Мені подобається "плакатися в жилетку". Це як до лазні сходити - стаєш чистіше і молодше ... на десять днів.

Мій улюблений організм всіляко хоче позбутися "відходів виробництва", і я не відстаю - звільняю душу і розум від сміття. Чистота - запорука здоров'я! Дивишся на людей - суцільні ходячі "контейнери для сміття".

У кого "через край хлюпається", хто ледве живий бреде - "сміття" так спресувався, що можна відбійним молотком озброюватися, а самі веселі ті, у кого лише "на денці". Самий спокійний - це я. Чисто не там, де метуть, а там, де не смітять!

плакатися в жилетку - це своєрідні регламентні і профілактичні роботи з відновлення здоров'я моєї психіки. Стільки придумали методик по психологічному очищенню організму - тьма! Головне упустили - таке сміття не викинеш, його потрібно забрати кому-то! Це як з підковою: не можна дарувати - треба знайти самому. Я найуспішніший "плакальники в жилетку" - я знаю, що відбувається, і мої дії усвідомлені.

Не можна двічі увійти в річку. У моєму випадку - це ступінь наповненості знайомого "контейнера". Розумний "контейнер" не буде збирати відходи, а я почекаю. Я хитрий плакальники і розумний - про таких не говорять: "... Дивись, он" хитрий "йде". Хитрого не видно - на те він і хитрий! Я відстежую наповненість і розробляю нові методики. Креативний "плакальники в жилетку"? Так, це я! І зі мною не впоратися.

Клуби за інтересами? Це в сенсі гурток жалобників? Ні, там немає жалобників - там нещасні "контейнери" намагаються звільнитися від покладів сміття. Пригноблююче видовище - вони ніколи не звільняться! Алгоритм не той.

Свій сміття я ретельно сортую і роздаю різним "споживачам". Коли потроху, то це непомітно, і тому беруть, не замислюючись. А я замислююсь про своє майбутнє.

У тому сенсі, що, може, взагалі - не обзаводитися цим сміттям і свою креативність використати в цьому напрямі? Гарна ідея! Вирішено - займуся цим, і тепер у мене буде нове творче завдання - навчитися жити, не обтяжуючи себе улюбленого усіляким сміттям.

До чого ж комфортні умови життя я собі готую! Одна приємність - "чужий сміття не приймаємо, свій накопичився, - роздаємо".

Коли мені багатозначно радять: "... Будь небагатослівний. Свої емоції тримай при собі, нікому не показуй, що в тебе робиться в душі ..." - то я чітко розумію, що відбувається. Не дочекаєтеся! Усвідомлювати, що психологічний сміття перетворюється на смертельну отруту для мого організму, і при цьому робити вигляд, що "все добре"?

Де взяти гарні слова, щоб душу заспокоїти? Психотерапевт? Задарма не треба! Что-то читати? Ні, довго й нудно - не витримаю. Потрібні найважливіші слова і в невеликій кількості. Молитва?

Скільки раз чув: читай молитви, і тобі буде добре. Намагався читати ... не виходить! Толком прочитати не можу, через слово запинається і за словами, часом незрозумілими, нічого не бачу, жодної постаті - одні слова. Чомусь бачу одне, багато разів повторюється: "Раб, раб, раб ..." На душі і так кішки шкребуть, а тут ще перед очима "раб" - тільки гірше стає! Господи, прости ...

Жити з почуттям провини і пригніченості, з букетом хвороб психосоматичного властивості? Побитий проблемами, хворий-соматики - плентаюся до свого щастя? Жалкое видовище. Особливо, коли в руках гасло "людина - сам коваль свого щастя"!

Ні, рішуче немає, і тому мені подобається "плакатися в жилетку". Це як до лазні сходити - стаєш чистіше і молодше ...

Автор: В'ячеслав Старостін
Джерело