Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » СНІД » Історія про дівчину


Історія про дівчину

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Я знаю одну дівчину (її звати Катя), котра вирішила залишитися панною аж до заміжжя. Всі її однокласники і однокласниці знали про це. Спочатку вони говорили їй; "Катю, це безглуздо. Хлопці до тебе самі летять, чому ти не хочеш насолоджуватися? Бери від життя якнайбільше, поки ти молода." Катя нічого не відповідала і залишалась при своєму рішенні. Коли однокласники побачили, що нічим її не переконають, то почали з неї кепкувати. І вони різними способами насміхалися з неї: "Ти монашка. Дивіться, ось іде сексуально байдужа і т.д." Це тривало довгий час і, нарешті, вона не витримала, повернулася до них і каже:
"Подивіться. Я можу віддати комусь свою незайманість будь-коли. Будь-якого дня, тижня, місяця я можу стати такою, як ви. Але ніхто з вас вже не може бути таким, як я." Катя дещо зрозуміла. Це необхідно і для нас, якщо ми хочемо розуміти.
Але незайманість - це не лише те, що стосується тіла, просто мати дівочу плівку чи ні, це швидше те,  що стосується внутрішньої чистоти.
Може трапитись, що чоловік зґвалтував якусь дівчину, ця дівчина вже не є панною, але має чисте серце. В колишній Югославії живе сестра одного з орденів, котра називається Лусія. Цій Лусії говорили жінки, що ходили біля монастиря: "Вам, монашкам, добре живеться за стінами монастиря. Ви не знаєте, що таке ганьба, зґвалтування, війна." Лусії було дуже важко слухати ці закиди. Але через кілька тижнів прийшли сербські міліціонери і зґвалтували всіх сестер у цьому монастирі. Лусія завагітніла і народила дитину. Насправді вона вже не є панною, але має чисте серце.
Якщо дівчиною хтось позловживав, то ніхто від неї не забере її внутрішньої чистоти. З іншої сторони, деякі дівчата той капітал, що мають, не зважують і розтрачають навколо себе, як дрібницю. Це справді прекрасно – залишитись панною чи паничем і чекати свого єдиного коханого з вірністю.
Можливо, ти кажеш, що для тебе вже запізно. Це просто вже сталося і нічого не поробиш. Гадаю, що ніколи не є пізно. Ти завжди можеш прийняти рішення, що з цієї хвилини хочеш почати знову і краще. Це важко, але можливо.
Незайманість - як перлина. Вона вам могла впасти у болото, але її можна підняти, вичистити, і вона знову матиме свою вартість. Отже ще раз: це добре залишитися незайманим, але це важко.
Дівчатам, особливо тоді, коли довкола є хлопці. Наприклад, ідучи з вечірки чи  дискотеки, хлопець обійме дівчини, вкаже на зоряне небо. Скаже: "Бачиш ці тисячі зірок? Бачиш, які вони прекрасні? Але жодна з них не є такою прекрасною, як ти. Я кохаю тебе. На віки вічні. І якщо ти кохаєш мене, то докажи мені це. Ось там є кущ}." Чи це кохання? Це вимагання.
Чому хлопці роблять це? Часто вони хочуть лише одного і зловживають прагненням дівчат до любові, задля того, щоб отримати фізичне задоволення.
Це повинна бути лекція про СНІД, а я вже деякий час говорю про незайманість і кохання. Я роблю це тому, бо гадаю, що відповідальним за СНІД є справжнє кохання. Справжнє кохання зуміє почекати.
Студенти часто запитують: "Як довго чекати? Коли настає цей вірний момент, щоб почати статеве життя?"
Ви хочете почути відповідь, яка б була простою і сподобається вам? Чи відповідь також просту, але непопулярну, яка здатна  зробити ваші стосунки і ваше сексуальне життя повноцінним? Я дам вам обидві:
Перша відповідь: "Чекати зі статевими зносинами заради справжнього кохання".  Це, звичайно, краще рішення, ніж роздавати це кожному, хто трапиться. Але тут є певні труднощі: як дізнатися , хто є цей справжній? Як я дізнаюсь, що цій людині можна довіряти, вона справді цікавиться мною, як особистістю, а не як об’єктом сексуального задоволення? Крім того, коли людина закохається, то її партнер, зрозуміло, здається їй омріяним ідеалом, але дослідження показують, що протягом підліткового віку є нормальним закохатись, а потім розлюбити. І якщо ви не зможете чекати і маєте з кожним із своїх партнерів статеві зносини, то це може мати такі наслідки, про які ми сьогодні говорили.
Друга відповідь: "Чекати на того справжнього, ту справжню, але повністю йому(їй) віддатися аж у подружньому житті." Це важче, але це створює значно кращі умови для повноти сексуального життя. Період знайомства і зустрічей дає вам можливість пізнати один одного як особистість. Це не є період перевірки сексуальної сили. Крім того, такі відносини є певною перевіркою того, чи ваш партнер зацікавлений передусім вами чи задоволенням свого бажання.
Якщо людина мала сексуальний досвід до шлюбу, то це не означає, що їй пощастить з цим у шлюбі, і, так само, якщо людина не жила до шлюбу статевим життям, то це не означає, що Їй це не вдасться.

0

2

Історія про три запитання
Під час подібної лекції озвався одного разу один хлопець: "Я гадаю, що це нормально - мати сексуальні стосунки з дівчиною, котру я кохаю. Адже зараз 20-те століття!"
На запитання: "Чи ти кохаєш її?", він відповів: "Авжеж! Якби ти тільки побачив як!". Цілий клас засміявся. Там була і його дівчина, котра також сміялася. Його запитали далі: "Що ти робитимеш, коли твоя дівчина завагітніє?" Цей хлопець задумався на мить, і тоді сказав: "Як що, піде на аборт!" У цю хвилину його дівчина вже не сміялась, а чоловік, котрий читав лекцію, запитував далі: "Можливо, вона на це не погодиться, що ти робитимеш тоді? Залишиш школу? Знайдеш собі роботу, будеш піклуватися про неї і про дитину?"
Хлопець відповів: "Ні, це зруйнувало б мою кар'єру, моє життя." В цю хвилину в класі запала мертва тиша. Ніхто вже не сміявся, тому що всі усвідомили, що десь є помилка. Цей хлопець казав, що кохає свою дівчину. Чи було це кохання? Я переконаний, що він мав до не? сильні почуття, але це ще не е коханняю. Справжнє кохання іде значно далі. Це не лише емоції, але також воля і відповідальність.
Один мудрий чоловік, котрий називався Ісусом і був не лише людиною, але також Божим Сином, сказав: "Оце любов: коли ти хочеш для ближнього лише найкращого". Отже я не хочу найкращого для себе: я, я, я,  лише я. Але для цього іншого. Але що є тим найкращим для іншого:
1. ВІЛ?
2. Статева хвороба?
3. Небажана дитина?
4. Емоційний біль?
ВІЛ - це твій вибір. Ніхто не може вирішити за тебе. Ніхто. Ні батьки, ні вчителі, ні однокласники. Тільки ти сам.
Президент Уганди ГОВОРИТЬ сьогодні; Нашому краю вже не допоможе ніяка антиконцепція, Збереже його лише те, коли дівчина одружиться хлопцем, вони залишаться вірні одне ОДНОМУ і матимуть дітей, КОТРІ зроблять так само.
Вислів доктора Дж. Добсона
“Якщо неінфікована людина не має статевих стосунків до шлюбу, не вживає наркотиків, вступить в шлюб з неінфікованою людиною і обоє зберігатимуть подружню вірність, то така людина зводить ризик зараження СНІДом та венеричними хворобами, практично, ДО НУЛЯ.”
(Доктор Добсон)

0


Вы здесь » Твій світ » СНІД » Історія про дівчину


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно