Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Здорові поради » Гістероскопія - що це за процедура?


Гістероскопія - що це за процедура?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Вітаю всіх! Мене цікавить досвід проведення гістероскопії. Чула, що це досить важлива процедура для жінок, але хотіла би дізнатися більше деталей. Які показання та протипоказання до неї? Які відчуття після процедури? Буду вдячний за ваші відгуки та досвід.

0

2

Привіт! Я нещодавно проходила гістероскопію і можу поділитися своїм досвідом. Проводили її з метою діагностики різних патологій та вивчення стану матки. Процедура була не такою страшною, як здавалося на початку. Зазвичай її проводять під загальною або місцевою анестезією, тому дискомфорту майже не відчувалось.

0

3

Гістероскопія - це мініінвазивна діагностична процедура, яка дозволяє оглянути стан стінок матки та виявити різні патології, такі як поліпи, міоми, аденоміоз та інші. Показання для її проведення можуть бути різними, від нерегулярних менструацій до невиношування вагітності.

0

4

Гістероскопія https://mdclinics.com.ua/ua/uslugi/histeroskopiia/  - це діагностична процедура, яка дозволяє лікарю оглянути стан внутрішньої поверхні матки за допомогою спеціального інструмента, що називається гістероскопом. Під час гістероскопії лікар вводить тонку трубку з камерою в матку через вагіну та шийку матки. Це дозволяє детально оглянути стінки матки, виявити можливі патології, такі як поліпи, міоми, аденоміоз, виразки, інфекції або інші ураження.

https://i.postimg.cc/HnCwW5sn/31-03-2024-143259.jpg

0


Вы здесь » Твій світ » Здорові поради » Гістероскопія - що це за процедура?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно