Свята, кутя, пампухи, горілочка, коляда – це на деякий час відходить у сторону. Мине кілька днів і знову ж свята. Не в однієї питущої людини після свят далася чути печіночка, нирки, скільки ж можна пити? :)

Та що там кого болить – це як кажуть їхні проблеми, а ми поговоримо сьогодні на тему: «Чому молодь спивається?».
Оце вже проблема, адже на даний час молодь активно вживає спиртні напої і це потім завершується поганими наслідками.

Хтось може сказати, що алкоголь вживали і колись, ще за часів наших батьків. Але, на це я скажу, що тоді мене не було і нічого я говорити не буду, краще спробую дослідити причину спивання молоді.

Чому вони п’ють?

1. Відсутність сімейного життя.

Коли є дівчина чи жінка починаються зовсім інші обов’язки. Ви ж не прийдете до вашої половинки п’яним на побачення? Вас же відразу ж пошлють куди попало. А сім’я – це діти, з ними треба доглядати. Вже так не пропадаєш у своїй компанії, а знаєш, що треба йти додому.

Звісно, є винятки. От я скажімо знаю одну сім’ю, що не те що не п’ють, а п’є і чоловік і жінка. За дітей навіть не думають.

2. Багато друзів.

Звісно якщо всі п’ють. Зустрілися, що робити? Звісно що пиячити за зустріч, за успіх якийсь і так далі. Спортсмени ще полюбляють пиячити за перемогти.

3. Свята.

Як не будеш пити якщо свято за святом іде. То Новий рік, то Різдво, то день космонавта, то день хіміка. Як-то кажуть причину, щоб випити знайти не важко.

4. Відсутність діла.

Роботи немає, спортивні гуртки недоступні по ціні. Пити, а що ще робити.

5. Залежність.

Скільки разів бачив на власні очі як посеред зими молодь п’є пиво на вулиці. Невже воно смакує? А саме з пивного алкоголізму можуть початися ой які проблеми із здоров’ям.

Коли ми зупинимося?

Або тоді, коли захворієте або ж завершаться гроші. За останнє я ще сумніваюся, бо поставивши одному другу, згодом друг поставить і вам. Отак ходиш без грошей і все пиячиш. А от з першим варіантом вже питання.

Якщо щось не дай Боже заболить, то і за алкоголь забудеш.

Нічого проти «зеленого змія» я не маю, але пити треба у міру, а саме на свята, день народження, але ж не кожного дня чи через день.

Нап’єшся в каку. Зранку встанеш грошей немає, весь в болоті, телефон прохе.ив і здоров’я в черговий раз…

Пийте в міру, бережіть себе і будь здорові!!!

Джерело