Ну що, панове? Розглянемо дуже цікаву, на мій погляд, тему - "бездарна трата часу".

Наскільки мені відомо, час завжди йде вперед і ніколи не рухається назад. А це означає, що ви ніколи не зможете знову пережити вже пройшли хвилини свого життя. Відповідно, кожен зацікавлений прожити своє життя з якоюсь користю.

Однак ...

Я щодня бачу людей, які витрачають час дарма. Переходити на особистості я не збираюся, щоб не образити інших людей, тому напишу про себе.

Розгляну два типи проведення часу, хоча їх, звичайно, набагато більше (хоча , на скільки більше, моя лінива голова порахувати не може). Перший - ну це розпивання пивка з друзями. Ах, це так чудово, забити на все і насунув пивком. Кайф. Круто. Ну і т. д.

Але адже це певною мірою є необхідністю. Принаймні, для мене. Як можна тверезим лягти спати, коли знаєш, що робота тобі не подобається, користі від неї ніякої, грошей не вистачає, і взагалі ти в житті дуже мало кого цікавиш. Але ж як хочеться бути знаменитим ...

Другий метод вбити час свого життя - це робота. Так, робота - чудова річ. Сиди собі і працюй. Є гарна приказка: "Довгий день до вечора, коли робити нема чого". Дійсно. Якщо б не робота, все б з нудьги подохли. А так і день зайнятий, і грошенята є. Правда, не дуже велика, але на хліб вистачить. Та тільки чи є користь від цієї роботи. Теоретично, звісно є, інакше б не платили. Та ось тільки задоволення чомусь від цієї роботи не відчуваєш. Так і полювання всіх начальників послати.

Ось і виходить. Якщо витрачати час на розпивання спиртних напоїв, то поки п'єш - приємно, тільки потім усвідомлюєш, що час втратив. А якщо працюєш, то й під час і після роботи неприємний осад в душі. Я кажу не про спілкування під час робочого дня, а про сам процес.

Який з цих способів краще? Зазвичай вибирають обидва. Але обидва ведуть в нікуди.

Чекаючи заперечення жінок, поясню, що мова йшла не про них, а про "цих самих" чоловіків. Ну естественно, хто може собі уявити жінку, яка сиділа з друзями на лавочці та розпивають обпалюють напої. У голову приходять тільки студентки. Решта, так би мовити одомашнені, із задоволенням проводять час за вивченням телесеріалів. Але серіали - це стара і хвора тема. Люди їх дивляться й заздрять героям і героїням. Хочуть бути схожим на них. Хочуть жити таким же життям. Життям, коли грошей настільки багато, що можна вже не працювати, а тільки вдаватися до інтриг. Так, всі хочуть, але ніхто не живе.

Чому? Тому, що ті, у кого грошей багато, телесеріали не дивляться, їм ніколи. Їм часу не вистачає, щоб гроші витрачати. Вони не дивляться історії про життя, вони живуть життям.

Висновок із усього вищесказаного я міг би зробити такий: "Не втрачайте час даремно. Життя і так коротке, а ви її своїм нездоровим способом життя ще більше скорочуєте. І ту мізерну частину, що залишилася, витрачаєте на дрібниці і дурниці ".

Але будемо дивитися правді в очі. Я сам живу таким життям. Розумію, що так не можна, а живу. І звинуватити нікого.

Так що знайте, люди. У світі вже є людина така ж, як ви. От і не турбуйтеся і прагнете вперед до своїх мрій. Будьте краще за мене. І все вам.

Автор: Денис Тунгусо
Джерело