Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Право на життя » Я дуже хочу дитину але мій хлопець не хоче, я не знаю що мені робити….


Я дуже хочу дитину але мій хлопець не хоче, я не знаю що мені робити….

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Доброго дня, я робила тест на вагітність один показав 2 слабкі полоски і я пішла до лікаря, він сказав що матка збільшилася а шийка дуже пом’якшена,  я не знаю що робити я дуже хочу дитину але мій хлопець не хоче, я не знаю що мені робити. Мені лиш 18 років я ще вчуся, але якщо я зроблю аборт я не знаю чи я зможу дальше жити порядьте що робити прошу дуже…..

Зараз вам потрібно прийняти найважливіше рішення в вашому житті….і від цього рішення буде залежати не лише ваше майбутнє, а й життя ще однієї маленької людини. 18 років – це вік коли ви вже в змозі взяти відповідальність на себе за життя своєї дитини і навіть якщо ваш хлопець не хоче її, задумайтесь чи вартий цей хлопець вас?, а можливо він просто злякався відповідальності і через певний час звикнувши до думки, що він стане батьком, полюбить цю дитину.  А якщо зробити аборт – ця вагітність може бути вашою першою і останньою, адже одним з наслідків аборту в юному віці є безпліддя.

Якщо ви хочете дитину, народжуйте!!! І нічого не бійтеся. Багато дівчат народжували в вашому віці і навіть раніше, і зараз вони щасливі мами маленьких карапузиків. Народивши дитину ви здобудете людину яка буде любити вас за те, що ви просто є…. А коли вам на живіт покладуть маленький мокрий, беззахисний комочок, вам стане дуже соромно за думки про аборт.

Зараз вам потрібно в першу чергу розповісти про вагітність своїм батькам, впевнено сказати що ви хочете народити цю дитину, якщо спочатку вас не підтримають (хоча кожна мати зрозуміє доньку і підтримає її, якщо не відразу то згодом), не бійтесь труднощів….скажу чесно, вам буде тяжко, проте все, що ви переживете на шляху до народження своєї дитини виявиться дріб’язковим та незначним коли ваша дитинка опиниться  поруч з вами.

Жінка лише тоді відчуває своє справжнє призначення коли тримає свою дитину на руках….Як мати, можу вам сказати, що немає щасливішого моменту коли відкриваючи очі я бачу беззубу посмішку своєї донечки яка тулиться до мене….коли маленькі ручки тягнуться до мого обличчя щоб обійняти….і я боюся навіть думки, що моєї дитини могло не бути…..

Безумовно якщо ви зробите аборт, він вплине на все ваше життя, і якщо в майбутньому у вас будуть діти,  ви ніколи не зможете забути ту дитину яка могла б бути, але яку ви побоялися народити….

Ось дві реальні історій дівчат, можливо вони допоможуть вам прийняти правильне рішення. Якщо вам потрібна психологічна допомога, напишіть ваш емейл і ми зможемо спілкуватися особисто.

Історія Ані
Мені 19 років, і я зробила аборт. Мені нема з ким про це поговорити, і я відчуваю себе жахливо. Все почалося коли не прийшли місячні. Я чекала, сподіваючись, що це просто затримка. Минуло ще два тижні, і я вирішила зробити тест.

Мені було так страшно. У мене була дивне почуття, що результат буде позитивним, і звичайно, так воно і виявилося. Я не витримала і, сівши на підлогу, розплакалася. Коли я сказала своєму хлопцеві, що вагітна, він не висловив ніяких емоцій, просто сказав, що ми розберемося з цією проблемою, як ніби мова йшла про те, щоб винести сміття. Я засмутилася ще більше, а він кинув, що я піду на аборт, і що це справа вирішена.

Врешті-решт я відчула, що у мене немає вибору: батьки не зрозуміли б, а друзі могли підтримати лише морально. Тому я зателефонувала в лікарню і потім прийшла на першу консультацію, де у мене взяли кров на аналіз і зробили УЗД, під час якого я не тільки побачила серцебиття, але ще лікар сказав, що, схоже, у мене буде дівчинка. Я пішла з лікарні, відчуваючи, що розривався на частини. У день аборту мене трясло і нудило, і довге очікування не допомогло заспокоїтися. Мені поставили декілька питань, дали ліки і покликали в операційну. Мені було страшенно самотньо і страшно. Після все відбувалося так швидко, що мені здається, навіть якщо б я передумала, мені не дозволили б піти. Мені довелося роздягнутися, я тремтіла і тремтіла і плакала. Потім увійшли два лікарі і пояснили, що вони будуть робити. Я відчувала, що щось розриває мої нутрощі і висмоктує їх з мене. Я відчувала все. Анестезія не подіяла, і я весь час з усіх сил стискала простирадла в кулаках, дивилася в стелю і плакала. Ноги тремтіли, і в кінці я вже не могла їх контролювати.

У якийсь момент я подивилася вниз і побачила цю довгу трубку, наповнену кров’ю, і відчула, що мене вирве, настільки жахливим було це видовище. Через кілька хвилин вони закінчили, а я не могла навіть поворухнутися. Медсестра одягла мене. Я  сіла, опустила голову на руки й заплакала.  Мене попросили піти в туалет і подивитися, наскільки сильна кровотеча. Крові було багато, але я збрехала, що зовсім трохи. Тоді мене відпустили додому. Я залишила собі фотографії з УЗД. На перевірку я не пішла, що було нерозумно, але я просто не могла повернутися в це місце.

Тепер кожного разу, коли я чую, бачу дитину або думаю про дитину, я уявляю, яким був би мій малюк, якщо б я залишила його. Він народився б у лютому. Я ненавиджу себе за те, що зробила.

Мій хлопець не розуміє, через що я пройшла, і як це вплинуло на мене. Він думає, що все в минулому, але я щодня переживаю це знову і знову і весь час плачу.

Я прошу всіх: будь ласка, не вбивайте своїх дітей!

Історія Ольги

Мені було 18 років, коли я дізналася, що вагітна. Я зустрічалася з хлопцем на 2 роки старшим. Я курила по дві пачки сигарет на день, поки одного разу мене не початок від них нудити, і я стала курити набагато менше. Одного разу я сіла за стіл і намалювала сплячу дитину. У той момент я зрозуміла, що вагітна. Я подзвонила подрузі, вона відвезла мене в жіночу консультацію, і там мої підозри отримали підтвердження.  Повернувшись додому, я подзвонила своєму хлопцеві на роботу і повідомила йому новину. Він негайно примчав до мене з п’ятьма різними тестами на вагітність і змусив мене провести їх в його присутності (принизливо). Всі п’ять виявилися позитивними. На наступний день він прийшов до мене, коли я була одна вдома. Він почав умовляти мене зробити аборт. Він пояснював, що я занадто слабка, щоб виношувати дитину, і говорив, що якщо я погоджуся на аборт, вона залишиться зі мною: «Я або це». Я відповіла, що йому доведеться піти. Тоді він сказав, що сам зробить мені аборт. Він повалив мене на ліжко, однією рукою схопив мене за горло, а іншою приготувався вдарити мене в живіт. Я вивернулася, схопилася і побігла до дверей.

Вагітність була кошмаром з УЗД кожні два тижні. Лікар підозрював, що моя дочка не отримує достатньо живлення, що в неї не ростуть ноги, що у неї, можливо, будуть вади фізичного та розумового розвитку. Рекомендації були однозначні: «перервати вагітність», «позбавитися від« плоду ». Я народила дуже розумну, ідеально складену дівчинку. Вона дуже висока, і в неї ноги, що називається, від вух. Я страшенно рада, що не надавала значення досягненням технології.

Моїй дочці нещодавно виповнилося 5 років, і повірте мені: материнство – моє життя. Іноді я оглядаюся назад, на ті часи, коли ми тільки що повернулися з пологового будинку, і сміюся, коли згадую дні, коли я вкладала її спати в зимовому комбінезоні, тому що мені не було чим заплатити за опалення. Спочатку у нас нічого не було, крім один одного: ні телевізора, ні машини, не було навіть ліжка. Тільки ми, закутані в ковдри і зимовий одяг, щоб зігрітися. Зараз у мене робота в солідній компанії. У нас є все, що потрібно. У мене своя квартира. Нещодавно я купила нову машину. Усім дівчатам, які готові здатися, я хочу сказати: НЕ ЗДАВАЙТЕСЯ. Я міцно стала на ноги і добилася успіху незважаючи ні на що. Моя дочка – найбільший дар з усіх, які я отримувала у житті. Рішення проти аборту для мене – це не стільки порятунок життя дитини, скільки порятунок мого власного життя. Моя дочка – мій Ангел, вона врятувала мені життя. Де б я була зараз, якби не вона? Рятуючи свою дитину, ти рятуєш саму себе і відкриваєш для себе можливості, про які раніше й не підозрювала.
Вірте в Бога, і Він завжди буде поруч, при кожному рішенні, яке ви приймаєте, при кожному кроцi … До речі, у моєї дочки тепер є чудовий батько! Господь почує і ваші молитви!

Джерело

0

2

Мені 18 років, і те що я зробила дуже жахливо. Я із своїм хлопцем зустрічаюся більше 3 років...і коли у мене була затримка я не дуже звернула на це увагу, думала за день два будуть. Але через 5 днів так і не почалися, і соромилася сказати хлопцеві. Тоді я і подумала що може вагітна, і коли згадала шо мене було знудило в машині, і деколи є невеличка нудота я вирішила зробити тест. Я одразу сказала хлопцеві що купила тест на вагітність і з великим переляком він приїхав до мене. Тест показав позитивний результат. Спочатку дуже перелякалися...і я запропонувала зробити щось народними методами. Я перерила весь інтернет  і те що там писало було жахливо. На другий день я пішла до лікаря і він підтвердив що я вагітна. Зразу запитав: "чи це є бажана дитина??" Я сказала що не дуже!! Тоді він мені запропонував таблетки які щось там зроблять і плід вийде! Я сказала що подумаю, і вернувшись додому сказала хлопцеві що я на 5 тижні, і що він запропонував таблетки які мені не зашкодять і я зможу ще народити! Ми довго думали! Пішовши на другий день я його ще раз розпитала чи точно не буде потім загрози що я незможу більше народити!?? Він сказав що все буде добре, що багато жінок вже так робили і потім народжували! Я перезвонила хлопцеві і все сказала...і за хвилину ми все вирішили! Я сказала що залишу дитину!! Вдома ми думали яке імя дамо, що буде як дитина народиться...що ми просто будем щасливі.
   Вечері коли мене дуже нудило, боліли груди, не було апетиту я подумала що може це помилка... може справді за скоро?? Але ж все добре..хлопець поруч, не заставляв робити аборт....навіть казав що хоче цю дитину!! Я сказала йому що вагаюся, що боюся і що може піти і взяти ці таблетки??!! Він сказав що хоч то їди,і не заперечив і не зупинив мене. І я пішла...взяла таблетки, він сказав як їх прийняти. І уже ввечері я це зробила! Відчуття було незрозуміле...  протягом 2 тижнів я про це незгадувала і думала що скоро забуду!!! А зараз мені так тяжко, я ненавиджу себе!!!!!!!!!!!!!!!!! І кожного разу як я хочу поговорити про це з хлопцем він каже щоб я забула про це, незгадувала ніби цього і не було!! Але це не так, я не можу забути...я кожень день думаю про це, думаю яка би була моя дитина, на кого більше була би похожа, і як я хочу повернути все назад!!

0

3

Дякую, що вилили душу, а не байдуже до цього поставились. Раджу обом піти до сповіді. Жаль, що хлопець так легко пережив те, що сталося. Відповідальність одинакова на лікарю, вас і хлопцю. Звісно, що з цим треба навчитися жити. Зараз просто треба посповідатися, раджу здійснити обом прощу до якогось відпустового центру, щоб разом пережити і оплакати дитину. Це необхідно. Інакше плоди пожинатимете за багато років. Треба собі простити, і твердо постановити до одруження не спати разом. Нехай би це було вашою покутою. Якщо хлопець християнин, то ваші стосунки скріпнуть. Якщо ж ви потрібні для хлопця з іншою метою, то навіщо він вам тоді взагалі. Нехай Господь Вам допоможе пережити цю втрату і зробити правильні висновки на майбутнє. ПС. Моліться.

0

4

Настя 18 років, завжди прошу, благаю, наголошую, сварюся, щоб ті, хто починав статеве життя, умів відповідати за наслідки. Щоб брав на себе сміливість достойно брати відповідальність, а не ховатися чи втікати. Не хочу вас картати, але у вашій розповіді є кілька моментів, які мене насторожили, і раджу в майбутньому звернути на це увагу.

Настя 18 років написал(а):

і я запропонувала зробити щось народними методами.

ніколи. ніколи. не раджу. Чомусь більшість думають, що викликавши викидень народними методами, усе мине безслідно. Не важливо яким способом спровокований викидень, його протікання не буде залежати ні від генетичних відхилень, ні від стресу, ні від гарячої ванни. а тепер уявімо, що комусь таки вдалося це зробити, відкрилася кровотеча. Добре, що організм самоочистився і не потребує додаткової чистки. але таке трапляється дуже рідко, і зазвичай на дуже маленьких термінах. Отже, самоочищення повністю не пройшло, в маткі залишився матеріал, і якщо не зробити хірургічну чистку, то це призведе як до запалення, безпліддя, так і до смерті. Ризикувати своїм життям і материнством через дурниці? Я перепрошою за свою грубість, але це такі прості істини, які чомусь так важко більшості зрозуміти. інтернет не обмежується тільки соціальними мережами, є багато спеціалізованих сайтів. Тому перед тим, як щось прийняти, варто поживитися чим це грозить. Це не звернення до вас особисто, це мій крик душі...

Настя 18 років написал(а):

Зразу запитав: "чи це є бажана дитина??" Я сказала що не дуже!! Тоді він мені запропонував таблетки які щось там зроблять і плід вийде!

обурюють такі лікарі, які зразу пропонують аборт молодим дівчатам, незаміжнім жінкам. Ось так зразу - давай ви вип"єте таблеточку і нічого не буде. Я б від таких лікарів тікала чим подалі. Навіть якщо дитина небажана, лікар повинен був би спробувати поговорити з пацієнткою, можливо, вона ще сумнівається і їй варто щось підказати, можливо, вона ще остаточно не визначилася, але не проти позбуватися малятка. Не варто зразу пропонувати медикаментозний аборт, переконуючи, що це нешкідливо... Нехай зараз провідні лікарі і фахівці мене, бухгалтера за освітою, закидають образами, але я вважала і буду вважати, що будь який аборт і викидень становить загрозу для жінки та дитини. Медикаментозний аборт - це велика доза гормонів, яка невідомо як вплине на організм жінки і які наслідки принесе. Саме по собі переривання вагітності є небезпекою. Якщо ви читали мої попередні відповіді, то розумієте моє порівняння вагітності і їзди на велосипеді. Я б шукала лікаря, який би хоча би поцікавився моїм життям, становищем в сім"ї і можливостями народити і виростити дитину, і лише тоді приймати рішення.
У нашій ЖК гінеколог за всю практику ні разу не виписав направлення на аборт, не залежно від обставин. Якщо до неї звертаються з таким проханням, вона відправляє пацієнтку до іншого лікаря, але сама цього не зробить. Думаю, це говорить про людину дуже багато.

Настя 18 років написал(а):

Вдома ми думали яке імя дамо, що буде як дитина народиться...що ми просто будем щасливі.

Настя 18 років написал(а):

Він сказав що хоч то їди,і не заперечив і не зупинив мене.

мене здивувала поведінка вашого коханого. Спочатку він був за те, щоб зберегти і народити дитину, а потім проявив апатію до вашого нового рішення. Не намагався вас переконати в протилежному, не спробував зупинити, а просто "хочеш - іди". Тут виникає сумнів до його дій. У мене складається враження, що йому було все одно до вашого рішення, до вашої вагітності, він надіявся на такий хід подій, бо людина, яка стане батьком і дійсно цього хоче, не дозволить так вчинити. Це не покупка макарон в магазині, а рішення щодо життя майбутньої дитини. і далі він проявляє апатію... У мене виникає лише одне питання "чому?". У час, коли ви потребуєте підтримки, він не надає її вам. Печально.

Настя 18 років написал(а):

Вечері коли мене дуже нудило, боліли груди, не було апетиту я подумала що може це помилка...

кожна вагітність супроводжується гормональними змінами і змінами в організму, тому буде нудити, болітимуть груди, станете дратівливими... З вашого листа видно, що коли у вас було хороше самопочуття ви були іншої думки.

Що мені хочеться, так це осудити дії вашого хлопця... Я не бачила, щоб він вам надав підтримки... Не був поряд, коли у вас виникали сумніви. Скажіть, ви вдвох самі приймали рішення, чи зверталися за порадою до батьків? Не пробували?

Якщо ви відчуваєте вину за скоєне, то як тільки з"явиться можливість, оформіть опікунство над дитиною, яка цього потребує. Візьміть дитинку, від якої відмовилися, чи у якої немає батьків. подаруйте їй материнське тепло. Бо того, що ви зробили, уже не повернеш, але можна зробити щасливим ще когось. подумайте.

0


Вы здесь » Твій світ » Право на життя » Я дуже хочу дитину але мій хлопець не хоче, я не знаю що мені робити….


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно