Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Батьки і діти » мастурбація дівчинки-підлітка


мастурбація дівчинки-підлітка

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Порадьте, що робити. Я знайшла на ліжку своєї 14річної дочки предмети мастурбації (маркер з виділеннями з піхви і брудні труси). І підозрюю, що вона тим займається вже тривалий час, бо вічно трусів нема (видно вона ними витирається і десь ховає).
Що мені робити? Чи починати якусь розмову, чи вдати, що я цього не бачила? Порадьте!!!

0

2

vizar, пораджу вам ознайомитися з книгою Володимира Шахиджаняна "1001 вопрос про это". Там він приділив увагу і цьому питанню. (Електронна книга є в інтернеті. у мене теж є файл, при необхідності поділюся)
Робити вигляд, що нічого не знаєте теє буде неправильним, але і сваритися не треба, бо це не вирішить питання Ваша дочка закриється у собі і просто стане обережніша. Як на мене, тут потрібно ще довести, що маркер - не кращий предмет для подібних утіх. Але і починати статеве життя у такому віці не варто. ЗМІ, пропаганда. гормони просто взяли над нею верх. Спробуйте зацікавити свою дочку у чомусь, що їй подобається - секції, гуртки, захоплення. Це питання гарно вивчається і з релігійної сторони. Проте тут бажана розмова зі священиком вашої дочки, щоб вона усвідомлювала скоєне. Не знаю чи ви віруюча, і як розвинена у вас християнська наука. Пам"ятаю, була гарна книжка на питання статевого виховання у моєї вчительки християнської етики. На жаль, ні автора, ні назви не згадаю. Але можна поцікавитись у книгарнях при церквах (вона якраз там її і купила), або в книгарнях, де реалізовують подібну літературу.

0


Вы здесь » Твій світ » Батьки і діти » мастурбація дівчинки-підлітка


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно