Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Як продати дім?


Як продати дім?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Друзі, у мене в передмісті Києві стоїть старенький будинок. Ну як старенький, не розвалюха звісно, але йому вже років 20. Жити я там не планую, в оренду також не хочу здавати. Що треба для його продажу? Які папери треба оформити?

0

2

Abrikos написал(а):

Друзі, у мене в передмісті Києві стоїть старенький будинок. Ну як старенький, не розвалюха звісно, але йому вже років 20. Жити я там не планую, в оренду також не хочу здавати. Що треба для його продажу? Які папери треба оформити?

Наприклад я не розуміюся ні на паперах що там треба для продажу, ні на рекламі як і де виставляти той будинок. Це така річ що може і рік продаватися, особливо якщо це неправильно робити. Тому всі дії з нерухомістю які були у мене в житті робилися через ріелторів. Я вам можу порадити одне гарне агенство Маяк, зверніться до них і вам допоможуть швидко і по хорошій ціні продати ваш будиночок. А ось тут https://mayak.kiev.ua/news/dokumenty-dl … hu-budynku прочитаєте що вам треба з документів для продажу будинку.

0


Вы здесь » Твій світ » Побесідуємо » Як продати дім?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно