Думаю, майже у кожної жінки знайдеться питання, яке, при одній думці задати його лікаря, вганяє її в фарбу. Щоб задовольнити вашу цікавість, ми попросили досвідчених експертів відповісти на найбільш часто задаються їм жінками питання про секс.

1. Що точно відчуває жінка при оргазмі, як дізнатися, чи був у мене оргазм чи ні?

Відчуття від оргазму можуть бути самими різними, але зазвичай він відчувається як серія ритмічних скорочень м'язів. У середньому ви можете мати від 2 до 25 скорочень. Також у жінки може почастішати серцебиття, підвищитися артеріальний тиск, виникнути відчуття тепла в області грудей або особи. Крім того, жінка під час оргазму відчуває екстаз або емоційне задоволення.

2. Якщо у мене всередині знаходився тампон, я забула про це і займалася сексом, чи може він загубитися всередині мене?

Жодним чином. Навіть якщо піхву злегка розтягнуте після пологів, все одно воно недостатньо широка, щоб тампон «загубився». Проте тампон може знаходитися дуже далеко, так, що ви не зможете його дістати. У цьому випадку вам необхідно якомога швидше звернутися до гінеколога, оскільки дуже довге знаходження усередині піхви чужорідного тіла, такого як тампон, може призвести до запалення або навіть до токсичного шоку (бактеріальної інфекції з можливим летальним результатом).

3. Після народження дитини моє піхву сильно розтягнулася, і пропали колишні відчуття при заняттях сексом. Що мені робити?

Подібні проблеми випробовують багато жінок після народження дитини, особливо першого. На щастя, піхва складається з розтяжні м'язів, які можна повернути в зворотну форму тренуванням. Для цього існує спеціальне вправу: на кілька секунд стисніть м'язи піхви так, як ніби хочете зупинити сечовипускання, потім розслабте їх. Робіть по 20 скорочень десять разів на день. Ви можете займатися цим, сидячи перед телевізором або займаючись домашніми справами, ніхто цього все одно не помітить.

4. Як можна зупинити ці жахливі хлюпають звуки, які іноді виникають при заняттях сексом?

Те, що ви чуєте - це повітря, що проникає в піхву і «хлюпають» при введенні пеніса. Це трапляється досить часто і практично з усіма. Якщо ж ці звуки вас серйозно турбують, збільште мастило піхви, використовуючи спеціальні зволожуючі засоби або слину. При гарній змащенні пеніс ковзає вільніше, не створюючи повітряних кишень. Також може допомогти зміна кута введення пеніса або зміна позиції.

5. Де знаходиться так звана точка G, і чи є вона у чоловіків?

Точка G знаходиться на передній стінці піхви, тій, що «ближче до живота». При її стимуляції багато жінок відчувають приємні відчуття, аж до оргазму. Ця точка знаходиться на передній стінці піхви, ближче до входу в піхві, на зовнішній чверті. Якщо «йти» пальцем по передній стінці піхви, то через м'які тканини відчувається лобкова кістка (на 2-4 см від входу). Саме тут і знаходиться точка G. Для її стимуляції потрібно ритмічне тиск на описану область з притисненням стінки піхви до лобкової кістки. У чоловіків такої точки немає.

6. Іноді, коли я відчуваю оргазм, у мене виділяється трохи сечі. Мені дуже неприємно. Що робити?

Мимовільне сечовипускання під час оргазму трапляється не так уже й рідко. Крім сечовипускання можуть також виникати судоми ніг або випуск газів (бачите, могло бути і гірше). Зазвичай це трапляється з вже народжували жінки, коли процес пологів викликає ослаблення м'язів тазу або пошкодження тазового нерва. Але може траплятися час від часу і з першою вагітністю жінками. Нічого страшного в цьому немає. Запобігти сечовипускання можна, полегшивши сечовий міхур перед тим, як зайнятися сексом. Допомагає також вправа для зміцнення м'язів піхви (див. відповідь 3). Можливо також, що те, що ви приймаєте за виділення сечі, насправді - так звана жіноча еякуляція, специфічна рідина, іноді виділяється деякими жінками у момент оргазму, на відміну від сечі вона безбарвна і не має запаху.

6. Товстіють чи від сперми?

Тільки якщо ви будете додавати її в картопляне пюре. Калорійність середньої кількості сперми, що виділяється чоловіком, (приблизно однієї чайної ложки), менше, ніж у одного льодяника. Крім того, той витрата енергії, який відбувається при сексі, поза сумнівом компенсує ці калорії.

7. Останнім часом мені не подобається смак сперми мого партнера. Чому це сталося?

Якщо смак сперми значно змінився, то, швидше за все, причиною цьому його харчові пристрасті. Особливо різкий смаку надають спермі цибуля і часник. Нейтралізувати неприємний присмак можна, збільшивши споживання рідини, овочів і фруктів.

8. Чому при заняттях сексом я іноді відчуваю біль?

Іноді виникає при сексі біль не є приводом для занепокоєння. Вона може бути викликана незручною позицією або недостатньої мастилом піхви. Але якщо при заняттях сексом ви відчуваєте біль кожного разу, вам слід звернутися до лікаря і провести повне обстеження.

9. Чи можна завагітніти під час менструації?

У більшості жінок найвища вірогідність завагітніти - в середині менструального циклу, коли і відбувається овуляція. Але іноді трапляються збої, і овуляція може відбутися в інший час. Крім того, треба взяти до уваги, що сперматозоїди можуть залишатися здатними до запліднення усередині вагінального тракту до п'яти днів.

10. Я помітила, що при використанні спеціальних зволожувачів для піхви, у мене частіше стала виникати молочниця. Чи є між цим якась зв'язок?

Це може статися через те, що деякі любриканти містять різного виду віддушки та інші хімічні речовини, що викликають подразнення піхви і що змінюють в ньому природний бактеріальний баланс, що і приводить до виникнення молочниці. Спробуйте використовувати засоби іншої фірми, вибирайте нейтральні засоби, що не містять сторонніх домішок.

11. Я можу досягти оргазму тільки при мастурбації клітора. При звичайному сексі я його не відчуваю. Зі мною щось не так?

Зовсім ні. Насправді, ви в більшості, так як тільки 30% жінок відчувають вагінальний оргазм. Поговоріть відверто зі своїм партнером. Більшості чоловіків сподобається, якщо партнерка скаже їм, як можна допомогти їй досягти оргазму. Під час занять сексом покажіть вашому партнерові, як і де потрібно стимулювати вас для досягнення оргазму.

12. Чи безпечні любриканти, якщо їх проковтнути?

Більшість любрикантів не шкідлива для організму, оскільки при їх виробництві приймається до уваги те, що вони можуть потрапити в травний тракт. Єдино, купувати їх можна тільки в аптеці або спеціалізованому магазині. Проте, дуже ароматизовані любриканти можуть викликати алергію або різного роду вагінальні інфекції, тому краще купувати нейтральні зволожуючі засоби, що не містять віддушок.

13. Якщо ми з партнером займалися сексом в басейні, чи можуть всередину мене проникнути шкідливі бактерії інших людей або хлор?

Оскільки у піхви немає шкірного покриву, то в нього можуть проникати різні бактерії. Проте, хлор у воді басейну вбиває мікроби і бактерії, тому ризик підхопити інфекцію украй малий. Сам хлор також не заподіє шкоди.

14. Я звикла користуватися вібратором, а зараз мені важко досягати оргазму при звичайному оральному сексі. Чому це сталося?

При частому використанні вібратора організм звикає до високочастотної стимуляції, і тоді виникають труднощі при досягненні оргазму за допомогою язика або пальців. Якщо це відбулося, припиніть користуватися вібратором, і через деякий час колишні відчуття можуть відновитися. Якщо ж цього не відбулося, використовуйте вібратор при любовній грі з вашим партнером.

15. Чи може пеніс мого чоловіка бути занадто великим для мене? Коли він проникає глибоко, я відчуваю біль. Або це зі мною щось не так?

Взагалі, м'язи піхви легко розтяжність, проте, дуже глибоке проникнення може зачіпати нервові закінчення, розташовані в кінці піхви. Спробуйте визначити, яка позиція підходить вам найкраще. Позиція на боці може бути зручнішою у вашому випадку, тому що при ній проникнення пеніса не таке глибоке. Крім того, продовжите любовну прелюдію - коли жінка збуджена, її піхву легше розтягується.

Джерело