Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Портал » мультиварка


мультиварка

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Привіт, хлопці! Сьогодні ми розглядаємо мультиварку PHILIPS All-in-One HD4713/40. Я чула багато хороших відгуків про цю модель. Що ви думаєте про неї?

0

2

Я теж довгий час розглядав Мультиварку PHILIPS All-in-One  перед покупкою на сайтi https://www.moyo.ua/multivarka_philips_ … 25570.html . Мене здивувала велика кількість функцій, які вона має. Вона готує їжу, пропарює, пекарня і ще багато чого. Для мене це справжній універсальний кухонний прилад. Також мене вразила її ємність - 5 літрів. Для сім'ї це дуже зручно, можна приготувати велику кількість їжі. А керувати мультиваркою дуже просто завдяки інтуїтивно зрозумілому екрану та панелі управління.

0

3

Мені сподобалася якість приготування їжі. Мультиварка PHILIPS All-in-One HD4713/40 має технологію подвійного нагріву, завдяки якій їжа стає смачною та рівномірно приготованою. З нею легко готувати різні страви, від супів до десертів.

0


Вы здесь » Твій світ » Портал » мультиварка


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно