Будь-яка мета тобі під силу, без сумнівів!

осмілюсь!

Адже в сміливості прихований могутній геній!

Й. В. Гете

Для початку я розповім цікаву історію зі свого життя.

Я сам під час навчання в інституті не відвідував лекції з філософії. Здав іспит на "два", а мені для підвищеної стіпедіі потрібна була "п'ятірка".

Спитав викладача - "Чи можна сьогодні перездати?". Викладач повчально заявив - "Молода людина. Філософія - складна наука, вона не вчиться за одну ніч. Треба було ходити на лекції. Я буду на кафедрі після 15 годин. Але це нічого не змінить".

"Якщо це нічого не змінить, тоді не ставте мені оцінку в залікову книжку, а поставите після перездачі". Викладач щось промимрив, хитнув головою і віддав мені заліковку без оцінки.

Мені потрібна "п'ятірка!" Я мухою пробіг по поверхах, де було вивішено графіки консультацій факультетів. Філософія, на моє щастя, була. У іншого викладача.

Я дочекався, поки скінчаться питання, відібрав у сусідки зошит з питаннями і запитав - "А як коротко відповісти на питання номер один". І так - всі питання, від першого до останнього. Особливо довго я мучив викладачку тими питаннями, що стояли в моєму квитку.

Рівно о 15.00 я був на кафедрі. Як я й очікував, спочатку були питання з мого квитка. Я відповідав довго і докладно. Потім пішли питання вроздріб. Відповів на все. А ранкове незнання пояснив хвилюванням. На "четвірку" не погодився. Запропонував ще розпитати. У результаті в заліковці "п'ять балів" і обіцянку завалити мене на іспиті з марксизму-ленінізму.

Тільки скасували його саме тоді.

Якщо Ви вирішили чогось досягти - дійте! Неважливо, яким буде результат. Просто ідіть в потрібному напрямку. Результат буде досягнуто сам собою!

Американські психологи проводили такий, дуже цікавий і повчальний досвід.

Вони вводили своїх пацієнтів в гіпнотичний стан і переконували:

Одному - "Ви Рембрант, малюйте!";

іншому - "Ви Роден, ліпіть!";

третій - "Ви Моцарт, пишіть музику "...

Найдивовижніший результат експерименту - навіть не те, що учасники дослідів вільно малювали, складали пісні, чудово ліпили, а те, що, вийшовши з гіпнотичного стану, вони не змогли зробити те , що робили під гіпнозом!

Так чому ж вони це "вміли"? Тому що їх змусили повірити у свої можливості під гіпнозом!

А чи можна зробити це для себе? Без психологів, гіпнозу та іншої хіромантії?

Виявляється, можна!

У кожному з нас сидить творчий геній, який знає, як робити все. Все, що ви самі йому накажете! Він знає, як вирішити будь-яку проблему, як досягти будь-якої мети, як виконати саму заповітну мрію - це все вже є в кожному з нас! Отже, якщо Ви чогось хочете, значить, Ви підсвідомо знаєте, як цього досягти.

А якщо Ви поки ще не досягли того, чого хочете, значить, ви просто боїтеся! Чи боїтеся мати Це і постійно знаходите тому виправдання!

Повторю ще раз: якщо Ви чогось хочете, значить, Ви підсвідомо знаєте, як цього досягти. При цьому не має ніякого значення Ваше сьогоднішнє:

Джерело