Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Портал » Заради чистого експерименту заведи щоденник


Заради чистого експерименту заведи щоденник

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Літні монотонні дні налаштовують на роздуми, а деколи і на аналіз власного життя з метою подальшого усунення помилок! Пам'ятаєш, минулого місяця ти ретельно продумала стратегію поведінки з симпатичним сусідом з верхнього поверху, після чого він і підклав тобі під двері бананову шкірку?

До яких же висновків ти тоді прийшла? Точно не пам'ятаєш? А даремно, адже життєвий досвід, він на те і досвід, щоб допомагати нам уникати надалі невірних рішень, неправильних ходів і згубних тактик. Лише запам'ятати цих «ворогів» інколи буває непросто. Але є один спосіб навчитися прослідковувати логіку між своїми звичними діями та результатом. Ти здивуєшся, але це звичайний щоденник! Пам'ятаєш, як Бриджіт Джонс записувала свої думки і вчинки, боролась зі своїми недоліками, ділилась ідеями на сторінках заповітного зошиту? Адже її захоплення не лише допомогло їй знайти упевненість у собі, щодня збільшуючи кількість скинутих кілограмів, але і дало їй шанс зустріти справжню любов. Адже хто знає, як закінчилася б історія, не розберися вона вчасно зі своїми думками про «поганих парубків». Тому, з метою економії життєвої енергії, пропоную тобі  як чистий експеримент  завести щоденник  і поглянути, що з цього може вийти! Варто переконатися, що тобі може дати аналіз ситуацій. Що дає мені мій щоденник? До речі, мене звуть Ганна і я трохи старша за тебе. Саме тому я і вирішила поділитись з тобою своїм особистим досвідом.  Ну а ще  тому, що веду свій щоденник вже досить давно і разом з ним ми, як мовиться, «пуд солі з'їли». Мій щоденник є моєю найкращою подругою. Він допомагає мені робити не тільки аналіз ситуацій, але він також джерело спогадів. Можливо, тобі згодяться мої думки, а можливо й  ні, та це і неважливо, адже у випадку з щоденниками кожен знайде щось своє. Хтось виверне себе навиворіт, хтось врахує минулий випадок або навчиться чітко викладати думки на папері. У будь-якому разі, це цікавий досвід, з яким ти відкриєш щось нове!

1. Джерело спогадів 
Особисто для мене щоденник - простий зошит з лінійованими листками, чудовий привід «щоб не забути». Життя, як відомо, неможливо повернути назад, і час ні на мить не зупиниш. А чи так це? Адже як приємно буде через пару років дістати злегка запилену книжечку власного життя, подарувати собі джерело спогадів і зануритися у вир тих же емоцій, які захоплювали тебе тоді, промовити ті  ж слова і пролити ті  ж сльози.  Адже життя як формули з фізики: після школи забуваєш, а варто почати виховувати власну  дитину, тут же згадуєш знов. Погода, враження, образи, радощі, все, що складало твої думки, сумні або світлі, повернеться знов, щоб нагадати тобі, яка ти була, про що думала і чим жила. Спробуй порівняти себе тоді і сьогодні. Відмітила, наскільки ти виросла та якою зрілою особистістю стала? Та хіба це не привід  для подальшого самоудосконалення?

2.  Аналіз ситуацій 
Погляд на ситуацію в цілому і трохи з боку часто допомагає виявити реальну проблему, яка «гальмує» паровоз твого життя. Наступивши кілька разів на одні й ті ж граблі, набиваючи чергову шишку, ти можеш у запалі емоцій і не зрозуміти, що граблі - вони ті ж самі. А ось оцінивши ситуацію холодною головою, повернувшись до окремих епізодів минулих поразок і зібравши їх воєдино, ти відразу побачиш, що стоїть лише злегка змінити тактику поведінки  і перемога практично у тебе в руках, адже тепер у подібних ситуаціях ти будеш чинити так, як треба.

3.  Чіткість думки 
Говорять, якщо ти не можеш записати на папері своє бажання, значить, ти не знаєш, чого хочеш насправді. Як правило, чіткість формулювання мети - перший серйозний крок на шляху до її досягнення. Щодня описуючи свої думки, вчинки та відчуття, ти навчишся точно викладати і структурувати свої думки, а відповідно, і ставити перед собою необхідні завдання.  Тепер ти завжди зможеш зрозуміти, як тобі варто вчинити, адже точно розумієш, чого ти хочеш і як цього досягти. Крім того, хто знає, може тобі сподобається збирати словесний паззл настільки, що коли-небудь ти напишеш книгу, а твій щоденник стане першим «плацдармом» для проби пера та відточування літературної форми!

4.  Вилити душу 
Мій щоденник – моя найкраща подруга прийме всі мої жалі і думки. Найзворушливіші і найщиріші записи з'являються в моєму щоденнику, коли я закохуюся! Я пишу про Нього, про те, як люблю Його, як Він дивиться на мене і як звучить Його голос. Ледве чи не хрестиком відмічаю дні, коли не бачу Його. І більш за все на світі боюся, що Він дізнається про мої почуття  до того, як я сама буду готова сказати про них вголос.  І в ці дні щоденник стає моїм кращим другом, адже лише йому я можу повідати свої секрети  та думки, плани і мрії. Подружка напевно прохопиться  іншій подружці, а та взагалі невідомо кому, і тоді вже точно не уникнути катастрофи. Але мовчати весь час неможливо, адже почуття ейфорії просто розриває тебе в такі моменти, і саме тоді думаєш: хай живе щоденник - надійна скринька моїх таємниць!
У будь-якому разі, щоденник – це цікавий спосіб відвертої бесіди з собою. Це твоє джерело спогадів і твоїх переживань. Не так вже важливо, залишиш ти його на пам'ять, покажеш через багато років власним дітям, щоб поділитися досвідом або перечитуватимеш щороку 31 грудня, щоб дати відлік новим досягненням! Спробуй, і ти дізнаєшся про себе багато цікавого. Але пам'ятай, є одне правило, писати його потрібно лише для себе, бути чесною і щирою і ніколи не думати, що його хтось може прочитати, і ніколи не говори собі «прикрашу-но я трохи ту історію з банановою шкіркою від сусіда!» Якщо ти почнеш обманювати саму себе, добра не чекай. Тільки чесність по відношенню до себе дає тобі можливість провести ретельний аналіз ситуацій. Пам'ятаєш, наскільки чесною була з собою Бриджіт Джонс?!

0

2

вважаю це повною дурньою
кілька раз заводила такі щоденики
ніколи більше дня вони не жили
а вилити душу можна і людям)

0

3

@Olia@ написал(а):

ніколи більше дня вони не жили

у мене теж вони не жили. тепер я маю блог і час від часу там пишу

0

4

Жанін написал(а):

тепер я маю блог і час від часу там пишу

я тож мала блог..але і блог не вижив..

0


Вы здесь » Твій світ » Портал » Заради чистого експерименту заведи щоденник


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно