Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Безпліддя » Мотопрокат


Мотопрокат

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Здраствуйте, не подскажите где можно арендовать мопед или мотоцикл?

0

2

Ну попробуйте в мотопарке, у меня тётя там всегда арендует.

0

3

Здраствуй, должен сказать, что у меня есть опыт аренды подобного транспортного средства, так вот я  арендовал мотоцикл у rent car phuket https://www.bikephuket.com/ . Если говорить о моей субъективной оценке обслуживание и самой аренды, то скажу, что ничего лучше я не встречал на данный момент. Компания действительно оправдывает всё ожидания, советую обратится к ним.

0

4

Сейчас мотопрокат очень вырос в цене. Даже не знаю выгодно ли пользоваться такой услугой ....

0

5

Валерий Грот написал(а):

Сейчас мотопрокат очень вырос в цене. Даже не знаю выгодно ли пользоваться такой услугой ....

Так, усе потрібно рахувати..... Можливо варто і мотоцикл купити а не у прокат постійно брати

0

6

Марина Букина написал(а):

Так, усе потрібно рахувати..... Можливо варто і мотоцикл купити а не у прокат постійно брати

Правду ви кажете. Я раніше брав декілька разів мотоцикл у прокат, але порахував що це реально надто дорого виходить. Подивився що зараз новий можна купити по помірній ціні https://am.ua/mototsikly/zontes/ тому реально варто такий варіант для себе розглянути. Ця покупка на роки буде і як мінімум по місту на мотоциклі мені буде дуже зручно перемішатись, ще й за пальне платити у рази менше, якщо порівнювати з автівкою.

0


Вы здесь » Твій світ » Безпліддя » Мотопрокат


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно