Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Наше личко і волосся » ДОГЛЯДАЄМО ЗА ВОЛОССЯМ (перевірено на собі)


ДОГЛЯДАЄМО ЗА ВОЛОССЯМ (перевірено на собі)

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Коли виробники рекламують дорогі інгредієнти в дешевих продуктах, скоріше за все, вони просто лукавлять. Мати гарне пишне волосся сьогодні коштує недешево. І починати треба з головного - правильного вибору шампуню. Як же відрізнити хороший засіб від поганого?

Дуже важливо, наскільки добросовісно шампунь виконує свою головну функцію – очищення. Ось тут і чатує
основна небезпека. Коли знайомий перукар каже, що всі зразки масової продукції розлиті з однієї ємності, він не такий вже й далекий від істини. Створити дешевий шампунь дуже просто: беруть чан, в який наливають миючу речовину, згущувач і воду. Можна зробити ще простіше: купити концентрат у виробника й розвести водою. Все, продукт готовий, справа за тарою й етикеткою.
Щоб шампунь відповідав прийнятому у світі стандарту дерматологічної м’якості, необхідно ввести в рецептуру безліч додаткових компонентів.

Портрет у деталях
Основу будь-якого шампуню становлять так звані ПАР (поверхнево-активні речовини). Вони досить агресивні, руйнують захисну поверхню волосся, але мають і безумовні переваги: однаково ефективно миють у холодній і гарячій воді, добре розподіляються по волоссю, створюють густу й щільну піну. Щоб урівноважити агресію сильних миючих речовин, у хороші шампуні вводять м’які ПАР, синтезовані з амінокислот (наприклад, сировиною часто слугують жирні кислоти кокоса).
Дрібні виробники дешевих засобів не використовують м’яких ПАР взагалі або застосовують їх у недостатній кількості. Підсумок подібного миття плачевний: лусочки, що формують поверхню волосся, стають дибом, волосинки чіпляються одна за одну й ламаються. Від сухості й подразнення потерпає і шкіра голови.
Приємно, коли шампунь створює густу й пишну піну. Для цього в нього вводять стабілізатори й згущувачі піни. У дешевих марках для цих цілей часто використовується кухонна сіль, що для волосся не дуже корисно. Відомі марки додають більш м’які компоненти.

Абсолютно натуральних косметичних засобів сьогодні просто не існує
Добре, якщо до складу шампуню входять ще й кондиціонуючі добавки. Вони врівноважують жорсткий характер ПАР, обволікають волосся, пригладжують здиблені лусочки, знімають статичну напругу й полегшують розчісування. Найперевіреніша з них - диметикон.
Для нас немаловажно, яка консистенція в шампуню. Приємний перламутровий відтінок, ніжна кремоподібна текстура перетворюють миття на задоволення. Все це забезпечують спеціальні добавки - високомолекулярні спирти або органічні кислоти.
Будь-яка додаткова дія, чи то боротьба з лупою, чи зволоження сухого волосся, допускає наявність у шампуні біологічно активних речовин. Вони регулюють діяльність сальних залоз, прискорюють ріст волосся, роблять його менш ламким, борються з лупою. Перерахувати їх всі неможливо: у списку сотні як відомих, так і екзотичних назв. Найпоширеніші: лецитин, екстракти кропиви, ромашки, кокоса, календули, енотери, женьшеню, морських водоростей.
Головна проблема, пов’язана з біодобавками, - їхня концентрація. Від неї залежить все: наприклад, якщо в шампуні від лупи буде менше 4 г олії австралійського чайного дерева на літр, ефекту просто не буде. Тому коли виробники рекламують дорогі інгредієнти в дешевих продуктах, скоріше за все, вони просто лукавлять: або цих компонентів там немає взагалі, або концентрація їх занадто мала.

Техніка безпеки
Мало кого надихає читати дрібненькі літери списку інгредієнтів на флаконі. Однак якщо вам дорога шевелюра, а виробник шампуню невідомий, скористайтеся двома порадами.
Читати склад шампуню – справа корисна. Звертайте увагу не на анонсовані на лицьовому боці інгредієнти («Тепер – з морськими водоростями!»), а на основних «гравців» складу, перерахованих у списку. Якщо названі тільки лауритсульфат натрію (найрозповсюдженіша миюча основа) і діеталономіди жирних кислот (найбільш популярний згущувач), а інше – вода й маса біодобавок, скоріше за все, виробник хоче заощадити на вашому волоссі.
Майте на увазі, що в провідних світових виробників список інгредієнтів починається з п’ятнадцяти й закінчується сорока найменуваннями. З них від 5 до 10 - тільки перелік ПАР. Це зовсім не бажання отруїти нас хімією: навпаки, чим більше миючих компонентів входить у шампунь, тим менша концентрація кожного. А отже, менша й подразлива дія.

0

2

*-в мокре(не помите,а лише мокре)волосся (корені) втираємо звичайну кухонну сіль,замотуємо голову рушником і залишаємо на годину-півтори.Потім звичайне миття.Раніше просто боялася розчісуватися-адже все волосся залишалося на гребінці.Миття голови також залишало моральні травми....
Зараз(користуюся цим рецептом вже близько місяця перед кожним миттям голови)-випаддіння дуууууже помітно зменшилося.Тому дуже рекомендую.
Ще одна маска для підживлення,украплення і блиску волосся-жовток,оливкова олія і кілька вітамінів(а,е,б)в аптеці купую капсули.Змішую і накладаю на всю довжину волосся на пів години.Результат не заставить себе чекати.

*При випадінні волосся дуже допомагає вживання риб’ячого жиру, вітаміну Е (і те і друге в капсулах) і звичайно кальцій. Але якщо чесно, то не впевнена, що це можна і мамам, які годують груддю. Може і можна, бо в принципі нічого шкідливого у цих вітамінках немає.
Курс повинен тривати 2 тижні, приймати по 3 рази на день, тобто пігулку вітаміну Е, пігулку риб’ячого жиру і таблеточку кальцію фруктового. Результат до речі дуже хороший, це перевірено на моїй сестрі рідній, бо сама чесно кажучи поки не стикалась з такою проблемою, але мабуть вже і чекати недовго

*От і мене не обминуло випадіння волосся =((. Роблю таку маску:
3 ст л репяхової олії
3 ст л рицинової олії
1 жовток
сік 1 лимона
Все змішати і на вологе волосся на 1-1,5 год, потім змити. Скажу що змивається дуууже важко.
Робила вже кілька разів, ніби трошки допомогло.

*Дієва маска: коняк, мід, жовток, все 1:1:1, добре допомагає, гарно змивається.(якщо волосся сухе + оливкова олія).
Останній раз втирала в шкіру голови сік цибулі (за порадою подруги), запах звичайно не дуже, але результат того вартий.

*Треба буде спробувати сік цибулі, я ще роблю таку маску мед- 1 ст.ложка, сметана -1 ст. ложка, і яечний жовток нанести на 15-20 хвилин . Один місяць і волосся стае густішим.

*У мене досить жирний тип волосся. А недавно я почала наносити ось таку маску - ріп'яхова олія, настойка календули, коньяк (1:1:1) + жовток. Змивається, звичайно, важко, але після того волосся блистить і сяє, а ще й радує тим, що не так швидко жирніє. Можливо, коньяк і календула сушать, але мені це не шкодить, тільки навпаки.

* Від лупи: Втирання солі в корені і від сухості шкіри голови допомогло, з першого разу навіть.

*вітаміни ТеравітПрегна і аллотон(спрей). Ще коли було більше часу, робила маски на корені і кінці від січення. 1ст.ложка реп8яхової, 1ч.л. обліпихової, 1ч.л.касторової Маска дуже підживлює і волосся не січеться.

*Мені дуже сподобалася маска під назвою Хна, продається у півлітрових пластикових банках, Білоруська косметика. Недорого і ефективно! Волосся блистіло і нарешті почало рости. Також цієї ж лінії я недавно купила маску на основі козячого молока, пахне - обалдєнно! Взагалі багато хто каже, що білоруська косметика найліпша - недорога і дуже ефективна

*мого чоловіка була жахлива лупа,просто пластами шкіра відлущувалась. То я мастила йому голову оливковою олією і мив він її чередуючи шампуні нізорал і альгопікс. Ще давала йому вітаміни. Пройшло. Тепер користується Сlear vita ABE,і все гаразд.

*Я роблю раз на 3-4 місяці "живильну" масочку. Порадила її стара лікарка дерматолог. Змішуємо: 1 баночку касторової олії, 1 апм. вітаміну В1, 1 амп. віт. В2, 1 амп. віт. В6, 1 амп. віт. В12, 1 жовток ( сирий), якщо волосся жирне то додаемо сік половини цитрини, якщо сухе - то велику ложку меду. Все вимішуємо і наносимо на волосся мінімум на 2-3 години під кульок, потім рушник, і ще хв. 15 гріємо теплим повітрям. Потім просто вимиваємо під водою , останній раз з шампунем. До речі - цю масочку можна залишати на цілу ніч.

*Я роблю маску таку: олія оливкова, олія рицинова, жовток, мед, сік лимона і все то на все волосся і ношу скільки є часу...чим довше, то тим краще.Можна мало чи не весь день...мене вистачило найбільше на 6,5 годин. Добре таке волосся накрити целофаном і махровим рушником...а можна як тепло і так. Змиває добре з 2 разу Білоруський шампунь фірми Вітекс "Суперочищение с кашемиром", а потім мию улюбленим шампунем...і після того волосся наче співає smile.gif, слухається, м’якеньке, блискуче і за 2 тижні підшерсток починає новий рости...сама випробувала. Маю жирне тонке воосся, яке починає щороку в кінці серпня випадати. Ще клись пробувала сік цибулі - класний спосіб, але запах чути майже рік по-тому....а ще хороший спосіб: сік з чорної редьки+мед - втирати в корені і носити скільки витримаєш, потім змити шампунем.

*Співачка 35-річна Надія Копча має волосся нижче пояса. Щомісяця Надія робить маску з ланоліну й касторової олії. Рецепт запозичила від баби Марії.
— Для маски кавову ложечку ланоліну і столову касторової олії вимішую з кондиціонером для волосся, — розповідає Копча. — Усе це можна купити в аптеці. Ланолін — це жир, який знімають із шерсті баранів. Він огортає кожну волосину і робить її пружною.
Маску співачка наносить на всю довжину волосся. Голову накриває целофановою торбинкою й рушником. Тримає годину-дві. Змиває із шампунем.
Спочатку радить робити маску раз на два тижні, згодом — раз на місяць.
— Останнім часом лише кінчики підрізаю, — ділиться. — Люди думають, що в мене перука. На концертах, як дарують квіти, то стараються спеціально потягнути за волосся. А я жартую: ”Люди, не чіпайте моєї перуки, боляче!”

*Маски з глини — доступний і простий варіант. Косметична глина очищує шкіру голови та волосся, стимулює мікроциркуляцію і запобігає виникненню лупи. Найкраще такі маски підходять для жирного волосся: глину розводять теплою водою до консистенції сметани і наносять на вологе волосся на 15-20 хв., потім змивають. До готової суміші можеш додати 1-2 жовтки. Зауваж, що яйце має запах, який тримається на волоссі кілька годин.

Маски з кефіру рекомендовані для нормального і сухого волосся. Навіть після першого використання воно помітно сяє. Просто нанеси кефір на волосся (можеш підігріти до кімнатної температури) на 15-25 хв., закутай плівкою і обгорни рушником.

Для стимуляції росту волосся добре допомагає реп’яхова олія. ЇЇ наносять на волосся за кілька годин до миття, закутують голову плівкою і рушником. Якщо ти маєш вільний час, походи з маскою довше, а потім змий її шампунем.

Для екстреної допомоги щодня втирай у шкіру волосся і голови суміш реп’яхової і касторової олій з лимонним соком (1:1:1).

Від лупи і втрати волосся спробуй медову маску: з’єднай 2 ч. л. меду, 2 жовтки і 2 ч. л. реп’яхової олії. Готову суміш увітри у шкіру голови і зачекай 30-40 хв. Якщо ти заміниш олію коньяком, волосся буде більш блищати. Для дуже зайнятих жінок, рекомендовано додавати до шампуню кілька крапель олії (касторової, реп’яхової чи оливкової). А для ароматизації — єфірні олії (розмарину, лимона, іланг-ілангу).

*- вже 3 тижні п’ю "Спеціальне драже МЕРЦ". Вже через тиждень прийому я замітила значний результат.
- + я таки наважилася купити "Плацент формулу". Вже зробила 2 процедури і ефект просто вражаючий крім того, що волосся перестало випадати, воно ще й сяє, зникла лупа. А що ж буде, коли я пройду всі 12 процедур? Одним словом, СУПЕР!!!

*Просто шампунь+додаткове ополіскування+доляд з цієї серії виходить не дешево,а результат лише тимчасовий,тому вирішуй сама-чи варто викидати гроші на вітер.Може краще підшукати щось радикальніше? з постійною дією ПІСЛЯ?
п.с. досвід не лише мій.Подруга також користувалася і розповіла,що після все те саме,проте я хотіла сама переконатися.Переконалася.Тепер і тобі раджу.

0

3

*маю іще один рецептик проти випадіння і для росту волосся. почала на собі то випробовувати.
маска: 2 ч.л. вітаміну А (олійний розчин)+2 ч.л. віт. Е (олійний розчин)+2ч.л. реп"яхової олії(чи/і оливкової, рицинової)+2ч.л. димексиду. отримане втрирати в шкіру голови і закутати на 1-1,5, змити.
перед використанням спробувати чи нема алергії на димексид.
хм...правда через те, що димексид частково поглинається шкірою, то не підійде напевне вагітним і годуючим мамочкам.

*я коли роблю маску з рицинововю олією, то додаю в неї лимон, тоді легше вимивається.

*Дуже хороший рецепт (моя мама від нього просто в захваті) від випадіння і просто для краси волосся: розтерти два жовтки, додати сік половинки лимону і дві чайні ложечки коньяку. Нанести на 30 хв. на волосся і змити. Я колись пробувала шампунь від випадіння Фітовал. Мені не допоміг, але подруги хвалять.

*Італійська косметика по догляду за волоссям Lizar

*Я думаю що коли випадає волосся то проблему треба лікувати з середини, посилене харчування , вітаміни, і одночасно використовувати лікувальні процедури на волосся. Тобто це має бути комплексно.

*курс лікування Плацент формулою. Результат позитивний, хоч ще по кілька волосків і вичесую, але то вже дааааалеко не те, що було. Ще я лікування це проводила на пару з чоловіком, у нього залисини останнім часом збільшилися(1 ампули нам цілком вистарчало на двох).

*дуже випадало волосся і я почала використовувати таку маску для волосся:
1 бутилку темного пива (краще нефільтроване, я використовувала "Біла ніч")
1 жовток
2 ст. л. оливкової олії
Над ванною (бо суміш виходить рідка) наносила на волосся, накривала голову плівкою і на верх замотувала в махровим рушником. На 40 хв.
Ця маска не підходить для світлого волосся, бо воно може потемніти. А для темного просто супер, волосся сяє і стає міцне.

*я собі купила в ДЦ шампунь, бальзам і маску Syoss, то ніби як професійна серія. мию голову кожен день вже тиждень, волосся стало гарніше, легко розчісується і блищить і не таке сухе як було раніше. поки що я задоволена

*роблю маску з оливковою олією дуже відновлює волосся. Але дуже відомий перукар один раз порадила мені майонез провансаль каже що в ньому є всі компоненти які треба для укріплення нанести на волосся на 15 хв потім добре промити

0

4

1. Візьміть 1 яєчний жовток, 2 столові ложки олії та декілька ложок коньяку - перемішайте все, нанесіть на волосся та тримайте приблизно годину. Справа в тому, що олія чудово допомагає вирішити проблему сухого волосся, насичуючи його необхідними жирами, а коньяк додає йому блиску, майже як в рекламних роликах.

2. Експрес-маска для сухого волосся та пошкоджений кінчиків - перед тим, як мити голову, змажте пасми майонезом, надіньте на голову пакет та обмотайтеся рушником, щоб збільшити тепло. Залиште маску на 30 хвилин, а потім змийте її, ретельно намилюючи волосся шампунем двічі.
3. І ще один засіб для того, щоб "підгодувати" пошкоджене волосся вітамінами: зробіть маску з реп’яхової олії, оливкової олії та 1 чайної ложки соку лимону. Всі інгредієнти, крім соку, використовуйте в пропорції 1:1.

4. На жаль, вам зробили невдалу зачіску і тепер ви бажаєте, щоб ваше волосся відростало якомога швидше? Тоді скористайтеся таким рецептом маски: 1/3пачки дріжджів, 1 жовток, 1 столова ложка оливкової олії. Нанесіть на вологе волосся, одягніть шапочку та залиште на годину, а потім змийте теплою водою з шампунем.

5. Від випадіння волосся добре допомагає наступний засіб: почніть регулярно ополіскувати волосся відварами з трав. Тільки не просто обливайте їх, а ретельно втирайте рідину, тобто нахиліться над тазиком з відваром та масажуйте корені. Трави підберіть такі - ромашка, звіробій, кропива, розмарин чи кора дуба і заливайте 2 столові ложки їх 3-ма літрами окропу.
6. Жирне волосся - це справжня проблема. Літом воно виглядає брудним вже через декілька годин після миття. Але і для цієї ситуації є рецепт. Для жирного типу підійде звичайна безбарвна хна, що не фарбує волосся, яку треба залити окропом та дати настоятися 10 хвилин. Вона трохи підсушить шкіру голови та допоможе боротися з випадінням волосся.

7. Якщо ви бажаєте пом’якшити пошкоджене волосся, але часу робити все це чи змішувати інгредієнти для масок зовсім немає, під час миття просто додайте до порції шампуню 2-3- краплі ефірного масла лимону чи евкаліпту.

8. Повернути здоровий вигляд фарбованому волоссю вам допоможе…хліб. Візьміть декілька сухих кірок чорного хліба, розмочіть їх у відварі ромашки чи у молочній сивородці, та втирайте у корені волосся. Через 30 хвилин змийте теплою водою.
9. Ну дуже простий рецепт! Звичайну рослину олію, яка напевно є на кухні в кожної господині, підігрійте, дайте трохи остигнути та нанесіть на волосся на 10 хвилин.

10. Для жирного типу волосся та для прискорення його росту спробуйте наступний рецепт: візьміть 1 столову ложку сухої гірчиці (це забезпечить приток крові до клітин) та розведіть її в 1 стакані теплої води. Не тримайте таку суміш дуже довго (вона пече) - достатньо 10 хвилин, та змийте водою без шампуню.

11. Пришвидшити ріст волосся допоможе і така суміш: 100 грамів січеного укропу залийте 1 чайною ложкою горілки та 2 чайними ложками касторової олії. Все це втирайте в корені волосся та залиште на 15 хвилин, після чого змийте.

12. У вас на городі росте кропива? Це чудово, адже таку рослину можна використати для дуже ефективної маски для волосся. Свіжу кропиву подрібніть, залийте окропом, дайте настоятися 45 хвилин, процідіть та прополощіть пасми.

13. Повернулися з відпустки, а волосся тьмяне та неживе? Красу пошкоджених пасмів вам допоможе відновити такий рецепт: дріжджі розведіть у рівних пропорціях з кефіром до консистенції рідкої сметани та нанесіть це на волосся. Змийте через годину.
14. Навіть якщо ви дотримуєтеся суворої дієти, все одно захопіть в супермаркеті пакетик жирної сметани. Це саме той випадок, коли зайві калорії підуть тільки на користь, адже такий продукт - один з найпопулярніших інгредієнтів для домашніх масок. На 1 стакан сметани візьміть ложку гірчичного порошку, змішайте та нанесіть на корені.

15. Лупа - це проблема №1 для більшості жінок. Але боротися з нею можна і в домашніх умовах. Для цього за півгодини до того, як ви будете мити голову, нанесіть на волосся таку суміш: в рівних пропорціях мед, сік алое, лимонного соку та касторової олії. І через декілька тижнів ви помітите, що позбавилися неприємного "снігу" і знову зможете носити чорний одяг.

16. Один стакан кефіру та ложку гірчиці розмішайте та нанесіть на сухе волосся. А, якщо вам не подобається запах кефіру (а він, якщо його довго тримати, дійсно специфічний) додайте в маску краплю ароматичного масла - лимонного чи чайного.

0

5

*А ще я собі роблю таку масочку: (не частіше одного разу на тиждень)
2 ст. ложки меду (можна 3) залежить від довжини волосся
1 ст. ложку репяхової олії
2 ст. ложки обліпіхової олії - обов"язково
1 жовток
1ст. ложку рицинової олії (касторове мосло)
вітаміни А, Е (можна АЕВІТ) в ампулках 2-3 шт., або кілька капельок
Все це перемішуємо і ледь-ледь нагріваємо на паровій бані. Намазувати на вологе волосся починаючи з коренів (основну масу залишаючи на коренях) і розмащувати по всій довжині.
Тримати в теплі (в банній шапочців і в рушнику) не менше 2 години.
Особисто я тримаю годин 5-7, чим більше тим краще - перевірено на собі.
А щодо змивання - то змивається легко, звичайним шампунем і відживкою (бальзамом). Спробуйте!

*Мені ну дууууже подобається маска з серії "Поцілунок дощу" від Herbal Essenses, хоча шампуні не дуже й то підходять! Після неї навіть без засобів для укладки волосся класно тримає форму. Ще полюбляю "стрельнути" у мами Garnier експресс маску для світлого волосся. Вона справді супер, одна проблема - я темна, а мама білявка, тму в мене все волосяя блищить:)

*Я користуюсь маскою для волосся Хна(перша на картинці),задоволена нею повністю
http://s60.radikal.ru/i167/1008/93/c626198a45e6.jpg

*Я завжди використовуюдля волосся серію Лореаль-шампунь,бальзам,фарбу для волосся.Волосся в мене завжди виглядає доглянуте та сяюче,стрижу лише кінчики

*Обожнюю "Нумеро" від Бреліл - там і маска, і шампунь чудові. Щоправда, зараз ціна кусюча стала.
А олійка, тобто рідкі кристали Бреліла дають гарний ефект, хоча щодо кінчиків волосся - не помічала змін...

*Останнім часом користувалася засобами для волосся фірми "Имидж". Брала шампунь-реконструкцію і бальзам-реконструкцію, ще спробувала шампунь-олію і зволожуючий бальзам. Сподобалось, волосся м'яке і гладеньке.

*Паста сульсенова (здаэться правильно написала) кажуть найкраща выд перхоті!!!! продається в аптеці і недорога

*А мені дуже подобається "Чистая линия". Волосся стало мяким, ніякої перхоті, і трошки перестало випадати.

*Мені допомогло "Репейное масло" від "Царства ароматів", вже використала всю баночку. На моє волосся подіяло везвідказно.

*ВІд випадіння волосся саме краще натуральні маски я зараз малій роблю бо на морі дуже почало лізти волосся. Наприклад жовток ,коньяк, мед., потім це все ополіскою водою з лимонним соком. , також оливкова олія з лимоном , навар з кропиви правда з цим всім треба побавитись але результат дає

*Допомагають вітаміни"Медобіотин"!!!

*Сьогодні робила маску для волосся з алое - дуже сподобалося, волосся після неї таке м"яке, слухняне, густе. Рецепт маски: сік 1-3 листків алое, 1 ст.л. меду, 1 ст.л. рицинової олії (касторовое масло), 1 яйце. Все це вимішати і нанести на волосся на 50-60 хв. Змивала теплою водою, а тоді шампунем.

*Я раз на тиждень втираю репяхову олію, то в мене навпаки волосся стало менше жирніти. Всюди пишуть, що репяхова олія зменшує жирніння.

*..Я змалечку роблю процедуру,яка укріплює моє волосся і надає блиск.Заварюю ромашку,проціджую і цим узваром ополіскую волосся після миття, втираючи в коріння.І ще-треба волосся відтискати руками без рушника (без фену само-собою...) і давати волоссю змогу висихати самому.

*Линяла страшно. Надибала на одну статтю в неті- там є безліч рецептів, але я спробувала один. Звичайну йодовану сіль втерти після миття голови прямо в душі і дати трохи побути на голові 2-3 хв. і змити. Волосся супер , не лізе, м"якеньке. Зробила 5 раз поки мені не лізе,

*В мене дуже сильно жирніє волосся.Втрачає вигляд на другий день.Прочитала про миття голови сухою гірчицею, вирішила спробувати і як на диво вона діє.Промиває прекрасно-аж до скрипу.І голова не так сильно жирніє як від звичайного шампуню і не так шкідливо для волосся.

0

6

Більше порад можна зустріти Тут

0

7

Чудовий засіб проти випадання волосся можна приготувати із 1 яєчного жовтка, 1 ст.л. соку цибулі, 1 ч.л. меду і 1 ч.л. касторової або реп'яхової олії. Всі компоненти ретельно перемішуєм і інтенсивно втираємо в шкіру голови. Потім одягаємо гумову шапочку або поліетиленову плівку і закутуєм рушником. Маску витримати 40 хв., помити волосся шампунем і сполоснути підкисленою водою. Для підкислення можна використовувати яблучний оцет або сік лимону. Підкислена вода надає волоссю м'якість і натуральний блиск.

0

8

Хочу поділитися простою і дуже ефективною маскою для волосся.
http://prokavu.info/wp-content/uploads/2013/03/bpc_zasmaga-269x173.jpg

Відновлюча, кавова маска для темного волосся. Допомагає відновити блиск і еластичність волоссю, тонує і зміцнює.
1 ч. л . меленої кави заваріть 1 ст. л . окропу. Дайте настоятися 5 хвилин і додайте 2 ст. л . коньяку ( рому або бренді), 2 яєчних жовтки і 0,5 ч. л. касторової або оливкової олії . Збийте суміш в однорідну масу і нанесіть на вологе волосся. Час дії – 10 хвилин, після чого промийте волосся шампунем і обполосніть прохолодною водою.

Білеше інформації про використання кавової косметики можна прочитати  тут - http://prokavu.info/archives/3050

0

9

Жовток - 1 яйця.
Рослинна олія (оливкова, реп'яхову, рицинова, мигдальне) - 1 столова ложка.
Алкоголь (коньяк, ром, або горілка) - 1 чайна ложка.
Мед - 1 ложка (чайна чи їдальня, на ваш розсуд).
Настоянка соку алое - 2 чайних ложки.
Масляні розчини вітамінів А і Е.

Змішавши всі компоненти, ми отримаємо домашню крем-маску для волосся, яку тримаємо на голові близько півгодини, а потім змиваємо м'яким шампунем 91-2 рази).

0

10

Хочу поділитися простою і ефективною маскою)
Жовток - 1 яйця.
Рослинна олія (оливкова, реп'яхову, рицинова, мигдальне) - 1 столова ложка.
Алкоголь (коньяк, ром, або горілка) - 1 чайна ложка.
Мед - 1 ложка (чайна чи їдальня, на ваш розсуд).
Настоянка соку алое - 2 чайних ложки.
Масляні розчини вітамінів А і Е.

Змішавши всі компоненти, ми отримаємо домашню крем-маску для волосся, яку тримаємо на голові близько півгодини, а потім змиваємо м'яким шампунем 91-2 рази).

0

11

Я думаю, что лучше всего доверить свои волосы профессиональным средствам - в них точно подобраны компоненты и их соотношение. Нашла хороший интернет - магазин с профессиональной косметикой, там можно найти много чего для себя интересного магазин косметики

0

12

Восстановление волос, лечение облысения и выпадения волос.  Лучший трихолог Украины
Клиника хрономедицины «Резонанс».
Телефон +380970178989, +380952185444. Возможно лечение дистанционно после предоставления медицинских обследований на эл.почту  rezonansua@gmail.com
Результаты лечения облысения по cсылке https://www.youtube.com/watch?v=6ygLAT1 … e=youtu.be

Больше информации и фото о результате лечения по ссылке
https://vk.com/club60909473
http://rezonans.net.ua/?alopecia

0


Вы здесь » Твій світ » Наше личко і волосся » ДОГЛЯДАЄМО ЗА ВОЛОССЯМ (перевірено на собі)


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно