Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Цнотливість » Не спішіть


Не спішіть

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Якщо перший поцілунок має «стандартні межі» 12-13 років, то перший секс – 17-18. На жаль, сьогодні часто забувають про мораль і дівочу чистоту. І якщо тобі поза 20, а ти незайманий, то на тобі ставлять клеймо і ти зазнаєш насміху.
А сила українського народу здавна славилася на тільки патріотизмом та силою духу, а й невинністю. Історія розказує, що під час Другої світової війни один німецький гінеколог оглядав українок у концтаборах і побачив, що більшість до 19 років були незайманими. Він повідомив про це Гітлеру і сказав, що побороти цей народ неможливо через силу моралі. На жаль, сьогодні цей факт втратив свою силу, а ми все більше рівняємося на Захід. Америка, яку ми часто наслідуємо, надає нам далеко не зразковий приклад. Там цноту більшість втрачає ще у шкільному віці, а невинність у коледжі вважається чимось чужорідним. А більшість наслідує відомий молодіжний фільм «Американський пиріг» і пробує перший секс на випускному. Пригадую одну американську телепередачу, де дівчина призналася, що подарувала на день народження своєму колишньому хлопцю на 16-річчя свою цноту. Старше покоління не вбачає у цьому захвату, а навпаки, осуджує. А молодь все бажає пришвидшити цей процес.
Ще у минулому столітті секс до шлюбу був аморальністю і засуджувався суспільством. Наші письменники описували як громада інформувалася про цнотливість нареченої. Ганьбою для дівчини на її родини були статеві стосунки до шлюбу. Сьогодні ми не звертаємо увагу на такі речі і прагнемо якомога скоріше позбутися цього «тягару».
Також багатьох переслідує цікавість, яка закінчується розчаруванням. Мало хто задумується про те, що відчуває партнер у цей момент. Адже якщо вдатися у анатомію, то ніхто задоволення і не отримує. Адже під час першого статевого акту у дівчини відбувається надрив дівочої пліви, яка складається з великої кількості нервових закінчень. Тому нічого, крім болю вона не відчуває. І залежно від того, як з нею поводився партнер, залежить подальше її сексуальне життя. А кожна дівчина хочу чути в цей момент ласкаві слова, компліменти, признання в кохання, вона хоче уваги, турботи. Те ж відбувається і з хлопцем, адже через надрив вуздечки (якщо він не єврей) відчуватиме біль, а через неосвіченість може наробити багато помилок. З кожним днем все більше дівчат звертаються до лікарів після першого статевого акту, який завдав їм проблеми зі здоров’ям. Хлопцеві потрібно продумати усе до дрібниць, щоб принести максимальне задоволення коханій. І тільки кохана людина зможе зрозуміти своє половинку і не завдати їй моральну травму.
Часто це все забувається. І дівчина почуває себе використаною тряпкою після сексу, бо було упущено багато потрібних речей. А як часто хлопці забувають, що природою встановлено так, що дівчині важко збудитися, налаштуватися на інтимний лад. Їй потрібна прелюдія, яку чоловіки часто опускають. А жаль, жіноча психіка налаштована так, що їй потрібно спочатку «налаштуватися», а у хлопців природній інстинкт прокидається скоро.
Всім відомий факт, що довести дівчину до оргазму важко, на відміну від чоловіків. Прекрасній половині потрібен час і багато уваги, а чоловікам лише кілька хвилин. Жіночий оргазм до того складна річ, що більшість жінок його довго не відчувають. А більшість відчуває аж після перших пологів. Проте чоловічий оргазм триває 6 секунд, а жіночий – до 23.
Здавалося б усім відомі речі, але усі так кудись поспішають, що забувають про елементарні речі. А ранні стосунки до добра не призводять. Це рання вагітність, хвороби, зламана психіка та життя. Адже перший секс для дівчини – це у першу чергу психологічне випробовування, а вже потім тілесний контакт.
Церкві все важче і важче стає пропагувати чистоту до шлюбу. Уроки християнської етики у школах не дають бажаного результату. А підліткове материнство з кожним днем зростає. Уже нікого не здивуєш наявністю дітей у віці до 20 років. Більшість шлюбів укладається через "зальот". І більшість з них скоро розпадається. Тому у нас велика кількість розлучень, бо присутня не любов, а відчуття обов'язку за зроблене. Не думаю, що багатьом парам подобаються такі розклади. Мені б не хотілося виходити заміж, "бо приперло". Куди тікає мораль? Що спричинило її падіння?
Багато що залежить від виховання батьків, адже вони дають нам основу пізнання. А також важно уберегтися від масмедіа. Сьогодні любий підліток вам розкаже про секс більше, ніж знає старше покоління.
Ми всі спішимо стати дорослими, а колись з таким зіткнутися наші ж діти, і ми на це подивимося під іншим кутом. А чого тоді будемо їх засуджувати, коли засудити потрібна нас самих, адже самі були не кращі. Краще свою невинність зробити подарунком коханій людині, а не пересічному. А перша шлюбна ніч нехай стане казковою…

Авторська

0

2

Дуже круто!!
Підтримую таку точку зору!

0

3

Денис написал(а):

Дуже круто!!

Дякую. Цю статтю я сама писала і мені приємно знати, що хтось зі мною розділяє думку

0

4

Дівчата та хлопці, мені дуже приємно, що ви звертаєтеся до мене за порадою. Адже створила я цей проект якраз для того, щоб допомогти вам розібратися з проблемами. Проте, мої відповіді можуть вам не сподобатися, чи вас обурити. Я консерватор. Ні, не подумайте, що я живу традиціями і правилами ХІХ століття, але у деяких питанням я дотримуюся стриманих позицій.
Більшості з тих, хто тут відписується, читає дану тему та їй похідні, ще немає 18 років. І бажає, або уже веде статевий спосіб життя. Я не ваша мама, і не маю права вказувати, що робити, а що ні. Ви самі вибираєте для себе вірний путь, а я лише хочу, щоб ви не понароблювали дурниць. Повірте, не потрібно спішити з інтимом. Тому я пріоритетним зробила розділ "Цнотливість", але йду назустріч підліткам, і щоб уникнути багатьох проблем, все таки відкрився розділ "Перший раз". Не просто так медики закликають почекати до повноліття. Попробую вам пояснити чому кількома реченнями, основна увага приділяється дівчатам. Статеві органи ростуть і розвиваються разом з нашим організмом. У дівчат вони захищаються дівочою плівкою від негативного впливу, насамперед механічного. А як вони можуть правильно розвинутися, якщо піддаються пошкодженням? Усі ми бачили немовлят, і знаємо, що з тім"ячком потрібно обережно поводитися, поки воно не затягнеться. Тут така ж ситуація. Уявіть, що ви нехтуєте цим правилом. Головний мозок важливіший, але в майбутньому дітей теж потрібно народжувати.
Наступне, я більш, ніж впевнена, що більшість потім жалітиме про скоєне, і розійдеться зі своїм партнером. Дівчата, кожному люблячому хлопцеві буде приємно знати, що дівчина себе берегла для нього єдиного, а не в 14 років віддалася захопленню. І якщо ви чуєте, що хлопцям краща нецнотлива дівчина, не вартий він вашої уваги. Дуже відомий факт, що діти схожі на першого сексуального партнера мами. От ви позустрічалися, переспали і розбіглися. Вам хочеться, щоб ваші діти були схожі на чоловіка, чи хлопчика з яким сиділи, за одною партою?
Здоров"я. Навіть якщо ви і оберігаєтесь, ризик заразитися є все одно. Всім світом прокотилися шокуючі заяви, що презервативи не захищають на 100% від венеричних захворювань. (Якщо комусь цікаво, на сайті є стаття). А у підлітковому віці ви просто на огляд боїтеся прийти, а тут ще й лікуватися потрібно. І від мами уже не приховаєш. В майбутньому може з"явитися і позаматкова вагітність, і постійні викидні, і паталогії. А це теж має зв"язок з раннім статевим життям. Не вірите мені, запитайте у спеціаліста. Кожна з вас захоче стати матір"ю, і буде дуже погано, якщо ви це не зможете зробити, бо колись піддалися спокусі.
Небажана вагітність. Єдиним способом контрацепції, що дає 100% захист від небажаної вагітності є  утримання. Усім відомі презервативи дають лише 85%. Як бачите, не застрахований ніхто. А чи готові ви зараз мати дітей? Чи потягнете цю відповідальність? Аборт не вихід. Я спеціально винесла це питання окремою категорією, щоб передати усі емоції жінок, які на це йдуть, усі наслідки та яка ж насправді це жахлива процедура навіть для організму.
Я не закликаю утримуватися до шлюбу, це особиста справа кожного. Я лише прошу почекати і не наробити дурниць, про які потім жалітимете. Я не буду ще й релігійними аргументами сипати. Кожна віруюча людина сама для себе вибирає пріоритети.
Я зібрала найцікавіші і найінформативніші статті для переконання сучасної молоді. Можливо ви ще не можете раціонально все обдумати, але прислухайтеся. З часом підростите і зрозумієте правоту моїх слів.

Удачі. Надіюся, ця невеличка стаття комусь допоможе.

P.S. Якщо необхідно, звертайтеся особисто. Попробую надати відповідні матеріали і поради. Реєструйтеся і відправляйте особисте повідомлення.

0


Вы здесь » Твій світ » Цнотливість » Не спішіть


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно