Сексуальний потяг одна з рушійних сил у нашому житті. І бажання мати хороший секс - природне бажання кожного з нас. Настільки ж природне, як і бажання уникнути незапланованої вагітності або інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Сьогодні є тільки один спосіб убезпечити себе одразу і від небажаної вагітності, і від ЗПСШ - це презерватив.

Презерватив воліють як найбільш надійного і зручного засобу контрацепції навіть ті партнери, які протягом тривалого часу ведуть моногамний спосіб життя.

По-перше, немає стовідсоткової гарантії, що кохана людина не є носієм статевої інфекції. Більшість інфекцій преспокойненько можуть жити довгі роки в організмі людини, нічим себе не видаючи. Але після стануть або причиною імпотенції у чоловіків, або безпліддя у жінок. А смертельно небезпечні захворювання, такі, як СНІД, сифіліс, гепатит, мають тривалу латентну стадію - від 3-х місяців до року. У латентної стадії навіть аналіз крові не завжди показує наявність вірусу. І кохана людина, сам того не знаючи, може бути носієм вірусу.

По-друге, що не родили жінкам і жінкам, які планують протягом наступних років ще заводити дітей, взагалі протипоказані оральні контрацептиви, спіралі і ковпачки. Всі ці протизаплідні засоби небезпечні в більшій чи меншій мірі. І є велика ймовірність, що часте їх використання в підсумку приведе до безпліддя або позаматкової вагітності.

Ці аргументи дуже переконливі для жінок, але багато чоловіків все одно відмовляються використовувати презерватив, посилаючись на брак відчуттів і відсутність порушення.

Такі чоловіки майже ніколи не користуються презервативами, перекладаючи на партнершу всі турботи по уникненню неприємних наслідків. І дуже висока ймовірність, що саме ці чоловіки мають найбільш повний букет хвороб.

Тому, якщо чоловік не піклується про здоров'я і спокої своєї партнерки, то жінка сама має про себе подбати. Перш за все, використовувати презерватив.

Отже, як переконати його використовувати презерватив:

Момент інтимних ласк Ви дістаєте упаковку презервативів.

ВІН: Це що?
ВИ: Презервативи, дорогою.
ВІН: Навіщо?
ВИ: Тому що я хочу його на тебе одягти.
ВІН: Я не використовую презервативи
ВИ: Чому?
ВІН: Тому що вони знижують задоволення
ВИ: Із презервативом я зможу розслабитися, і коли я розслабляючись, ти та-а-дещо отримаєш задоволення ...
ВІН: Ми раніше ніколи не користувалися презервативом
ВИ: Тому я раніше не завжди могла розслабитися до кінця, не кажучи про те, щоб до кінця розслабитися не раз ...
ВІН: Презерватив - це не зовсім приємно
ВИ: Не зовсім приємна випадкова вагітність, і вже зовсім неприємно заразитися СНІДом
ВІН: Ти мені не довіряєш?
ВИ: Тут справа не в довірі. Люди часто не знають про свої хвороби.
ВІН: Я вийму вчасно. Я, на відміну від інших чоловіків, можу себе контролювати. У мене ще ні разу не було випадку, щоб жінка після мене завагітніла або заразилася.
ВИ: Жінка може завагітніти, навіть якщо вчасно вийняти. Також, якщо вчасно вийняти, жінка все одно може заразитися.
ВІН: Презервативи вбивають романтику.
ВИ: Саме романтичне у відносинах - знати, що ти і твій улюблений в безпеці. До того ж, існує дуже багато видів презервативів, і, використовуючи кожен раз новий, ми можемо значно урізноманітнити наші відносини.
ВІН: Займатися любов'ю в презервативі - все одно, що приймати душ у плащі.
ВИ: Займатися любов'ю без презерватива - все одно, що грати в російську рулетку.
ВІН: Добре, давай спробуємо наступного разу.
ВИ: Цього разу може бути досить, щоб уже було не до наступного
ВІН: "Послухай, я тебе так люблю
ВИ: Тоді захисти свою любов.

На цьому у люблячого чоловіка аргументи закінчуються. І Ви можете спати з нею або без нього спокійно. У разі коли Ви не впевнені в почуттях свого коханця, і думаєте, що можете його втратити, якщо будете наполягати на використанні презерватива, краще ризикувати коханцем, ніж здоров'ям, майбутнім, а то й життям. Тим більше, ніж легковажні у Вас стосунки з чоловіком, тим більше вірогідність отримати букет неприємностей і надовго стати пацієнтом анонімного венеролога.

Якщо Ви вирішили, нарешті, подружитися з презервативом і подружити з ним Вашого і, звичайно, його Кращого Друга, то Вам необхідно чітко запам'ятати, які і для чого існують презервативи, а також, як вони називаються.

Ми детально розглянемо презервативи CONTEX, так як у CONTEX є всі види презервативів, і ці презервативи найвідоміші і купуються у нас, в Росії.

Презервативи розрізняються за:

Формі

Contex Classic - класичні презервативи стандартної форми з силіконовою змазкою. Ідеально підходять, якщо Ви в перший раз з чоловіком або Ваш коханець занадто консервативний і не любить Фітч.

Contex Imperial - плотнооблегающій презерватив. Якщо звичайні презервативи зісковзують.

Contex Extra Large - збільшеного розміру. Якщо звичайні презервативи занадто тісні.

Contex Tornado - Презерватив анатомічної форми
Розширюється в області голівки.

За наявністю та властивостями змащення

Contex Opium - Зі сперміцидним змащенням. Ці презервативи ще носять назву «Подвійний захист». Сперміцидні змащення не лише вбиває сперматозоїди, але також і інфекції.

Contex Romantic - З ароматизованої мастилом зі смаком банана або полуниці. Ідеально для орального сексу.

Contex Long Love - Опрацьовано анестетиком. Якщо хочете, щоб задоволення тривало вічно або, хоча б, до ранку.

За текстурою

Contex Dotted - з крапками. Безліч виступаючих точок додатково стимулюють і посилюють збудження.

Contex Ribbed - з реберцями. Безліч виступаючих реберець додатково стимулюють і посилюють збудження.

Текстуровані презервативи величезне задоволення доставляють жінкам. Які краще використовувати саме Вам - можна встановити тільки досвідченим шляхом.

За товщиною

Contex Extra Strength - особливо міцний. Призначений для анального сексу.

Contex Lights - особливо тонкий. Природність відчуттів без шкоди для захисту.

За кольором

Contex Black Rose - Чорного кольору. Дайте волю своїм фантазіям.

Contex Colour - Кольорові презервативи. В упаковці червоний, жовтий і синій. Додайте красок Вашим відносинам.
Contex Glowing-Cо що світиться в темряві накопичувачем.
За іншими ознаками

Contex One Touch - самонадевающійся. Надаватися протягом 3-х секунд. Він не встигне сказати «Ні».

Як бачите, вибір великий, на всі випадки життя. І якщо у Вашого улюбленого є дійсно об'єктивна причина не любити презервативи, то Ви завжди зможете знайти компроміс.

Джерело