Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Здорові поради » Уроки сексуальності


Уроки сексуальності

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Частина перша

Як часто дивлячись на себе в дзеркало, ви роздивлялися там занадто кучеряве волосся, занадто тонкі губи, занадто плоскі груди або занадто широкі стегна? І в ці моменти в голову приходили думки, що якби ще трохи прибрати (чи додати), і виглядали б ви просто дивовижно. "Ось якби підтягнути трохи вище за сідницю і руку укоротити, ну і можна злегка збільшити груди.. розміру три, тоді б я звичайно була чарівна! І життя моє покращало б, і люди навкруги усі мене любили". І цей ланцюжок може тривати до безкінечності. І помітьте, усе побудовано на "якби". А знаєте що думають ваші тоненькі губоньки і товстенька попка в ці моменти? "Не подобаємося ми тобі такими, ну так ти тепер хоч репни на тренажерах і дієтах, а ми такими і залишимося"!

    Якби вам улюблений чоловік сказав: "Я любитиму тебе, коли ти станеш трохи вища, розумніша і менш товариська, а зараз я просто житиму сам по собі, коли змінишся - приходь". Ну, так ви б як поступили? Хотілося б життя прожити з чоловіком, який любитиме вас тільки за "щось"? Думаю, кожна жінка хоче, що б її любили такою, яка вона є. Ваші стегна, ноги, груди, волосся, мозок, усе, усе, усе, теж цього хочуть. І ось коли ви їх полюбите, тоді вони підуть назустріч і стануть такими, про яких ви мрієте. Хоча, полюбивши їх такими, які вони є, вже не треба буде нічого міняти.

    Але як же це зробити?! Адже кожного разу, підходячи до дзеркала ми бачимо все того ж монстра, у якого абсолютно не естетична фігура. Тоді збирайте свою валізку і передайте усім родичам, що вас довго не буде. Ви вирушаєте в "школу сексуальних і самовпевнених".   Прикріпите на видне місце календар, відлічіть від першого дня занять 40 днів і обведіть його червоним жирним маркером. Цього дня у вас іспит. Отже, наш перший урок. Ви прокидаєтеся, розплющуєте очі і.. Немає. Не біжіть стрімголов до кавоварки або зубної щітки, а широко-широко посміхаєтеся і вимовляєте твердо і упевнено: "Сьогодні найпрекрасніший день. Нехай він принесе мені те, що мені треба знати сьогодні". Після цього перевертаєтеся на бік, і як королева, відкинувши ковдру, піднімаєтеся з ліжка. Постарайтеся зробити зараз саме те, чого хочуть ваші душа і тіло. Не йдіть за насипаним з року в рік сценарієм: туалет - кава - дзеркало - "О, боже, як же я постаріла" - вхідні двері. Прислухайтеся до себе. Можливо, ви хочете вийти на балкон і вдихнути уранішній невинної свіжості. Можливо, хочете пробігтися босоніж по сходовій клітині або поцілувати сусідського пса. У адже вас напевно є таке таємне бажання, на яке ви не звертаєте уваги вже дуже давно. А саме задоволення своєї примхи задасть вам настрій на увесь день. Не переживайте що ви запізнитеся на роботу, це не так терзатиме, коли ви станете жити в гармонії з самою собою.

    Перш ніж кинеться в кругообіг мегаполісу, підійдіть до дзеркала і погляньте на себе. Чого ви хочете від своєї фігури? Хочете, щоб живіт був плоским і пружним? Так, придивитеся, ваше черевце саме таке. Тут дуже тонка грань, робота, на оволодіння якої займає найосновнішу частину занять. Ви повинні бачити те, що хочете, бо, що звикли бачити. Річ у тому, що коли ви відшліфуєте це уміння, ви зможете любити себе усю і таку, яка є. А фігура на подив, прийме ті форми, яких ви хочете. Це схоже на чаклунство, але і йому як і усім іншим шкільним предметам треба вчиться. Не чекайте результату раніше, ніж відмічено у на календарі. Продовжуємо. Ви вже відкинули увесь свій скептицизм і дивитеся в дзеркало на ідеальну жінку. Це та жінка, про яку мріють принци, що все залишилися, на землі. Це та жінка, у якої виходить усе, що вона собі задумає. Ну і, нарешті, це та жінка, на яку хочуть бути схожі усі інші жінки. Постійте так хвилин 5 -10. Усе? Перерва. Біжіть на роботу.

0

2

Частина друга

   Ось ви вийшли на вулицю, і вже стали невід'ємною частинкою кругообігу життя. Не піддайтеся на спокуси громадської маси! Ви не така як усі! Ви - королева. Одягайте на себе корону. Ну ж! Це можна зробити і удома перед виходом і в ліфті і на зупинці. При перших разах, робіть це наодинці з собою. Прагніть прислухатися до своїх відчуттів. Якщо вони вас бентежать, задавайте штучно їм потрібну траєкторію. А саме. Подивіться на усіх відомих королев. Як вони виглядають? Не дивитеся на їх фігури, дивитеся на їх уміння себе подати. Коли дивишся на неї, мимоволі думки, про її владарювання і самовпевненість, повзуть в голову. Так, а чим ви гірші? Назвіть мені хоч одну причину? У вас немає корони? Ну, так сміливіше, вигадуєте собі саму заморську і найчарівнішу коронищу і натягуйте на свою світлу голову. Таааак. Одягнули. Добре. І що? Плечі раптом стали розправлятися, а ось і груди з'явилися! Підборіддя потягнулося до сонечка, і самооцінка услід за ним. Спинка випрямилася, черевце втягнулося... Ох, яка ж ви тепер сексуальна... Бачите, як на вас дивиться оточення? Тут теж є одна маааааленкая, але дуже кусючая тонкість. Коли ми перетворюємося на ідеал, ми зустрічаємося з новим ворогом - це люди. Соціум хоче зробити усіх сірою масою. І поступово він ламає кожну особу окремо, і саму цю особу віднімає. І виходить сіра маса. Тому, коли ви зустрічаєте не схвалені погляди, а може десь і висловлювання, плюйте! Ви ж знаєте чого вони хочуть! Здерти з вас корону і втягнути у свої ряди "сірості". Відноситеся до них як вірусу. Що ви робите, коли йде загострення грипу? Стараєтеся, не заразиться, а вже якщо захворіли те, лікуєтеся. Ви ж давно хворієте. А зараз ви зайнялися своїм здоров'ям. Не піддайтеся цій хворобі.

  Так, ось ви красива, сильна і упевнена в собі, летіть на роботу (летіть, це не означає як танк, а як метелик пурхаєте по небу), на вас поглядають заздрісники (готуйтеся, що це будуть заздрісники), і зачаровані чоловіки. Насолоджуйтеся своїм тріумфом. Але! Не перестану нагадувати, не робіть ніяких висновків, поки не досягнете червоної точки на календарі. Це настане через 40 днів. Донині, ви повинні день у день працювати над собою, без вихідних. Ці два уроки ми назвемо "золотими". Вони повинні виконуватися день у день. Періодичність наступних занять я розписуватиму по їх потребі.

    Тепер скажу небагато про ще одного ворога, а звуть його Лінь. Цей ворог, крокуватиме з вами щодня. Він з вами прокидатиметься і митиметься в душі. Але ви ж хочете, щоб замість нього, це був улюблений чоловік? А разом вони не уживаються! Тому, кожен ранок, посміхайтеся вашій Ліні і говорите що з кожним заняттям, вона все більше і більше упаковуватиме своїх дрібничок у валізу, а через 40 днів зовсім покине будинок. Тому що в нього в'їде упевненість і сексуальність. Непоганий бартер, погодитеся! Але на шляху до цього треба виконати багато роботи.

Виконуйте уроки із задоволенням! Ви не в загальноосвітній школі, де за промахи поставлять двійку або викличуть батьків до директора. Ви сам собі директор і батько. І завжди оцінюйте свої успіхи, а не промахи. За кожен успіх, нагороджуйте себе посмішкою (собі ж), а кожен промах пропускайте повз увагу. Глибоке самокопание, ніколи нічого хорошого з собою не приносила. А ось заохочення, завжди викликало позитивні емоції. А вам саме вони зараз і потрібні! Отже починайте виконувати не хитрі вправи, і надалі у вас з собою вийде відмінна співпраця.

Ну що, досі дивлячись в дзеркало, ви бачите там бридкого каченяти, а не принцессу-лебедь? Нічого страшного! Так і повинно бути! На шляху до досягнення мети, завжди виникають перешкоди. І чим важливіше мета, тим серйозніше перепони. Головне в цій справі, не піддатися на їх (перешкоди) умовляння. Ви ж хочете любити себе? Любити себе усю, а не вибірково! Відкрию секрет, коли ви почнете Любити Себе саме так як написано, з великої букви Любити і з великої букви Себе, світ навкруги перекинеться з ніг на голову, і обернеться до вас таким боком, який вам найбільш вигідний. А саме, ви перестанете хворіти. Ну ось чим ви зараз хворі? Не говорите що ні чим! У лікарів є відмінний жарт: немає здорових людей, є недообстежені. Так от, я упевнена, що і у вас є медична картка, в якій пара трійка хронічних діагнозів вписана. Ну не таїть, розкажіть яка частина вашого тіла найбільш страждає від Нелюбові до себе? Може бути у вас хворі зубки? Менше злитеся на оточення і себе. Часто хворіє горло? Ну досить же ображатися на усіх по дурницях! Або ж хворі нирки не дають Вам життя? Відрегулюйте своє особисте життя! А щоб не виписувати по кожному діагнозу окрему картину, пропоную просто, узяти і полюбити себе. Для того ми і працюємо, що б навчити нас, прекрасних жінок, бути прекрасними.

Отже, продовжимо. Це другий наш урок, і якщо ви не читали першого, швиденько погортайте сторіночки журналу, і ознайомтеся зі вступною частиною у світ Досконалості.
Якщо Лінь вас не перемогла, ви із задоволенням і радістю виконували два абсолютно не складних уроку, і у вас напевно вже укорінялася думка про те, що ви Королева. Скільки пройшло днів? Ви ж не забули про чарівний календар, який висить, звичайно ж, на видному місці? До настання наступних занять, позаймайтеся Золотими уроками хоч би тиждень. Це треба для того, що б ви до мозку кісток відчули свою сексуальність і невідхильність. Щоб не навести сумбур у Вашій голові пропоную займатися за такою схемою:
- - усі 40 днів ви проробляєте Золоті вправи (1 і 2);
починаючи з восьмого дня, по черзі вносите вправи 3 і 4, тобто в день у вас три вправи - 1, 2 і 3; 1, 2 і 4; потім круг починаєте наново.
- - і додаткові вправи проробляйте по потребі. Вони обов'язкові тільки в тих випадках, якщо щось у вас не клеїться. Про це пізніше.

0

3

Частина третя

Вам обов'язково треба навчиться техніці розслаблення (релакса). Якщо ви займаєтеся йогою, то це дуже допоможе. Виглядає усе просто, але, як і в будь-якій важливій справі потрібна 100% концентрація уваги. Почніть з того, що залиштеся одна. Краще всього проробляти це удома, до роботи. Але як завжди до роботи вистачає часу тільки на чашку кави, тому і після роботи можна. Різниця лише в тому, що вранці свідомість наше чисте, в нім немає хаосу думок, а ось увечері голова нагадує залізничний вокзал, коли усі кудись квапляться, але чомусь не їдуть. Так от. Ви одна, включаєте мелодійну музику.. тут теж свої тонкощі. Це не повинно бути радіо, оскільки там реклама і діджеї, це не має бути вам добре відома музика, оскільки вона принесе спогади і переживання, і перешкодить релаксу, і це не має бути музика із словами, які ви розумієте, тому що ризикуєте вслухуватися в сенс пісні. Тому до цієї вправи треба підготуватися. Придбайте собі звуки природи, вони чудово підійдуть. Є ще маса релакс мелодій. Якщо немає такої можливості, не включайте нічого.

Продовжуємо. Сядьте зручно, закрийте очі, і... Ні про що не думайте. Це спочатку покажеться легкою роботою. Сподіваюся так воно і буде. Ви сидите, нічого не думаєте, а тільки дивитеся на картинки, які показують вам ваші очі. Хвилин через 15 - 20 (це ви не по годиннику засікаєте, а відчуваєте свою готовність), починайте серед цієї галереї картин викликати свій образ. Ви повинні побачити себе в тому виді, який вам подобається. Подивитеся, яка у вас приваблива фігура, подивитеся наскільки мудріше і цікавіше ви стали... Загалом, побачте ту, ким хочете стати. Секрет полягає в тому, що, використовуючи метод символів, у свою підсвідомість ви заганяєте свій образ. І ваша підсвідомість працює на вас.

Не перестарайтеся, 5 - 10 хвилин і досить. Виходити з такого стану треба поступово. Зробіть глибокий вдих на видиху повільно-повільно розплющте очі. Пару хвилин ще посидите в початковому положенні, потім можна займатися своїми справами.

0

4

Частина четверта

Вам треба створити "календар приємностей". А саме, в день, коли у вас по графіку це заняття, ви дістаєте зошит (блокнот), і записуєте 10 хороших ваших якостей. При кожному уроці прагніть написати нові якості, але якщо їх стільки не накопичилося, пишіть самые-самые. Якості повинні відповідати вашим задуманим. Не пишіть, що потрапило. Ви напевно придумали собі образ ідеальної Себе. Ось звідти і черпайте позитив. Після написаного, вперед до дзеркала! Встали і придивляємося до цієї красуні яка дивиться звідти на вас. А тепер візьміть свої записки і починайте розглядати в собі їх. Вам потрібний приклад? Ви упевнені в тому, що у вас занадто криві зубки. І у своєму чудо-образе ви відтворили голлівудську посмішку. Підійдіть до дзеркала, відкрийте рот і дивитеся на свої зубки до тих пір, поки не побачите їх в голлівудському стилі. Як це зробити? Як говорили наші бабусі, казка скоро пишеться, справа довго робиться.. Якщо ви успішно освоїли Золоті вправи те напевно зрозуміли тонкість якщо ні, розжую і в рот покладу.

Ось ви рот відкрили, а зуби як дивилися один на одного, так і дивляться. Ви на них, а вони між собою. І ніяк у вас не виходить побачити там 32 діаманти. Закрийте очі. Відтворіть перед собою картинку ідеальної посмішки. Проведіть мовою (пальцем) по своїх зубах, а дивитися продовжуйте на вигаданих. І коли торкаєтеся до себе, постарайтеся відчути що ви (зуби в цьому прикладі), такі як ви бачите закритими очима. Чіпаєте пальцями свій кривий зубчик, і обманюєте свідомість, створюючи в собі відчуття, ніби цей зуб ідеальний. Так можна виконати з усім: кривими ногами, товстою попій, плоскими грудьми і багато що інше що ви в собі не любите..Пардон, не любили. Раніше. Тепер усе по-іншому. Ми вчимося любити усю себе. Ту больненькую праву брунечку, яка як стара бабка хрипить і сыпется, ми її любимо, тому що вона наша. Ось побачите, через 40 днів, вашу брунечку можна буде вести на медичну виставку! Вона вам віддячить за вашу любов, і видужає сама по собі.

Коли ви полюбите себе таку, яка ви вже є, тіло само почне змінюватися в кращу сторону. Воно стане таким, про якого ви мріяли, і чого не могли добитися ніякими процедурами. Дивіться, можливо, ви ще скучатимете за пишними формами, коли на сантиметрі обхват займатиме 90-60-90. Без всяких жартів і сумнівів скажу, що при щиросердому виконанні цих вправ, ви забудете про дієти, виснажливий спорт і всякі пігулки. Але в підтримку спорту скажу, що займатися їм треба, але, як і усім на цьому світі, тільки в задоволення. А коли ми бігаємо по 7 км вранці, тільки з метою схуднути, наше тіло всіляко чинитиме опір. Тому що ми його не любимо. А, коли ми скажемо нашому целюлиту: я люблю тебе дружок, ти робиш мене не схожою на інших, завдяки тобі, я не сіра маса, і до мене завжди прикована увага; він як по покорі чарівної палички почне зникати. А вам буде важко з ним розлучитися, тому що ви його полюбили.
У наступній статті, я розповім про проблеми, з якими ми зазвичай стикаємося, на шляху до досконалості. Займайтеся із задоволенням, і наступну статтю вам не доведеться читати!

0

5

Частина п'ята

Ну, ось ви вже всемогутня і карколомна. Коли ви дефілюєте на роботу, чоловіки услід падають, і упаковуються пачками, обертаючись, при цьому в подарунковий папір. Одним своїм поглядом ви можете викликати дощ, а рухом руки - бурю. Нехай навіть в склянці. Ні? Ну що ж. Це означає, ви все-таки наткнулися на ті підводні камені, які валяються на шляху до досконалості. Не розстроюйтеся, це нормально. Це навіть добре. Так, ви краще зміцните свої знання і уміння. Ворог, а точніше той самий камінь номер один - Лінь. Ми небагато познайомилися з ним в першій частині наших занять. Але я спеціально приділила йому мало часу, щоб ви зуміли відчути, як він проникає у вашу свідомість. У одній дуже розумній книзі я прочитала найзвичайніший спосіб, як перевірити, наскільки Лінь сильно в нас засіла. І із задоволенням запропоную його вам.Отже, встаньте прямо, витягніть руки з боків, і опустите великі пальці вниз. Простійте так 10 хвилин. Не читайте далі, не виконавши цей експеримент.

Як? Скільки вистояли? Пам'ятаєте, як вона почала шепотіти вам на вухо: та навіщо тобі це треба? Ніхто ж не бачить. Ну, наступного разу у тебе точно вийде. Опусти руки. Якщо ви на це повелися, вона почала діяти. Десь щось зачесалося, птахи голосніше заспівали, і вам терміново треба було поглянути. Ну, або щось в цьому роді. Чим менше простояли, тим сильніш Лінь вас уразила. І можливо від цього, ви припинили свої заняття, вже після третього або п'ятого уроку. Я знаю, про що ви думали. Завтра почну наново. Ну, трохи пізніше. Ні, з понеділка сто відсотків. Ой, сьогодні на роботі банкет, ніяк не можу. Знову проспала на роботу, які можуть бути заняття. І поступово, в календарі переносили дату іспиту.

А чого ви чекаєте? Поки до вас прийдуть, візьмуть за руку, і почнуть робити вправи разом з вами? Чи, немає! Краще вас! А ви полежите на дивані. Ага!

Відмовки, типу: "Я так втомлююся на роботі, мені ніколи навіть ноги помити, а тут ще якісь заняття"! А, пробачте, кому це треба? Вам? Вашій сусідці? Вашому чоловікові? Вправи не займає багато часу, не віднімають абсолютно ніяких сил, а навіть, приносять задоволення і приємні відчуття. А знаєте, що це спрацювало?

Краща подруга Ліні - Звичка. Ви звикли бути такими! І вам страшно, що може щось зміниться. Ви знаєте, що буде завтра. А якщо раптом(!) ви станете кращі? Ви ж змінитеся. А як відреагують люди? А близькі і колеги? А це ж і стиль життя треба буде міняти. І що це, я прожила 30 років в такому режимі, а тут за 40 днів мені потрібно усе своє життя перевернути з ніг на голову? Ні, немає, ні! Я буду такою! Усім скажу, що намагалася, але усе це нісенітниця! Нехай самі пробують, а я не буду! Це як з нашими улюбленими хворобами. Ох, як же ми їх любимо! І по голівці гладимо, і пігулку перед сном даємо, сааамую смачну, сааамую дорогу. А якщо (не дай Бог), до нас прилетить чарівник і скаже: ну ось хочеш, Любаша, я одним кивком голови позбавлю тебе від геморою? Що дасть відповідь Любаша? НІ! Ні у якому злучає! Для чого я половину життя в чергах в поліклініці просиділа? А грошей стільки на ліки викинула? Я свій геморой ростила, і не потрібно мені тут махати нічим. Він мій, і тільки мій! Посперечаєтеся? Скажіть, для чого ж люди тоді лягають під ніж, і вирізують собі кісти, пухлини, геморої? Від незнання того, що цю хворобу можна просто викоренити. Людям приємніше пройти таку моторошну процедуру, а потім сусідкам на крамниці, років через 40 розповідати, що ось, яке життя у мене складне. Я в 20 років потрапила на стіл до хірурга.

За допомогою наших уроків, ви можете не лише стати Ідеальною жінкою. Ви можете вилікувати свою будь-яку Улюблену хворобу. Тільки ось хворобу треба розлюбити, а себе, навпаки, полюбити. І полюбити настільки, що б Лінь і Звичка швиденько змилися з вашого життя. Вони завжди вигадуватимуть геніальні відмовки. Вони зможуть підлаштовувати випадки. Усе що завгодно. Але ви маєте бути тверді! Твердіше за твердий камінь. Тому що окрім вас (і замість вас) цього не зробить ніхто. Це ж вам не подобається носити товсту попові. Чи шкутильгати на одну ногу. І що ви думаєте, збегаете до хірурга, відвалите йому половину царства і половину свого здоров'я і станете краще? Плід гниє зсередини. Вам треба вилікувати свою душу. Ніякий хірург на світі це не виріже.

Що ви думаєте? Ну що, завтра вже точно почну. А чого чекати завтра? Ви ж не гірше за мене знаєте, що скажете собі завтра: "Завтра вже точно почну". Так Ви і сидите вже 10 років на одній точці. На п'ятій. А могли б як метелик пурхати і насолоджуватися цим дивним життям. Тому що вона у нас одна. І відкладаючи усе на завтра, ми проживаємо її в очікуванні Завтра, яке, в одну мить, на жаль не наступить. Ви чекаєте дива? Щоб вас щось підштовхнуло? Так чому не розглянути те, що вам попалася на очі ця стаття, як пришестя Дива? Вона не просто так перед вашими очима. Вона написана спеціально для вас. Вона шукала вас крізь роки мук. І якщо вам її прислала подруга, поблагодарите її. Якщо ви знайшли її самі, поблагодарите себе. Але. Займіться собою. Досить чекати. Усе що може з вами ще статися, це ускладнення. Так Ви хочете виявитися на грані, щоб почати робити те, що врятує вас вже зараз? Ви ж знаєте напевно купу історій про те, як люди виявившись в інвалідному кріслі, без надій на поліпшення, через якісь роки займали перші місця на олімпіадах по бігу. Знаєте чому? Тому що почуття жаху про майбутнє життя затьмарила їх свідомість, і вони почали черпати свій прихований життєвий ресурс для одужання. Він закладений у усіх нас. Без виключення. Він дан природою кожній істоті. Дивне видовище, крізь асфальт пробивається кволенький, але цілеспрямований паросток. Він хоче жити. А життя помістило його саме в це місце. Ось він і черпає свій життєвий ресурс, для того, щоб вижити.А ми усі чекаємо! Завтра. А завтра - післязавтра. Ну, нікуди ж воно від нас не подінеться. Я ж і так знаю, що робити треба. А почати завжди встигну.

На жаль, не завжди. Не варто випробовувати долю. Якщо вам не подобається щось в собі, це означає треба міняти щось в собі. Не товсті ноги, а стосунки до цих ніг. Не кривий хребет, а любов до себе. Закони природи завжди були і будуть. І скільки б ми не побудували високоповерхових будинків, і не залили усі навкруги асфальтом, природа залишиться і її закони теж. Тому що ми і є природа. А жити проти себе неможливо. Життя проти себе прирівнюється до смерті.

Отже не чекайте завтра. Працюйте вже для себе. Побороти Лінь і Звичку допоможуть тільки оптимістичний настрій і сила волі. Більше нічого. А усе це виховується при використанні. Отже бажаю вам удачі. Ви сильна, просто раніше про це не знали. Ви могутня. Тепер пора цим користуватися.

0


Вы здесь » Твій світ » Здорові поради » Уроки сексуальності


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно