Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Планування сім‘ї » Лист довгоочікуваному малюку, надія і сподівання


Лист довгоочікуваному малюку, надія і сподівання

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Моє маленьке ангеляточко,я люблю тебе всім серцем і всією душею,чекаю тебе,мрію про тебе. Уже не можу дочекатись коли твоє маленьке серце забється поруч з моїм,коли наш татко буде гладити нас і сльози радості і щастя тектимуть по його щоці. Моє сонечко,ми чекаємо на тебе. Ми обіцяємо,що будемо найкращими батьками і ніколи не принесемо тобі болю. прийди до нас,дуже тебе просимо!!!Цілую твої крихітні ручки.Твоя мама.

0

2

Дорогий мій малюк!
Писати дуже тяжко, хоча сказати хочеться так багато. Хочу сказати як я тебе люблю і дуже-дуже чекаю на тебе!!! Не я одна, на тебе чекає твій татусь, твої бабусі та дідусі! І навіть прабабуся та прадідусь дуже хочуть тебе побачити!... Я хочу взяти тебе на руки, обняти, поцілувати! Приходь до нас швидше! Я дуже хочу тебе побачити, а ще більше більше показати тобі. Я зроблю ВСЕ, щоб ти не на хвилинку не засумнівався, що прийшов до нас! Я тебе дуже -дуже люблю і чекаю на тебе з нетерпінням!!!

0

3

Моє майбутнє дитятко ми всі тебе дуже чекаємо і сильно любимо і надіємося, що ти найблищим часом будеш з нами. Приходи пошвидше до нас!!!

Кохана моя ляля!
Я тебе ще ніколи не бачила,але вже дуже-дуже сильно люблю.Я знаю що ти затримуєшся до нас не прсто так,ти чекаєш найкращого моменту,щоб порадувати нас з татком.Знай що ми дуже хочемо тебе побачити ,взяти тебе на руки,пригорнути і цілувати-цілувати.Поспіши до нас !Ми так тебе чекаємо!!!!!!!!
Твої мама і тато.

Наше малесеньке янголятко  !!! Хоча ти ще не народилося, а ми тебе вже дуже-дуже любимо. Хочемо притулити, обняти, поцілувати Тебе (нашу крихітку). Хочемо бачити як ти ростеш, посміхаєшся, твої перші кроки, почути "Мама" і "Тато". Ми будемо тебе любити, оберігати від всього поганого і допоможемо пізнати цей світ тільки з кращої сторони.
Твої мамуся і татусь чекають на тебе!

Привіт малюк!\"\",  Пишу тобі листа, а так хотілося б уже сказати це все тобі на яву! Ти живеш уже у моєму серці, і в серці твого татуся, бабусів та дідусів. Я не можу пообіцяти тобі, що ми будемо самими хорошими батьками в цілому світі, але я можу тобі пообіцяти, що ми будемо робити все, що буде у наших силах і на що воля Господня буде, щоб бути добрими батьками тобі! Хотілося так багато написати, але все те, що у моїй душі, думках та мріях отак пару реченням і не предаш... Ми просто тебе чекаємо! І любимо уже тепер!\"\",

Привіт малючок! Ми ще не разом але вже любимо один одного. Тобі там добре - та сидиш на хмарці звісивши ніжки вниз і дивишся на свою момочку, але чомусь ще не поспішаєш до неї. Не бійся, тут, на землі не так страшно як тобі здається. Хоча я, всього на всього, слабка жінка я зможу тебе захистити і відкрию перед тобою весь світ. Ну що переконала? Чекаю тебе з нетерпінням, щоб назавжди тебе обійняти і вже ніколи не відпустити зі своїх обіймів!

Привіт ,Сонечко! Ми з татком і сестричкою чекаємо на твою появу з великим нетерпінням. Дуже тебе любимо і надіємся,що ти не змусиш нас чекати дуже довго.До скорої зустрічі!!!

Люба наша лялько, наш ангелику. Ми тебе дуже сильно чекаємо і хочемо щоб ти приніс в нашу сім"ю радість та щастя. Ми тебе будемо дуже і дуже любити та будемо хорошими батьками.
з любовю твої батьки.

Дорогий мій ангелик...ти точно - ангелик, бо так добре тобі на небі, що двічі покидав нас...ти, мабуть, затримуєшся там, щоб якомога довше оберігати маму, татка і свого братчика, який тебе чекає...він знає, що ти приходив до нас, але змушений на деякий час повернутися до Бозі...ти, сонечко, ближче до Нього, то попроси, щоб ми могли зустрітися, побачити твою першу посмішку, поцьомати перше розбите колінко, провести у перший клас, потішитися, що маємо ще випускника чи випускницю, погуляти на твоєму весіллі, допомогти тобі і навчити тебе....Любимоі чекаємо...Мама, татко і Любчик....

Привіт моя маленька принцесочка. Тебе ще навіть немає в проекті, проте я знаю, що ти будеш і я тебе буду безмежно любити. Ти будеш гарненькою, здоровою, та щасливої донечкою. У тебе буде люблячі матуся, татусь, та братик Данилко.   Ми тебе дуже дуже дуже любимо і чекаємо. Як Бог дасть, тоді ти в нас і з'явишся. Та я вже тебе хочу. Проте ми ще не можемо тебе забезпечити, поки не взмозі. Тому прийдеться тобі трішки почекати з появою на світ. Але зовсім недовго.
Любимо, любимо, любимо, любимо, любимо...

Дорогесеньке наше майбутне малятко, ми з татком тебе дуже давно чикаємо. Кожного місяця ми надіємось, що ти з*явишся в матусі в животику,а коли ти не з*являєшся-матуся дуже плаче і сумує. Але всеодно ми не втрачаємо надії і віримо, що ти скоро будеш стукати своїми крихітними рученькаим і ніженьками у мамин животик. Ти будеш для нас самим коханим дивом!!! Ми молимось від сьогодні нехай Боженько пошле тебе нам, і нехай дарує тобі добру долю!!!!!!

Люба моя маленька дитинко, мама із татком на тебе дуже чекають. Ми знаємо, що ти скоро у нас зявишся і ми будемо найщасливіші на світі. Я буду читати тобі казочки, багато із тобою гуляти і любити тебе більше за все на світі. Також на тебе дуже чекають бабуся та прабабуся. Я не можу дочекатись, коли відчую твої ніжки, ручки і серденько у себе в животику. Приходи до нас швиде.

Пишу своєму малесенькому янголятку ще одного листа.

Дорогесенька наша дитинко!!! Твої мамуся і татусь просять вибачення за те, що спочатку тебе не хотіли, а хотіли пожити для себе. Лялічка наша, насправді ми тебе дуже хотіли і хочемо!!! Ми не уявляємо життя без тебе. Жити на самоті, нема сенсу. Ми хочемо піклуватися про тебе, нашу крихітку. Обіцяємо, що будемо любити і оберігати, докладемо всіх зусиль, щоб тебе виховати, дати освіту і поставити на ноги.
Янголятко наше вибач нас за все!!!!!!!!!
Мамуся і татусь чекають на тебе!!!!!!!!!
Любимо і цьомкаєм!!!!

Привіт наше маленьке сонечко. Ми з татом дуже чекаємо на тебе. Ми дуже тебе любимо і просто не уявляємо як будемо жити без тебе. Я буду читати тобі казочки, буду ходити з тобою гуляти і навчу любити сонечко і квіти. А ще тебе чекає твоя старша сестричка, і хоча вона ще маленька і можливо не зовсім розуміє яке то щастя мати братика або сестричку, але я впевнена що вона тебе вже любить. Вона буде з тобою бавитися, ви будете найріднішими людьми. Я дуже хочу відчути як ти живеш в мене в животику, а ще більше хочу взяти тебе на ручки і сказати привіт моє щастячко, моя дитинко, моя мріє. Приходь будь-ласка швидше до нас.

0

4

*Привіт моє маленьке дитинчатко! Пишуть тобі листа твоя матуся та татусь. Вибач нас за все і приходь до нас скоріше, ми на тебе дуже чекаємо, любимо і живемо миттю коли ти до нас прийдеш. Чекають на тебе твої бабусі та дідусі, твоя єдина прабабуся, твої тьотя та дядя, та двоюрідна сестричка Настуся. Ми тебе будемо дуже міцно любити, жити тільки для тебе, піклуватися про тебе. Я так хочу тебе обійняти, обцілувати, пригорнути до себе, накормити смачненьким молочком і щоб ти заснуло гарненько на моїх ручках. Татко теж хоче тебе поцьомкати, бавитися з тобою, балувати тебе.
Крихітко моя не барися там, я знаю ти мене чуєш і скоро до нас прийдеш. Ще раз прошу вибачення в тебе, ми чекаємо на тебе з нетерпінням , любимо…. Ти наша мрія, наше життя.
Твої матуся та татусь.

*Ось вирішила написати ще один лист тобі, моє маленьке сонечко...
...Я цілими днями про тебе мрію, уявляю як ти будеш у мене в животику, які будуть приємні відчуття, коли ти штовхнеш мене своєю маленькою ніжкою .....уявляю, як ти народишся, ти будеш всім для мене у цьому світі, моїм маленьким янголятком...я заради тебе віддам все на світі...я тебе вже так люблю і дуже чекаю на нашу зустріч, і вірю, що вона не за горами...я розумію, що тобі і на небі добре, але я обіцяю що зроблю все для того щоб ти, мій маленький малюк, відчував себе щасливим, та знав, що тебе дуже люблять...я тебе дуже-дуже обіймаю та цьомаю всюди-всюди... :

*Привіт , моє малесеньке серденько, моє янгелятко. Так важко підібрати слова для тебе щоб висловити всі почуття які мене переповнюють. Я тебе дуже-дуже сильно люблю, знаю що і ти мене теж любиш. Ми з татком та з твоїми бабусями та дідусями дуже чекаємо твоєї появи у нашому житті, молимось щоб ти швидше зміг до нас прийти. Обіцяю тобі, серденько моє що віддам тобі всю ніжність, всю любов, все тепло, яке тільки зможу зібрати у своєму серці, аби ти був чи була щаслива, завжди радісна, і ніколи не пошкодувала що ти з"явилася у нашому житті. Я щосекунди про тебе думаю, малятко моє, ти єдиний сенс мого життя, моє продовження, моє натхнення....Щодня я уявляю як я зможу пригорнути тебе до себе, як татко буде носити тебе на руках і колихати тебе, як ми разом будемо гратися і просто жити. Приходь швидше до нас, Наше Сонечко, наше благословення.

*Привіт,моє довгожданне Сонечко!Хочу в тебе попросити єдиного---поскоріше до нас прийти,а ми з татком обіцяємо,що будемо любити тебе більше за все на світі.Я дивлюсь на діток і на очах виступають сльози смутку,а так хочеться сміятись і плакати від радості---приходь до нас,наша радосте, і з татком будем весь час посміхатись.Знай,що ти будеш самою коханою,довгожданною і щасливою дитинкою у світі.Ми тебе чекаємо...

*Привіт, моя маленька Бусинка! Ти напевно десь сховалась і хочеш, щоб ми з татусем тебе знайшли! Але нам це невдається, тому просимо тебе прийти до нас якнайшвидше!!! Нашому щастю не буде меж! Ти найкраща в цілому світі! Ми тебе любимо і дуже чекаємо!!!

*Моє мелесеньке чудо я зі слізьми в очах кличу тебе і чекаю вже майже 3 роки, а ти мене не чуєш, так сумно, прийди малесенька крихітка до нас ми тебе будемо так любити, так пестити, і колихати, що ти будеш самим найщасливішим, мамуся кожного вечора засинає з думкою про тебе і страшенним болем душі і криком серця, маляточко благаю почуй мене, змилуйся над мамусею не муч, не заставляй плакати по ночах і з кожним разом получати розчарування, що ти не прийдеш .........ПРИХОДЬ Я БУДУ ДУЖЕ ЩАСЛИВА ВІДЧУВАТИ ТЕБЕ У СВОЄМУ ЖИВОТИКУ, ТОБІ ТАМ СПОДОБАЄТЬСЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*Привіт, моє сонечко! Це знову я, твоя мамуся. Сонечко моє, мені сьогодні особливо сумно без тебе. Тільки й думаю про те, коли уже нарешті зможу тебе обійняти. Як я за тобою сумую, сльози котяться з очей гіркою рікою. Так важко жити без тебе, так важко чекати коли ти прийдеш, бо напевно жодна людина у світі не зможе мене втішити, чи заспокоїти і зрозуміти так як ти. Ти частинка моєї душі, мого життя, ти життєво важливий орган мого тіла, без якого воно не може нормально функціонувати і насолоджуватись життям. Ніщо мене не радує, ніщо не тішить, тільки у мріях про тебе я знаходжу заспокоєння і розраду, а коли бачу навколо невблаганну реальність, то усе втрачає сенс. Усі мої прагнення, усі мої старання, усі мої мрії лише для тебе і про тебе. Приходь швидше до мене, ти ніколи про це не пошкодуєш, обіцяю. Я так втомилась тебе чекати, але я буду тебе чекати незважаючи ні на що. Я дуже тебе люблю.

*Чудовий день 02.07.09,тепле сонечко лоскоче носики симпатичним карапузам ,що борсаються у пісочку...Знаєш,моя крихітко,у твого татка завтра день народження,і мені б так хотілося прошепотіти йому на вушко,що ти тут поруч із нами,ангелику прилітай пошвидше!!!!!!!!!!
Не хочу думати проте як давно виглядаю твої оченятка усвоє віконечко,нехай це буде мить,і нехай на серці буде тільки радість від нашої зустрічі.
Знай,маленький,ти-найкращий у всьому світі,вся ніжність і ласка ,що є, все для тебе,промінчику

*Дорогий малюк! Мабуть, ти будеш бешкетником...бо так довго не з"являєшся в своїх мами і татка...вони і так дуже сильно тебе люблять і чекають! То ж перестань їх мучити отим очікуванням...невже це так важко: взяти і з"явитися маленькою клітинкою у мами в животику? Не будь козявкою! Тебедуже сильно любить і чекає багато людей: твої мама і татко... бабусі..дідусі...тіткиі дядьки... іі друзі твоїх батьків... то скільки можно ото десь невідомо де бути? З2являйся вже скоріше... найближчим часом...ти ж, мабуть, знаєш, що у мене в пузіку вже є бейбік...а я дуже хочу, щоб у нього вже був друг!!! Ви ж би потім разом могли бі гратися... (ото через те,що ти так довго ховаєшся...мій бейбік буде старшим Бе-бе-бе!)... З"яися скоріше! тебе ж так чекають!! І взагалі...я вагітна... а ти тут у них не з"являєшся вже так довго...я переживаю, а мені хвилюватись не можна!!! То ж давай.. щоб найближчим часом вони мені повідомили, що вже чекають тебе...і що ти вже в животику...
Тебе тут всі дуже люблять!!!!!!!!

*Малюк!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Мені не досить слів , щоб передати тобі, як ми з татком чекаємо на тебе! ми готові повністю змінити своє життя заради тебе! ми хочемо бачити , як ти ростеш, як ти радієш і плачеш! своєю появою - ти зробиш нас самою щасливою сім"єю на світі! Приходь скоріше!

*Моє янгелятко я чекаю на тебе вже дуже довго. Приходь скоріше до нас з татусем, ми тебе деже сильно любимо.Так хочеться ,що бти вже був в животику почав штовхотися, . це були б найбажаніші поштовши.Хочеться тебе поцілувати пригорнути.Надіюся що найближчим часом я породую твого татуся новиною про те , що незабаром ти народишся.Приходь скоріше ми тебе дуже любимо!!!!!

*Любе мое малятко ! я дуже сильно хочу щоб ти появився у нас з татком!!! я так хочу щоб ти був у животку я буду з тобою розмовляла ,хочу відчути коли ти вперши зарухаешся ,я бачу як татко тішиться і обнімае животик , а коли ти народишся ми будемо любити сильно ,сильно.Знай ми чекаємо на тебе і віримо що скоро появишся ,і нас буде трое тато-мама-малельке чудо !!!

*Кохане наше малятко! Ти мабуть думаєш, що ми з татком не хочемо з тобою зустрічатись. Ти помиляєшся, ми завжди тебе хотіли, ми любимо тебе всім серцем і душею. Але досі ми думали, що ще не час (ми помилялись). Для тебе в нас завжди був час - просто ми про нього не знали або не думали, але так вийшло - пробач. Ми дуже хочемо щоб ти у нас був, ми хочемо тобі дарувати ніжність, тепло, радість безмежну любов і відданість. Тепер не тільки ми з татком про тебе увесь час мріємо а ще й твій братик. Коли б ти не наважився до нас завітати, пам’ятай - ми завжди на тебе чекаємо і будемо самими щасливими, коли ти прийдеш до нас. А якщо ти там не один до нас хочеш прийти, то ми з великою радістю та нетерпінням чекаємо на Вас! Я щодня буду прислухатись, чи не завітали ви до нас з татком та братиком. Любимо, з нетерпінням чекаємо, і як можемо готуємось до нашої зустрічі. Ваша майбутня найщасливіша сім’я у світі... мамо, тато і братик Ігорьошка.

*МОЄ ЛЮБЕ МАЛЯТКО,ПРОБАЧ МЕНЕ ЗА ТЕ , ЩО 13 РОКІВ НАЗАД, Я В ДУМКАХ ТЕБЕ НЕ ХОТІЛА(хоча тебе і не було)
Моє любе малятко, я кожної ночі тебе уявляю,я в думка вже все для тебе приготувала.
Сонечко ,маленьке,
Не блуди в дорзі,
Ми вже зачекалися
Вдвох із татусем.
Яголятко, любе,
Приходи скоріше,
БУДЕШ НАЙЩАСЛИВІШЕ, ТИ , МАЛЯ ІЗ ВСІХ!
МИ ДУЖЕ ЧЕКАЄМО НА ТЕБЕ ВДВОХ ІЗ ТАТУСЕМ, НЕ БАРИСЬ

*Моє янголятко!
Ми з твоїм татуськом з нетерпінням чекаємо на твою появу. Як сильно ми хочем відчути твої перші рухи, обняти тебе, піклуватись про тебе! Дивлячись на інших діток, уявляю собі тебе, моє сонечко, на кого ти будеш схожим, як любитимуть тебе бабусі і дідусі. У вухах дзвенить твій голос. Лягаючи спати, я подумки уявляю де буде стояти твоя колисочка, як я її буду гойдати. Ідучи по вулиці і оглядаючи чужі візочки, говоримо, що у нашої лялі буде самий кращий. Як довго і сильно ми чекаємо твоєї появи. Надіюсь ти почуєш нас, відчуєш нашу любов до тебе і поселишся у маминому животику!
Чекаємо тебе!!! Міцно цілуєм!
Твої мама і тато!!

*Привіт моє маленьке сонечко!!!! ти собі просто не уявляєш як ми тебе чекаємо - твої мама і тато!!! а ще дуже тебе чекають твої бабусі і дідусь хоч він стидається про це казати!!! ти вибач нам якщо ми тебе чимось образили і ти тому до нас не приходиш, вибач за думки і слова свого тата що він тебе поки що не хоче! але подивися на нього як він переживає кожного разу як я йому говорю що знову нічого не получилося!!! ти ж бачиш як ми тебе любимо і чекаємо, повір ти будеш найлюбимішою дитинкою яка тільки може бути, тому наше сонечко ми тебе дуже сильно прсимо прийди до нас скоріше!!!!

*Привіт, мій дорлгий і довгоочікуваний синочок Маркіянчик, прости що ми твою старшу сестричку називали твоїм імям ми ж не знали що це твоя сестричка Васеліса, але знай що ми кжної хвилини, кожної секунди думаєм про тебе і чекаєм на тебе. Знай, моє янголятко, що у тебе є маленька для тебе старша сестричка яка буде давати тобі ЦЬОМ, яка буде тебе колихати і любити тебе так сльно як ми з татком любим її і ти не бійся ми тебе теж буде купати у своїй любові.
Синочок, колись злі лікарі сказали твоїй мамі, що вона ніколи-ніколи не буде мати власних дітей, але твоя мамочка ніколси вце не вірила і знала що Бог дасть донечку Васелісу і синочка Маркіянчика і якщо навіть Бог дасть тобі кілька братиків і сестричок скажи їм що ми усіх їх будем чекати і любити найбільше в світі як ніхто ніколи нікого не любив!
З щиро-сердечною любовю твій ТАТКО і МАМА і СЕСТРИЧКА!!!!!!!
Прости якщо інколи за буденими клопотами забуваєм про тебе!!!!

*Малесеньке чудо, де ти забарилося? Ми тебе з татком чекаємо уже цілих 4 довгих роки. Уже і плакали і постійно лікуємось, не знаємо від чого! Скорше приходь до нас! У нас любові вдосталь. Грошей на тебе назбирали також дуже багато. Приходь і наша сім"я буде найщасливішою.

*Маленьке моє, довгоочікуване Сонечко. Я ще повністю не можу повірити, що ти вже живеш у мене в животику. ми з татусем тебе вже так чекаємо.
я так хочу пошвидше почути твої поштовхи, побачити твої маленькі рученята і пригорнути тебе до себе. надіюсь, ти прийдеш... не заблукаєш по дорозі до нас... я тебе дуже-дуже люблю... ти наше маленьке ДИВО. я кожен день засипаю і прокидаюсь з думкою про тебе. а тебе ще так довго чекати. ну нічого... ми тебе чекали 2 роки, тепер наше очікування вже не таке довге, бо ми знаємо, що ти Є

*нгелятко моє, поскорше приходь до матусі, я на тебе дуже дуже чекаю!!!! Прости мене за все, можливо я тебе десь образила, повір я не хотіла.... І татусь тебе чекає, і бабусі, і дідусі, і прабабусі всі хочуть тебе поскорше побачити.
Ангелику мій , приходь як найскорше!!!! Ти сама бажана дитинка!!!! Ми тобі дамо все, чого ти забажаєш!!!

Твої матуся, татусь, бабці, дудусі і прабабці, приходь до нас пошвидше!!!!

*моя люба дитинка... я так чекаю на тебе... молю бога щоб ти пришла до мене...ми з татом дуже хочем щоб ти була з нами...без теби ми не будем цілою родиною! ти потрібн нам дуже дуже!я кожного місяця виглядаю лелеку але можливо що вона збилась з дороги тому ти ще не знами!! і тому твоя матуся молиться кожного дня щоб ти мене пучула і скорше знашла дорогу до дому... ми тебе дуже чекаємо...я обіцяю стати самою кращою мамою!!  тіли прилітай по скоріше...для нас самою великою радістю буде можливіть побачити тебе! ми тебе дуже чекаємо..

*Мій любий ангелочок я так чекаю тебе. Молю бога щоб ти прийшов до нас. Ми з татам дуже чекаємо тебе.Без тебе нам дуже важко.Я кожного місяця чекаю тебе.
Я обіцяю що буду хорошою мамою.Всі говорять що я добре ладнаю с маленькими дітками. Я також буду с тобою ладнати приходь до нас по скоріше. Ми тебе чекаємо.І вже любимо тебе

*Дорогий малюк.
важко передати наскільки я щаслива шо ти в мене є. коли я дізналась, що стану мамою, радості моїй не було меж. ці останні тижні перед нашою зустріччю тягнуться як ризина. я відчуваю як ти вовтузишся всередині і копаєш мене ножками і уявляю оці твою мацюпусенькі ніжки, пальчики, твої очі... татко все переживає, шоб ти не зявився на світ раніше, і кожного разу просить тебе сильно не турбувати маму вночі.часто кладе руку на животик і чекає твого привітання. ми тебе любимо і чекаємо. обіцяю, постараюсь бути найкращою мамою в світі, тільки не забудь помогти своїй мамі в процесі твого виходу.

сонечко моє, ти нам потрібен!

*привіт сонечко!!!!!!!! я знову звертаюся до тебе! одного разу ти вже прийшов до нас , але в силу обставин тобі довелося піти!!!!!!!!!!!
мама з татом зробили все для того, щоб цього разу тобі було комфортно рости в животику, і зробимо все для того щоб після народження ти був(була) самою щасливою дитиною!!!!!!!!!!!
ми вже тебе дуже любимо, дуже чекаємо і повністю готові до твоєї появи!!!!!!!!!! Приходь скоріше!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*найдорожче в світі дитяко! не знаю з чого і почати тобі розказувати як нам важко без тебе... в першу чергу хочу попросити вибачення у тебе, за все - все що ми зробили тобі не добре, обідили тебе. проходить час і роки і ця пустота в серці яку можеж заповнити тільки ти стає прірвою. приходь до нас швидше, ми тебе дуже чекаємо і любимо. все життя перетворилося в ніщо без тебе. в наших серцях живе твій образ. ти навіть уявити собі не можеж як хочеться почути твій перший крик, як хочеться тебе приголубити до себе, як хочеться бачити як ти усміхаєшся у сні, як хочеться почути те єдине заповідне слово "мама"...і є в мене така мрія щоб ти прийшло до нас не одне, а з братиком чи сестричкою. я знаю що є причини чому ти не хочеш іти до нас, напевне з часом ми самі втратили бдь - яку віру і надію. памятай про нас і ще раз вибач за все. люблячі твої мама і тато.

*Кохане наше Сонечко, наш Ангелочок, наш дорогий Малюк! Твої мама і татко дуже-предуже на тебе чекають! Перш за все ми хочемо вибачитись перед тобою, що раніше вважали, що є щось першочерговіше за тебе. Але ж тепер ми точно знаємо, що найвашливіший в нашому житті - це ТИ. Ми дуже тебе любимо і просимо тебе, щоб ти швидше прийшов до нас. Ми обіцяємо, що віддамо тобі всю нашу любов і будемо найкращими батьками! Ми знаємо, що Тобі там добре на небі біля Бозі, але запевняємо Тебе, що разом з нами тобі завжди буде затишно, весело та комфортно, що ми зігріватимемо Тебе своїм батьківським теплом та турботою. І ти виростеш хорошою людиною! Ми будемо виховувати Тебе, а Ти нас. Ми обіцяємо Тебе слухатись. Хоча Ти нам дуже потрібний, але не подумай, що ми Тебе підганяємо! Прийди до нас тоді, коли вважатимеш за потрібне. Але, будь ласка, не затримуйся довго, бо ми Тебе дуже чекаємо!!! Твої мама і татко.

*Наш любий синочку (або доня), ще трошки зачекай нас, в осени ми плануємо по тебе їхати у Львів "Інтерсоно". Ми тебе дуже-дуже любимо і чекаємо. Мама, татко і сестричка Даринка.

0

5

*Так боляче без тебе мое серденько. кожний наступний день схожий на попередній я чекаю тебе здається вже все життя. Ну коли ми вже нарешті зустрінемося? Моє життя без тебе пусте і сіре. Кохання і тепло яке я несу у серці тільки накопичується усі ці роки, але ж я мрію нарешті дарувати його тобі. Пригорну тебе до серця сьогодні у ві сні. ти ж приснишся мені сьогодні як завжди усміхнений і такий рідний наче частина мене самої. Знаю що скоро ми з тобою побачимось наспровді. Ми з татом готові тобі весь світ подарувати, всіх себе без залишку ти ж тільки прийди до нас, ти наше щастя, ти наша доля, ти наш всесвіт.
до скорої зустрічі зіронька моя!

*Маленька пташечко, я навіть не знаю, що ж то писати, бо всі думки в голові тільки про тебе, про дівчинку, чи то про хлопчика... Я постійно чекаю і мрію, коли ти вже нарешті оселишся в мому животику, я уявляю, як ти будеш рости-розвиватись, як буде битися твоє серденько, як відчуватиму твої рухи...., як розмовлятиму з тобою, і як розмовлятиме з тобою твій татко...., мрію про все від сомого початку- від зачаття....
Я прошу в тебе вибачення, за те що образила чи настрашила тебе, коли не хотіла навіть думати про тебе, в різні моменти життя в нашій голові блукають різні думки, й ми робимо різні вчинки, але знай, без тебе життя - це не життя, воно нам таке не потрібне, для чого жити, коли нема радості, коли нема тебе...
Пишу і хочу плакати... Я знаю, я впевнена, ми будемо найкращими батьками, а ти найбажаніша дитинка... все буде... тільки, будь-ласка, поскоріше приходь до нас, ми тебе щиро любимо та чекаємо...

0


Вы здесь » Твій світ » Планування сім‘ї » Лист довгоочікуваному малюку, надія і сподівання


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно