Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Портал » користування аккумуляторним пилососом


користування аккумуляторним пилососом

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Привіт всім! Я хотіла б почати це обговорення з свого власного досвіду користування аккумуляторним пилососом Rowenta X-Nano Essential RH1129WO. Він став моїм незамінним помічником у побуті. Якщо у вас є якісь питання або ви хочете дізнатися більше, то питайте.

0

2

Радий почути ваш відгук про цей Аккумуляторний пилосос Rowenta який представлений тут https://www.moyo.ua/akkumulyatornyy_pyl … 37617.html . Я вже познайомився з характеристиками цього пристрою, але мене цікавить, як він справляється з прибиранням різних типів поверхонь. На мою думку, він дуже добре справляється з килимами та килимовими доріжками. Завдяки ефективному вакуумному механізму та сильному всмоктуванню, він легко збирає бруд, пил та волосся навіть з глибоких шарів килиму. І мене особисто вражає, наскільки тихий цей пилосос порівняно з іншими моделями.

0

3

Зарядка батареї цього пилососа досить швидка, і вона тримає приблизно 30-35 хвилин на повному заряді. Цього часу зазвичай достатньо для прибирання моєї 2-кімнатної квартири. Якщо вам потрібно прибрати більше площі, вам може знадобитися підзаряджати батарею серед процес.

0


Вы здесь » Твій світ » Портал » користування аккумуляторним пилососом


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно