркотики? (підняли руки декілька хлопців). А хто хотів би зустрічатися з дівчиною, яка до весілля з вами переспала би з вами?» – «А як без того?” – запитали вони. «Дівчата, слухайте уважно наступне запитання: Хлопці, скажіть, хто з вас хотів би взяти собі дружиною дівчину, яка палить, п’є, вживає наркотики або до весілля переспала з якимось із ваших друзів?” Ні один з хлопців не підняв своєї руки, бо не хоче цього. Тиша була ідеальна. Спіймали ідею? Те, що молоді люди хочуть випробувати до весілля, у шлюбі вони не хочуть, - те, що до шлюбу є як пріоритет, те в шлюбі розглядається як вада.

Парадокс, але тоді, коли хлопці є ініціаторами дошлюбних статевих відносин, то розплачуватися за це, на жаль, доводиться дівчині.

Одного разу після подібної зустрічі до лектора підійшла заплакана дівчина. Вона сказала: “На цій зустрічі був присутній мій колишній хлопець з моєю найкращою (в минулому) подругою. Я знаю, чим вони займаються, бо цим він займався зі мною…” Секс до шлюбу спричиняє тільки біль, з яким важко далі жити.

Секс до шлюбу також шкідливий, бо він впливає на подальші взаємовідносини між чоловіком і дружиною вже в шлюбі. Нині я одружений. До шлюбу зустрічався з дівчиною Людою, та в силу певних обставин нам довелося розлучитися. Ми залишилися друзями, і я знаю, що коли мені буде потрібна будь-яка її допомога, вона допоможе мені, коли їй потрібно буде щось від мене, я також зроблю все, що в моїх силах, щоб допомогти їй. Через декілька років я одружився, а вона вийшла заміж. Звичайно ж, я познайомив свою дружину зі своєю колишньою подругою. Оригінально, чи не так? Що, хлопці, страх бере? Особи жіночої статі швидше знаходять спільну мову між собою, і тоді, коли моя дружина дізнається від моєї колишньої найкращої подруги те, скільки в мене було можливостей переспати з нею і що я не використав жодної з них, то мої взаємовідносини з моєю дружиною будуть ще міцнішими.

Дівчата, хто з вас не хотів би почути такого від колишньої дівчини свого майбутнього чоловіка? Хлопці, робіть висновки стосовно цього.

Отже, секс до шлюбу сьогодні впливає на подальші взаємовідносини між чоловіком і дружиною впродовж наступних років їхнього подружнього життя.

Секс до шлюбу також шкідливий, бо через це є можливість захворіти на будь-яке венеричне захворювання, яких сьогодні є понад 30 видів, більше половини з них практично невиліковні. Практично невиліковні…

Подумайте: лише один контакт до шлюбу необхідний для того, щоб витрачати сотні гривень на постійне лікування (в кращому випадку), або щоб не мати дітей все своє подальше життя, або щоб захворіти і померти через декілька років від якоїсь форми венеричної хвороби, що передається виключно статевим шляхом.

В мене одного разу на зустрічі на таку тему запитали, чи знаю я людей, що хворі на СНІД. Послухайте: на той час я не знав жодної людини, яка була хвора на будь-яке венеричне захворювання. І це не тому, що я мало знав про ці проблеми, ні, це просто через те, що такі дані не написані в них на обличчі чи одязі, ці люди просто знаходяться поруч з нами. Чому ще досі не знайшли ліків проти СНІДу? Бо це захворювання не так легко помітити, а таких захворювань на сьогоднішній день понад 30…

Фреді Меркурі, Джим Хопкінс, Меджик Джонсон, Рен Келлі… Це відомі люди, які, захворівши на СНІД, вже померли. Цей список, на жаль, можна продовжувати і продовжувати. Бережіться, щоб ваше прізвище не було наступним у цьому чорному списку.

Отже, секс до шлюбу шкідливий, бо він спричиняє біль, впливає на подальші взаємовідносини між чоловіком і дружиною вже в шлюбі, сприяє розповсюдженню різноманітних венеричних захворювань.

Секс до шлюбу також шкідливий, бо перед Богом це є гріх. Ми з вами християни, для нас Біблія є Словом Божим, непогрішимим, святим авторитетом. В ній написано: “ Нехай буде в усіх чесний шлюб та ложе непорочне, а блудників та перелюбників судитиме Бог”.

Біблія вчить, що секс до шлюбу є гріхом. Також тоді, коли людина у шлюбі шукає втіхи на стороні, це також є гріх. За ці гріхи людину судитиме Бог. Кожен, хто боїться Бога і поважає себе, ніколи не захоче бути осудженим Богом.

Отже, подумайте і зробіть правильні висновки про те, яке повинно бути ваше життя, особливо в плані сексу.

Спробуйте приклеїти до своєї руки стрічку скотчу. Вона міцно приклеїлася, і тоді, коли ви відклеїте її, то на ній залишаться клаптики шкіри, волосинки. Приклейте її до іншої руки. Приклеїться вона слабше, і тоді, коли ви відірвете її, то залишаться сліди з першої руки і з другої. Так само, на жаль, буває і з тими, хто вступає в дошлюбні статеві відносини. Це ніколи не зникає безслідно.

Справа в тому, що Бог створив секс не як щось гріховне, порочне, за що потрібно карати. Ні. Бог створив секс для того, щоб ближче єднати чоловіка і дружину, щоб секс дарував радість все життя і щоб за посередництвом цього продовжувався людський рід.

Те, що люди перевернули це чисте, святе, непорочне почуття на гріховне і розбещене, – оце і є гріх. Але завжди пам’ятайте, що в будь-яку хвилину життя Бог, що створив увесь Всесвіт, все, що оточує нас, – постійно поруч з нами і як би далеко ми не закотилися і які б гріхи не були в нас, Він готовий простити і очистити від неправди всілякої кожного грішника, що звертається до Нього і говорить Йому прості слова покаяння. Завжди є Той Бог, Який ніколи не зрадить нас і не залишить у скрутну хвилину, бо Бог є любов.

Якщо ви не мали сексу до шлюбу – зберігайте вірність своєму майбутньому чоловіку чи дружині. Якщо ви вже мали секс, зупиніться, обстежтесь у лікаря та пообіцяйте собі та Богу берегти себе, щоб бути щасливими у подальшому житті.

Сергій Шараєвський та Олександр Самрук
Джерело

0

2

Категорично не згідний з деякими речами, принаймні я до таких хлопців, якими ви лякали дівчат не відношусь. Не всі хлопці такі примітивні як тут сказано. А чому ж ви забули упом’янути сучасних дівчат, які самі бездумно віддаються хлопцям, а потім жаляться на те де ж нормальні чоловіки поділись.

0

3

Сергій, автори статті на сайті не появляються, а відповідати за чужі слова я не можу.
Автори забажали висвітлити питання ось у такому форматі. Але це не означає, що усі саме такі і не інакші. Тут розглянуті одні із багатьох життєвих ситуацій, яким теж є місце. Те, що ви вказали, також буває, але про це не згадали, бо стояла інша мета - розкрити проблематику саме в такому контексті. Якщо почати говорити про винятки, інші ситуації, це вже не стаття. Це більша робота. І, вважаю, що думаюча людина зрозуміє це та водночас отримає потрібну інформацію, зрозумівши від чого її остерігають.

0

4

ні, все рівно не погоджуюсь з такою подачею матеріалу і ніколи не погоджусь. Звідки у вас така неприязнь до чоловіків. Серед моїх друзів наприклад таких уродів не має. Оте все що ви пояснювали маячня. Зараз і так більшість дівчат ЗАНАДТО упереджено відносяться до нас чоловіків, називаючими козлами і т.п., а подібні статьї, та ще й подані ось так, залізно, як істина взагалі перетворять жінок на сук. Які винятки??? ви хочете сказати що більшість чоловіків саме такі голодні тварини, і щлюб для них в першу чергу, тільки можливість отрумувати регулярно секс? це нормально, природно? Так тоді про яку любов може йти мова? Це брєд сивої кобили. Підлітки у період дозрівання всі думають про секс без винятку, а потім все стає на свої місця. взагалі звідки така статистика? Хто автори матеріалу, але яка ріниця якщо це виложили, значить повністю згідні. Це вам треба перечитати і задуматись над тим що написано а не мені. І взагалі всі думають про секс, якщо його просто не має, але це тільки думки і все. Адекватні люди не бачать в іншій людини об’єкт насолоди це бредятина. Ви застерігаєте дівчат від чоловіків як від якоїсь нечисті. Дівчина перестане просто напросто відрізняти нормального від отакого як тут сказано, тому що буде налаштована тільки на обман. Згоден, що зараз для більшості чоловіків секс пеертворився на змагання і добавляння наступної галочки в свій сексо список :) Та повірте, тих дівчат хто гуляє в подібних компаніях це все влаштовує, їм подобається лягати під таких уродів, а порядні дівчата взагалі не водяться в таких компаніях, і бачать таких уродів заздалегіть. Вони взагалі виключають можливість дружби з такими на підсвідомості, чим автоматично НЕ спокушають таких самців. хух, будтоби аб’ясніл )

0

5

Сергій28 написал(а):

Звідки у вас така неприязнь до чоловіків

та я трохи феміністка  :crazy: у класі 8 мене однокласник за Жанну Д"Арк приймав - хотів підпалити вживу  :rofl:

Сергій28 написал(а):

Серед моїх друзів наприклад таких уродів не має.

прекрасно. а серед моїх знайомих немає дівчат, які висувають певні стереотипи щодо хлопців. але я ж не починаю тут бучу гнати і доказувати, що такого немає.

Сергій28 написал(а):

Зараз і так більшість дівчат ЗАНАДТО упереджено відносяться до нас чоловіків, називаючими козлами і т.п.

я ніколи в житті такого не говорила. От чого козлами? За які заслуги? Якщо є місце конфлікту, то тоді розглядати причину цього конфлікту. Якщо ж просто так, то ставте конкретне питання до конкретної дівчини чому вона це робить.

Сергій28 написал(а):

ви хочете сказати що більшість чоловіків саме такі голодні тварини, і щлюб для них в першу чергу, тільки можливість отрумувати регулярно секс?

стоп, стоп, стоп! А тепер вкажіть мені конкретно МОЇ слова, де я це говорила. Прошу цитату

Сергій28 написал(а):

взагалі звідки така статистика?

я приймала участь у подібному соцопитуванні в 15 років. І серед мого класу в межах половини був подібний результат. На жаль, матеріалів не надам, бо не у мене вони були, а чи збереглися - не знаю. Хіба що ця людина щорічно проводить такі опитування і веде якусь статистику.

Сергій28 написал(а):

Ви застерігаєте дівчат від чоловіків як від якоїсь нечисті.

дякую, але нехай краще так і буде. У 5 років не про чоловіків 30-річних потрібно думати, а про навчання, ага.

Сергій28 написал(а):

але яка ріниця якщо це виложили, значить повністю згідні.

а повідомлення про те, що я не завжди розділяю написане ви бачили?

Сергій28 написал(а):

Дівчина перестане просто напросто відрізняти нормального від отакого як тут сказано, тому що буде налаштована тільки на обман

та якби у нас дійсно були такі свідомі підлітки, які, прочитавши цю статтю, зразу були б агресивно налаштовані на чоловіків і все сприйняли так, як ви кажете, та то було б чудово! Ні, правда, бо це б свідчило про те, що правильно працюють комунікації та читач аж так глибоко усвідомлює всю суть проблеми. Та тут можна було б таку пропаганду і рекламу викласти, що гроші хоч бери і заробляй. Та ні, на жаль так не буде. З цього написаного застоїться тільки тезисно пара фактів, і не настільки глибоко. Надіюсь, що це хоча б дозволить думати створювати чи не створювати стосунки через цікавість чи інший фактор, де коханням і не пахне. Що не завжди секс до шлюбу є таким класним і які є наслідки.
Якщо ви читали діалоги, я інколи лякаю страшними діагнозами та наслідками. Звичайно, це не означає, що дійсно будуть такі поширені ерозія чи безпліддя, чи є серйозні захворювання чи запалення, чи є потреба в оперативному втручанні. Це може бути елементарна дрібниця, з якої я роздую слона. А чому? Бо знаю, що мало хто тим реально перейметься. Перша, друга, третя - пропустить через вуха, а четверта задумається над цим і уже подумає чи чинити так далі, чи займатись самолікуванням, чи надіятись "а, якось мине". Воно може і мине, але якщо усіх у цьому завіряти, то дійсно можна пропустити щось важливе для тієї четвертої чи десятої, можна відбити відповідальність "Ах, все одно саме пройде". Тут повторюється аналогічна ситуація.
Я проти чоловіків нічого не маю. Хіба що деяким з них варто було б бути більш чоловічнішими і інколи допомагати. Мені не дуже то корисно носити важкі речі, але хто мене питав - сумку в руки в у відрядження. Хоча зі мною працює представник чоловічої статі. З"являються раз в тиждень, посидить день в інтернеті і все. А мене всю дорогу запитують, чого це я везу, невже ніякого хлопця не знайшлося. Хіба що у цьому плані я можу бути незадоволена. Ну і дрібниці, але це не варте уваги.
Те, що тут описане, буває. ні, не масштабно, не обов"язково поширено, але ж буває. У період статевого дозрівання інколи бувають подібні випадки. Навіть у плані думок. А коли на свідомість впливає ЗМІ, то взагалі пропащий випадок. От ви, наприклад, часто спілкуєтесь з сучасними підлітками? Я не маю на увазі той період, коли ви ним були, коли були ваші товариші-однолітки. Це інші часи. Тепер усе відвертіше. Вам так само неприємно, як мені слухати про дівчат, які визиваюче ведуть себе у 12 років, бо я тоді ще лялькам плаття шила, і мої однокласниці максимум ходили на шкільну дискотеку. А зараз і дітей народжують у 12 років, при чому і від своїх однолітків. А так як таким "батькам" не можна ще набути батьківських прав, цими дітьми опікуються наступне покоління. Мені ж теж неприємно слухати характеристику сучасних дівчат, то може і мені тут посперечатися, що це неправда?

Сергій28 написал(а):

аб’ясніл

файне слово. Та українське краще  http://s44.radikal.ru/i106/1007/7c/bf964c62bdf2.gif

0

6

Прочитав категоричний, ствердний початок і чомусь зразу відпало бажання продовжувати читання  :disappointed:

0

7

ОТ ви ж неугомовні ) Спорити більше не буду, це ваш сайт, робіть як знаєте. В цій статьї кінець дійсно хороший, але подана вона як істина, що геть принижує увага, ВСІХ, без виключення чоловіків, і якщо ви цього не розумієте, то перекрасьте волосья назад в світлий колір) А я дівчат люблю, навіть занадто сильно) та вчити їх не так треба. Не все так страшно зараз.

0

8

Myhalych написал(а):

Прочитав категоричний, ствердний початок і чомусь зразу відпало бажання продовжувати читання  :disappointed:

та, там багато букофф  :P

Сергій28, я лише намагаюся вам донести свою думку, яку ви не чуєте. Ви не зобов"язані зі мною погоджуватися, але могли б прийняти просто як факт. Ось це моя думка, ось це її пояснення.

Сергій28 написал(а):

але подана вона як істина, що геть принижує увага, ВСІХ, без виключення чоловіків

получається, якщо у якійсь статті буде наклеп на дівчат, то мені теж ображатися, бо у ній принижують усіх дівчат? Я, звичайно, не згідна, що мова іде про всіх-всіх без винятку, я уже пояснила свою позицію.

Сергій28 написал(а):

і якщо ви цього не розумієте, то перекрасьте волосья назад в світлий колір)

та я не кукурудза  :D може би і перефарбувалась, але то клопітке діло щомісяця коректувати колір. нє, мені б остаточно обрізати пофарбоване і більше на таке я не піду  :no:

Сергій28 написал(а):

та вчити їх не так треба. Не все так страшно зараз

одна дівчинка теж думала, що у неї просто затримка вікова - цикл не налагодився. а УЗД показало дві кисти діаметром по 10 см - термінова операція. не прооперували б - видалення яєчників. Здавалося б дурниця, а от які наслідки. Чи ерозія - це ж безсипмтомна хвороба, бо чийка матки нечутлива. Хворобу можна діагнозтувати під час огляду, чи коли вона уде запалилась. Статистика надає буде печальні результати. Тому це не залякування. Це попередження, що варто виключити страшний діагноз. А не потім звинувачують, що це через мої поради у них така біда.

0

9

Оксан, знаєте я така людина, що рано чи пізно, все таки перший піду на уступки) Можливо дійсно зараз краще так подавати інформацію. Статья по суті хороша, але чесне слово, початок мене реально зачепив. Мабуть почистіть ці наші словесні баталії ) щоб не псувати статью. Ми Українці дійсно лідери з розврату і різного роду бруду, навіть сепаратисти, які зараз контролюють частково Схід, були в шокі від того який жахливий сбосіб життя ми ведемо, особливо дівчата. Та і взагалі такого безумства як у нас, ніде не має. Тому я і казав, що тільки жосткі міри щось можуть змінити на краще. Краще вже дуже жорстко, ніж так як зараз.

0


Вы здесь » Твій світ » Цнотливість » Чотири причини шкідливості сексу до шлюбу


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно