Тобі хочеться на День Святого Валентина отримати багато подарунків? Пропонуємо тобі кілька простих порад, як змусити коханого розщедритися на подарунки на День Святого Валентина.

Отже, наше основне завдання - стимулювати увагу чоловіка. Змусити його бути турботливим саме на День Святого Валентина.

Не проси свого коханого купувати тобі на День Святого Валентина багато подарунків хороших і різних. Не лякай необхідністю купівельного подвигу.

Безумовно, щедрість подарунків на День Святого Валентина - один із показників кохання. Але якщо твій коханий не поспішає дарувати тобі подарунки, спробуй застосувати одну з таких простих порад.

1. Не вередуй. Кажи "треба" замість "хочу"

Якщо хочеш отримати на День Святого Валентина хороший подарунок, не мовчи. Коханий не вміє читати твої думки.

Говори якнайчастіше: "Мені треба". Наприклад, "Мені потрібні нові туфлі". І обов'язково аргументуй своє прохання. Приблизно так: "Мені потрібні нові, тому що старі вже не модні".

Пам'ятай, що на День Святого Валентина твій коханий хоче чути конкретне прохання, а не "якби та якби".

2. Виховуй своїм прикладом

Подаруй своєму коханому перед Днем Святого Валентина що-небудь невелике, але дуже улюблене. Або приготуй йому улюблену страву. Скажи: "Бачиш, як я дбаю про тебе. Хочу зробити тобі приємне".

3. Не дозволяй йому віджартовуватися

Не дозволяй йому на День Святого Валентина вимовити фразу: "Найкращий твій подарунок - це я". Якщо він не подарував тобі квіти, скажи: "Ти вважаєш, що це нормально - ходити на День Святого Валентина без квітів?"

Змусь його розвернутися й піти по квіти. Дай на все 15 хвилин. Якщо він не принесе квітів, збирайся і йди відзначати День Святого Валентина в іншу компанію.

4. Навчи його дарувати подарунки

Якщо твій чоловік звик бути сам, то напевно в нього для побуту є все: одна чашка, рулон туалетного паперу й одне блюдце.

Такій людині важко впустити у свій світ іншу людину. А ще складніше викласти кругленьку суму тобі на подарунок на День Святого Валентина.

Тобі доведеться навчити його витрачати гроші і планувати бюджет Дня Святого Валентина. Аж до того, що склади бюджетну відомість. Скільки ви витратите на ресторан, скільки на подарунки, скільки на дискотеку.

5. Думай, що сказати

Якщо ти з порога кричатимеш на нього: "Де мій подарунок на День Святого Валентина", йому навряд чи захочеться його купувати. І він вирішить, що подарунок - це єдине, що ти чекаєш від нього на День Святого Валентина.

Будь терплячою, чекай подарунків і попрацюй над тим, щоб на День Святого Валентина він гідно винагородив твою красу, кохання й турботу.

Джерело