Вже давно у молоді таке поняття як «зустрічатися» означає «займатися сексом». Бути незайманим стало навіть соромно. А не спати зі своїм обранцем до весілля чомусь вважається просто дурістю. Але є, виявляється, ще інша точка зору.

Сьогодні ми попросили Тетяну розповісти про свою історію кохання. Джон і Таня вирішили не вcтупати в інтимні відносини до весілля. Вони склали свою обіцянку один перед одним.

Джон був моїм першим коханням. Ми сподобалися один одному, коли нам було по 12 років. Коли я його побачила вперше, навіть не знаючи, що він американець, щось усередині мене підказувало: «Це ВІН!». Я тоді не надала цьому особливого значення, навіть намагалася забути своє почуття першої закоханості, бо думала, що в 12 років не може виникнути нічого серйозного (потім виявилося, ми сподобалися одне одному саме тоді). Це було так по-дитячому невинно: ми не знали, як виявити свою симпатію, навіть соромилися нормально поговорити один з одним. Але я все-таки вирішила не концентруватися на своїх почуттях, тому що вважала, що для серйозних відносин це занадто рано.

Коли мені виповнилося 16 років, почуття до Джона до мене повернулися з новою силою. Я боялася собі в цьому зізнатися, бо думала, що буду страждати від нерозділеного кохання.

Так трапилося, що ми почали більше спілкуватися в компанії. І я з часом стала здогадуватися, що «тут щось не те». Джон не поспішав говорити відкрито про свої почуття до мене. Тільки через два роки він вирішив відкритися. Він прийшов спочатку до мого тата і запитав дозволу зустрічатися зі мною. Це було для мене несподіванкою, хоча всі навколишні вже й так знали, що ми закохані один в одного.

Так ми почали зустрічатися, коли нам було по 18 років. І ми вирішили один перед одним і перед Богом, що до весілля у нас не буде ніяких інтимних відносин. Було досить важко стримувати свої пориви: почуття горіли, адже ми тісно спілкувалися вже два роки. Дуже хотілося пізнавати вже якось по-іншому. Було достатньо можливостей для того, щоб порушити нашу домовленість, але Бог беріг нас.

Одружилися ми в 20 років. День весілля і був для нас першим досвідом інтимних відносин.

Зараз ми дуже цінуємо наші взаємини - як фізичні, так і душевні. Ми довго чекали, зберігаючи себе, тому докладаємо всіх зусиль, щоб зберегти цю цінність. Поки ми зустрічалися, ми вчилися розуміти і поважати один одного тоді, коли наші відносини можна було назвати платонічними. Ми не дивимося «на ліво», навіть порівнювати не хочеться чоловіка з іншими хлопцями. Крім того, я знаю, що Бог благословляє відносини, де є чистота. Це набагато краще, ніж ви можете уявити!

Дуже хочеться дати кілька дружніх порад парам. Не поспішайте прогресувати у відносинах, бо зупинитися буде важко. Ви все ще встигнете. Потрібно пам’ятати, що кожна людина – цінність. Тому цінуйте один одного. Потім важко буде поважати і цінувати партнера, якщо ви все спробували до того, як одружилися. Крім того, може виникнути відчуття засудження до того, хто був ініціатором інтимних відносин: «Це він у цьому винен, а я не хотіла». Твій хлопець чи дівчина просто втрачає цінність у твоїх очах так, що тобі стає важко назвати його твоєю «половинкою», немає задоволення надалі – все це може бути наслідком таких відносин.

«Все одно ми одружимося. Яка різниця? Навіщо чекати?» – Навіть якщо хлопець ще не запропонував руку і серце, дівчина вже в думках будує плани на майбутнє, думаючи про весілля. Але відносини не можна передбачити. Адже часто пари розходяться. Але як же бути, якщо вже все спробував? І що робити з розбитим серцем, з розчаруванням і зруйнованими надіями на щасливе майбутнє? Тому, краще не поспішайте, віддаючи те, що потім не повернеш.

Я не вважаю, що зберігати себе до весілля, тобто залишатися незайманим – це якось старомодно. Ти не просто можеш зберегти себе від будь-яких захворювань, які передаються статевим шляхом, але ти зможеш зберегти себе від душевного болю і розчарувань.

Зрозумійте мене правильно, я не намагаюся читати вам мораль, я просто хочу поділитися своїм досвідом. І знаю, що ви можете набагато більше здобути, якщо не втратите чистоту до того моменту, поки не станете називатися «чоловіком» і «дружиною».

Джерело