Реєстрація не є обов"язковою на даному сайті, і незареєстровані користувачі (Гості) мають можливість вільного доступу до всієї інформації та написання коментарів. Проте є система переваг для зареєстрований користувачів:
1. Можливість загрузити унікальний аватар
2. Можливість встановлення підпису чи лінійки.
3. Вибір на свій смак дизайну ( а їх о-го-го як багато)-функція тимчасово вимкнена
4. Форма відповіді знаходитиметься на тій же сторінці, де й пости, а не відкриватиметься у новій.
5. Опублікування нових матеріалів, реклами і посилань мають право лише зареєстровані користувачі. Інакше матеріали публікуватимуться під іменем адміністрації. Реклама не публікуватиметься
6. Можливість написання особистих повідомлень іншим зареєстрованим користувачам
7. Можливість відслідковувати за оновленнями на сайті та новими коментарями
8. Можливість стати модератором і отримати додаткові привілеї.
9. Можливість публікувати власні теми.

Зареєструватися можна у два способи:
1) Натиснути відповідну команду і перейти у форму для реєстрації. Там необхідно вказати свій бажаний Нік та робочу (!) електронну скриньку. На неї прийде тимчасових пароль, який допоможе вам увійти на сайт. Після цього в профілі можете змінити пароль на бажаний. Увага! Так як система видає на перший пароль випадковий набір букв на цифр, який важко запам"ятати, зміна паролю є чи не обов"язковою.

2) Реєстрація за запрошеннями. У кожного зареєстрованого користувача є свій унікальний код, з яким він може поділитися з незареєстрованим користувачем. При переході через це посилання, гість заходить на форму реєстрації і заповнює її, повторюється процес звичайної реєстрації. Щоб не виникало непорозумінь чи неточностей, дана функція не знаходиться в пріоритеті.

Забули пароль! Нерідко буває, що браузер не зберіг пароль, а ми його забули. Відновити пароль можна, натиснувши відповідну команду. Тоді на вашу електронну скриньку прийде новий тимчасовий пароль. Якщо з певних причин ви не маєте доступу до скриньки, то надати тимчасовий пароль вам можу я. Залиште запит у цій темі, і я поміняю ваш пароль на новий, який буде співзвучний імені вашої електронної скриньки, вказаної при реєстрації.
Наприклад:. ел.адреса anya2012@mail.ru і новий пароль буде anya2012. Якщо ж ви не пам"ятаєте і ел.скриньки, тоді новий пароль виберіть самі, і залиште його у своєму коментарі. Після зміни паролю я його видалю з посту. проте рекомендую з метою безпеки все ж таки змінити пароль.

Якщо виникнуть й інші питання чи проблеми з реєстрацією та входом на сайт, пишіть.
Удачі.