Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Інтим » Досягти оргазму, отримати задоволення. Як?


Досягти оргазму, отримати задоволення. Як?

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Чому не приходить оргазм

5 основних причин відсутності задоволення

«Згідно зі статистикою, тільки третина жінок відчуває оргазм при кожному сексуальному контакті. Ще третина відчуває оргазм епізодично. І ще третина жінок ніколи не відчуває оргазму при  спілкуванні з чоловіком», – пише Олександр Свіяш у своїй книжці «Секс как радостная психотерапия для очень занятых дядь и теть» (Книжку можна купити в інтернет-магазині empik.ua).

Але майже всі (!) жінки легко досягають оргазму при мастурбації. Це означає, що відсутність оргазму – це психологічні причини, а не фізіологія.

Які проблеми з оргазмом можуть виникнути?

Проблема перша. Для оргазму немає енергії

У разі сильної втоми або депресії, тобто при цілковитому енергетичному виснаженні, про оргазм не може навіть йтися.

Якщо жінка весь день напружено працювала, потім пробіглася по магазинах, приготувала вечерю, всіх нагодувала, прибрала, помила та вичистила, то секс у неї вже був. Її вже використовували як сексуальний об'єкт робота, сім’я тощо. І коли її добре нагодований і доглянутий чоловік попросить сексу, в кращому разі він може одержати її тіло у користування. А їй самій замість повноцінного оргазму буде доступна лише його симуляція.

Проблема друга. Концентрація на статевих органах

Але якщо навіть день не був таким напруженим, і якась енергія в тілі жінки ще залишилася, вона однаково може не дійти до оргазму. Чому?
Оргазм – це вищий ступінь збудження, під час якого енергія концентрується на статевих органах і там же розряджається. Тобто під час сексу жінка має бути зосереджена на відчуттях у своєму тілі. Енергія перебуває в тій частині тіла, на якій ми концентруємо свою увагу.

Тому, якщо увага буде зосереджена на думках, а не відчуттях, то енергія залишиться в голові й не спуститься вниз, до другої чакри. І, звісна річ, оргазму не буде. Буде приємно, але є ж і більш важливі справи, правда? Наприклад, чи збирається він зрештою одружитися?! І як бути із плямою на улюбленій сукні?

Загалом, якщо під час сексу ти про щось напружено думаєш, то значна частина енергії залишиться в голові, і оргазму-розрядки не буде: нічому буде розряджатися.

Проблема третя. Емоційний бруд

Щоб необхідна для оргазму енергія спустилася вниз, у неї (енергії тобто) має бути можливість переміщатися по тілу. А якщо все тіло – одна велика енергетична пробка, викликана нашими нескінченними переживаннями з різних причин? Адже будь-яка сильна негативна емоція залишає в тілі тілесний затиск і енергетичний блок. Якщо таких переживань було багато, то енергія лише просочуватиметься між нескінченними блоками – щоб підживлювати наш організм життєвими силами й все.

Тіло з таким слабким підживленням, швидше за все, на щось хворіє. І для сексу зайвої енергії просто немає. Вона не збирається у статевих органах, а якщо й збереться, то організм не дозволить просто так викинути її на розвагу, а прибереже для виживання.

Тому якщо з оргазмом виникли проблеми, треба чистити тіло від емоційного бруду.

Проблема четверта. Скутість, контроль

Ще один чинник, дуже значущий для жінки – це вміння віддатися процесу сексу, перестати контролювати свої відчуття, розчинитися в процесі.

Якщо ви весь час контролюєте себе: «Який я маю вигляд? Чи не заважаю я сусідам? Чи не схожа на повію?» – нічого не буде.
Хороший секс вдається, якщо ви повністю довіряєте партнеру, ви відкриті та віддаєтеся процесу.

Проблема п'ята. «Щоб був, чорт його забирай!»

Ще один блокувальний чинник – це прагнення будь-яким шляхом добитися оргазму, не дозволити собі залишитися без нього.

Якщо такі переживання є, отже запущений механізм невдоволення собою, вам є з чим боротися (тобто з собою, найкращою), тут не до оргазму.

Усе це дуже нагадує боротьбу із зайвою вагою чи курінням. Процес є, а результату не видно. Якщо хоч би раз відчути повноцінний оргазм, загострення боротьби знизиться, і досягнення наступного оргазму буде справою більш легкою.

Висновок: надмірне прагнення відчувати оргазм теж може стати чинником, що блокує його прихід.
Джерело

0

2

немає оргазму. моє ім"я Юля, мені 22. статеве життя я розпочала з 16 років. але оргазм, як такий, був лише під час другого статевого акту у своєму житті - ще в 16.після того, я вийшла заміж, вагінального оргазму не було жодного разу. зате був кліторальний. з попереднім чоловіком ми розлучилися два роки тому і я почала часто мастурбувати і лише так отримувала задоволення. партнери були, але жоден не доставляв задоволення. минулого року я вдруге вийшла заміж. дуже кохаю свого чоловіка, але як він не намагається мене задовольнити оргазму в мене немає. більше того, навіть кліторальний пропав. хоча під час статевого акту я відчувала приємні моменти. цього року я народила дитину і тепер займаюся сексом "через неможу". чоловіку про це нічого не кажу, не хочу його засмучувати. він робить все для того, щоб мені було добре, але я навіть не збуджуюся. і не мастурбую вже більше ніж півроку. під час вагітності оргазм тільки снився, а зараз і не сниться. ситуація кумедна і сумна. хочеться, як нормальні люди, отримувати задоволення. порадбте, що мені робити. я не закомплексована, не сором"язлива. на пропозиції чоловіка експериментувати - погоджуюся. але результату немає.

Голубенко Владимир Иванович, психотерапевт,
Ваша проблемма не исключение, к сожалению, а правило((( и так случается у примерно 70% женщин....Не пытайтесь играть оргазм, но и не огорчайте мужа. Это проблемма чисто лично ваша. Вы еще не дозрели биологически до взрослой сексуально зрелой женщины, но это придет так же как неизбежно проходит юность ;-) Было бы хорошо, если бы вы поработали со своими тревогами с психотерапевтом, и перестали виноватиться по данному вопросу.
Я вас понимаю, Но эта тема интимна , и вы должны иметь возможность с кем то ее обсудить. Желаю удачи;-)

Мидько Андрей Анатольевич, нарколог, психиатр, психотерапевт,
Вам лучше проконсультироваться в очном порядке у сексопатолога.
С уважением, Мидько АА

Поворознюк Михаил Владимирович, сексопатолог,
Перший крок до вирішення проблеми Ви зробили-визнали її існування в Вашому житті, побачили її небезпеку для гармонійності Вашого шлюбу. Мабудь вирішальним кроком повинне стати рішення про консультування і можливе лікування у сексопатолога. Принципово бажано, щоб це було не лише Ваше рішення, а щоб на консультативний прийом Ви прийшли разом з чоловіком( я розумію, що написати це мені набагато легше, ніж Вам погодитися, що в цій ситуації діяти слід саме так) Бо відсутність оргазму- це не лише Ваша особиста проблема, це-вада вашого шлюбу, і Ваш чоловік повинен і має право вирішувати цю ситуацію разом з Вами. Його зусилля і відповідальність потрібні вашій родині, бо родинні стосунки -це завжди співзвучність і гармонійне доповнення, а не протиставлення особистостей чи приховане відчуття провини. Передумовами успішності майбутньої терапії я бачу те, що відчуття оргазму Вам знайоме(не принципово ,яке походження він має, кліторальне чи вагінальне, один не гірший за інший, так само як не завжди вирішальну роль повинні відігравати умови його досягнення),добрі міжособистнісні відносини в вашому подружжі, делікатність Вашого чоловіка та Вашу здатність до експерементування в ситуаціях інтимної близкості. Проблема жіночої аноргазмії-одна з найскладніших і загадковіших проблем сексології. Її вирішення завжди індивідуальне в кожному випадку, бо появі(зникненню)оргастичного задоволення завжди сприяють різні чинники, що створюють світ сучасної жінки. Не бійтесь, Юля, змінити своє життя на краще, Ви маєте право бути їм задоволені.

Джерело

0

3

Про завершальний акорд акту плотської любові написано чимало. Тому не будемо знову роз'ясняти всім відомі істини, тільки згадаємо. Аксіома - не буває оргазму під час зґвалтування.

Неодмінні умови почуттєвого сексу - це довіра до партнера, взаємна захопленість (не будемо вимовляти всуе слово любов) і приваблива обстановка. Іншими словами, навряд чи ти випробуєш оргазм, займаючись любов'ю на купі сухих листів, якщо тобі жорстко, холодно й кусає комар. Але ти напевно прийдеш до фіналу страсті, якщо на тій же купі твої відчуття - це тепле свіже повітря, дикий безлюдний ліс і пряний захід природи. Так що всі відносно. Головне - щоб процес був у радість.

