Твій світ

Твій світ

Объявление

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти. У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде. Твій світ - зроби свій світ кращим

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Твій світ » Паління » Чому дівчатам не варто курити?


Чому дівчатам не варто курити?

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Про цю тему вже було багато сказано і напевно про неї будуть говорити ще довго і довго. Мова іде про куріння.

Але, у сьогоднішній статті я спробую подискутувати на тему жіночого куріння, а саме – чому дівчатам не варто курити.

Знаю, знаю, після цієї статті у мою сторону можуть полетіти багато критичних стріл, особливо від представниць прекрасної статі, які курять, але, така вже моя доля. :)

Отже, поїхали. Я вже не молодий і багато чого побачив і що я можу сказати? Дуже прикро бачити як такі наші гарні дівчата курять, а їх є багато.

Точної статистики я не можу сказати, але якщо ви хочете побачити де масово дівчата курять, то йдіть під навчальні заклади. Там на перервах ой як люблять посмалити.

Навіщо вони це роблять? Однозначної відповіді нема, є здогадки що це звичка, панти, нерви і так далі.

Чому дівчатам не варто курити?

1. Тому що вони через деякий час стануть мамами і які ж тоді діти у них виростуть?

2. Хворі легені.

Чим більше ви будете курити, тим більше будете шкодити легеням. А якщо зіпсуєте легені, то вважайте ваше життя вже…

3. Проблеми з їжею.

Куріння може викликати гастрит, язву шлунка. Ви цього хочете?

4. Ви замерзаєте.

І не подумайте, що це стосується лише зими, літком це також спостерігається. Подібний синдром можуть відчути вже курці зі стажем.

5. Ви часто хворієте.

Якщо людина не курить, то організм краще веде боротьбу із вірусами, а в іншому випадку самі розумієте.

6. Змінюється голос.

У прокурених дівчат голос стає не ніжний, а грубий. Причина? Все та ж – куріння.

7. У дівчат відбуваються гормональні порушення.

Думаю тут пояснювати не треба нічого. Всі і так все знають.

8. Неприязнь хлопців.

Ясно, що тут ви будете зі мною сперечатися, але якщо хлопець не курить, а дівчина курить, то як ви собі це уявляєте? Як цілуватися?

9. Порушення здорового сну.

Чим більше ви курите, тим частіше починаєте кашляти, згодом ви навіть спати не зможете, вина – все то куріння.

10. Погіршується стан крові.

Після вишепереліченого варто курити? Не подумайте, що це стосується тільки жінок, чоловіки теж не безгрішні. Але, я вважаю, що дівчата мудріші, вони мають слідкувати за собою, а то як почнете курити, то згодом зупинитися буде ой як важко.

Згодом лише будете констатувати факт: «Яка я була дурна, чого почала курити?»

Джерело

0

2

якщо чесно сама курю... то хочу кинути то ні... вроді і тяне і не тяне... а одного разу кидала аж шляки трафляли коли бачило що хтось курить аж зависно ставало,  а головно чому завидувати... Я то знаю що колись кину, але мені цікаво чи довго я сама буду собі це говорити???  Розумію, що потім буду мамою, але далі голос всердині говорить " та ще встигнеш") Звучить по дурному...знаю http://forumupload.ru/uploads/0002/25/06/8551-1.gif  Але дійсно дівчата краще не починаєйте... От наприклад Тасміт пише це для вас, щоб ви ненароблювали помилок... А на рахунок образ тут зазначено, що будуть образи. Ви що думаєте якщо вона це пише то так, просто??? А сигарети це так круто??? Круто буде поки ви не виростите, а потім візьмитесь за голову. Була теж малою дуною, ходила на дискотеки, перед якою добре випивала, а як вип'єш то шеб не закурити, правда???
Слухайте дівчата, дам пораду, не почайте поки непізно. А то знайдете собі хлопця який то курить але не хоче щоб ви курили... І будуть сварки кожен день(як у мене)... Такщо повірте непотрібно. http://forumupload.ru/uploads/0002/25/06/8549-1.gif

0

3

mia
дякую за коментар. надіюся, що комусь він допоможе зробити правильний вибір у своєму житті. а тобі я бажаю набратися сили волі та терпіння і кинути цю пагубну звичку. Заглянь сюди Аллен Карр «Легкий способ бросить курить». Перевірено не мною, але знайома людина дійсно кинула палити, прочитавши цю книгу

0


Вы здесь » Твій світ » Паління » Чому дівчатам не варто курити?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно