Коли починаєш переконувати, що вживання алкоголю (особливо у свята) нічого не приносить, окрім шкоди — багато хто, навіть погоджуючись з основними положеннями, виставляє раптом такий аргумент: а як же можна не випити, наприклад, на весіллі? Як можна порушити «традицію»?!
Насправді на Русі існувала протилежна, славетна традиція, яка забороняла нареченому і нареченій пити вино. У цьому звичаї відзначилася мудрість народу, що охороняв себе від виродження. І заради наших майбутніх поколінь цієї традиції і нині слід було б суворо дотримуватись!

В наші дні медицині вже достовірно відомо, що якщо зачаття відбулося в період, коли зародкова клітина знаходилася у стані «сп'яніння», то діти дуже часто народжуються розумово або фізично відсталими. Якщо наречені всупереч всякій розсудливості вип'ють «за здоров'я» — ось тут якраз ніякого здоров'я і не вийде: вони мають всі шанси підкласти під здоров'я своєї дитини бомбу сповільненої дії, раз і назавжди отруївши її і своє власне життя. Саме охорона життя і здоров'я майбутньої дитини лежить в основі славетної давньої традиції, згідно якої на весіллі не прийнято пити вино.
Алкоголь і наречені не сумісні ні за яких умов!

Отже, як би не намагалися переконати нас в протилежному ревнителі «звичаїв», масова культура і проалкогольна пропаганда, вживання алкоголю на весіллі є особливо шкідливим і навіть злочинним. У день, коли створюється сім'я і, можливо, зароджується життя майбутнього її члена, плюндрувати своє майбутнє шампанським чи іншими спиртними «напоями» — не просто блюзнірство, а тяжкий злочин!

Джерело