Отже... Оргазм. Підступне почуття, подібне до Бога. Усе про нього знають, але ніхто ніколи не одержував доказів його існування. Іншими словами, в оргазму немає еталона. Кожна жінка випробовує його на свій лад, і жодна не може впевнена, що тільки що вона відчула це. Натуралістичні описи секс-богинь або скрупульозні наукові вишукування медиків - це все не для нас. Оргазм - відчуття сугубо індивідуальне. І кожна сама визначає для себе його градацію.

Немає фригидных жінок. Це ще одна аксіома, яку треба раз і назавжди засвоїти. Є жінки не розбуджені. Їх треба розбудити - це під силу вмілому або люблячому коханцеві. І самим сплячим красуням. Справді, сексуальність прокидається в нас поступово. І оргазм, як і все прекрасне в цьому житті, вимагає зусиль. Але зусиль приємних.

1. Настройся.
Якщо утомилася й не розташована до близькості, якщо інтимне життя давно перестало дивувати. Посибаритствуй у кріслі із чашечкой ароматного кава й любовним романом - сучасні видавництва жадають від дамського чтива наявності не менш трьох любовних сцен. Якщо настрой грайливий - візьми еротичну газету або журнал. Практика показує: сама вульгарна бульварна клубничка здатна завести, не говорячи про більше художні тексти. Подивися романтичну картину з ідеальним чоловіком у головній ролі. Якщо маєш у своєму розпорядженні ресурси - гарну еротичну відеодобірку від Плейбой. Почитай спеціальну літературу, так, для загальної освіти. Не зауважуючи цього, ти набудовуєш себе на азартний секс.

2. Створи чуттєвість. Приймаючи душ перед ніччю любові, щедро спінюй на тілі фруктовий гель, уявляючи собі, що через якийсь час точно так само твого тіла будуть стосуватися руки улюбленого чоловіка. Згадай ваші ночі, згадай, яке насолода ти випробовувала від його ласк і як дарувала цю насолоду сама. Побалуй своє тіло всілякими кремами, масками, лосьонами. Пропливаючи повз дзеркало, загорнена в махровий рушник або пухнатий халат, не забувай захоплюватися - яка ж ти все-таки красуня. Обдари себе компліментами: ніжна, приголомшлива, тонка, сексуальна, чудова, дурманна.

3. Підготуй обстановку. Зроби що-небудь для свого чоловіка: приготуй що-небудь незвичайне на вечерю, подушися новими парфумами, застели постіль не знайомим йому білизною. До речі, чоловіків стимулює незвичайне розцвічення: строката, темно-рожева, тропічна. Подзвони йому на роботу й промуркочи, що чекаєш - не дочекаєшся його. Пішли любовне повідомлення йому на пейджер (не соромся дівчин-операторів - вони подібні до психологів у своєї бесстрастности). Зустрінь його в прихожей у короткому халатику на голе тіло, кинься на шию, поцілунок - зовсім як у перші місяці вашого знайомства. Будь із ним дуже ласкава весь вечір до постелі - не скупися на ніжність. Чуттєвість - це не тільки секс, вона повинна бути присутнім у кожному жесті, у голосі, у поводженні. Передавши улюбленому сіль зі словами: Тримай, зайка, - ти вже набудовуєш його на пещення. Натякни на те, що його чекає: супроводь його похід у ванну багатообіцяючим напуттям: Я скучила по тобі.

4. Пробуй. Експериментуй. Перед ніччю любові випий небагато алкоголю - він розгальмовує чуттєвість. Якщо до цього ви завжди використали презерватив - спробуй один раз, у безпечний день, без нього. Відчуття будуть новими й незвичайними. Вибери незвичне місце. Незвичний час. Незвичну позу. Напевно ви обоє про це замислювалися - реалізуйте свої бажання. Домовитеся, що сьогодні - ніч виконання фантазій.

5. Відкинь сором. Всі, про що ми отут говоримо, стосується тільки люблячих партнерів. Ради марні для тих випадків, коли дівчина хоче прив'язати до себе хлопця, або чимсь здивувати його, або, як говорять, різноманітити сексуальне життя. Ці ради - для тих, у кого виконання не зажадає внутрішнього надламу, для кого природно - любити й бажати. Те ж і в постелі. Якщо ваші інтимні відносини завжди були виконані довіри, якщо тобі не доводилося стискувати зуби від болю, тому що посоромилася попросити хлопця припинити, - виходить, ти можеш додати любові нове фарбування. Роздягнися при ньому. Нехай він заводиться, дивлячись на тебе. Роби те, що тобі приємно. Дозволь собі бути відвертої. Якщо хочеш любити його при яскравому світлі, на килимі або на стільці в кухні - не перешкоджай собі. Якщо хочеш скоріше виявитися в інтимному сутінку, на вашім затишному ліжку - перекинь його на ковдру й роздягай, залишаючись сама поки одягненої.

6. Будь смілива й зухвала. Займися з ним оральным сексом, тільки розстебнувши йому штани. Спонтанність і непередбачуваність - кращі друзі жагучої любові. Зроби те, на що раніше не вирішувалася. Запропонуй спробувати нові пози. Часто сама гостра насолода можна досягти в тих позиціях, які здавалися тобі... не зовсім пристойними. Помни: за дверима спальні двох люблячих людей не буває вульгарності. Прислухайся до своїх відчуттів. Якщо під час акту ти відчула позив підняти стегна або почати рухатися назустріч улюбленому - зроби це. Погуляй руками по його тілу. Попроси його зробити те ж саме. Дай працю своєму язичку - на його кінчику самі гострі імпульси. Згадай, що читала про секс і про те, як зробити приємність йому й собі. Як не дивно, у виборі сексуальних позицій можна прислухатися до гороскопів - знаків Зодіаку й чотирьох стихій.

7. Відчуй його пещення. Не соромлячись, скажи, де тебе попестити і як. Ви закохані - він буде рад доводити тебе до несамовитості. Не забувай, що тільки 30% жінок досягають кульмінації вагінальним способом, а інші 70% - клиторальным. Не лишай себе цього задоволення. Нехай він відшукає твою крапку G - на передній стінці піхви, прямо над входом. Її стимуляція здатна змусити тебе вигинатися дугою.

8. Нехай він говорить. Про що завгодно. Нехай шепотить тобі на вушко ласкаву дребедень про те, як він тебе любить, яка ти гарна, яка найкраща. Гарячий подих улюбленого біля цієї чуйної эрогенной зони деяких буквально кидає в тремтіння. Попроси його переводити в слова все, що він з тобою в цей момент робить. Озвучування інтимних частин тіла, жагучих бажань і дій - непередаваний доппинг. Не стримуй лементи. Звуки любові здатні підстьобнути емоції - ти будеш почувати ще яскравіше.

Золоте правило оргастичной жінки - додержуватися своїх бажань. Іншими словами, якщо ти відчула гострий позив зайнятися любов'ю ранком, прямо перед виходом на роботу, - чорт візьми, дозволите собі це. За одне запізнення не звільняють. Якщо хочеш злегка приголубити улюбленого посередині вечері - чому б і немає? Доїсте потім. Якщо він будить тебе посередині ночі - відповідай на його пещення. Жінки, які не обмежують свою чуттєвість, не випробовують складностей з оргазмом. Одним словом, розслабся й, як пишуть у тих самих оповіданнячках, які я радила тобі почитати, пливи по хвилях своєї пристрасті.

Джерело

0

4

Ця стаття написана спеціально для жінок. Але чоловіки також можуть почерпнути з неї корисну інформацію. Коли в моєму житті стався перший секс, я не здивувалася тому, що не випробувала нічого особливо приємного. І так відбувається майже з усіма дівчатами в їх перший раз. Я подумала тоді: «Нічого. Напевно потім буде інакше і я, нарешті, скуштую цей заборонений плід». Плід насолоди. Інакше кажучи, випробую оргазм, так яскраво і надзвичайно хвилює описаний в літературі і особливо в кіно. Але, та ба. Ні у другий, ні в третій і навіть ні в десятий раз зі мною нічого такого не сталося. Я була розчарована. Перша думка, яка прийшла в голову : зі мною щось не так, напевно я фригідна. Шкода, що тоді я не знала, що 70% жінок у всьому світі не можуть випробовувати оргазм, принаймні так затверджує статистика. Я не хотіла миритися зі своїм положенням. І моя молода людина теж. Кожного разу, опиняючись в ліжку, він бився наді мною, робив все, аби лише я досягла піку насолоди. І одного разу у нас вийшло! Це сталося під час орального сексу. І з цієї миті кожного разу під час близькості я випробовувала оргазм, але тільки при оральних або мануальних ласках. Звичайно, я була дуже цьому рада. Але все-таки хотілося більшого - злитися з коханим в одному солодкому потоці.
Одного разу подруга запропонувала прочитати книгу про таємниці жіночого оргазму. Нудьги ради я почала читати. З перших же сторінок ця книга мене дуже зацікавила. Хоча треба сказати, що багато що з того, що там описувалося, я практикувала задовго до її прочитання. Так що ж потрібно робити, що б досягати оргазм кожного разу, коли хочеться?
Передусім, милі жінки, прийміть себе такими, які ви є. Полюбіть своє тіло. У цьому вам допоможуть невеликі домашні «спектаклі». Удома. Одна. Прийміть деякий образ, в якому б вам хотілося виявитися. Сядьте перед дзеркалом. Розслабтеся. Розглядайте своє тіло, пестьте його. Фантазуйте. Вважайте, що це такий аутотренинг. Говоріть собі: «Я прекрасна. Я бажана. Чоловіки від мене без розуму». І тому подібне. Це допоможе вам прийняти своє тіло, не соромитися його голизни. Вам набагато простіше буде займатися сексом при світлі і не думати при цьому, що видно якісь ваші недоліки. Саме подібні думки часто відволікають від зайняття любов'ю і роблять неможливим досягнення оргазму.
Наступний крок - це постійні вправи для м'язів піхви. Тут дуже ефективними будуть вправи Кегеля(взагалі-то це вправи призначені для налагодження роботи сечовипускального каналу, але для нашого випадку вони підійдуть якнайкраще). У чому вони полягають? 20 разів підряд без перерви напружити і розслабити м'язи піхви те ж саме, але в напрузі м'яза слід утримувати 3 секунди. Цю вправу повторити 10 разів на кожен вдих напружувати м'язи і на видиху розслабляти їх, теж 10 разів. Цей комплекс вправ необхідно робити щодня по три рази. Їх нескладно проробляти і сидячи, і стоячи, і лежачи, у будь-який час, коли вам буде зручно, адже ніхто і не помітить, що ви їх виконуєте. Так що можете, сміло робити їх хоч в громадському транспорті.
Третій етап - це всім відома і рідна мастурбація. Тут суть в тому, щоб навчитися випробовувати оргазм за самих різних умов, починаючи від пози лежачи під ковдрою і закінчуючи позою стоячи в метро. Це, звичайно, тільки приклад. Ви самі визначаєте для себе складність завдання. Важливо навчитися концентруватися на отриманні задоволення, не залежно від ситуації. Наступним кроком(найскладнішим і відповідальнішим) буде процес досягнення оргазму безпосередньо під час сексу. Дивна справа, але чоловікові нас задовольнити набагато складніше, ніж нам самим. Значить, діятимемо самі! Треба зрозуміти, які зони усередині вас найвідчутніші(такою зоною, безперечно, являється клиторальная область, і упор треба робити на неї). Спробуйте розібратися в тому, що вам подобається, а що ні. Дуже важливо дати зрозуміти вашому партнерові, словами або діями, чого саме ви хочете і таким чином ввести його у ваше дослідження власного тіла. І нехай він буде менш активний на цьому етапі. Швидкі і різкі рухи тут ні до чого. Адже вам потрібний час. Але найголовніше, під час сексу не потрібно посилено думати про оргазм! Отримуйте задоволення від самого процесу. Сконцентруйтеся саме на своїх відчуттях. Купайтеся в них. При цьому дуже здорово можуть допомогти ваші еротичні фантазії, дайте їм волю. Я на власному досвіді знаю, що усе це досить складно(особливо пояснювати, що вам не подобається). Але коли ваш коханець робить все, як вам треба, секс перетворюється на справжнісіньке задоволення. Звичайно, не варто чекати миттєвого результату, тому не засмучуйтеся і не панікуйте, якщо не зможете досягти піку з першого разу. Запасіться терпінням. Пам'ятайте, що це непросте завдання. Якщо завгодно, це робота над своїм тілом. А всяка робота вимагає певних зусиль. Так що осмілюйтеся і вірте у свій успіх! Не забувайте, що усі ці поради необхідно застосовувати в комплексі. І нехай ваш чоловік підтримує вас у всьому(хоча зовсім необов'язково говорити йому про те, що ви працюєте над собою). Його увага і турбота не лише про власне задоволення, а також ваше спільне терпіння і взаєморозуміння, допоможуть вам набути ні з чим не порівнянної радості сексу. Удачі і пам'ятаєте, головне в цій справі знать, як!

Джерело

0

5

Для затвердження важливості оргазму у жінок було докладено стільки зусиль, що непомітно пішли у тінь всі інші аспекти сексуальних відносин. Якщо кожна інтимна зустріч не завершується оргазмом, жінка починає сумніватися в своїй повноцінності, а чоловік може почувати себе неспроможним як коханець. Однак обмежувати увагу тільки оргазмом як єдиним індикатором успіху або провалу значить недооцінювати різноманітні позитивні відчуття, пов'язані з сексуальним спілкуванням, спотворюючи і пригнічуючи їх. Чим більше ви турбуєтесь про можливість провалу, тим більше ваші страхи паралізують можливість випробувати радість сексуального спілкування. Саме тривога особливо часто гальмує настання оргазму.

Легкість досягнення та інтенсивність оргазму дуже широко варіюють і у різних жінок, і у кожної окремої жінки від випадку до випадку. Деякі жінки ніколи не відчувають оргазму, а на іншому кінці шкали розташовуються ті, чий оргастіче-ський "поріг" настільки низький, що для виникнення оргазму їм достатня найлегша стимуляція. Останнім буває досить простого фантазування на сексуальні теми. Дуже багато жінок взагалі не впевнені, чи вони відчували оргазм коли-.. и-будь в житті. Найчастіше жінка здатна відчувати оргазм іноді чи тільки з деякими партнерами.

Значення мастурбації

Майже кожна жінка здатна досягти повного задоволення, якщо вона сама себе стимулює. Якщо жінка ні коли не відчувала оргазму навіть при мастурбації або вона не впевнена, чи є її відчуття оргазмом, найкращою рекомендацією для неї будуть вправи з розділу "Доставте СЕБЕ ЗАДОВОЛЕННЯ". Ці вправи допоможуть розібратися в індивідуальних особливостях сексуальних реакцій тіла. Оскільки мастурбація є найлегшим шляхом для жінки до досягнення оргазму, це кращий спосіб підготувати себе до того. щоб відчути оргазм з партнером. Отримавши повне задоволення в результаті самостімуляциі, жінка готова приступити до програми самодопомоги, викладеної нижче. Ця програма призначена для жінок, які, хоча і без праці, викликали оргазм при мастурбації, але дуже рідко або ніколи не відчували його при статевих зносинах.

Розуміння механізму виникнення оргазму

Щоб зрозуміти, чому у жінки складно або навіть неможливо досягнення найвищого сексуального задоволення під час статевого спілкування з партнером, необхідно знати деякі основні особливості оргазму у жінок.

· Оргазм - рефлекторна реакція, зазвичай приводиться в дію стимуляцією клітора; при оргазм у глибині піхви відчуваються скорочення вагінальних м'язів у вигляді серії інтенсивних пульсації. Подібно до багатьох рефлексів, оргазм може гальмуватися і його інтенсивність широко варіює залежно від психофізіологічного стану жінки. Неминучими моменти, коли, сама того не підозрюючи, жінка гальмує або навіть повністю пригнічує оргазм.

· Майже кожна жінка може викликати оргазм наодинці з собою стимуляцією клітора, використовуючи цей найбільш широко відомий спосіб мастурбації. Клітор в якійсь мірі є аналогом головки статевого члена чоловіка, але має набагато більшу чутливість.

· Tак як дві третини внутрішніх стінок влагалща мають знижену чутливість. небагато жінок можуть іспитивавать оргазм тільки при фрикції (поштовхи) статевого члена. Стінка зовнішньої третини піхви чутлива головним чином до тиску, але найбільш чутливою є область входу в піхву і навколишнє його зона.

· Ізольована стимуляція самого клітора викликає інтенсивний, але локалізований оргазм. При статевих зносинах перебування статевого члена в піхву, мабуть, робить це відчуття більш дифузним. Ця різниця може пояснити, чому деякі жінки, чітко що досягають оргазму при кліторальний мастурбації, не впевнені, чи відчувають вони насправді оргазм при статевих зносинах. З точки зору фізіології рефлекторна реакція піхви однакова незалежно від того, як вона викликана.

· Щоб досягти оргазму, жінка потребує безперервної стимуляції. Вона може підійти до оргазму як завгодно близько, але як тільки стимуляція призупиняється, відповідні відчуття тут же згасають.

Уміння відключатися

Оргазм залежить від вашої здатності відключатися. Цьому перешкоджають втому, тривоги, напруженість. Бувають випадки, коли один або кілька згаданих чинників заважають досягненню оргазму, навіть якщо вам так необхідний фізичний і емоційний комфорт, звичайно настає після сексу. Не слід приймати цього всерйоз, таке трапляється з усіма і в усякому разі вплив цих факторів звичайно тимчасове, минуще.

Взаємини з партнером набагато більше визначають, чи досягається оргазм і з якою частотою. Страх несумісний з оргазмом майже для всіх жінок. Якщо у вас з тієї чи іншої причини виникає почуття образи або ворожість до партнера, ви можете стримати свої емоції, навіть не віддаючи собі звіту в тому, що тим самим гальмується і ваша природна сексуальна реакція і вам стає дуже важко відключитися. Нормальний секс більш ніж що-небудь інше залежить від добрих взаємин, особливо це стосується жінок, яким важче, ніж чоловікам, відокремити свої сексуальні реакції від інших, емоційних переживань.

Для деяких жінок, проте, нездатність досягти оргазму може бути одним із проявів негативного ставлення до сексу взагалі, що дуже ускладнює отримання радості від цієї сторони життя. Такі емоційні перешкоди для насолоди сексом розглядаються в розділі "Дозвольте собі бути сексуальною". Деякі жінки відчувають повторні невдачі в досягненні оргазму. Це трапляється, наприклад, з тими, хто в будь-яких обставин прагне зберігати над собою контроль і не піддаватися емоціям. Якщо це так, то сама думка про те, що можна віддатися на волю оргазму, може здатися страхітливою. Бути може, у вас розвивається гальмівна реакція, тому що втрата контролю при оргазм може додати вам непривабливий, негідний і навіть смішний вигляд в очах вашого партнера.

Створення настрою, потрібного для досягнення оргазму

Наступні поради допоможуть вам виявити фактори, здатні перешкодити створенню настрою, необхідного для досягнення оргазму.

· Щоб не відчувати поспіху або тривоги, забезпечте собі достатній час і інтимну обстановку. Якщо у вас є маленькі діти і ви не хочете замикати їх на ніч в іншій кімнаті, створіть їм можливість провести пару годин ввечері або в суботу з друзями.

· Спробуйте не торкатися в розмові основних турбот, таких як робота, гроші, шкільні справи дітей, та інших проблем, які можуть стати причиною розбіжностей принаймні за півгодини до того, як лягати в ліжко.

· Завершуйте сварки перед тим, як лягати в ліжко, але не в ліжку. Якщо ваш партнер намагається використовувати сексуальну близькість, щоб погасити сварку, це може підсилити вашу образу і ще більше відштовхнути вас.

• Якщо ви відчуваєте напруженість, проведіть до початку сексуальних контактів розслаблюючі вправи або постарайтеся налаштувати вашу свідомість на большу1о сприйнятливість, хоча, звичайно, секс сам може бути одним із кращих способів зняття напруженості. Найкраще, якщо у вас все буде відбуватися природно, своїм шляхом, аж до досягнення оргазму, але не розраховуйте, що так обов'язково має бути завжди, і якщо оргазм не настане, не журіться з цього приводу.

· При сексуальному спілкуванні зосередьтеся на своїх відчуттях. Нерідко жінки так турбуються про задоволення свого партнера, що він починає відчувати їх тривогу, виявляє нетерпіння при затримці оргазму у жінки, і це в кінцевому рахунку вносить повну сум'яття в її сексуальні відчуття. Спробуйте сосредо точиться на самій собі, виключивши все інше.

Адекватна стимуляція

Якщо в цей час ви рідко відчуваєте оргазм, особливо якщо з колишніми партнерами все було в порядку, це може бути обумовлено неадекватними прийомами стимуляції. Ймовірно, ваш партнер, як і більшість чоловіків, вважає, що досить сильні й тривалі фрикції (поштовхи) неминуче приведуть до максимуму сексуального збудження. Ви також можете розділяти оману партнера і вважати, що оргазм вам забезпечений, якщо партнер здатний відстрочити еякуляцію.

Такі уявлення помилкові. По-перше, якщо під час статевих зносин немає достатньої прямої стимуляції клітора, саме по собі введення статевого члена для більшості жінок не є найефективнішим способом досягнення оргазму, викликаючи головним чином психологічне задоволення. По-друге, дуже тривалий статеві зносини може виявитися неефективним, тому що через деякий час піхву перестає виділяти природне змащення і стає "сухим". При адекватному способі стимуляції ви будете здатні досягти оргазму, навіть якщо статевий акт триває лише 5 хв або навіть менше. Без адекватної стимуляції ви швидше за все не досягнете оргазму, як би борги ні тривав статевий акт.

Допоміжні прийоми для досягнення оргазму

Наступні рекомендації допоможуть вам досягти повної розрядки під час статевих зносин.

· Дуже важливо зрозуміти, що чим більше ви збуджені до початку статевих зносин, тим більша ймовірність досягти оргазму. Спробуйте продовжити попередню "гру", даючи можливість партнеру пестити все ваше тіло і особливо область клітора до тих пір, поки внутрішні статеві губи не наллються кров'ю і не збільшаться і не з'явиться сильне бажання відчути статевий член всередині себе. Багато чоловіків вперто вважають, що жінка досягла крайнього збудження, якщо у неї виділяється зволожуючий речовина, що полегшує проникнення. Зволоження піхви відбувається на ранній стадії сексуального збудження і зовсім не обов'язково означає, що жінка наблизилася до максимального збудження і того менше - до оргазму.

· Випробуйте різні позиції. Жінці часто легше досягти оргазму при статевих зносинах у позі, в якій вона може контролювати свої рухи і, отже, інтенсивність одержуваної стимуляції. Для багатьох жінок ефективна позиція "жінка нагорі" (див. розділ "сексуальні пози"), але партнерка має вирішити сама, що її більше влаштовує.

Значно Чи відрізняється поза, в якій ви мастурбуєте, від вашої звичайної пози при статевих стосунках? Ваші ноги зазвичай розлучені чи стиснуті? Якщо ви навчилися досягати оргазму при мастурбації в певній позі, ця модель може виявитися настільки стійкою, що змінити її буде важко. Може допомогти поступова адаптація до позиції, яка наближається до вашої звичайної позі при статевих зносинах, так щоб ви звикли отримувати оргазм в цьому положенні. Ви можете також спробувати так змінити вашу звичайну позу під час статевих актів, щоб вона нагадувала позу, в якій ви мастурбували.

множинний оргазм

Більшості чоловіків після еякуляції потрібен час для відновлення здатності до повторних ерекції та оргазму, а жінкам такий рефракторний період не властивий. Якщо триває стимуляція, вони здатні випробувати повторний оргазм майже негайно. Інтенсивна стимуляція - ручна, оральна або за допомогою вібратора може викликати навіть серію оргастического разрядок, розділених короткими інтервалами.

Однак якщо жінка здатна до множинного оргазму, це ще не означає, що їй необхідні повторні оргазми для задоволення. Це просто означає, що жінка може варіювати свою поведінку від випадку до випадку. Наприклад, вона просить свого партнера стимулювати себе аж до досягнення оргазму ще до початку статевих зносин, так що повторний оргазм настає після проникнення.

· Фантазіруете ви під час мастурбації? Чи відчуваєте ви почуття винності, вдаючись до фантазування такого роду з метою отримання оргазму при статевих зносинах з партнером? Ваші фантазії - справа суто особиста і стосуються тільки вас. Більшість людей так роблять, і це не свідчить про нелояльність до партнера і не заподіює ніякої шкоди інтимних стосунків. Якщо еротичні фантазії завжди допомагали вам викликати оргазм при мастурбації, вони швидше за все нададуть таку ж дію і при статевих зносинах. Ви могли б спробувати уявити свого партнера центральною фігурою у ваших фантазіях при мастурбації, а потім перенести їх на статеві зносини. Такий підхід зручний у двох відносинах: посилюючи вашу сексуальну чуйність по відношенню до партнера, він у той же час здатний пом'якшити почуття провини, яке ви відчували у зв'язку з фантазуванням під час статевих зносин з ним.

· Іноді причиною невдачі жінки в досягненні оргазму є напруженість, часто неусвідомлювана. У стані напруженості ви затримуєте дихання і скорочуєте м'язи. Роблячи це. ви відключаєте свої відчуття замість того, щоб повністю зануритися в них.

· Найпростіший спосіб подолати напруженість - глибоке дихання. Вправа подібно до того, якому навчають при підготовці до пологів і метою якого є зняття напруженості, викликаної очікуванням болю. Зробіть глибокий вдих, після кожного вдиху - глибокий повільний видих, видаючи низький, як подих, звук з глибини гортані-Звук може бути різким, але не слід її посилювати. Практикуйтеся в цьому кожного разу, коли залишаєтесь наодинці з собою, і потім, коли це стане природним, - при мастурбації.

· Деякі пози забезпечують кращу стимуляцію клітора в результаті якого тиску лонної області партнера на всю область клітора, або потягування капюшона клітора під час фрікций. У розділі "СЕКСУАЛЬНІ ПОЗИ" описуються позиції, які забезпечують достатню стимуляцію клітора.

· Використовуйте вправи Кегелю. Деякі секс-терапевти вважають, що підвищення тонусу м'язів тазового дна, які скорочуються під час оргазму, забезпечує більш сильний і приносить задоволення оргазм.

· Техніка мінімального введення статевого члена - одна з форм статевих зносин, яка, хоч і не дає чоловікові такої стимуляції, який би йому хотілося, в той же час, імовірно, буде більш стимулюючої для жінки. У положенні "чоловік зверху" партнер піднімається на руках і рухає кінчик статевого члена вперед і назад у межах статевих губ, що сприймається як легке їх посмикування.

· Техніка найбільшого вилучення статевого члена також дає можливість сильно натягати статеві губи і інтенсивно стимулювати високочутливу область входу в піхву. При кожному русі партнер повинен виводити статевий член наскільки це можливо, щоб його головка могла мати повторні зіткнення з статевими губами.

  Максимальне виведення статевого члена

Виберіть позицію, в якій партнеру зручно виводити статевий член між фрикції аж до головки. Це забезпечує інтенсивну стимуляцію статевих губ.

· Намагайтеся рухатися так, щоб підсилювати чутливість піхви під час статевих зносин. Вправа в розділі "Невимушений зносини" рекомендує жінці скорочувати м'язи піхви, щоб стискати статевий член під час поштовхів, і рухати тазом вгору і вниз. щоб посилити тиск на стінки піхви. Такі руху будуть посилювати збудження жінки і внаслідок цього підвищувати вірогідність оргазму. "Штопорооб-різні" руху статевого члена, створюючи більш тісний контакт статевого члена зі стінками піхви, також, ймовірно, стимулюють більше, ніж пряме введення.

· Техніка подвійної стимуляції може забезпечити при зносинах безпосереднє роздратування клітора, таке необхідне жінці для досягнення оргазму. Виберіть одну з позицій ( "бічну", "жінка зверху", "введення статевого члена ззаду"), описаних у розділі "СЕКСУАЛЬНІ ПОЗИ", в яких жінка та її партнер можуть легко досягти клітора рукою. Ця додаткова стимуляція може виявитися тим єдиним відсутнім кроком, який приведе жінку до оргазму. Такий підхід, якщо інші не вдалися, має найбільші шанси на успіх; він же складає основу техніки "моста", описуваної нижче.

· Деякі жінки, відчуваючи наближення піку збудження і невідворотність оргазму, ведуть себе так, немов вони вже діютьЄльне переживають оргазм. Вони довільно скорочують м'язи піхви, метушаться, голосно стогнуть. Це не спроба ввести в оману себе або партнера, але це може позбавити від заборон, щоб тіло могло відповідати реальним оргазмом на хвилі імітації оргазму.

· Багатьом жінкам тиск на зону G - невелику чутливу до тиску область у середній частині передньої стінки піхви - допомагає досягти оргазму. Зона G стимулюється при статевих зносинах у будь-якій позі, яка сприяє зсуву статевого члена вгору і його тиску на верхню стінку піхви. Задні позиції виявляються особливо придатними (див. розділ "сексуальні пози"). Стимуляція зони G в будь-якій позиції "чоловік зверху" посилюється підкладанням подушки під стегна. Партнер може стимулювати цю галузь більш направлено тиском середнім пальцем правої кисті, оберненою долонею вгору на піхву жінки , згинаючи остальниe пальці так, щоб суглоби пальців тиснули на клітор. Потім він повинен рухати палець обережно всередину і назовні, окапивая тиск на передню стінку піхви.

Техніка багаторазової стимуляції (техніка "моста")

Якщо ні один з наведених рад вам нс допоміг, але ви можете викликати оргазм за допомогою мастурбації, дуже ймовірно, що виявиться корисною техніка "моста". Цей метод розроблений американським секстерапевтом Оленою Канлан для багатьох жінок, які потребують значної стимуляції клітора для досягнення оргазму.

Майже всі жінки, які досягали оргазму при мастурбації, були здатні добитися того ж, виробляючи додаткову стимуляцію клітора в той час, коли статевий член знаходився в піхву. Суть техніки "моста" полягає в тому, що один з партнерів здійснює стимуляцію клітора до моменту настання оргазму, але сам оргазм викликається поштовхами статевого члена, які виконують роль кінцевого пускового механізму. Від сеансу до сеансу стимуляція клітора припиняється все раніше і раніше. Однак як звичного способу дії цей метод досягнення оргазму має свої недоліки, зокрема, партнер, постійно забезпечує стимуляцію клітора рукою, тим самим відволікається від вільного сприйняття власних відчуттів. Це не розвиває і здатність жінки досягати природної розрядки під час звичайного статевих зносин.

  Техніка "моста"

Ручна стимуляція клітора будь-яким партнером під час статевих зносинах полегшує досягнення оргазму жінкою у відповідь на фрикції.

Імітація оргазму

Всі викладені вище поради принесуть користь значно швидше, якщо ви зможете вільно, без ускладнень говорити з вашим партнером про секс. Однак може бути, що до цих пір у вас не було необхідності відкривати свої карти і повідомляти партнерові, що ви ніколи (або іноді) не відчували оргазму.

Більшість жінок вважають за краще імітувати оргазм (зазвичай дуже переконливо), ніж зізнатися в його відсутності. Іноді це роблять тому, що відсутність оргазму може виглядати як визнання невдачі, що породжує відчуття неповноцінності, в інших випадках прагнуть захистити гідність партнера, бо правда може викликати у нього відчуття неспроможності. Для жінок, які не виявляють великого ентузіазму щодо сексу, імітація оргазму може представитися найбільш легким способом пройти через все це якомога швидше.

Якщо ви раніше вдавали, але хочете перестати робити це і випробувати техніку "моста", описану вище, то першим і найбільш важливим кроком у цьому напрямку буде сказати правду партнера, тому що вам буде потрібно його сприяння. Однак вправи виявляться марними, поки ви повністю не розпізнаєте реакції вашого тіла і не приймете їх.

Чим довше ви практикували такий обман, тим важче буде зізнатися в цьому. Якщо ви обираєте відверте зізнання, постарайтеся, щоб воно не виглядало обвинуваченням. У цьому випадку не треба говорити: "Ти ніколи не дарував мені оргазму", а краще сказати: "Я не вважаю, що коли-небудь дійсно відчула оргазм. Чи не варто нам спробувати що-небудь, що могло б виявитися корисним?". Намагайтеся самі ніколи не думати і не дозволяйте вашому партнерові думати, що він один несе відповідальність за відсутність у вас оргазму. Ви самі відповідальні за це в рівній мірі.

Оцінка вашого успіху

Використавши техніку "моста" протягом декількох тижнів по 2-3 рази на тиждень, ви, мабуть, відчули, що для досягнення оргазму потрібно стимулювати клітор все менше і менше, а, можливо, ви навіть досягали точки, коли пусковий механізм став зовсім не потрібним. Однак багатьом жінкам - їх настільки багато, що це можна вважати нормою, - необхідна принаймні деяка стимуляція клітора, якщо вони хочуть отримати повне задоволення. Не турбуйтеся, якщо ваш партнер під час деяких зустрічей буде настільки збуджений, що не зможе стриматися і у нього настане швидка еякуляція. Найважливіше, щоб він бажав вашого успіху та радів. Однак, як би не були хороші ваші успіхи і досягнення, не чекайте оргазму при кожному половимо зносинах.

Джерело

0

6

Ви ніколи не досягаєте вершини насолоди і звинувачуєте в цьому і себе, і партнера? Припиніть шукати крайнього - отримуйте задоволення!

Трохи про природу оргазму: за своєю природою оргазм - це ряд м'язових рефлекторних скорочень. При цьому по тілу жінки прокатує дуже сильна енергетична хвиля, яка змушує її кричати, сміятися чи плакати, дряпатися. Деякі реагують на оргазм не настільки бурхливо і, навпаки, завмирають.

Немає причини впадати у відчай, навіть якщо ви жодного разу в житті не зазнали цих чудових відчуттів. На оргазм прекрасної половини людства впливають безліч чинників. Давайте спробуємо зрозуміти, що заважає насолоди.

1. Ви незадоволені своїм тілом, відчуваєте себе непривабливою і дуже боїтеся не виправдати надій партнера.

2. Вас відволікають сторонні думки: про оберігання, про проблеми на роботі і т.д.

3. Сама обстановка не дозволяє вам розслабитися: ви боїтеся, що в самий відповідальний момент вам щось завадить: прокинеться дитина або родичі мають звичку несподівано вриватися до вас в кімнату. Місця для сексу вибрано невдало: вам незручно займатися любов'ю в машині або у ванній кімнаті.

4. Статевий потяг може знижувати прийом деяких препаратів, наприклад, оральних контрацептивів або антидепресантів.

5. Ваш партнер недосвідчений або занадто егоїстичний, у відносинах відсутня довіра і відвертість.

Що робити
Скажемо прямо - оргазм можна випробувати і без участі партнера. У всякому разі, вивчивши власне тіло, ви значно підвищите шанси досягти піку насолоди з коханим.

1. Знайдіть свої ерогенні зони, зрозумійте, які ділянки вашого тіла сприйнятливі до ласка і делікатно натякніть коханому.

2. Опануйте техніками релаксації, це допоможе вам навчитися ні про що не думати під час оргазму і зосередитися на власних відчуттях.

3. Потренуйтеся напружувати м'язи так, що б стегна стискалися і впливали на клітор. Це вміння допоможе вам отримати задоволення.

Давай поговоримо
Прояснити ситуацію просто необхідно, якщо це далеко не перший ваш з ним сексуальний контакт, а оргазм у вас ніколи не настає. Не варто постійно симулювати насолоду, цим ви тільки заганяєте проблему усередину. Рано чи пізно обман розкриється і дорогій для вас людині буде дуже боляче. Адже він щиро вважав, що у ваших стосунках панує гармонія, і вас все влаштовує. Виберіть відповідний момент і обережно поговоріть з коханим, тільки не звинувачуйте його ні в чому і не висувайте вимог, а тактовно попросіть про допомогу.

1. Можливо, вам слід подовжити прелюдію, так як вам елементарно не вистачає часу для «розігріву».

2. Віддайте перевагу таким позиціям, при яких основний вплив припадати на область клітора.

3. Величезну роль відіграє темп, не міняйте його, коли ви близькі до фіналу.

На перший погляд здається, що чоловікам більше пощастило: кожен контакт у них закінчується розрядкою. Зате у нас, у жінок, оргазм набагато яскравіше і інтенсивніше, ніж у сильної половини людства.
І наостанок: Навчіться любити себе, повірте, що ваше тіло гарне, розслабтеся, віддавайтеся на волю почуттям - оргазм прийде сам собою.

Джерело

0

7

Коли жінці важко досягти оргазму

Тимчасові фактори. Вони виникають в залежності від ситуації. Наприклад, деяким дівчатам в певних обставин абсолютно не дозволяє досягти оргазму страх завагітніти. А якщо у вас проблеми з житловими умовами, якщо ви вибрали для сексу місце, де важко дотримуватися достатню гігієну або можлива присутність сторонніх осіб, то не дивуйтеся, якщо у партнерки пропаде бажання. У певні дні або біологічний годинник у жінки може не бути сильного бажання займатися сексом. На гостроту відчуттів і взагалі на наявність бажання сильно впливає фізичний або психічний перевтома, стреси на роботі або в навчанні, а також в інших сферах, не пов'язаних з партнерськими відносинами.
Особистісні чинники. Не позаздриш чоловікам, обраниці яких «одержимі» певними упередженнями та негативними установками по відношенню до чоловіків і до сексу: «У вас у всіх тільки одне на умі!», «Секс - це брудно!» І т.д. Доставити такий дамі задоволення в ліжку можна тільки після курсу психотерапії. Деякі жінки бояться втратити контроль над своєю поведінкою під час оргазму, тому всіляко противляться його наступу. Низька оцінка своєї еротичної привабливості також не додає сексуального апетиту. До особистісним факторів також відносять наявність внутрішньоособистісного конфлікту у жінки і залежність від громадської думки («а раптом у нас відносини якісь неправильні?").
Партнерські фактори. Як не сумно це звучить, але багато хто, навіть зрілі чоловіки, просто не вміють доставляти жінці задоволення. А зустрічаються ще й такі, яким важливо лише власне задоволення, і вони ігнорують потреби партнерки. Без зосередженої уваги партнера нам, жінкам, з оргазмом не подружитися. Звичайно ж, не може бути й мови про регулярне оргазм, якщо у чоловіка порушена сексуальна функція: наприклад, нестійка ерекція, передчасна еякуляція, хронічний простатит і т.д. В якості партнерських факторів, що є причинами відсутності або нерегулярності оргазму, сексологи також відзначають брак «за розрахунком», психологічні проблеми у відносинах, а також алкоголізм чоловіка і інші види залежності.
Фізіологічні фактори. Здатність відчувати незабутні відчуття в сексі дуже залежить від фізичного стану нашого організму. На наші оргастические переживання впливають: будь-яке хронічне захворювання; цукровий діабет, захворювання щитовидної залози; різні неврологічні порушення; гормональна недостатність, особливо дефіцит андрогенів; патологія органів малого тазу; травми; токсичні впливу (алкоголь, наркотики); прийом лікарських засобів, що гальмують оргазм ( транквілізатори, антидепресанти, гіпотензивні препарати) і т.п.
Інформаційні чинники. В еру реклами, коли сексуальне розкріпачення підноситься як стиль життя, у свідомості дівчат часто спотворюється інформація про сексуальні стосунки. З бажання бути «просунутими» в сексі багато хто забуває про свої особисті бажання. Це може послужити погану службу. Недолік інформації про статеве виховання - інша сторона медалі. Впливає на поведінку в ліжку і переважання негативної інформації про секс, яку дістають із відповідної літератури побожні жінки або особи, практикуючі аскетизм. Що цікаво, захоплення віртуальним сексом теж може бути в числі факторів, через які жінці важко досягти оргазму в реальному житті.
Авдотья Разгуляєва

Джерело

0

8

8 кроків - як досягти оргазму

1. Дізнайтесь про своє тіло

Так вже розпорядилася матінка-природа, що чоловікам простіше відчути оргазм, ніж жінкам. Ще б пак, адже для продовження людського роду нам, жінкам, на відміну від чоловіків, не обов'язково відчувати солодкі відчуття. Таке «думку» природи. Але свідомо нам самим відмовлятися від насолоди було б нерозумно! ...

Отже, жінка може відчувати два види оргазму: вагінальний і кліторальний. І якщо ваш улюблений ще не знає, що робити з цим багатством вибору, неодмінно влаштуйте йому ненав'язливий лікнеп. Але щоб підказати партнерові, що вам потрібно, ви самі повинні добре знати своє тіло.

2. Наодинці з самою собою

Щоб зрозуміти, які лиски змушують ваше тіло тремтіти від задоволення, проведіть захоплююче дослідження своїх ерогенних зон. Багатьом жінкам не вдається досягти оргазму саме тому, що вони соромляться мастурбувати, залишившись наодинці з самою собою. Вивчіть найніжніші ділянки свого тіла. Пестьте груди, низ живота, доторкатися до клітора з різною силою - то ніжно, то сильніше, то ритмічніше, то повільніше. Чим швидше ви навчитеся самостійно доставляти собі задоволення, тим легше вам буде навчити цьому вашого чоловіка.

3. Таємнича точка G

Відчуття при вагінальному оргазм відрізняються від тих, що ви відчуваєте при кліторальний. Ви можете відчути всепоглинаюче тепло, солодко що пронизує тіло. Щоб досягти цього, знайдіть саме чутливе місце на стінках піхви, що називається точкою G (вчені досі сперечаються про її існування, але більшість сходяться на думці, що ця загадкова точка все-таки існує). Її можна відчути під час стимуляції піхви. Опустіться на коліна, введіть вологий палець в піхву і делікатно проведіть по стінці з боку живота. Прислухайтеся до своїх відчуттів. Перша стимуляція може викликати дискомфорт, але не поспішайте з висновками, просто робіть все з особливою ніжністю.

4. Використовуйте стимулюючі засоби

Ви чудово орієнтуєтесь у своєму «чуттєвому просторі», а улюблений знає, як доставити вам хвилини насолоди? Вам пощастило! Але не зупиняйтеся на досягнутому. Не бійтеся шукати нові відчуття, адже ваше тіло може вас приємно здивувати! Просто додайте в інтимні ігри перчинку: вирушайте за покупками до магазину для дорослих. Затримайтеся біля вітрини з фалоімітатори, кульками насолоди, лубрикантом і вібраторами (до речі, зверніть увагу на те, у яких є наконечники для стимуляції клітора). Можна скористатися цими стимуляторами до статевого акту. А можна пограти з ними безпосередньо під час близькості, чергуючи з ласками коханого. Тоді статевий акт стане пристрасної грою, в якій всі гравці залишаться у виграші! І не забудьте про мастила. Крім здатності зволожувати (що дуже важливо) вони ще й збуджують, що, безсумнівно, оцінять жінки, яким доводиться «наздоганяти» партнера.

5. Поекспериментуйте з кільцями

Правда така, що навіть якщо самполовой акт доставляє жінці море задоволення, не факт, що їй вдасться досягти піку насолоди - оргазму. На жаль, статистика показує, що всього 27% жінок регулярно відчувають оргазм в процесі статевого акту. Але кмітливі жриці любові не зупиняються на шляху до досягнення своєї мети і відмінно знають, як виправити свідчення статистики в кращу сторону. Є спеціальне пристосування, яке допомагає зробити відчуття більш яскравими. Це інтимне колечко. Воно зроблене з м'якого силікону і має спеціальний виступ, що стимулює клітор. Запропонуйте дружину надіти каблучку на основу статевого члена (ви можете зробити це разом). Під час рухів улюбленого це колечко буде ніжно пестити вашу найчутливішу ерогенну зону. Є також колечка, які допомагають партнеру довше утримувати чоловічий статевий орган у збудженому стані.

6. Задоволення від попередніх ласк

Відомо, що французькі куртизанки, настільки досвідчені в любовних справах, могли довести партнера до оргазму всього лише кількома дотиками. Сьогодні ці ніжності називають попередніми ласками, після яких прийнято переходити до статевого акту. Але якщо саме ласки, а не статевий акт, зробити основним «стравою», можна випробувати нові, дуже яскраві відчуття. Хай коханий пестить вас, гладить, ніжно цілує, але не проникає. Можна використовувати для пестощів різні аксесуари, наприклад шовкову хустку або пензлі для малювання. Хай милий намалює на вашому тілі уявну карту і подорожує по ній, вивчаючи кожен континент.

7. Принади орального сексу

Якщо коханий хоче всипати ваші інтимні місця пристрасними поцілунками - неодмінно дозвольте йому це зробити. Адже оргазм, отриманий шляхом оральних пестощів, Він вас на сьоме небо. Постарайтеся максимально розслабитися, довіртеся партнера. Але якщо його дії грубуваті, ви відчуваєте дискомфорт і втрачаєте бажання, зупиніть його на мить, посміхніться і попросіть бути трошки ніжніше. На початку дотику мови повинні бути легкими, ледь відчутними і лише поступово ставати все більш палкими.

8. Експериментуйте з новими позами

Випробувати оргазм одночасно з коханим - справжнє задоволення. Але для цього потрібно знайти позу, в якій стимулюватимуться ваші самі ерогенні зони. Якщо вам подобаються ласки клітора, спробуйте позу наїзниця. Але не класичне положення обличчям до обличчя. Краще сідайте спиною до партнера. Також гарні пози, в яких партнер стоїть позаду - так він може стимулювати ваші органи руками. Нічого не дивуйтеся, довіртеся своїх відчуттів і отримаєте особливе задоволення.

Під час сексу не варто думати лише про те, як би швидше досягти оргазму. Секс як процес має приносити задоволення, а не пвращаться в погоню за кульмінацією. Деякі вважають, що якщо жінка так і не досягає оргазму після закінчення акту, то секс був даремним, а сама жінка фрігидна. Це в корені неправильно! Якщо інтимна близькість приносить вам задоволення і після неї ви, щаслива, засинаєте в обіймах коханої людини, не має значення, чи був оргазм і скільки разів. Що стосується видів оргазму, то з цього приводу існує кілька думок. Багато жінок ставлять питання, який оргазм краще - вагінальний або кліторальний. Насправді оргазм - це оргазм, відрізняються тільки методи його досягнення. Кожна жінка особлива, і до неї потрібен індивідуальний підхід. Іноді отримання оргазму перешкоджає навіть не фізіологія, а емоції і почуття. Важко досягти оргазму, коли пара переживає кризу або коли жінка не довіряє чоловікові. Перш за все жінка повинна бути щасливою і відчувати себе в безпеці.

Джерело

0

9

Жіночий оргазм: якщо вам 20 - 30

Навіть у двадцять і тридцять років багато жінок не можуть спіймати примарну синю птицю оргазму. Сьогодні більшість сексологів вважають, що нездатність досягти оргазму (або проблеми з досягненням оргазму) повинна підштовхнути жінку до «самостійних занять».

Що ж, це очевидне рішення, проте багато жінок навіть сьогодні залишаються досить закомплексованими, щоб відкрито визнати, що займаються мастурбацією, і вважають себе винними в чомусь дуже ганебний. Знайте: мастурбація допомагає точно дізнатися, який тиск і ритм потрібен вам, щоб досягти оргазму. Зокрема, вам потрібно досліджувати власне тіло, щоб точно дізнатися, як стимулювати клітор.

Так, мастурбація допомагає вам більше дізнатися про оргазм, однак важливо пам'ятати, що кохатися з собою слід в комфортній і розслабленій обстановці, і найголовніше, на самоті. Виховання любові до власного тіла і дослідження своєї жіночої сутності повинна викликати тільки позитивні і приємні відчуття, а це неможливо, якщо хтось рветься у вашу спальню або ванну, вимагаючи негайно вийти і зайнятися приготуванням вечері! ;D

Навчившись без праці досягати оргазму, ви зможете розповісти і показати своєму партнеру, що саме вам потрібно, щоб прийти до фінішу.
Жіночий оргазм: якщо вам за 30

До того часу, коли вам за 30, 40 або 50 ви повинні навчитися без праці досягати оргазму - зрозуміло, поруч з люблячим і турботливим партнером.

Однак не варто забувати, що у більшості жінок здатність досягати оргазму сильно залежить від менструального циклу. Для жінки нормально відчувати особливе сексуальне збудження в середині менструального циклу. Втім, деякі жінки переживають пік збудження безпосередньо перед початком менструації. Інші зауважують, що зовсім не схильні до сексу в деякі періоди циклу. І все це абсолютно нормально.

Втім, якщо вам за 30, а оргазми ви можете перерахувати на пальцях однієї руки, то саме час звернутися по допомогу до фахівця - лікаря-сексолога.

До уваги чоловіків: чим допомогти партнерці для отримання оргазму

    * Не забувайте, що більшість жінок потребує стимуляції клітора. Це частина жіночого тіла, яка перетворилася б на пеніс, якби жінки розвивалися як чоловіки - тому клітор для жінки не менш важливий, ніж пеніс для чоловіка.
    * Постійно пам'ятайте, що любов, романтика, ніжність і доброзичлива атмосфера дуже збуджують жінку, і готують до сексу не менше, ніж ваші пристрасні ласки і поцілунки.
    * Не поспішайте.
    * Найчастіше пестіть груди своїй обраниці - для деяких жінок цього достатньо, щоб досягти оргазму.
    * Доставте їй оральне задоволення. Більшість жінок обожнює оральний секс, а деякі навіть зізнаються, що не можуть дійти до фіналу без оральних ласк.
    * Не соромтеся :-[ попросити партнерку показати, що саме їй потрібно.
    * Час від часу залишайте ініціативу за партнеркою і влаштовуйте рольові ігри.
    * Якщо ви втратите контроль і опинитеся у фінішу раніше партнерки, спробуйте знайти сили на поцілунок і ласки, які допоможуть їй теж досягти оргазму.
    * Не втомлюйтеся повторювати своїй обраниці, наскільки вона прекрасна, сексуальна і чарівна.

Джерело

0

10

Как довести девушку до оргазма

Если по какой-либо причине ты еще не подложил подушку ей под ягодицы, то сделай это сейчас. Это поможет тебе довести девушку до оргазма. Такой простой маневр постоянно упоминается всеми секс-писателями, но редко используется в реальной жизни, хотя он выполняет очень важную задачу - поднимает ее бедра, чтобы клитор стал более доступен для самых сладких и столь необходимых при сношении трений. После этого твоя задача: поддерживать своим телом самый тесный и возможно более частый контакт с клитором, чтобы этот милый бутончик был все время занят и счастлив.

Если ты используешь старую позицию "лицом к лицу" (мужчина сверху), рекомендую ездить на женщине как можно выше, чтобы корень члена находился в тесном контакте с верхней стороной вульвы. При этом ты не сможешь проникать во влагалище так глубоко, как бы тебе хотелось, и член будет изгибаться, не доставляя тебе боли, зато ее ты легко сможешь довести до оргазма, что вполне стоит того. Ну а когда у нее начнется оргазм, тогда входи до самого конца и толкай так крепко, как душа пожелает.

Есть и другие позиции, в которых член можно использовать так же хорошо и тем самым легко довести девушку до оргазма. Например, переплетая ноги с ее ногами, и, конечно же, когда женщина находится сверху и имеет возможность сама найти наилучшее положение, чтобы сохранить нужный ей контакт. Очень удобно и такое положение: мужчина лежит на левом боку, женщина на правом; она проводит свою правую ногу между его ногами, а левой ногой взбирается на его правое бедро, образуя таким образом как бы двойной бутерброд из ног.

Как еще можно довести девушку до оргазма? Что же касается всех остальных позиций, то кроме члена тебе придется использовать еще кое-что, например, палец. Допустим, ты ввел ей член сзади; в таком случае поддерживать контакт клитора с пальцем совершенно необходимо, иначе бутончик может остаться совершенно не при деле, а другого способа занять его нет. Безусловно, есть много женщин, которым не требуется постоянная стимуляция клитора, но их меньшинство, и, кроме того, это вовсе не означает, что им это не нравится. Им это не обязательно, но они совсем непрочь! Просто все время имей в виду, что клитор реагирует совершенно так же, как член, и так же чувствителен к оргазму. Тогда ты никогда не поступишь плохо.

Предположим, что ты начал сношение и правильно расположился для максимального контакта. Чтобы довести девушку до оргазма начинай медленно и легко, слегка наращивая темп; входи немного глубже, глубже... Мужской инстинкт заставляет тебя стремиться проникнуть в вагину как можно глубже, но окажи сам себе большую любезность и отложи подобного рода действия на более позднюю стадию! Да, может быть, в это время ты и потерял контакт с клитором, но в данном случае все "окей". Если ты хорошо проделал с ним все манипуляции, о которых уже говорилось, то он станет таким чувствительным, что даже маленькое-маленькое потягивание назад, которое неминуемо происходит при движении члена, будет для него вполне достаточным на какое-то время. Если же тебе удастся найти точку G в начале влагалища, тогда отсутствие контакта с клитором и вовсе не будет иметь значения.

Хотя и верно, что мужчины принимают на себя агрессивную роль легче и естественнее, чем пассивную, нет правил без исключений. Довести до оргазма и себя, и женщину можно поменявшись ролями. Часто весьма возбуждающе и волнующе действует принятие на себя пассивной роли и предоставление активности женщине. Во-первых, такой акт занимает гораздо больше времени, т.к. женщине труднее достичь оргазма, и только она одна знает, насколько близко она к нему находится, что ей нужно, чтобы его достигнуть. Во-вторых, позволив ей выбрать темп, ты будешь гораздо ближе к истинно верному темпу для проведения этого акта.

Если зайдет речь о позиции, то, конечно, первая приходящая в голову позиция - это наездница, при которой ты лежишь на спине, а она находится сверху. Неплохими позициями для женской активности являются также все позиции сидя, - находится ли женщина к тебе спиной, боком или лицом. Так ты без особого труда можешь довести девушку до оргазма. Но можно, конечно, оставаться пассивным и в обычном первом варианте, когда женщина находится внизу, что весьма эротично. Ты лежишь на ней относительно спокойно, тогда как она сама производит всю работу, а иногда даже выпускает член на свободу и снова натыкается на него. Такие действия могут вызвать особое волнение у обоих. Обычно женщины двигаются медленнее, чем тебе бы хотелось, зато полученные в результате этого ощущения могут оказаться для тебя совершенно новыми, никогда не испытанными.

Большинство женщин почти автоматически реагируют на сексуальные стимулы, начиная защищаться, но если необходимость в защите отпадает из-за пассивности мужчины, то все их предрассудки быстро тают, и в особенности тогда, когда они все внимание сосредоточивают на том, чтобы возбудить и разжечь мужчину.

Вот так плавно мы подошли к теме оргазма... Оттягивание финала ведет к более сильным ощущениям, к более мощному оргазму. Но из-за недостатка силы воли у мужчины совершается самый частый сексуальный грех - преждевременная эякуляция, поэтому если ты хочешь быть по-настоящему хорошим любовником и уметь довести девушку до оргазма, нужно научиться контролировать себя. Женщине требуется больше времени, чем мужчине, поэтому если ты только не из тех редких мужчин, которые сохраняют эрекцию даже после эякуляции, жди! Прими холодный интеллектуальный душ, подумай о начале рабочего дня, о чем угодно, но придержи свой оргазм хотя бы до тех пор, пока он не начнется у нее!

В это трудно поверить, но есть мужчины, которые не могут сказать, когда у женщины оргазм. Хотя симптомы общие для большинства из нас. Например, дыхание: почти все женщины начинают часто дышать, задыхаться в приближении оргазма. Наблюдается обычно и дрожь, начинающаяся с ног, но постепенно охватывающая все тело. Лицо искажается, как будто женщина находится в агонии, движения бедер ускоряются, очень часто становятся просто бешеными. Это означает, что ты сумел довести девушку до оргазма. Она способна схватить тебя, как в тиски, царапаться, кусаться, хотя это случается не так часто, как об этом говорят. Большинство женщин издает какие-то звуки, иногда нисколько не похожие на стоны или крики, другие только вздыхают. Членом ты должен чувствовать судорожные сжатия влагалища, обычно ведущие к конвульсивным движениям всего тела на вершине оргазма. Женщины, испытывающие поистине взрывной силы оргазм, иногда кричат или даже теряют сознание. И запомни: ты можешь делать все, что угодно, до того, как устремился к финалу, но если это уже произошло и ты чувствуешь, что тебе хорошо отвечают, то не останавливайся, что бы ты ни делал!

Одним из самых больших удовольствий для женщины, удовлетворяющим также ее тщеславие и самолюбие, это слышать, как мужчина кончает. Своими стонами мужчина уже легко сможет довести до оргазма женщину. Она испытывает поистине прекрасную минуту волнующего свершения, когда мужчина издает хотя бы самый небольшой звук в момент оргазма. Если ты из тех, кто лишь тяжело дышит, когда кончает, то попробуй хотя бы чуть-чуть вскрикнуть. Просто это еще один способ показать женщине, как ты ценишь ее умение заниматься любовью, и мало что может доставить ей такое ощущение радостной гордости за хорошо проделанную работу, как идущий из сердца мужчины крик наслаждения: "А-а-а-о-о-а-а..."

Вернемся к женскому оргазму, точнее его симуляции... Если ты много раз занимаешься сексом с одной и той же женщиной, то может случиться, что она иногда тебя и обманет, искусственно изобразив оргазм. Чаще всего - чтобы пощадить твое самолюбие. Всем нам известно, как мужчины чувствительны в этом отношении, и поэтому мы стараемся выказать все возможные признаки гигантского оргазма, хотя на самом деле можем находиться на грани зевоты. И только ради того, чтобы ты не почувствовал себя, как после неудачи. Иногда женщина, как бы она ни хотела испытать оргазм, никак не может достигнуть его по той или иной причине. То не сцепляются какие-то шестеренки ее механизма, или она устала, или дюжина других причин мешает ей. В таких случаях процесс начинает надоедать ей. Тогда у тебя может не получится довести девушку до оргазма. И поскольку она знает, что ты как внимательный любовник не оставишь ее в покое, пока не сумеешь довести ее до оргазма, она притворяется получившей удовольствие, чтобы немного поспать.

Но эта информация не должна тебя сделать подозрительным всякий раз, когда у женщины оргазм. Считай, что каждый раз он настоящий, что ты сумел довести до оргазма ее и не задавай вопросов. Если она действительно не удовлетворена, то ты узнаешь об этом достаточно скоро. Но до тех пор, пока она считает необходимым давать тебе время от времени эпизодические спектакли, можешь считать себя счастливым и не волноваться.

Большинство женщин способны на многократный оргазм, хотя многие из них так никогда и не узнают об этом, не получая такой возможности. А ведь довести девушку до оргазма больше одного раза практически довольно легко. Все, что следует для этого делать, - это продолжать ту же самую технику, какой ты довел ее до первого оргазма. Другими словами, не прекращай стимуляцию клитора и всего остального, о чем я говорила. После первого оргазма такой женщине требуется лишь очень короткий отдых (минута или две). Дай ей чуть-чуть расслабиться, но ни в коем случае не давай совсем остыть. Обычно женщина со способностью к многократным оргазмам может испытывать их три или четыре раз за разом лишь с небольшими паузами между ними. Если ты в состоянии это выдержать, то можешь вместе с ней поэкспериментировать и установить, сколько раз подряд она способна на оргазм. Не заходи, однако, дальше, чем ей по-настоящему хочется. Ничто не может быть хуже в сексе, чем перейти границу, за которой кончается удовольствие. Мускулы вагины начинают уставать и болеть, вульва раздражается, воспаляется, особенно после того, как желание удовлетворено и смазка начинает высыхать.

[Любой мужчина хочет довести до оргазма свою женщину, но не всегда это удается. Как в сексе в частности, так и в межполовых отношениях в общем мужчина чаще всего бывает предельно банален и предсказуем, действует шаблонными методами, являясь для своей женщины открытой книгой. Естественно, женщина, некоторое время спустя, начинает заглядываться на выпускников Академии Знакомств, которые на практических тренингах под контролем инструкторов научились быть оригинальными и непредсказуемыми, всегда загадочными и желанными для женщин.]

После того, как ты был с женщиной несколько раз и достаточно хорошо изучил ее способ кончать, можешь определить, когда кончать самому. Прежде всего, попытайся довести девушку до оргазма раньше, чем сам дойдешь до него. С другой стороны, даже самые ненасытные женщины не станут винить тебя, если ты присоединишься к их второму или третьему разу. Ну а если ты сможешь кончить одновременно с ней, то так и делай. Многие руководства по сексу без всяких колебаний утверждают, что самое идеальное сношение - только то, которое заканчивается одновременным оргазмом, но тут есть некое недоразумение. Да, конечно, это неплохо, но все же не самое главное. Во многих случаях старание во что бы то ни стало достигнуть одновременного оргазма приводит к снижению эффекта. Подходя к оргазму, ты можешь настолько увлечься собственными ощущениями, что даже не заметишь, кончила она или нет. И может оказаться, что она находится в самом апогее оргазма, а ты уже вынужден извлечь орудие, что является верхом разочарования. А посему, дорогой мой мужчина, вперед, и действуй вместе с ней, если удастся, но не считай неудачей, если вы разойдетесь.
Джерело

0


Вы здесь » Твій світ » Інтим » Досягти оргазму, отримати задоволення. Як?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно