Хочу розповісти які речі допомогли мені позбутись страху (бо саме він керує жінкою в цей час) і вирвати думки про аборт зі свого життя... Це наступні думки:
- думка про те, що моя родина мене не прийме (любляча родина прийме завжди, а нелюбляча вас навіть за зроблений чи не зроблений аборт буде звинувачувати)
- думка про те, що мені буде важко матеріально (є безліч виходів щоб жити добре, матеріальне становище жінок, які залишили дитину в більшості випадків суттєво покращується з часом, бо дитина це стимул рухатись вперед і Бог також нагороджує за те, що поступили правильно. Мені допомогла така фраза:"Дитина завжди приходить з буханкою хліба під пахою!")
- думка про те, що до моєї дитини будуть ставитись як до безбатченка (ВСІ мої знайомі, які працюють в садочках чи школах стверджують, що в кожному класі чи групі є одиниці дітей, які мають вдома і маму, і тата (сумно, але факт). І ставлення до цих дітей, що живуть тільки з мамою абсолютно нормальне як з боку вчителів, так і з боку дітей, на це зараз навіть уваги не звертається)
- думка про те, що на мене будуть тицяти пальцем, що я мама-одиначка (на вас це не буде написано, зараз таких мам дуууже багато. Більшість успішних жінок є одинокими мамами!)
- думка про те, що з дитиною я ніколи не влаштую свого особистого життя (дитина ніколи цьому не заважає, ви ж хочете, щоб поруч з вами був чоловік який вас по-справжньому любить, а такий чоловік так само добрим батьком стане для вашої дитини)
- думка про те, що з часом я забуду про аборт (НІКОЛИ!!! Це не забувається ніколи! Про це говорить кожна жінка, яка зробила аборт! Думки про це будуть настільки отруювати вам життя, що стати успішною, коханою і щасливою буде майжеи неможливо стати)
- думка про те, що ви нічого не можете дати зараз цій дитині і тому краще її позбутись зараз поки вона нічого не відчуває, ніж приректи її на нікчемне існування і непевне майбутнє (по-перше, дитина вже відчуває, а по-друге ви можете дати дитині свою любов, аце найбільше і найцінніше і саме любов допоможе вам забезпечити дитя всім необхідним! Любов є всередині вас, вона нічого не коштує і в той же час є безцінною!!!)
- думка про те, що я ще народжу дітей і буду їх сильно любити (більшість жінок після аборту не можуть завагітніти і через психологічні проблеми, і через фізіологічні, багатьом приходиться довго і безрезультативно лікуватись. І навіть якщо у вас будуть діти, то дивлячись на них, ви завжди будете бачити свою вбиту дитину. І кажуть, що гріх за попередніх дітей падає на теперішніх)
- думка про те, що це мені якась кара і я одна з таким у світі (дитина це не кара, а дар! таких жінок безліч завжди було, є і напевно буде, бо такий вже світ)

Джерело