Приблизно 2 мільярди чоловік на нашій планеті називають себе християнами. Мабуть, 90% всього населення планети вірить в Бога або Вищу Силу. Та не дивлячись на це, мільйони людей панічно бояться смерті.

Біблія пише: “Коли ми надіємося на Христа тільки в цьому житті, то ми найнещасніші від усіх людей!”
(1 послання до Коринтян 15:19)

Віра та надія на Бога потрібні не лише для життя. Вони потрібні також для смерті. Друже, постав собі запитання: “Якщо сьогодні мені доведеться розлучитися із життям, чи маю я впевненість, що після смерті буду у вічності з Богом?”. Якщо твоя відповідь “ні” або “не знаю”, то в тебе серйозні проблеми, і ти повинен їх вирішувати з Богом.

Ісус Христос помер за тебе на хресті для того, щоб ти — здоровий чи інфікований, залежний чи вільний, бідний чи багатий — зміг отримати прощення гріхів та впевненість у тому, де ти будеш після смерті.

“Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя”.
(Біблія, 1 послання апостола Івана 5:13)

Біль, насилля і обман панують в світі.
СНІД, наркотики, аборти, вмирають діти.
Світ засіяв сатана гріха насінням,
Лиш не чорному хресті твоє спасіння.

Утримання

Утримання — це не відмова від сексу взагалі. Це просто прийняття розумного рішення, уникнення ризикованого способу життя. Секс в шлюбі благословенний Богом. Секс поза шлюбом є гріховним і ніколи не може бути оправданий. Часто люди прикриваються словом “любов” для того, щоб задовольнити свої егоїстичні бажання. “Це нічого, що вони гомосексуалісти, головне, щоб була любов”. “Це нічого, що він її “підсадив на голку”, головне, що він її любить”. “Це нічого, що вона зробила аборт, а другу дитину віддала іншим людям, головне що вона повна любові”. В наш час любов є синонімом слова секс. Але насправді любов і секс це різні поняття.

Ось що говорить Біблія про любов: “Любов довго терпить, любов милосердствує, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить. Любов ніколи не перестає!”.

Утримуватись від сексу до шлюбу — означає виконувати Божу волю, берегти себе для свого єдиного чи своєї єдиної. Це означає любити по-справжньому. Від утримання ще ніхто не помер. А ось секс до шлюбу щодня поповнює список своїх жертв.

Молодь відчуває сильний тиск: друзі, телебачення, реклама, преса тощо. Всі вони говорять, що в житті потрібно спробувати все: секс, наркотики і т. п. Але коли ти попадаєш в рабство алкоголю або опіуму, “залітаєш” або стаєш ВІЛ-інфікованим, то крім тиску ти почнеш відчувати ще й приниження, зневагу та зраду. Це набагато гірше.

Навчіться не піддаватися на нерозумні поради, приймати свідомі рішення та говорити “ні”, коли потрібно це сказати.