Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Інтимна зона » Сексологи відповідають на інтимні запитання підлітків


Сексологи відповідають на інтимні запитання підлітків

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

"ЯК РОБИТИ ЦЕ ПРАВИЛЬНО?"

Питання: Мені 17 років. Майже всі дівчата мого віку займаються онанізмом (навіть купують штучні члени або використовують струмінь води). Скажіть, хіба займатися таким способом самозадоволення безпечно? І який спосіб ви порадили б для початкуючої дівчинки? Юля, 17років, С.-Петербург

Відповідь спеціаліста: А навіщо починати? Тому що це модно? До речі, а як ти дізналася про те, чим займаються у вільні хвилини твої подружки? Ви з подругами діліться настільки інтимними подробицями? Якщо так, то, можливо, твої подруги все тобі розкажуть. Якщо ти хочеш дізнатися про мастурбації докладніше, купи побільше книжок на цю тему. Онанізм - сексуальне самозадоволення шляхом механічного подразнення ерогенних зон (звичайно геніталій) або шляхом психологічного збудження. Онанізмом не займаються за компанію, з почуття солідарності, з-за модних течій в суспільстві і т.д. У мастурбації повинна бути потреба. Часто це відбувається, коли у людини немає постійного партнера, він не веде регулярне статеве життя. Це таке ж інтимне справу, як і статевий акт з партнером. Небезпека може полягати в тому, що якщо руки або те, що використовується для мастурбації, не особливо чисте, то можна занести інфекцію. У будь-якому випадку онанізм - справа дуже особисте.

"МЕНІ СТРАШНО йому заперечити"

Питання: У мене є хлопець. Ми вже вісім місяців зустрічаємося. Під час інтимної близькості ми не користувалися презервативом. Мій хлопець стверджує, що він буде тільки заважати. Перечити я йому не можу, боюся сказати щось не так. Але мені страшно від однієї думки, що можу заразитися або завагітніти! Що мені робити? Як дати йому це зрозуміти? Марія, 13 років, Москва

Відповідь спеціаліста: Якщо твій друг не вміє користуватися "резинкою" і думає тільки про себе, то дійсно, презерватив буде йому тільки заважати! Подумай гарненько, чи варто мати поруч людину, яка не шкодує тебе? Чоловік повинен піклуватися про тій жінці, з якою він поруч. І якщо твій друг ще не дозрів для виконання своєї чоловічої функції (окрім вдалого сім'явиверження), надай йому більше часу. Наприклад, відмовся від занять сексом, поки він не зрозуміє, що твоє здоров'я - далеко не останнє питання у ваших стосунках. Вірогідність завагітніти досить висока навіть при перерваному статевому акті, якщо не використовуються протизаплідні засоби. А підчепити хворобу - простіше простого! Не кажи йому, що ти не впевнена в його вірності. Якщо у нього до тебе були дівчата, скажи, що ти хотіла б упевнитися в тому, що він здоровий. Чи сама піди до лікаря, здай аналізи. Постарайся ясно визначити те, чого ти боїшся. І в шлюбі люди користуються контрацептивами. Ти ні в якому разі не повинна ставити себе під загрозу, навіть якщо готова зробити для коханого більше, ніж можеш. Якщо він не зрозуміє тебе, значить, він ще не доріс до подібних відносин з жінкою. На жаль, багато чоловіків так ніколи і не стають дорослими і відповідальними в інтимному житті. У цьому винні і жінки, готові йти на поводу у дорослих примхливих дітей.

"У НАС БУВ Оральний секс ..."

Питання: Я не можу ні з ким поділитися цим. Влітку я відпочивала в одному місті, де буваю кожного літа. У мене там є друг. І одного разу вночі, перед від'їздом, ми займалися з ним оральним сексом. Я сама не знала, що роблю. Після цього я довго і сильно переживала. Але більше всього мене турбує те, що той хлопець може розповісти про те, що трапилося своїм друзям, які мене знають. І як я після цього туди приїду? Олена, 15 років, Омськ

Відповідь фахівця: Думаю, найбільша проблема в тому, що ти не довіряєш хлопцю, який був з тобою в ту ніч. Чому ти думаєш, що твій друг повинен комусь про це розповісти?
Може, ти перебільшуєш? А якщо підстав для сумнівів достатньо, то чому ти називаєш його другом? Але як би там не було, те, чим ти займалася зі своїм приятелем, не є злочином, як ти чомусь вирішила. У всі часи оральний секс вважали не менш важливим і піднесеним, ніж традиційний вид любові. Те, що чутка перетворила оральний секс у щось брудне і негідне, не означає, що так і є. Важливо, як ти сама до цього ставишся. Якщо ти сама встановиш для себе ставлення до того, що робила, то тебе навряд чи будуть хвилювати приколи тих, хто сам дурний. Якщо тебе ніхто не змушував насильно це робити для свого партнера, - значить, ти, не було огидно. Виходить, що ти не повинна соромитися того, що приємно тебе! Пам'ятай, що в сексі добре все, що доставляє радість обом.

"Чи отримаю Я ЗАДОВОЛЕННЯ?"

Питання: Я хочу задати одне питання, яке мене дуже турбує. Крім вас, мені нікого запитати. Мені було 14 років, коли я втратила свою цноту. Мене згвалтував сорокарічний один моїх батьків. Зараз мені вже 16 років, веду регулярне статеве життя. Але жодного разу не відчувала оргазму. Чому? Невже я ніколи не зможу випробувати радості любові? Настя, 16 років, Саратов

Відповідь спеціаліста: А ти не відчуваєш радості від любові? Тоді навіщо маєш регулярне статеве життя? Є думка, що така поведінка здатне розворушити почуття, емоції, і задоволення у підсумку буде досягнуто. Твій негативний досвід заважає тобі повірити у себе! У тебе самої є підозра, що то насильство завадило тобі, залишилося в пам'яті і не дає можливості реалізуватися в ліжку, розкріпачитися і розслабитися, для того щоб отримати бажане. Це цілком можна виправити. Постарайся не думати про оргазм. Дуже багато жінок не відчувають його відразу, навіть після кількох років подружнього життя. Але не в оргазмі справу. Постарайся навчитися отримувати задоволення від близькості з улюбленою, від того, який захват ти викликаєш у нього, від того, як ти відчуваєш збудження, коли він пестить тебе ... Загалом, відключити від очікувань оргазму. Відчуй, що інтимна близькість прекрасне і без нього. І все у тебе вийде, коли ти навчишся отримувати задоволення, відчувати себе і своє тіло. Оргазм прийде сам тоді, коли ти його не будеш очікувати (як найкращий подарунок).

"Дуже боюся ЗАВАГІТНІТИ!"

Запитання: Зі своїм хлопцем я зустрічаюся вже півроку. Ми не користуємося ніякої контрацепцією, так як у мене до цих пір не пошкоджена дівочої пліви. Мене все ж хвилює питання, яка вірогідність вагітності. Я чула, що при неушкодженою дівочої пліви не можна завагітніти, але хотілося б бути впевненою. Зоя, 17 ліг, Н. Новгород

Відповідь фахівця: Все залежить від того, наскільки ти була близька зі своїм хлопцем. Якщо ви тільки займалися петтінг (пестили один одного), то ти, звичайно, не завагітнієш. Але якщо у вас був статевий акт, то пам'ятай, що вагітність не залежить від стану дівочої пліви. Якщо ти відкриєш підручник з анатомії, то дізнаєшся, від чого з'являються діти. У момент оргазму у чоловіка назовні виділяється сперма. Якщо статевий акт не переривати і не використовувати контрацепцію, то сперматозоїди потрапляють в матку (яка, до речі, знаходиться далеко від дівочої пліви). І вже там відбувається запліднення. Це не вичерпне пояснення, так що краще прочитай в книзі. Незаймана пліва прикриває вхід до піхви. Вона буває різної форми та міцності. Дійсно, бувають випадки, коли невинна пліва настільки міцна і сильно розтяжне, що не рветься при статевих контактах. У ній є отвір, який розтягується. Так що контрацепцію використовувати необхідно. Не варто слухати подружок, які можуть бути необізнаність у цьому питанні. Якщо ти хочеш стежити за собою, не збираєшся ризикувати здоров'ям, то обов'язково знайди літературу, яка тобі пояснить всі хвилюючі питання. Сходи до гінеколога. Не бійся цього! Якщо ти почала вести "дорослу" життя, то обов'язково потрібен лікар, який простежить за тим, щоб твій організм був у порядку.

"ЧОМУ Я НЕ порушувати?"

Питання: Я була з багатьма хлопцями, які мені дуже подобалися. Але жоден з них не зміг порушити мене. Коли мене питали, що мене збуджує, я не могла відповісти, бо не знала сама. Чому зі мною це відбувається? М., 16 років, Москва

Відповідь фахівця: Головне, не впадай у розпач і не зациклюватися на тому, що в тебе нічого не виходить. Половина твоїх проблем від того, що ти думаєш про це і боїшся. Ти так напружуєшся, що порушення просто неможливо. Напевно ти не знаєш ще свого тіла. Вивчи його! Згадай всі ситуації, коли ти відчувала себе збудженої. Це могло статися, наприклад, при перегляді якогось фільму. Згадай і спробуй зафіксувати цей стан. Розберися, що в тій ситуації тебе найбільше заводило. Нічого соромно тут немає. Потім спробуй доставити собі самій задоволення. Це не смертний гріх! Поступово Пізнавай своє тіло, відчувай, що тобі подобається, а що ні. Для того щоб досягти бажаного задоволення, тобі необхідний всього один партнер, а не багато хлопців! Якщо хлопець здатний тебе вислухати, не злякатися, втішити і заспокоїти, - значить, він той, хто потрібен. За кілька зустрічей переходь від поцілунків до петтінг. Потім ти відчуєш свою готовність до більшого. Обговорюй всі зміни, що відбуваються в тобі, з партнером. Якщо ж результатів не буде, звернися до сексопатолога. Це просто означає, що тобі треба розбиратися в собі під чиїмсь керівництвом.

"У нас нічого не вийшло!"

Питання: У мене є хлопець, йому 16 років. Нещодавно ми намагалися зайнятися сексом, але нічого не вийшло - він не зміг вставити свій член. Він пояснює, що не був достатньо збуджений. Я навіть не знаю. Але трохи пізніше він знову мені це запропонував, а я відмовилася, тому що, думаю, нічого не вийде знову. Як нам бути? Марія, 15 років, Москва

Відповідь спеціаліста: Якщо ти дійсно хочеш бути з ним, то варто спробувати ще раз. Відмовлятися з боязні невдачі - найпряміший шлях до повторної невдачі. Так ти не будеш досить збуджена, ти напряжешься. Навіть якщо він зможе, ви обидва не випробуєте повного задоволення від інтимної близькості. Але чому має не вийти? Можливо, ти не показала свого коханого, як ти хочеш його, як тобі важливо те, що між вами повинно статися. Адже інтимна близькість не просто дію. Тут потрібні і відповідний настрій, і приваблива обстановка, яку ви створюєте разом. Між іншим, якщо твій друг тебе знає, він зрозуміє, через що ти відмовилася. Чоловіки дуже чутливі у таких ситуаціях. Жінка ніколи не повинна показувати, що розчарована або сумнівається у своєму партнері, якщо, звичайно, він їй потрібен і доріг! Якщо це твій перший раз, поясни йому, що ти сама боїшся, що твій відмова не пов'язаний з твоїм ставленням до нього як до чоловіка. Ти адже в глибині душі не впевнена в собі, тобі здається, що ти винна багато в чому і недостатньо хороша для нього. Викинь ці думки з голови. Якщо ви подобаєтеся один одному, - значить, потрібно розслабитися і думати лише про те, як вам разом класно.

"Мені подобаються ДОРОСЛІ"

Питання: Я виглядаю значно старше, ніж є насправді. І мені подобаються значно більше дорослі чоловіки. Їм по 22-30 років. Однолітки мене зовсім не приваблюють, ніякого бажання не викликають. Зазвичай відбувається одна й та ж історія. Мені подобаються тільки ті, яким першої сподобаюсь я. І взагалі, мені здається, що я не в порядку. Мої подруги зовсім інакше поводяться. Люба, 14 років, Москва

Відповідь спеціаліста: А чому, власне, ти дивуєшся, сумніваєшся, в порядку ти чи ні? Хіба одна людина зобов'язаний бути схожим на іншого? По-моєму, немає. У тому-то й річ, що всі різні, у всіх різні смаки, інтереси, мрії, уявлення. Так що не переживай. Потреба бути як всі скоро піде. Ти зрозумієш, що кожна людина прагне створити і мати щось своє. А те, що тобі подобаються саме хлопці більше старшого віку, - теж цілком нормально і зрозуміло. У суспільстві прийнято, щоб чоловік був старший. На скільки років, це не так важливо, головне, щоб люди знаходили спільну мову, щоб подобалися один одному і розуміли. А решта (плітки сусідів, протест батьків, подколи друзів) - дрібниці. Якщо ти сама не будеш комплексувати з цього приводу, то ніхто не посміє і рота розкрити. Так що багато чого залежить і від тебе. Веди себе так, щоб не було видно, що тебе щось бентежить. Якщо ти виглядаєш постарше ровесниць, то й хлопці тобі повинні подобатися більш старші. А хлопці завжди трохи відстають у розумовому розвитку від дівчат (так у природі влаштовано). Тобі подобаються ті, кому ти сподобалась першої, тому, що ти ще не дуже впевнено відчуваєш себе з чоловіками. Ти чекаєш у відповідь реакції, щоб не помилитися, але можеш цього не усвідомлювати.

0

2


"Боюся Вимовити ЇЇ ІМ'Я"


Питання: У мене така проблема, в якій я тривалий час не міг признатися навіть собі. У мене була дівчина, ми любили один одного, спали разом. Все це тривало досить довго - півтора року. Потім ми розлучилися. Вона була першою жінкою у мене, я важко пережив розрив. Але тепер все в порядку. Тепер я з іншого. Вона дуже подобається мені. Але я боюся, що випадково можу вимовити ім'я тієї, займаючись сексом з цієї. Що я тоді буду робити? Гога, 18 років, Москва

Відповідь фахівця: Не переживай через своїх страхів так сильно. Так, звичайно, подібне іноді трапляється. Дівчина напевно образиться. Але ти потішиш її словами про те, що тільки про неї насправді мрієш, що тільки вона тобі потрібна. Але не варто їй брехати. Зізнайся, що ти до неї був з іншого, вона була тобі дорога, ти звик вимовляти саме її ім'я, але тепер все інакше. Але ось про що тобі варто було б подумати: чи справді ти не користуєшся новою дівчиною, щоб забути попередню? Якщо це правда, то ти даремно так робиш. Забути її зовсім ти не зможеш - пам'ять людини так влаштована. Тому спроба задавити спогади за допомогою нового захоплення - це обман себе і подруги. Хіба це чесно? Якщо картинки колишнього часто приходять на розум без твого бажання, то зроби перерву у стосунках. Тобі треба відірватися від колишнього життя. Тоді ти зможеш оцінити свою подругу не через призму твоїх минулих відносин.

"НАС Засікли БАТЬКИ!"

Питання: У мене є хлопець, ми з ним займалися сексом. Ніколи я не робила цього будинку, боялася, що предки засекут. Але одного разу, коли я була впевнена в тому, що вони обидва на роботі, я запросила свого друга додому. Зрозуміло, що було ... Але в самий невідповідний момент прийшла мама. З нею була моторошна істерика. Тепер ми розмовляємо крізь зуби, а мого друга мама бачити не може. А у мене вже два тижні як затримка. Не можу ж я з мамою це вирішувати. Як мені тепер бути? Аліна, 16 років, Краснодар

Відповідь фахівця: Те, що з мамою була істерика, - не дивно. Для неї це дуже важко: адже вона передбачала, що ти ще маленька, а тепер їй доведеться миритися з тим фактом, що ти вже в змозі вести статеве життя. Папи, до речі, теж іноді мають шкідливу звичку ревнувати, хоча в молодості вони самі поводилися зі однолітками абсолютно таким же чином. Складно зрозуміти, чому батьки так болісно ставляться до подібних речей. Краще всього приймати це як стихійне лихо. І не думай, що раніше час був інший. Було завжди точно так само, просто більше приховувалося. Помирися з мамою. Наберися сміливості і заведи сама цю розмову. Скажи, що ти дуже любиш маму, тільки на неї сподіваєшся. І питання про твою передбачуваної вагітності має сенс обговорити з мамою в першу чергу. Не думай тільки про те, що вона буде лаятися (а вона буде, обов'язково). Пізніше ваші стосунки виправляться, будуть навіть ближче. Ти просто покажеш мамі, що вона для тебе, як і раніше дорога, що ти їй довіряєш.

"Напевно, я важко хворий?"

Запитання: Мої яєчка явно стали більше - це видно неозброєним оком. Крім того, останній місяць в області яєчок я відчуваю щось на кшталт поколювання. Може, причина в тому, що я займаюся мастурбацією? Але з деякого часу я взагалі перестав займатися онанізмом, оскільки при мастурбації я відчуваю в області яєчок неприємні больові відчуття. Раптом це - рак яєчок? Михайло, 17 років, Москва.

Відповідь фахівця: Твоя проблема зрозуміла. Але все ж таки, на наш погляд, вона не настільки серйозна, як ти собі уявляєш. Адже рак насіннєвих яєчок у твоєму віці зустрічається вкрай рідко. За статистикою, від цього захворювання страждають чоловіки від 20 до 40 років. Ти пишеш, що не знаєш, до кого тобі звернутися. У твоєму випадку тобі міг би допомогти грамотний уролог - це фахівець з захворювань, пов'язаних з органами сечовиділення, а також з чоловічими статевими органами. Навіть якщо у тебе немає нічого серйозного, візит до уролога і обстеження у нього допоможе тобі заспокоїтися і, по крайней мере, не думати про рак, який у твоєму віці вкрай малоймовірний. Що стосується самозадоволення, то навіть часта мастурбація не могла призвести до захворювання, так що твоє утримання не має сенсу. Точно ж причину твоїх проблем можна з'ясувати тільки при обстеженні, так що швидше йди до лікаря.


"СТАТЕВІ ОРГАНИ і зовнішність ..."

Питання: У мене великий недолік: обличчя покрите висипом вугрів і прищами. Ніякі кошти мені не допомагають. Мені сказали, що треба звернутися до гінеколога. Адже в мене на грудях росте волосся і сильно порушений менструальний цикл - 1 раз на 3 місяці. Невже функція статевих органів впливає на зовнішній вигляд? Аня.

Відповідь спеціаліста: Відповідають за всі ці проблеми не статеві органи, а ендокринна система. В подростковом возрасте эта система начинает работать в новом режиме подготовки к функции воспроизводства. Выделяются новые вещества - гормоны роста и другие, и именно их влияние определяет развитие вторичных половых признаков - рост волос, изменение голоса, появление месячных и сексуального влечения. Но при отладке и начале работы любой системы возникают те или иные сбои... Прыщи у подростков - норма, и даже если с ними вообще не бороться, через год-два они просто прекратятся сами по себе. Волосы на груди растут у всех женщин. У кого-то их больше, у кого-то меньше, кто-то их сбривает, кто-то вообще не видит проблемы. И одно дело - несколько волосков вокруг соска на груди, а другое - мохнатая грудь, как у мужчины. У тебя же такой мохнатой груди нет, правда? Кстати, и месячные в момент перестройки организма тоже очень часто бывают в высшей степени нерегулярными, с большими промежутками. И получается, что все, что ты описала, есть в той или иной степени у всех подростков, но они просто не делают из этого проблемы. Но на всякий случай проконсультируйся у эндокринолога. Именно этот врач сможет помочь и определить, все ли у тебя полностью нормально и ты просто нервничаешь зря, или у тебя есть проблемы, и придется попить таблетки, изменить режим питания.


"МОЖЕТ, Я - ГОМОСЕКСУАЛИСТ?"

Вопрос: Часто, когда я вижу симпатичного внешне парня, я возбуждаюсь и даже ощущаю состояние эрекции. Но я уже несколько раз занимался любовью с девушками и получал от секса массу удовольствия. Как вы считаете: я гомосексуалист или я нормален? Илья.

Ответ специалиста: Безусловно, о тебе нельзя однозначно сказать, что ты гомосексуалист, ведь тебе доставляет удовольствие секс с девушками. С другой стороны, в тебе не обнаруживается такой уж непреодолимой тяги к противоположному полу. Скорее всего, ты окончательно разберешься в своих ощущениях в течение ближайшего года. Насколько становится ясно, при виде симпатичного молодого человека ты ощущаешь сексуальное возбуждение. Совершенно не стоит как-то пытаться подавить в себе это чувство. Ведь от этого ничего, по сути, не изменится, ты только зря потратишь время на подавление своих ощущений, которые ты все равно не в силах контролировать. В то же время ты можешь невольно убедить себя в том, что молодые люди для тебя - нечто вроде запретного плода, который совершенно необоснованно станет для тебя более притягательным. Так что спокойно прислушивайся к себе и своим ощущениям. Ведь мужская сексуальность имеет бесконечное множество сторон и бессчетное количество сексуальных влечений. Твое психофизическое развитие еще не закончено, и невозможно точно сказать, кто ты -гомосексуал, гетеросексуал или бисексуал.

"ГОВОРЯТ, ЭТО ОЧЕНЬ БОЛЬНО!"

Вопрос: Недавно я была в доме отдыха. Там у меня начались какие-то странные влагалищные выделения коричневатого цвета. Насколько я знаю, выделения не несут в себе ничего страшного. Но иногда это очень неприятно. Подруга мне посоветовала сходить к гинекологу. Но я боюсь, ведь мне рассказывали, что при обследовании врач вводит руку во влагалище и это очень больно. Так ли это или все же используются специальные инструменты? Вика.

Ответ специалиста: Коричневатые выделения могут быть симптомом органических нарушений половых органов, даже если при этом ты не испытываешь физической боли. Поэтому твоя подруга абсолютно права - мы тоже настоятельно тебе рекомендуем сходить к гинекологу. Подруги же, которые тебе рассказали, что обследование у врача настолько болезненно, либо просто хотели тебя запугать, либо сами обследовались у плохих профессионалов. В любом случае большинство гинекологов при первом обследовании чрезвычайно осторожны, хотя бы потому, что иначе они могут нарушить девственную плеву. При обследовании девушек твоего возраста используется специальный прибор -расширитель. Он похож на маленькую ложечку и при обследовании вводится во влагалище. Это необходимо в том числе для взятия мазка на анализ. При анализе под микроскопом врач сможет установить, имеет ли место инфекционное заболевание. Иногда врач ощупывает влагалище, вводя туда палец, - это действительно не слишком приятно, но вместе с тем совсем не больно. Так что спокойно иди в поликлинику.

"ПОТОМ Я ВЗЯЛ ЕЕ СИЛОЙ..."

Вопрос: Мне 14 лет. У меня была девушка. Мы встречались с ней два месяца. Мы часто с ней занимались петтингом, но до секса не доходило. В очередной раз, когда мы занимались петтингом, я не смог сдержаться и взял ее силой. Так получилось, что она оказалась беременна. Потом она сделала аборт. Теперь она не хочет меня видеть, но я ее очень люблю и хочу опять с ней встречаться. Що мені робити? Олександр.

Ответ специалиста: У нашей редакции часто возникает подозрение, что некоторая часть наших читателей то ли читать не умеет, то ли у них мозги дырявые настолько, что все добрые советы пропадают ко всем чертям. Что тебе делать, Александр? В первую очередь оглянуться назад и разобраться во всей этой дряни, которую ты успел наделать за четырнадцать лет своей жизни. Взятие силой является изнасилованием и серьезно карается по закону. Человек, попавший в зону по такой статье, в сотне случаев из ста становится "петушком* для развлечения сокамерников. Даже в криминальной среде насильник - отброс общества. Поздравляем тебя. Благодари судьбу за то, что твоя девушка промолчала. Это первое. Второе - твоя подруга вряд ли старше тебя. То есть ты ее обрюхатил в четырнадцать лет. Она была вынуждена делать аборт. А знаешь ли ты, что она, вполне вероятно, вообще больше никогда не сможет иметь детей. Она решилась на прерывание беременности и получила громадную физическую и моральную травму только из-за того, что ты не смог сдержать свою похоть. Хотя бы о презервативе подумал... В общем, она совершенно правильно делает, что знать тебя не хочет. Ты испортил ей жизнь. Неизвестно, какие психосексуальные и физические отклонения ты ей "подарил"... И так, для заметки. В древности таких, как ты, попросту кастрировали.

"КАК МНЕ ЕЕ ЗАПОЛУЧИТЬ?"

Вопрос: У меня в классе есть подруга. Мне она нравится, но на меня она только "обращает внимание". Когда я вижу ее, меня возбуждает в ней все, и я испытываю эрекцию. Недавно мне приснился сон, как мы сидим, болтаем и вдруг она приближается ко мне и целует. Я несу ее в постель и начинаю раздевать, а потом вдруг просыпаюсь... Как мне показать свои чувства? Не слишком ли я молод, ведь мне всего 12 лет?

Ответ специалиста: В твоем письме содержатся две проблемы. Во-первых, это совершенно нормальные для твоего возраста эротические фантазии. Они говорят о том, что в сексуальном плане ты развиваешься совершенно нормально. Второе - ты говоришь о чувствах. Тут, наверное, ты немного заблуждаешься. Ты воспринимаешь эту девушку как сексуальный объект, так что здесь вряд ли можно говорить о любви. Разберись с этим. И теперь насчет возраста. Чувства могут просыпаться когда угодно, и этому твои двенадцать лет совершенно не помеха. Ты можешь начать за ней ухаживать, демонстрировать свой интерес. Начни, скажем, с банального обмена кассетами или легкой болтовни насчет домашнего задания. Старайся, чтобы она тебя замечала, для этого следи за собой и своими манерами. Что же касается сексуальных отношений - в 12 лет этим еще рано заниматься, как ни крути. Все еще впереди, поэтому постарайся наладить отношения с одноклассницей пока что на эмоциональном уровне.

0

3

"К ВРАЧУ НИ ЗА ЧТО НЕ ПОЙДУ!"

Вопрос: Меня просто замучили бели (они прозрачно-белого цвета). Месячные у меня пошли (еще девственница). Как уменьшить количество белей? Неужели я буду мучиться всю жизнь? К врачу я НЕ ПОЙДУ. У меня очень строгая мама. Если узнает, что я была в кабинете, она не то подумает (мальчики, не заразилась ли я СПИДом от кого-нибудь, проверяюсь, не залетела ли, и тому подобное)... Жанна.

Ответ специалиста: Дорогая Жанна! Ну, как ты не можешь понять, что из небольшого письма даже ясновидящий гинеколог не поймет, что с тобой происходит. Твое послание напоминает письмо типа: "Я получила двойку по математике, потому что учитель сказал, что я неправильно решила пример. Почему он так сказал? Помогите!" И как прикажешь отвечать? С тобой - то же самое. И перестань устраивать детский сад по поводу мамы. Ты говоришь, что она очень строгая. Но если ты еще девственница и заразиться ничем не могла, то чего тебе бояться? У тебя на руках козырь - заключение врача. Вот и все дела. Ты думаешь, что твоя мама никогда не ходила к гинекологу? В конце концов, ты можешь попросить маму сходить к врачу вдвоем: "Мама, у меня вопрос по поводу женских дел. Так и так, давай сходим вместе..." Не думаем, что она тут же погонится за тобой со сковородкой. Ни одна мать, при всей строгости, не останется безучастной к проблемам своего ребенка. Так что решай... Ни один сексолог не возьмется лечить тебя на расстоянии, ни разу тебя не увидев. И ты уж прости, с установкой "к врачу НЕ ПОЙДУ" письма писать бесполезно...

"МЫ ЗАНЯЛИСЬ ГРУППОВУХОЙ!"

Вопрос: Я совершила ужасную ошибку. На новогодних праздниках я и мои друзья занимались групповым сексом. И при этом не предохранялись. Теперь я не знаю, что со мной происходит. Можно ли забеременеть сразу от нескольких мужчин? Анжела, 17 лет.

Ответ специалиста: Вероятность забеременеть сразу от нескольких мужчин ничтожно мала, это практически невозможно. А вот заразиться венерическими болезнями в данном случае вполне возможно. И чем больше людей участвовало в групповом сексе, тем эта вероятность выше. Хорошо, что ты поняла свою ошибку и, я надеюсь, сделала выводы. Обязательно сходи к гинекологу (это можно сделать и анонимно). Кстати, людям, желающим заняться сексом не с одним партнером, порой приходится прибегать к допингам в виде алкоголя или наркотиков. Тогда спадают и некоторые моральные запреты. Судя по всему, это и произошло с тобой, а после этого возникло чувство вины... А вообще, каждый имеет право сам решать, как и со сколькими партнерами заниматься сексом. Если вам хорошо втроем - разве плохо? Главное - помнить о предохранении! Ведь печальные результаты такого поведения могут неблагоприятно отразиться и на других людях. Поэтому, если в следующий раз выдастся подобная оказия, да и в обычном случае, проси партнера или партнеров надевать презерватив. Или же предохранись сама.

"Я - УЖАСНАЯ ИЗВРАЩЕНКА!"

Вопрос: В сексе я ужасная извращенка. Могу возбудиться, лишь представляя себе, что меня связывают, бьют, заставляют подчиняться. Мой любимый очень нежный, он ничего не знает о моих отклонениях и не мыслит о грубости в отношении меня. Я доверяю ему, но никогда не решусь признаться, так как боюсь его потерять. Родители никогда меня и пальцем не трогали, не били. Почему же тогда я такая? Много ли таких, как я? Как с этим бороться? Марина, 17 лет.

Ответ специалиста: То, что ты испытываешь, называется сексуальными фантазиями. Почти у всех людей они существуют. И не всегда соответствуют внешнему облику. Мало ли какой выход сексуальной энергии тебе представляется - главное, чтобы это было по обоюдному согласию. Есть ли необходимость бороться с этим? Вряд ли... Это вовсе не "ужасное извращение", а всего лишь один из вариантов сексуального поведения. Таких вариантов очень много, самое главное в другом. Вот если бы ты насильно связывала своего друга (против его воли), тогда это выходило бы за рамки нормального. Извращение - это то, что приносит вред окружающим, то, что связано с насилием над ними. А ты не делаешь ничего плохого. Ты спрашиваешь, почему ты такая. Причин может быть много. Но это же не отклонение, зачем тогда искать причины? Много ли таких, как ты? Да, много. Если ты не хочешь говорить об этом своему другу - что ж, это твое право. Главное, чтобы вам было хорошо вместе, а что ты себе представляешь в этот момент - не самое главное. В конце концов, если ты получаешь достаточно удовольствия от секса с твоим парнем, то когда-нибудь твои фантазии станут все меньше и меньше для тебя значить. Получай удовольствие от жизни, от партнера и себя самой. И все будет хорошо.

"КАК ТАМ С ОПАСНЫМИ ДНЯМИ?"

Вопрос: Слышала о специальном "женском календаре", и у меня возник следующий вопрос: правда ли, что через день после того, как закончились месячные, нельзя забеременеть? Вика, 15 лет

Ответ специалиста: Существуют так называемые опасные дни, когда вероятность забеременеть наиболее высока. Они приходятся на середину цикла. Существуют в противовес им "безопасные" дни. Этот период ограничивается несколькими днями до начала и несколькими днями после окончания месячных. На основе этого даже был предложен метод предотвращения беременности - метод "безопасных дней". Но все хорошо в теории, на практике этот метод подходит далеко не всем женщинам. Некоторые могут забеременеть и в "безопасный" день. Связано это с индивидуальными физиологическими особенностями. Подойдет ли этот метод конкретной женщине, заранее определить нельзя. К тому же сейчас существует очень много контрацептивов, причем высокого качества, как для женщин, так и для мужчин. Если тебе неприятен секс с презервативом, проконсультируйся с гинекологом и выбери для себя подходящий способ женской контрацепции. Это может быть мазь или что-нибудь другое. Также сейчас появились таблетки, принимая которые можно не опасаться за гормональные изменения. В любом случае врач расскажет тебе намного больше и профессиональней. Так что лучше не идти на риск и помнить, что "береженого Бог бережет".

"ВИНОВАТ МОЙ МАЛЕНЬКИЙ ДРУГ"

Вопрос: Я не знаю, с кем кроме вас этим можно поделиться. Мой член очень маленький - всего 8 см. Я не могу рассказать друзьям, посоветоваться - у них по 15-18 см. Однажды я сказал своему другу про свою проблему, а он ответил: "У меня самого еле-еле 4 см набирается". Я не могу спать с девушками из-за этого, хотя я не пробовал, может, стоит попробовать? Но я ужасно боюсь, не могу решиться. А во всем виноват он - мой 8-сантиметровый "друг". Рома, 15 лет.

Ответ специалиста: Ты не очень понятно написал, в каком состоянии длина твоего члена равна 8 см. Если в расслабленном, то это больше, чем надо, а если в эрегированном, то тоже не страшно. Дело в том, что только 1/3 женского влагалища имеет чувствительность к трению, эта часть расположена у входа во влагалища, на это твоих сантиметров хватит. Этого достаточно, чтобы привести в восторг девушку, которая тебя любит. Молодые люди действительно часто уверены, что мужское достоинство подтверждает именно длина полового члена, и если у него есть целых 20 см, то этого достаточно, чтобы вызвать бурный восторг. Возможно, первые 2 минуты женщина будет в восторге от такого размера, но если она поймет, что на этом все хорошее в мужчине заканчивается, то длина члена уже не будет радовать. Женщины любят за умение ухаживать, изящно соблазнять. А для того чтобы понять, есть ли на самом деле проблема, попробуй найти девушку. Но желательно, чтобы это не была случайная связь. Девушка должна тебе нравиться, ты у нее тоже должен вызывать симпатию. Секс - не спорт.

0

4

Форум: Секс, отношения, любовь и сексопатология.

Все об интимных отношениях мужчин и женщин. Консультации врача-сексопатолога.
Читати

Попереджую, там дуже багато інформації, тому необхідно набратися терпіння, щоб посилити обсяг. Але відповідь фахівця важить набагато більше, ніж порада знайомих

Якщо у вас є питання, ви можете їх задати у темі Питання-відповідь. Велике прохання: залишайте про себе якомога більше інформації, щоб можна було зразу побачити всю ситуацію і знайти оптимальний вихід. Нагадую, я даю лише рекомендаційні поради, які не є кваліфікованими. Більш точну інформацію вам надасть лікар-спеціаліст.

0


Вы здесь » Твій світ » Інтимна зона » Сексологи відповідають на інтимні запитання підлітків


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно