Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Портал » ігрова консоль


ігрова консоль

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Доброго дня, друзі! Сьогодні ми розпочнемо обговорення про ігрову консоль 2E 16bit з беспроводними геймпадами, HDMI і набором з 913 ігор. Я вже встиг пограти на ній, і мені дуже цікаво почути ваші враження. Що ви думаєте про цю консоль?

0

2

Дійсно, ця ігрова консоль 2Е звучить цікаво для покупки тут https://www.moyo.ua/igrovaya_konsol_2e_ … 34870.html . Спробувала її кілька разів у своїх друзів, і мені сподобалася якість графіки через HDMI. Геймпади також зручні у руках, і беспроводне з'єднання робить гру більш комфортною. І, звісно, 913 ігор - це вражаюче! Хоча я б звернула увагу на якість гри в деяких з них.  Але, з іншого боку, 16 біт виглядають дуже стильно в нашій ретро-ігровій колекції. Також, ця консоль може бути чудовим варіантом для тих, хто хоче насолоджуватися класичними іграми з минулого. А щодо якості гри, то вона залежить від ігор і їх оригінальної якості.

0

3

важливо також звернути увагу на доступність ігор у бібліотеці консолі. Якщо вас цікавлять певні класичні ігри, переконайтеся, що вони є у списку 913 ігор. Також, ретро-геймінг може бути чудовим варіантом для збереження ностальгічних відчуттів від гри.

0


Вы здесь » Твій світ » Портал » ігрова консоль


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно