Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Державні і народні свята » Як зробити свято Хеловін ще веселішим і престижнішим?!


Як зробити свято Хеловін ще веселішим і престижнішим?!

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Який Хеловін без відьми? А відьма без капелюха? Сьогодні я покажу абсолютно не хитрий спосіб зробити шапку відьми

.Матеріали:

Цупкий картон, якщо ви робили вінок на Хеловін, то використайте серединку від картонної основи віночка;
Звичайний скотч;
Чорний перманентний маркер;
Папір із тематикою Хеловіну;
Чорна органза або фатин;
Різноманітні прикраси на ваш смак;
Двосторонній скотч, гарячий пістолет або інші клеючі засоби.
Якщо ви робили віночок на двері, то у вас скоріш за все залишилася картонна серединка від основи. Можна використати її, або ж вирізати бажану за розмірами основу із картону. Я скористалася вже готовою серединкою.
Капелюх я робила досить маленьким, на голову дорослого він не налізе, хіба що на дитину, і то напевно, тільки на дуже маленьку. Оскільки я заздалегідь знала, що носити його ніхто не буде, я не прорізала отвір у основі для голови, капелюх у мене служить більше роль декораці.
Отож, спочатку потрібно замаскувати краї основи (якщо ви використовуєте грубий багатошаровий картон, у якому є порожнини). Щоб приховати порожнини я по периметру обклеїла їх тоненькими смужками звичайного скотчу, а потім пофарбувала цю стінку чорним перманентним маркером:

Потім обклеїти основу папером

Із чорного картону зробила конус, приклеїла його до основи та прикрасила чорною органзою та чорними марблс

І все готово)
досить просто і швидко
потрібно лише захотіти зробити свято - дійсно святом https://forumupload.ru/uploads/0002/25/06/8550-2.gif

0

2

10 ідей для ідеального Хеловіну
тут


Як вирізати гарбуз на Хеловін?

Як вирізати грабуз на Хеловін? Здається, тут немає нічого складного. Але це зовсім не так, виявляється є справжнє мистецтво вирізання гарбузів.
Спробую коротко описати, як треба правильно вирізати гарбуз на Хеловін.
Для початку, потрібно знайти/намалювати та надрукувати зображення, яке бажаєте вирізати на гарбузі. Відразу попереджаю, якщо ви вирізаєте вперше і не маєте спец інструментів, краще уникати складних, надто детальних дизайнів.
Знайти спеціальні зображення для вирізання гарбузів можна ось таким нехитрим методом.
Перш ніж вирізати зображення, гарбуз потрібно “відкрити” та почистити. Для цього обрізаємо верх і  руками або ложкою ретельно вичищаємо мякоть.

я зрізала верх нерівномірно, а ось такими зубцями

Лесько верх зрізав повністю рівномірно

верх знятий, починаємо очищати серединку, на задньому фоні Хуаніта вперше в житті пробує гарбуз

вигляд ззовні

і вигляд всередині
Надрукувавши зображення на звичайному папері (розмір зображення слід підбирати відносно розмірів гарбуза), кріпимо його до гарбуза за допомогою скотчу.

Після цього, за допомогою шила або “циганської” голки “намічуємо” зображення – по лініях на відстані 2-3мм проколюємо дірочки.

Після цього, знявши папір із зображенням починаємо вирізати. Різати краще маленьким тонким ножем, можна канцелярським.

Вирізавши, виймаємо вирізану частину, в середину ставимо маленьку свічку, запалюємо, закриваємо гарбуз та насолоджуємося нашим витвором мистецтва  :cool:


Декоровані свічки на Хеловін
На цих вихідних я вирішила приділити трохи більше уваги освітленню на Хеловін та задекорувала декілька свічок.
Спочатку я хотіла намалювати павуків у павутині на свічках, але потім згадала про чорні кашемірові стрічки і вирішила використати їх.

Обмотала свічку стрічкою, відміряла потрібну довжину, обрізала ножицями, зняла захисну стрічку та наклеїла на свічку. Дуже просто! Я також додатково прикрасила кашемірову стрічку декількома камінчиками.


Місяць привидів на Зроби Сам(А) – Хеловін!
Сьогодні на Зроби Сам(А) стартує черговий марафон – Місяць Привидів :: Підготовка до Хеловіну. Хеловін – це одне із моїх найулюбленіших свят, на яке я з нетерпінням чекаю та до якого ретельно готуюся щороку. Вечірка на Хеловін для друзів – це просто таки обов’язковий мінімум, який я прагну виконати кожного року. І цей рік не виняток. Готуючись до цьогорічної вечірки я буду описувати процес створення декорацій та оформлення квартири на блозі, щоб кожен із вас, за бажанням, зміг зробити щось схоже. До речі, частину минулорічних фото можна глянути ось тут.
Трішки історії:

Хеловін святкують в останній день Жовтня – 31 числа. Його корені частково сягають Кельтської культури, а саме фестивалю Мертвих – Samhain, коли згідно місцевих вірувань зникала межа між мертвими та живим, та перші ставали небезпечними для останніх поширюючи хвороби та знищуючи врожай.  Також корені Хеловіну сягають Християнського дня Всіх Святих. В сучасний час це досить відокремлене від релігії свято.
Назва свята Halloween це скорочення від All Hallows’ Even (“All Hallows’ Eve”) [eve це скорочення even, старої версії для слова evening] від старо-англійського терміну eallra hālgena ǣfen, що означає “All Hallow’ Evening” і теж відомий, як День Усіх Святих.
Традицію сяткування Хеловіну у північну Америку завезли з собою ірландці, які імігрували до Америки рятуючись від голоду 1846 року.
У багатьох цей день асоціюється із чорно-оранжевими кольорами та вирізаними гарбузами. Традиційними для цього дня є treak-or-treat (діти переодягаються у костюми та стукаючи у двері сусідів просять цукерок), феєрверки, костюмовані вечірки, відвідування будинків жахів, перегляд страшних фільмів.
А на Зроби Сам(А) місяць привидів буде присвячений, перш за все, різноманітним саморобним декораціям на Хеловін, нескладним костюмам та навіть трішки їжі. Про скрапбукінг я теж не забула і підготувала декілька суто скрапових записів.
На черзі також конкурс, який стартує вже завтра.
Отож, хто такий же фанат Хеловіну як і я – приєднуйтесь, підписуйтесь на новини Зроби Сам(А) по rss або по e-mail щоб не пропустити нові записи.
До речі, раджу по трішки починати “запасатися” матеріалами, ось приблизний перелік того, що я буду використовувати прикрашаючи нашу квартиру:
біла або чорна нитка для в’язання;
великі чорні мішки для сміття;
чорна фарба-спрей, перманентне чорнило чорного кольору або перманентний маркер для підписування дисків;
білі парафінові свічки;
гарбузи різних розмірів;
штучні очі для пошиття іграшок;
бинт та марля;
чорна органза або капрон;
чорна та оранжева стрічка;
чорний та оранжевий глітер;
чорний папір/картон.

0

3

Как праздновать Хэллоуин

Если Вы хотите отпраздновать грядущую Ночь всех святых, Вам не обязательно становиться «святым», скорее наоборот, собирайте все, что в Вас есть демонического и отправляйтесь на поиски тыквы, т.к. главным атрибутом Хэллоуина является тыквенный светильник. Для приготовления оного Вам понадобится крупногабаритная тыква, добытая следующими способами:

   1. честно купленная на рынке
   2. слезно выпрошенная у бабули под благовидным предлогом приготовления диетической кашки
   3. самостоятельно выращенная на своих 6-ти сотках (что уже само по себе подвиг)

Хрустящему от раннего морозца овощу следует срезать верхушку (своего рода трепанация черепа, если Вы медик, или снятие скальпа, если индеец). Содержимое тыквы (желтая, вязкая масса) извлекается всеми подручными средствами, будь то ложкой, ножом или просто руками. Выскабливание и выдалбливание тыквы продолжается до тех пор, пока внутренние стенки тыквы не станут идеально чистыми.

Теперь от ремесленничества можно перейти к творчеству – к вырезанию глаз, носа и зубастой ухмылки. Чем зловещее получится физиономия Вашего светильника, тем больше злых духов Вы сможете отпугнуть от себя в эту страшную-престрашную ночь Хэллоуина. Наконец Вы помещаете горящую свечу внутрь тыквы и возвращаете срезанный «скальп» на прежнее место. Светильник готов.

Переходим к следующему этапу приготовления к празднованию Хэллоуина. Взгляните на себя в зеркало. Как бы критически Вы не относились к собственной внешности, без грима Вам все же не обойтись.

Если Вы не учитесь в цирковом училище, и у Вас нет под рукой профессионального грима, придется Вам прибегнуть к услугам декоративной косметики и даже гуаши (раз в год можно пожертвовать самым дорогим и рискнуть покрыться аллергической сыпью). Включайте свою фантазию! Выбирайте образ, который вам по душе: Ведьма, Дракула, Восставший мертвец, Оборотень, Приведение, Ворон, Мумия, Чернокнижник и просто тень отца Гамлета – главное не быть самим собой.

Если Вы не намерены выбираться из дома, а собираете друзей у себя (идеальным местом для проведения Хэллоуина является студенческое общежитие), то попробуйте себя в body art. С помощью обыкновенной гуаши на теле человеческом можно запечатлеть все:

   1. летучую мышь, шуршащую перепончатыми крыльями в черном небе,
   2. шкуру тигра (убитого Вами на охоте), покоящуюся на Вашем плече,
   3. следы гниения и разложения, если Вы выбрали для себя роль какого-нибудь неспокойного мертвеца,
   4. паутину, с множеством мохнатых пауков, поджидающих свою добычу, и т.д. и т.п.

Но помни, Золушка! Через 3-4 часа гуашь начнет подсыхать, трескаться и осыпаться, а наутро при попытке смыть с себя вчерашний грим тебе придется основательно потрудиться, чтобы не пойти на работу или учебу с физиономией еще более страшной, чем накануне. Но это проза завтрашнего утра, а сейчас снова поэзия страшного-престрашного вечера.

Если Вы все же надумали выбраться с друзьями на улицу во всем том, что Вы на себя надели и намазали, не забывайте, что Хэллоуин все же праздник кельтский, а коренных кельтов у нас раз, два и нет, поэтому публика Вашу шумную компанию будет действительно принимать за нечистую силу и обходить стороной. Стражи порядка тоже не тронут, особенно если среди Вас найдется хотя бы один трезвый парламентер, который сможет доступно объяснить, в чем суть дела (Хэллоуин – это такой языческий праздник, который…). Конечно, при условии, что Вы не будете играть в святую инквизицию или поджигать церкви между делом.

Теперь, после того как Вы напелись песен и вволю попугали прохожих, самое время всей Вашей компанией направиться в какой-нибудь ночной клуб, куда Вас по давно уже заведенной традиции пропустят без билета (при наличии костюма и грима) и там до самого рассвета веселиться в обществе таких же бодрствующих всю ночь вурдалаков.

Наутро, если у Вас в квартире пахнет пережженным воском и ладаном, а бабуля на кухне варит ту самую диетическую кашку из Вашего трофея, значит, ночь Хэллоуина прошла спокойно и нечистая сила Вас обошла стороной до следующего года.

0

4

Як святкують Хеллоуін в Америці

Факти про хеллоуін, програми святкувань, поради

Костюми на Хеловін

Костбми на Хеловін - 2

Ріжки не Хеловін своїми руками

0

5

«Рецепт» тыквенной головы

По старому календарю друидов новый год в Англии наступает 1 ноября. Поэтому накануне 31 октября нужно прогнать всех злых духов, которые в эту ночь выходят на белый свет: домовые стучат в окна и двери, ведьмы летают на метле по небу, черти всех пугают.

Суеверным людям страшновато выходить в такую ночь на улицу. Для этого и готовится специальный фонарик. Обычно его делают из тыквы, но можно сделать и из репы или большой дыни.

Возьмите большую тыкву и большим острым ножом срежьте крышку.

Десертной ложкой вычистите семечки и волокна, затем крепкой ложкой (как для мороженого) выскребите немного мякоти.

Нарисуйте на тыкве черты лица, которые потом будете вырезать. Маленьким ножом вырежьте на тыкве глаза, нос и рот. Внутрь поставьте маленькую свечку и накройте сверху отрезанной крышкой.

Самая большая тыква в мире весила 480 кг. Ее вырастили Пола и Натан Зер в Лоувилле, штат Нью-Йорк, в 1996 году.

0


Вы здесь » Твій світ » Державні і народні свята » Як зробити свято Хеловін ще веселішим і престижнішим?!


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно